|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
3.10.2008 17:02:36   
*kinnie*
Dali, hvala za nasvetuser posted image . Jaz sem bila prejšnjič pri dr. Pušenjaku, pa sem dobila 2 movieja čist kratka....

Koliko pride zdaj nuhalna pri dr. Strahovi, pa če imaš mogoče telefonsko št.?

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: junijke 2009
3.10.2008 17:06:11   
*kinnie*
Jaz tudi ne morem pogledat slikicuser posted image

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: junijke 2009
3.10.2008 21:18:48   
*alina*
Dali upam, da nam omogočiš ogled slikic. Očitno nekaj ni tako kot bi moralo biti.

Drugače pa vidim, da vas večina že ima otročke in sem vesela, da vas bom lahko povprašala za kakšen nasvet glede user posted image . Upam, da bom čim manj komplicirala. Rada bi si kupila kakšno knjigo o nosečnosti in razvoju otroka. Kak predlog?

Lep vikend vsem!

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: junijke 2009
3.10.2008 22:11:50   
*blu*
Alina, tako ja, čimmanj kompliciranja. Pa kar vprašaj, če te kaj zanima.
Kar se pa knjige o razvoju in nosečnosti tiče mene ni nobena posebej navdušila, so si vse podobne. Me je pa navdušila knjiga Dojenje in materinstvo iz srca (Ksenja Šoster Olmer), ker se vsepovsod tako poudarja dojenje, da me je pred porodom res že malo skrbelo kakšna umetnost je to. Ta knjiga mi je kar pomagala, da sem bolje razumela sistem povpraševanje - ponudba.

< Sporočilo je popravil *blu* -- 3.10.2008 22:12:43 >


_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: junijke 2009
3.10.2008 22:19:01   
Mala_princeska
Danes sem tudi jaz zagledala user posted image user posted image , je pa to moja druga user posted image . Imamo 4.letno punčko.

Rok nekje 6.10.2009 v bistvu nisem prepričana kdaj je bila zadnja user posted image , se bom prepustila mnenju ginekologinje. Bo pa user posted image darilo dragemu za 30.let. user posted image user posted image .

Je vesel, jaz pa tud.user posted image

Tako da me v ponedeljek čaka projekt izbiranja novega ginekologa in naročanja/čakanja na 1.pregled.

Aja slabosti - na žalost se me lotevajo.

Aja, a ste si same kupile folno kislino(tabletke) ali čakate da vam jih predpiše ginekolog?

Lahko noč, če boste kaj spale.user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: junijke 2009
3.10.2008 23:01:27   
*alina*
Me je pa navdušila knjiga Dojenje in materinstvo iz srca (Ksenja Šoster Olmer)


Hvala Blu, bom prebrala.

Mala princeska čestitke!!! Kar se tiče folne kisline pa kupi kar v lekarni, ni potrebno da predpiše ginekolog. Tako ali tako je samoplačniška.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: junijke 2009
4.10.2008 7:35:48   
*kinnie*
Mala_princeska čestitkeuser posted image user posted image user posted image

*alina*: jaz nisem brala nobene knjige....v prvo sem bila kar malo nevedna....v drugo so pa izkušnje govorile svojeuser posted image ...ti kar vprašaj, če te bo karkoli zanimalouser posted image

Folna kislina: meni je po telefonu rekla sestra, ko sem se naročala, naj jo začnem jest....pa je še nisemuser posted image

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: junijke 2009
4.10.2008 7:47:05   
TinaV*
Dobro jutro user posted image  

Malo prebiram pa sem nasla da sprasujete glede folne kisline...Jaz sem si sama kupila elevit,pa jih jemljem ze 8 mesecev...ce mene vprasate so full vredu pa se za 30 tabletk je cena primerna ...malo vec kot 9€...
Nisem cakala da mi predpise,ker vem kaj bi reko moj G...da se dobijo brez recepta...sla sem v lekarno pa vprasala kaj je najboljse...fajn so pa tudi zato ker jih lahko jemljes se po porodu...
sicer nisem junijka ampak oktoberka ...
tako da odlocitev je vasa,ampak jaz nisem cakala user posted image

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: junijke 2009
4.10.2008 15:07:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Rok nekje 6.10.2009

Aja, a ste si same kupile folno kislino(tabletke) ali čakate da vam jih predpiše ginekolog?



