|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
2.10.2008 7:29:02   
bačko
Jutro!
Kar tri imamo isti dan pregled in to 28.10. Jaz komaj čakam napregled. Bom pa po vsej verjetnosti že prej šla na bolniško ker bruham.Že pri prvi sem bruhala prev tri mesece in sem bila doma.Potem pa sem delala do zadnjega!
No bodite pridne!

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: junijke 2009
2.10.2008 8:28:02   
*blu*
Evo, še jaz se pofočkam. Včeraj smo zagledali +. user posted image

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: junijke 2009
2.10.2008 8:43:57   
Anonimen
Kako smo pridneuser posted image
No, nisem vam še javila prvi pregled imam 10.10. je pa to moja 2user posted image in enega sončka že imam domauser posted image . po pregledu pa seveda povemo ostalim in takrat se tudi vam razkrijem.user posted image

LP,
Anonimnauser posted image

(odgovor članu *blu*)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: junijke 2009
2.10.2008 10:05:07   
mucica1
Ojla,

tudi mi imamo doma že enega sončka starega 2,5 leti user posted image   user posted image , tako da je to moja 2. nosečnost.
Prvi pregled pa imam 14.10.

Lepo se imejte.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: junijke 2009
2.10.2008 10:26:08   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: *alina*


Kinnie tebe so naročili že 8.10? Mene pa šele 28.10. Komaj čakam...!!!



Meni se zdi kar zgodajuser posted image ...bi raje kak teden kasnje, da bi se srček sigurno že videl.....

Vidim, da se pridno nabiramo,....bo kar veselo med junijkami, upam, da bomo prave čvekiceuser posted image

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: junijke 2009
2.10.2008 10:27:44   
*kinnie*
No jaz sem v službi že povedala, da sem lahko zaščitila sodelavko, ker bi jo drugače odpustiliuser posted image ....no tako da sedaj vedo...in res upam, da bo z babyem vse okuser posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: junijke 2009
2.10.2008 10:31:19   
*kinnie*
A se je katera že javila za urejanje seznamčka?

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: junijke 2009
2.10.2008 12:02:22   
uršula83
Ful bi bla vesela , če bi izpolnile tole anketo http://www.ringaraja.net/ankete.asp?id=119

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: junijke 2009
2.10.2008 12:15:16   
*alina*
No jaz sem v službi že povedala


Tudi jaz sem imela že na koncu jezika, pa ni šlouser posted image . Sicer bi raje počakala, vendar delam v manjšem podjetju in bo treba po odhodu na porodniško poiskati nekoga novega (in ga prej seveda uvesti v delo). Pa tudi drugače sva z direktorico v zelo dobrih odnosih, tako da sem prepričana, da bo vse ok.



(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: junijke 2009
2.10.2008 14:13:33   
lenika
Tudi jaz sem drugič noseča. Imam že enga fantka doma, ki je star 2 leti in pol. V službi še nisem povedala, bom počakala do prvega pregleda, ki ga ima 28.10. Preglede sem si pa že v prvi nosečnosti rihtala izven delovnega časa, tako, da nisem imela s tem problemov.

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: junijke 2009
2.10.2008 16:54:28   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: bibi


A vas kaj bolijo prsi? Mene ful bolijo, pri prvi nosečnosti me nič niso. Takrat sem pa kr naprej lulat hodila.user posted image


Mene nič....pri nas se 11 mesečnik še kar doji....bova morala počasi zaključituser posted image

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: junijke 2009
2.10.2008 17:52:28   
Anonimen
Drage JUNIJKE 2009! Želim vam čim lepšo nosečnost, zdrave otroke.

Na ta dan sem lani zagledala svoj dolgo pričakovani plusek, rok poroda je bil 10 junij, rodila pa sem na petek 13.user posted image

Pa lepo čvekajte in si izmenjajte izkušnje, nosečnost še prehitro mine.user posted image

Natalija & Sarauser posted image (junijke 2008)

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: junijke 2009
2.10.2008 18:58:43   
Arual
Ojla.
No jaz še nisem zagledala +, ampak čakam, da se mi bi to uresničlo. Pa sem prišla malo pogledat to temo, kr če mi pokaže plus sem pri vas. Tako da zdaj veselo čakamo.

