|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
5.10.2008 10:42:28   
*kinnie*
Borisina, čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: junijke 2009
5.10.2008 11:30:27   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: borisina

Pozdravljene

Tudi meni je danes zjutraj pokazal test dve črticiuser posted image user posted image
pa lep dan vsem



user posted image user posted image user posted image Čestitam, in srečno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu borisina)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: junijke 2009
5.10.2008 11:32:19   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska


Komaj čakam, da grem prvič k zdravniku, da vse skupaj še potrdi (da vidi pikico). Zihr je zihr.user posted image user posted image user posted image



Jaz tudi. HB ga imam že v sredo, pa upam, da se bo srček že videl user posted image ....me samo to zanima,... ker sem imela že odmrtje ploda,...pa tisto tako zelo drži, da tistega ko piči kača, se še zvite vrvi boji.....



kinnie user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Srečno na pregledu, pazi na pikico v bušiju.

Zatišje???user posted image user posted image počatke, da se razgovorimo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: junijke 2009
5.10.2008 11:53:41   
*kinnie*
Mala_ princeska hvala...

Ja upam, da bomo tiste prave čvekiceuser posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: junijke 2009
5.10.2008 17:57:07   
Anonimen
Tudi meni je test pokazal user posted image  in oba z možem sva presrečna, saj sva kar nekaj časa čakala na pozitiven test.
Sedaj pa vsa nestrpna čakam na pregled, ki ga imam 14.10.2008.

Glede na to, da bo to najin prvi sonček, bom imela veliko vprašanj za vas.

Vsem želim mirno in brezskrbno nosečnost.

LP,

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: junijke 2009
5.10.2008 18:19:40   
*kinnie*
Čestitke anonimna tudi tebi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: junijke 2009
5.10.2008 20:39:17   
*blu*
Čestitke vsem novim user posted image .

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: junijke 2009
5.10.2008 20:58:47   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: *blu*

Čestitke vsem novim user posted image .


Se pridružujem čestitkam......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: junijke 2009
5.10.2008 21:23:36   
Mala_princeska

A vam že kakšna hrana smrdi? Ali pa kava?

Jaz imam že sedaj občutek, da ne prenašam dobro mlečnih izdelkov (predvsem jogurtov, sadnih , navadnih sploh ne jem). Drugače jih obožujem, edino toplega mleka - tudi ko nisem noseča ne prenašam(razen kakava), pa navadnih jogurtov; zato jih ne jem.
In tamala sploh ne mara preveč mleka. Upam, da bo tokrat drugače. se še ne obremenjujem, samo sedaj sem se spomnila, da je lahko razlog če jaz nečesa ne prenesem, da tudi otrok ne.

Danes smo 2.uri hodili po gozdu in nabirali kostanj in gobe. Sem našla enega jurčka.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: junijke 2009
5.10.2008 21:44:41   
Janci F
Določene stvari, ki so mi že prej smrdele (določena čistila, kreme,...) in sem jih lahko vohala, mi sedaj nevzdržno smrdijo, saj ko jih zavoham bi lahko kar bruhala, zato grem prav hitro ven iz prostora.

Občasno mi je slabo, samo ne tolk da bi bruhala, samo tak zoprn občutek slabosti je.

Po pravici povedano zelo se veselim pregleda, istočasno me je pa strah, da bom izvedela kaj in bom razočarana.

Prijeten začetek delovnega tedna želim.

Janci F

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: junijke 2009
5.10.2008 21:52:34   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska


A vam že kakšna hrana smrdi? Ali pa kava?



Jaz sem v prejšnjih nosečnostih lahko popila samo en požirek kavice....ful se mi jo je luštalo, ko pa sem si jo skuhala, mi je šlo na bruhanjeuser posted image ...
Zdaj sem pa še vedno pri 2 skodelicah na dan.....pa tudi nič drugega mi ne smrdi....

