|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo za nos
7.10.2008 10:31:57   
TaRe*


Tko sem jezna ,ko pes.
Povejte mi,al sem jaz nora,al preveč zahtevna,al.....
Pred mesecem in pol,sem kolebala,al naj zamenjam otroško sobo že zdaj,al drugo leto,al...potem pa smo se pogovarjali na šihtu in je ena sodelavka,ki se je ravnokar ločila pojamrala,da rabi pograd.V bistvu je na koncu ugotovila,da rabi da bi ji pravzaprav cela soba prišla prav,ker kot sem na koncu zvedela se bojo preselili v drugo stanovanje in otroci nimajo kje spat.
Ker sem dobra duša,sem sklenila,da ji podarim celo sobo,za pograd pa,ki je star samo tri leta pa mi bo dala kakih 100 €,če bo oz.ko bo imela.

Tako sem na vrat na nos šla naročit sobo.(ta njen problem mi je bil brca v rit,da sem se odločila končno,zakar sem ji celo hvaležna na nek način)

Zdaj pa je seveda prišel čas,ko je treba sobo odpeljat.Ves ta čas mi je seveda govorila,da ni problema,da bo prevoz dobila,da je vse vredu,da komaj čaka....itd.
Prejšnji teden sem ji povedala,da mora sobo odpeljat v pon.pop,al pa danes...midva sva si vzela dopust,da jo bo moj razmontiral,pomagal znost dol(smo v tretjem štuku),da potem prebeliva,ker jutri dop.pripeljejo novo sobo....v škatlah sicer ampak je treba imet prostor pripravlen....nje pa ni...kot bi se vgreznla v zemljo.Ne oglaša se mi na telefon...pa vem,da ga ima pri sebi,ker je v službi...

Najraje bi jo znosila ven,poklicala komunalo pa da jo odpeljejo na smetišče...kaj naj naredim.


Sory,ker sem zamorila,ampak z nečim se moram zamotit....
A rabi ktera sobo?samo dans nej jo pride iskat...

_____________________________

............ja,takle mamo..;)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 10:47:38   
mojcaziga
Ja, nekaj podobnega se je že tudi meni zgodilo. Kaj narediti? Odkrito povedano nimam pojma, sama pa tej osebi nisem več zaupala, ker se mi ni niti opravičila in povedala zakaj ni prišla. Šele okoli je razlagala, da sem jo hotela prenesti okoli. Kakorkoli, jaz sem stvari za nekaj časa spravila v en prostor, ki ga imamo v bloku ob kleti. Pri tebi pa upam, da bo vseeno prišla in da boste lahko jutri že nemoteno uživali v novi sobici.

lp, Mojca

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 11:06:09   
petra2a
Ko sem to brala sem dobila občutek,da pač kolegica sobe že ne potrebuje tako nujno,verjemi,če bi jo...bi te pred blokom čakala...očitno ji gredo stvari po planu...bo prišel moment,ko bo prišlo za njo..pa nobenega ne obsojam, ampak res velja rek: BOLJ SI POŠTEN, BOLJ SI TEPEN...al pa DOBROTA JE...KAJ ŽE?(aja sirota...) Drži kot pribito.
Veš kaj naredi...sobo naj mož razstavi...sej ko je razstavljena je le ni tako veliko, pa jo daj začasno nekam v klet. Pa nas oglasno napiši da če jo kdo rabi..za simbolično..morda pa je kdo v tvoji bližini, ki bolj potrebuje posteljo kot TISTA BABA.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 11:14:06   
Mišni
Joooj, jaz pa najprej pomislim na to, v kakšni stiski mora bit. Da ne more plačat prevoza, ali ga dobi ne ... ma kaj pa vem. Že to je najbrž hudo, da se ločuje in da se seli v prazno stanovanje, pa da otroci nimajo kje spat. Pa zdaj še tebi ne upa rečt, da ne dobi prevoza.
Ma jaz vem, da bi premišljevala, kako naj ji pmagam, da bi ji to sobo tja dostavila ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 11:18:12   
Šaki
imaš zs.
javljam se..user posted image

< Sporočilo je popravil bad girl -- 7.10.2008 11:20:06 >

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 11:21:27   
petra2a
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Joooj, jaz pa najprej pomislim na to, v kakšni stiski mora bit. Da ne more plačat prevoza, ali ga dobi ne ... ma kaj pa vem. Že to je najbrž hudo, da se ločuje in da se seli v prazno stanovanje, pa da otroci nimajo kje spat. Pa zdaj še tebi ne upa rečt, da ne dobi prevoza.
Ma jaz vem, da bi premišljevala, kako naj ji pmagam, da bi ji to sobo tja dostavila ...