Lepo nosečnost in zdrave otročke vam želim.
Lp

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: junijke 2009
2.10.2008 19:10:19   
R777
Jaz se tudi prijavljam za čvekanje na tej temi.....Zagledali smo user posted image user posted image ...

PDP bo verjetno 11.6.2009, (jaz pa mislim, da bomo šli v Rim 7.6.2009 (ta dan bo mlaj))...

Toliko za zdaj...Na prvi pregled se bom prijavila za konec tega meseca ali pa kar za naslednji mesec.

Slabosti nimam nič, samo lačna sem preveč. Slabosti verjetno še pridejo...user posted image ..
Moj cilj de, da prilezem do slikice, ki jo imam kot avatar in potem si zastavim drugi cilj, recimo šola....

Imejte se lepo...

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: junijke 2009
2.10.2008 19:36:26   
*kinnie*
R777 še tukaj čestitkeeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R777)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: junijke 2009
3.10.2008 6:52:54   
*alina*
Arual komaj čakamo, da se nam pridružiš! user posted image user posted image

R777 čestitke!

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: junijke 2009
3.10.2008 8:23:51   
*blu*
Jaz sem noseča tretjič. Od prvič imamo punčko, ki bo čez en mesec stara 2 leti, drugič je plodku nehal biti srček v 14 tednu, mogel bi biti letošnji junijček. Kakor bi se usoda igrala spet pričakujemo okoli 10 junija.

Prsi me ne bolijo, imam pa grozne slabosti, ki so se začele včeraj zjutraj. V prejšnjih nosečnostih nisem vedela kaj je to slabost, zdej pa mislim da bom vse za nazaj pokasiralauser posted image .



_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: junijke 2009
3.10.2008 8:41:56   
Anonimen
user posted image    user posted image    user posted image
                              
                                        NOSEČKE
                          user posted image


PDP           IME                      (št. ,št. )         PREGLED    NS


XX.06.

1. user posted image    lajla                       (?. user posted image , user posted image ? )          ?               ?
 
2. user posted image    bozza                     (?. user posted image , user posted image ? )          ?               ?
 
3. user posted image     anonimnauser posted image          (2. user posted image , user posted image  1 )          10.10.               ?
 
4. user posted image     anonimna user posted image          (?. user posted image , user posted image ? )          ?               ?

5. user posted image      *kinnie*                (3. user posted image , user posted image  2 )          8.10.               ?
 
6. user posted image       mucica                  (2. user posted image , user posted image 1 )          14.10.               ?
 
7. user posted image        lenika                    (2. user posted image , user posted image 1 )          28.10.               ?

8. user posted image        bibi                        (2. user posted image , user posted image  1 )          ?               ?
 
9. user posted image         *alina*                  (?. user posted image , user posted image   ? )         28.10.               ?
 
10. user posted image         *blu*                   (3. user posted image , user posted image   1 )          ?               ?

 

02.06.
11.
user posted image     anonimnauser posted image          (?. user posted image , user posted image   ? )          16.10.               ?

 
12. user posted image      kakteja                 (?. user posted image , user posted image   ? )          ?               ?
 
 
04.06.
13.
user posted image     anonimna user posted image
         (?. user posted image , user posted image   ? )          13.10.               ?




06.06.
14.
user posted image     kim09
                      (2. user posted image , user posted image  1 )          ?               ?

 
15. user posted image     bačko                       (2. user posted image , user posted image  1 )          28.10.              ?
 
 
11.06.
16.
user posted image      R777
                      (?. user posted image , user posted image  ? )          ?               ?