Najbrž si mislila 10.6.2009. user posted image

Folna je samoplačniška (ker ni obvezna, ampak samo zaželjena da jo jemlješ), tko da jo ne predpiše G. Vsaj, da bi jo kakšen jaz še nisem slišala. user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: junijke 2009
4.10.2008 16:14:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Opa, vidim, da vas je že nekaj junijk 2009, ni kaj letos je izredno plodno leto. Sama sicer spadam med marčevke 2009.

Vsem vam želim prijetno in mirno nosečnost. Pa še en dober nasvet za tiste ki boste šle na NS v Domžale k dr. Strah. Imejte CD s sabo, ker boste dobile fantastične fotke. moje lahko pogledate v albumu. Geslo: dali


Živjo!

a mogoče veš kok prej se je kej treba naročit? da ne bom ravno norela mesec prej user posted image

hvala in LP

(odgovor članu Dali*)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: junijke 2009
4.10.2008 17:29:41   
bačko
Dan!
Arual tudi jaz želim da čim prej zagledaš plusek!
Blu meni je slabo tudi čez dan samo bolj mi je dopoldne.Tudi pri Žani mi je bilo najprej samo zjutraj potem pa kar čez cel dan.Bomo videli kako bo zdaj!
Jaz sem si folno kislino že kupila in jo pridno jem!
Vsem novim nosečkam čestitam in vsem želim lepo nosečnost.

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: junijke 2009
4.10.2008 20:38:33   
*blu*
Kje pa se skrivate vse?

Danes tudi meni ni bilo več tako močno slabo. Upam, da tako ostane.

Katere tablete s folno kislino pa jemljete? Jaz imam centrum materna, ki ima še ostale vitamine poleg.



_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: junijke 2009
4.10.2008 20:42:46   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Rok nekje 6.10.2009

Aja, a ste si same kupile folno kislino(tabletke) ali čakate da vam jih predpiše ginekolog?



Najbrž si mislila 10.6.2009. user posted image

Folna je samoplačniška (ker ni obvezna, ampak samo zaželjena da jo jemlješ), tko da jo ne predpiše G. Vsaj, da bi jo kakšen jaz še nisem slišala. user posted image



Jaaaa, od zmede napisala drugače......


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: junijke 2009
4.10.2008 20:46:49   
Mala_princeska
Tukaj sem.user posted image

Ja, res hvala vsem za nasvete glede folne, jo bom kar user posted image kupit.

Ja, meni je skoz slabo oz. zelo se čudno počutim, prvič v user posted image ni bilo tako.

Komaj čakam, da grem prvič k zdravniku, da vse skupaj še potrdi (da vidi pikico). Zihr je zihr.user posted image user posted image user posted image

Sem pa čist zmešana, kar naprej bi o nosečnosti brala user posted image in vozičke gledala (čeprav ga imam že od tamale) in vse bi poklicala, zavpila bi na glas, pa moj pravi da je bolje da počakava.....user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: junijke 2009
4.10.2008 20:54:05   
*blu*
Midva sva pa ravno danes povedala staršem. Sva se tako odločila, ker nazadnje ko sem bila noseča sva rekla, da poveva po nuhalni (kot prvič). No potem je na nuhalni d. ugotovil, da srček ne bije več. Seveda sem potem morala v bolnišnico in mi je bilo potem še težje vse skupaj razlagat. Pa še ¨skozlana ¨ sem vsa in bi najbrž kaj kmalu sami ugotovili.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: junijke 2009
4.10.2008 21:00:51   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: *blu*

Midva sva pa ravno danes povedala staršem. Sva se tako odločila, ker nazadnje ko sem bila noseča sva rekla, da poveva po nuhalni (kot prvič). No potem je na nuhalni d. ugotovil, da srček ne bije več. Seveda sem potem morala v bolnišnico in mi je bilo potem še težje vse skupaj razlagat. Pa še ¨skozlana ¨ sem vsa in bi najbrž kaj kmalu sami ugotovili.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pazi na svojo novo pikico.

user posted image user posted image

Tudi jaz si želim, da bi vse potekalo kot pri prvi user posted image , da bi bil otroček zdrav kot je moja 4.letnica; nikoli ni bilo večjih težav/posebnosti (pa močno upam, da naprej ne bo kaj).