Zakaj pa se jo potem ne oglaša na telefon in pove kako in kaj....
Ne vem no, če res nima prevoza bi jio lahko povedala in verjamem, da se bo uredilo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 11:34:13   
TaRe*


Ravno zarad prevoza je rekla,da ne bo problema,ker ima njen sorodnik avto za take reči.

No,prej me je klicala,da bo kao prišla danes proti večeru,al pa jutri.............,ampak jutri ne,je prepozno.........,seveda se je zakompliciralo,ker je tega strica z kombijem šele danes prosila,on je pa LJ z avtom....med vikendom jo je bolel zob.

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 11:38:24   
BrankaO.
no ja malo znano mi je to....sicer sem sama doživela nekaj podobnega!
na podarimo.si sem oddala oglas da podarim kavbojke-nove!
se mi oglasi študentka da bi jih imela da pa sem predaleč če pošljem po pošti!
in ko sem včeraj poslala mi napiše mail da upa da ne bo preveč ,prosila pa je še za kak pulover,majice...
jaz sem seveda to zapakirala poslala zdej pa očitn naj bi še plačala jaz poštnino in kaj še....???user posted image ja take imamo žal!!!jaz sem plačala 5e za paket pliša ki sem ga kasneje lahko vrgla le v smeti saj so bili takšni da se otroci res niso mogli igrat z njimi!
user posted image
žal taki smo-so slovenci!!!!


_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 12:19:02   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: petra2a

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Joooj, jaz pa najprej pomislim na to, v kakšni stiski mora bit. Da ne more plačat prevoza, ali ga dobi ne ... ma kaj pa vem. Že to je najbrž hudo, da se ločuje in da se seli v prazno stanovanje, pa da otroci nimajo kje spat. Pa zdaj še tebi ne upa rečt, da ne dobi prevoza.
Ma jaz vem, da bi premišljevala, kako naj ji pmagam, da bi ji to sobo tja dostavila ...


Zakaj pa se jo potem ne oglaša na telefon in pove kako in kaj....
Ne vem no, če res nima prevoza bi jio lahko povedala in verjamem, da se bo uredilo.


Ja pa saj sme napisala, da zato, ker mogoče nima denarja za prevoz in jo je sram to povedat.

Ma saj ne rečem, eni so čudni, ampak eni so pa res v stiski.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 12:21:07   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: TaRe*



Ravno zarad prevoza je rekla,da ne bo problema,ker ima njen sorodnik avto za take reči.

No,prej me je klicala,da bo kao prišla danes proti večeru,al pa jutri.............,ampak jutri ne,je prepozno.........,seveda se je zakompliciralo,ker je tega strica z kombijem šele danes prosila,on je pa LJ z avtom....med vikendom jo je bolel zob.


A to je prav tako rekla?

Mogoče ji je pa ful zoprno prosit koga za kaj? Za uslugo. Potem pa človek odlaša in odlaša.
Ma saj vem, saj mogoče jo brez veze zagovarjam, ampak lahko je tudi tako, a ne.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 13:14:06   
MTFP
Mah daj sobo komu drugemu. Jaz jo 100% nebi čakala. Mislim ali je to da hočeš nekomu nekaj dobrega narediti vredno tvojih živcev in slabe volje. Sori če bi meni nekdo podaril sobo bi se popolnoma prilagodila tej osebi, da nebi imela še z menoj dodatnega dela.

Ali ji pa povej, da jo pred blokom čaka, ko bo prišla. (Če bo še čakala). Po izkušnjah v našem bloku razne take stvari kar čez noč izginejo.


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 17:18:46   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: BrankaO.

jaz sem plačala 5e za paket pliša ki sem ga kasneje lahko vrgla le v smeti saj so bili takšni da se otroci res niso mogli igrat z njimi!
user posted image
žal taki smo-so slovenci!!!!