SKUPAJ JUNIJSKIH user posted image  2009  = 11 
 

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA           user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image
NOSEČNOST                      user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.            user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                            user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka

[/quote]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: junijke 2009
3.10.2008 8:46:09   
Anonimen
 user posted image    user posted image    user posted image
                              
                                        NOSEČKE
                          user posted image


PDP           IME                      (št. ,št. )         PREGLED    NS


XX.06.

user posted image lajla                  (?. user posted image , user posted image ? )          ?               ?
 
user posted image bozza                (?. user posted image , user posted image ? )          ?               ?
 
user posted image anonimnauser posted image      (2. user posted image , user posted image  1 )          10.10.               ?
 
user posted image anonimna user posted image     (?. user posted image , user posted image ? )          ?               ?

user posted image *kinnie*           (3. user posted image , user posted image  2 )          8.10.               ?
 
user posted image mucica              (2. user posted image , user posted image 1 )          14.10.               ?
 
user posted image lenika                (2. user posted image , user posted image 1 )          28.10.               ?

user posted image bibi                    (2. user posted image , user posted image  1 )          ?               ?
 
user posted image *alina*              (?. user posted image , user posted image   ? )         28.10.               ?
 
user posted image *blu*                  (3. user posted image , user posted image   1 )          ?               ?

 

02.06.
user posted image anonimnauser posted image       (?. user posted image , user posted image   ? )          16.10.               ?

 
user posted image kakteja                (?. user posted image , user posted image   ? )          ?               ?
 
 
04.06.
user posted image anonimna user posted image  
      (?. user posted image , user posted image   ? )          13.10.               ?




06.06.
user posted image kim09
                  (2. user posted image , user posted image  1 )          ?               ?

 
user posted image bačko                   (2. user posted image , user posted image  1 )          28.10.              ?
 
 
11.06.
user posted image R777
                    (?. user posted image , user posted image  ? )          ?               ?






SKUPAJ JUNIJSKIH user posted image  2009  = 16 
 

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA           user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image
NOSEČNOST                      user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.            user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                            user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka

[/quote]
[/quote]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: junijke 2009
3.10.2008 9:03:06   
bačko
Dan!
Blu vem kako je s temi slabostmi.Jaz bom kar naslednji teden svojo osebno zdravnici poklica in se probala zmeniti za bolniško.Jaz sem že v prvi nosečnosti bruhala in zdaj je isto.
Vse ki ste se pridružile lepo pozdravljenje in naj se vaši otročički lepo razvijajo v vas.
Jaz sem v službi povedala samo sodelavka.Na kadrovsko pa jim bom sporočila šele po pregledu.Kje pa kaj delate?

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: junijke 2009
3.10.2008 9:13:19   
*blu*
Bačko, na srečo sem zaposlena doma in vsaj z bolniškimi nimam problema. Kako pa je tebi slabo, a ti je čez ves dan ali samo zjutraj? Meni je zjutraj hudo ampak najhujše je pa zvečer. Pa ves dan imam občutek cmoka v grlu. A ti kakšna stvar pomaga, glede na to da imaš že izkušnjeuser posted image ?

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: junijke 2009
3.10.2008 9:50:03   
*kinnie*
Dobro jutro še od  mene.

Arual, jaz tudi komaj čakam, da se nam pridružišuser posted image

Slabosti: na srečo mi ni še nič, pa upam, da tako tudi ostane....prejšnjo nosečnost mi je bilo zvečer sicer občasno slabo.....v prvo pa nič, tako da upam da me slabost obide.

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: junijke 2009
3.10.2008 13:10:30   
Arual
Mislim da ne bo nič, je krvni test pokazal -.



_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: junijke 2009
3.10.2008 15:00:52   
Dali*
Opa, vidim, da vas je že nekaj junijk 2009, ni kaj letos je izredno plodno leto. Sama sicer spadam med marčevke 2009.

Vsem vam želim prijetno in mirno nosečnost. Pa še en dober nasvet za tiste ki boste šle na NS v Domžale k dr. Strah. Imejte CD s sabo, ker boste dobile fantastične fotke. moje lahko pogledate v albumu. Geslo: dali

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: junijke 2009
3.10.2008 15:09:16   
*blu*
Arual, držim pesti, da čimprej zagledaš +!

Dali, jaz ne morem pogledat slikce, ali si spremenila album?

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?