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: junijke 2009
5.10.2008 21:53:20   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

Po pravici povedano zelo se veselim pregleda, istočasno me je pa strah, da bom izvedela kaj in bom razočarana.




pri meni je isto....res upam, da je vse okuser posted image

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: junijke 2009
5.10.2008 22:09:38   
Janci F
*kinnie* kdaj pa imaš pregled?
Meni običajno dnevi kar letijo, samo sedaj pa se mi zdi, da se izredno vlečejo.

Rada bo komu povedala (moji mami, tašči,..), vendar me je strah in bi rada počakala do pregleda - tolk sem srečna, ampak ne bi rada tvegala. Vseeno pa ne vem koliko je pametno povedati pred 13 tednom. user posted image

Tako si želiva user posted image  in sedaj ga končno pričakujeva in nikomur ne morem povedati.

Do kdaj se običajno čaka, da se pove - vsaj družini in najožjim prijateljem?

V službi imam namen povedati šele po 13 tednih.



(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: junijke 2009
6.10.2008 7:00:18   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

Po pravici povedano zelo se veselim pregleda, istočasno me je pa strah, da bom izvedela kaj in bom razočarana.




pri meni je isto....res upam, da je vse okuser posted image



Janci F, Kinnie - vse tri smo na istem, seveda bo vse ok no. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz bom danes začela klicarit okrog zaradi nove ginekologinje in komaj čakam kaj izvem, kdaj imam prvi pregled, pa v lekarno,....

Drugače pa imam en dokaj resen problem - vsako jutro in vsak večer kiham in smrkam kot zmaj, nos zabasan. No, tudi še predno sem bila user posted image , se mi je to dogajalo, samo nisem toliko pozornosti obračala na to. Ne vem ali gre za kak resen "kronični prehlad" ali pa sem enostavno alergična na prah ali živalsko dlako. Iz nosa se mi seveda cedi.To bom seveda zdravnici povedala.


< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 6.10.2008 7:03:56 >


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: junijke 2009
6.10.2008 7:15:45   
borisina
Jutro....tudi js se pridružujem vsem, ki so pristale v isti koži kot jst za čestitke...
Kar se tiče hrane in vsega tega sem ena tistih nosečk srečk, ki ne sploh ne ve, da je noseča(nič ne matra, zaenkrat še), razen po pozitivnem testuuser posted image
tudi js sem smrkala in kašljala,zgleda, da je pač takšno obdobje, ampak me mineva in stanje se izboljšuje...
tudi js komaj čakam, da pokličem G, da določiva datum prvega pregleda...user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: junijke 2009
6.10.2008 7:36:42   
*alina*
Dobro jutro!

Čestitke novi user posted image !

Jaz sem sicer rekla, da ne bom komplicirala, pa me vsak dan bolj skrbi, kako bo potekala nosečnost. Predvsem sedaj na začetku. Mi lahko katera pove, ali je normalno da v spodnjem delu trebuha čutim bolečine, kot pred M. V bistvu ne gre ravno za bolečine, bolj neprijeten občutek; v soboto sem cel dan letala naokoli, pospravljala...in zvečer me je že vse "bolelo". Prejšnji teden sem dala kri in razmišljam, da bi šla jutri še enkrat, da vidim če vrednost bHcg lepo narašča. Včasih mi je žal, da sem toliko prebirala RR, ker pred tem za polovico možnih zapletov še vedela nisem.

Drugače nimam nobenih posebnih znakov (slabost,...), kar me še dodatno bega.

Lep in  kratek ponedeljek vam želim!!!


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: junijke 2009
6.10.2008 8:28:55   
Janci F
Tudi mene boli trebuh v spodnjem delu in to je prav razlog zakaj me skrbi, da je kaj narobe?
Pregled imam pa šele čez en teden.user posted image

Če ima kakšna izkušnje s podobnimi bolečinami, naj mi prosim sporoči, saj me res skrbi.

Prijeten začetek delovnega tedna želim.

Bodite nasmejane, saj nosite user posted image  pod srčkom.

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: junijke 2009
6.10.2008 8:48:10   
*alina*
Janci, ti zavidam...jaz imam pregled šele 28.10. Ah, morava biti optimistke, drugega ne ostane. Bi bila pa tudi jaz vesele, če naju kakšna izkušena nosečka malo pomiri user posted image .

