|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   športne počitnice na jadranu
2.10.2008 18:18:26   
leda
živjo,

imamo dva majhna otroka in smo navdušeni kolesarji in pohodniki. malo pa tudi raziskovalci. zato si za jesenske počitnice želimo na morje, kjer še nismo bili in kjer se da precej hodit in/ali kolesart. recimo lošinj je bil za hodit po vseh super urejenih šetnicah in celo na pol gorskih poteh (osorščica) super. maste kakšno idejo? lahko je tudi južna dalmacija; vožnja ni problem in šli bi za dovolj časa, da bi se splačalo.

hvala.

le
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: športne počitnice na jadranu
2.10.2008 18:26:15   
drobtinica29
ojla!

ker si želela info, kjer se da veliko kolesarit in sprehajat, naj ti pomagam s predlogom - južna dalmacija - makarska riviera, natančneje, brele, baška voda, itd. tukaj je veliko za kolesait, sprehajat, in še razne dogodivščine, tudi gorovje biokovo je zanimivo, ker se lahko na vrh celo pripelješ z avtomobilom (1780m), čudovito!
meni osebno so ti kraji zelo lepi. pozanimaj se kaj o njih še sama!

lep dan!

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: športne počitnice na jadranu
2.10.2008 18:29:38   
leda
hvala. seveda tudi jaz guglam. iščem pa sicer bolj pohodništvo (i pa seveda tudi bicikliranje).



(odgovor članu drobtinica29)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: športne počitnice na jadranu
2.10.2008 19:43:54   
Primoza
Pelješac s Sv. Ilijo skorja 1000 m, Dubrovnik s parimi vršički do 500 m Srđ, Velika Špica in Snježnica, ki je že prava gora 1247 m. Za pohajat je odličen Dubrovnik.

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: športne počitnice na jadranu
6.10.2008 13:07:22   
leda
pelješac zveni obetavno.

kaj pa mljet? sem slišala, da zna bit tut športen, če seveda ni prevroče in če se ti dauser posted image ma kdo kakšno izkušnjo?

le

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: športne počitnice na jadranu
6.10.2008 13:09:47   
leda
dubrovnik?!? nanj pa res nisem pomislila...pa to se da recimo imet apartma na peš razdalji do centra in do izhodišča vsaj večine pohajanj po vršičkih? da se čimmanj z avtom fijakaš naokoli...

le

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: športne počitnice na jadranu
7.10.2008 8:33:56   
viv_
Mljet,

ogromno označenih peš poti in kolesarskih stez. Sploh v nacionalnem parku.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: športne počitnice na jadranu
7.10.2008 10:21:58   
leda
hvala viv,

ja, sem slišala za mljet, da nam zna bit všeč.



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: športne počitnice na jadranu
12.10.2008 7:49:29   
Primoza
Mi smo šli v Dubrovnik z letalom. Tako avta nismo imeli. Na vršičke okoli dubrovnika se da brez problema priti peš - pa še simpatično je ker je že samo potikanje po Dubrovniku zanimivo.

Na Snježnico smo takrat vzeli lokalni avtobus.

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: športne počitnice na jadranu
12.10.2008 18:53:00   
leda
primož,

zveni super. kombinacija športne narave in urbanega pohajkovanja je namreč za našo familjo terna. maš morda kak dober apartma namig?



(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: športne počitnice na jadranu
12.10.2008 19:48:51   
Primoza
To pa žal ne, mi smo bili takrat v hotelu Neptun.

Še to, že pohajkovanje po vrhu dubrovniškega obzidja, kjer obkrožiš celo mesto, je pravi mali pohod, še posebno če so zraven otroci.

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: športne počitnice na jadranu
3.11.2008 21:08:33   
leda
primož,

za začetek: dubrovnik in hribčki naokoli so me prepričali. so me pa frendi opozorili, da je bilo tam okoli precej minirano. tko da me zanima, kako je kaj s tem? predvidevam, da so razminiral in da je ok. ali je pač še vedno bolje se držati poti? kar z radovedno triletnico ni ravno optimalno...



(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: športne počitnice na jadranu
3.11.2008 21:15:33   
Primoza
Mi smo bili tam leta 2000, že takrat so bile poti brez problema prehodne, vsaj nobenega od obiskovalcev nismo videli, da bi zletel v zrak, niti se to ni zgodilo nam. Naokoli po makiji pa itak ne tacamo z malčki.

Več informacij dobite tukaj:

http://www.plsavez.hr/hr/HPD_Dubrovnik

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: športne počitnice na jadranu
4.11.2008 9:04:39   
leda
sej vem, da je moje vprašanje kot iz top liste nadrealista, a kaj čmo, če je pa teve fikcija v jugi realnost postala...

sicer pa super link, grem mal srfat.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: športne počitnice na jadranu
4.11.2008 19:29:37   
Primoza
Ne, res so Hrvati kar resni planinci in so tudi poti v Dalmaciji posledično precej dobro markirane.

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: športne počitnice na jadranu
6.11.2008 20:14:24   
leda
ne sej so pridni, ampak mal pa majo drugačno doktrino kot mi. na lošinju in cresu sva se kar nasmejala. vse super označeno, zraven pa v planinskem vodniku po hribih obeh otokov kup nasvetov v smislu; priporočamo kratke etape in dolge počitke user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?