Drugače pa tiste, ki pričakujete drugega ali tretjega user posted image - a je pametno na prvi pregled s seboj nesti izvid krvne skupine od prve nosečnosti? Ker verjetno če so to že ugotovili (krvno skupino), je ne bodo še drugič.Edino kar se bojim je odvzem krviuser posted image user posted image user posted image , poroda me ni strah....user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: junijke 2009
4.10.2008 21:01:37   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: *blu*

Midva sva pa ravno danes povedala staršem.


In reakcija?user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: junijke 2009
4.10.2008 21:03:35   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Folna je samoplačniška (ker ni obvezna, ampak samo zaželjena da jo jemlješ), tko da jo ne predpiše G. Vsaj, da bi jo kakšen jaz še nisem slišala. user posted image



Prvo nosečnost sem jo dobila na recept (leta 2003) ; Materinsko knižico sem pa morala sama kupit - nekje ti jo da ginekolog brezplačno.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: junijke 2009
5.10.2008 7:52:53   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: *blu*

Kje pa se skrivate vse?

Danes tudi meni ni bilo več tako močno slabo. Upam, da tako ostane.

Katere tablete s folno kislino pa jemljete? Jaz imam centrum materna, ki ima še ostale vitamine poleg.




Dobro jutro vsem...
Je kar malo zatišja pri junijkah a ne *blu*...
Jaz imam folno kislino še od prej Tifol....moram pogledat, če je še uporabna user posted image

Drugače pa slabosti nimam nič, se prav dobro počutim, edino kar je sem razdražljivauser posted image ...se vidim, in mi ni prav nič prijetnouser posted image , tako da se bom morala mal v roke vzet....

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: junijke 2009
5.10.2008 7:55:09   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska


Komaj čakam, da grem prvič k zdravniku, da vse skupaj še potrdi (da vidi pikico). Zihr je zihr.user posted image user posted image user posted image



Jaz tudi. HB ga imam že v sredo, pa upam, da se bo srček že videl user posted image ....me samo to zanima,... ker sem imela že odmrtje ploda,...pa tisto tako zelo drži, da tistega ko piči kača, se še zvite vrvi boji.....

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: junijke 2009
5.10.2008 7:57:56   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska
a je pametno na prvi pregled s seboj nesti izvid krvne skupine od prve nosečnosti? Ker verjetno če so to že ugotovili (krvno skupino), je ne bodo še drugič.

Jaz nisem nič nosila s sabo, so delali še 1x, res je da sem vmes menjala ginekologa.....samo meni so tako vedno kontrolirali urin in občasno kri, takrat so mi enkrat vmes določii tudi krvno.....tako da mi posebej za to niso jemali krvi.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: junijke 2009
5.10.2008 8:00:01   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Folna je samoplačniška (ker ni obvezna, ampak samo zaželjena da jo jemlješ), tko da jo ne predpiše G. Vsaj, da bi jo kakšen jaz še nisem slišala. user posted image



Prvo nosečnost sem jo dobila na recept (leta 2003) ; Materinsko knižico sem pa morala sama kupit - nekje ti jo da ginekolog brezplačno.



Folno kislino sem jaz že leta 2003 morala sama kupitiuser posted image ...
Materinsko pa sem vedno dobila zastonj...user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: junijke 2009
5.10.2008 8:04:18   
*kinnie*
Jaz doma sploh ne mislim povedat, bodo morali kar sami ugotovituser posted image .....

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: junijke 2009
5.10.2008 8:18:24   
borisina
Pozdravljene

Tudi meni je danes zjutraj pokazal test dve črticiuser posted image user posted image
pa lep dan vsem

(odgovor članu lajla)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: junijke 2009
5.10.2008 10:19:13   
*alina*
Čestitke za plusek!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu borisina)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?