Lep pozdravček!

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: junijke 2009
6.10.2008 9:38:49   
*kinnie*
Dobro jutro! user posted image

Kako ste kaj?

Vam za začetek skuham eno dobro kavico, predvsem za tiste, ki jim še ne smrdiuser posted image

user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: junijke 2009
6.10.2008 9:41:10   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

*kinnie* kdaj pa imaš pregled?



Jaz ga imam že v sredo, čez dva dni...upam da se bo srček že videl, da bom vsaj malo pomirjena.....samo se mi glede na tedne nosečnosti zdi, da je za srček še malček prezgodaj, ker sem verjetno zanosila tudi pozno v ciklu.....

Boste mal pestke stikale zame, da bo vse ok, a ne?

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: junijke 2009
6.10.2008 9:54:31   
*alina*
Kinnie, meni kavica prav nič ne smrdi, sem pa omejila količino na 1 na dan. Seveda bomo vse moooočno držale pesti in prepričana sem, da bo vse v najlepšem redu!!!

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: junijke 2009
6.10.2008 10:04:28   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

*kinnie* kdaj pa imaš pregled?



Jaz ga imam že v sredo, čez dva dni...upam da se bo srček že videl, da bom vsaj malo pomirjena.....samo se mi glede na tedne nosečnosti zdi, da je za srček še malček prezgodaj, ker sem verjetno zanosila tudi pozno v ciklu.....

Boste mal pestke stikale zame, da bo vse ok, a ne?


Seveda *kinnie* .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image močno bomo stiskali pesti.

No, jaz sem pa ravno sedaj dobila po telefonu eno kar prijazno sestro, ki me je naročila: 10.11.(malo pozno, ampak bomo zdržali)  na 1.pregled. Sedaj moram pa še k prejšni ginekologinji poklicat(upam, da me bo vsaj pregledalain potrdila), ker sem se zmenila za novo.

Zadnjo menstro sem imela 27.8. in koledarček iz mojega malčka kar prav kaže...


< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 6.10.2008 10:06:41 >


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: junijke 2009
6.10.2008 10:05:06   
Janci F
Vsekakor bom držala pesti zate kinnie!!

Ali si imela ti kdaj težave z bolečinami spodnjem delu trebuha, mene kar malo plaši to?

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: junijke 2009
6.10.2008 10:11:38   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

Rada bo komu povedala (moji mami, tašči,..), vendar me je strah in bi rada počakala do pregleda - tolk sem srečna, ampak ne bi rada tvegala. Vseeno pa ne vem koliko je pametno povedati pred 13 tednom. user posted image

Tako si želiva user posted image  in sedaj ga končno pričakujeva in nikomur ne morem povedati.

Do kdaj se običajno čaka, da se pove - vsaj družini in najožjim prijateljem?

V službi imam namen povedati šele po 13 tednih.




Jaz sem povedala edino v službi, ker so hoteli odpustiti sodelavko....no saj bi bila lahko tiho, ampak punca je res fajn...no in sem se izpostavila...sem danes od nje dobila eno Milko v zahvalouser posted image ...drugače bi bila tiho. Sicer se je tudi meni obrestovalo, da sem povedala, ker mi sedaj ne bo treba delati v sobotah...
Doma pa še nisem nič povedala...rada bi prvo videla srček.....no verjetno bodo morali kar sami ugotovitiuser posted image ....kaj vem..povrhu pa ima najboljša prijateljica rekonizacijo in lahko se naredi, da ne bo mogla imeti otrokuser posted image ...pa nobenega otročka še nimauser posted image ....tako da mi je hudo, da ji ob tem stresu še jaz razlagam, da sem srečka nosečka....bom raje še malo počakala.

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: junijke 2009
6.10.2008 10:12:38   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

Vsekakor bom držala pesti zate kinnie!!

Ali si imela ti kdaj težave z bolečinami spodnjem delu trebuha, mene kar malo plaši to?


http://www.bambino.si/nosecnost_in_starsevstvo/nosecnost/tezave_v_nosecnosti

Janci F, držim pesti da bo vse ok.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?