A še rabiš pliškote?user posted image Ti jih zastonj dostavim jih imam ogromnooo , seveda so še celi in uporabni. user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 17:33:11   
Anonimen
No,prej me je klicala,da bo kao prišla danes proti večeru,al pa jutri


Postavi prd vrata in naj jutri odpelje.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 17:59:08   
TaRe*


Ja,zdej je rekla,da ne mora pred četrtkom


Torej nekaj se jih je javilo...dam jo tistemu,ki prej pride

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 19:48:58   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: TaRe*



Ja,zdej je rekla,da ne mora pred četrtkom


Torej nekaj se jih je javilo...dam jo tistemu,ki prej pride

Joj ne to delat, če si ji že obljubila. In ona je morda to povedala otrokom, ki najbrž sobico veselo pričakujejo. Tako kot je že Mišni rekla, res ne veš v kakšni stiski je in kaj je v bistvu v ozadju...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 20:33:01   
MTFP
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: TaRe*



Ja,zdej je rekla,da ne mora pred četrtkom


Torej nekaj se jih je javilo...dam jo tistemu,ki prej pride

Joj ne to delat, če si ji že obljubila. In ona je morda to povedala otrokom, ki najbrž sobico veselo pričakujejo. Tako kot je že Mišni rekla, res ne veš v kakšni stiski je in kaj je v bistvu v ozadju...



Jaz pa mislim da če se ni mogla pojaviti danes, kot so bili dogoverjeni, oz. ji to povedati, ko so se dogovarjali, je nimaš kaj čakati. Če ni upala prositi za prevoz potem tudi za sobo nebi upala. Pa ne pravijo zastonj kdor jezika špara kruha strada. Se bo že naučila. Jaz vem, da je nebi čakala in si s tem delala še dodatne skrbi in težave.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
7.10.2008 21:41:26   
nadya
Tudi jaz mislim, da če bi sobico tok nujno rabila bi že zrihtala tisti prevoz... Če ti pa še reče da pred četrtkom ne more.....kot da ona teb uslugo dela!

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
8.10.2008 16:45:58   
TaRe*


ja,sobico sem oddala,sinoči pozno...user posted image

Sem zelo vesela in upam,da jo bodo novi lastniki imeli vsaj tako radi,kot smo jo imeli mi.

Pač,tako je.
Mislim,da je bilo en mesec dovolj časa,da si je organizirala prevoz,(itak je skoz govorila,da je to najmanjši problem)
Na koncu mi je celo priznala,da je tega strica vprašala šele včeraj....čakaj malo,no.Jaz sem ji povedala,da nimam kam z njo...sobe ni malo,novi lastniki so jo mogli prit dvakrat iskat,ker ni šlo enkrat v avto,jaz sem pa danes ob 9h zjutraj dobila 47 paketov nove sobe,katero sem tudi imela celo dopoldne pred blokom,predno so jo moški znosili gor.

Za tiste,ki se vam smili,pa povem,da ni tko fulll boga,saj ni socialni problem,samo pač otroška soba je pa strošek.....poleg dopusta,pa takih stvari.

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
8.10.2008 16:57:30   
Šaki
No TaRe samo da si uštimala.user posted image

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
8.10.2008 18:42:04   
MTFP
user posted image user posted image user posted image  Jaz bi isto naredila na tvojem mestu.

Kako je pa sodelavka odreagirala?user posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
8.10.2008 18:52:08   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: MTFP


Kako je pa sodelavka odreagirala?

To pa tudi mene zanima.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
8.10.2008 20:12:06   
caligula
draga brankaO
upam da vas ni razočaral moj paket igrač?
ker če mislite tkole blatiti podarjene stvari, ne vem kao vas bodo ljudje obravnavali. če pa želite od podarjenega samo "zlate in nove" stvari, žal. rade volje bi kupila cel škatlo novih pliškov in vam poslala  ampak sem brez dohodka tko da ne morem.
in tele pliške ko sem vam poslala, se je moja nečakinja še isti dan igrala z njimi torej le niso tako ničvredne.
seveda pa je odvisno od tega kaj človek pričakuje oz kaj misli da bo dobil če mu kdo nekaj podari

me pa preseneča da po enih forumih tako ubogo prosite po drugih pa blatite...

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ..ko hočeš nekaj podariti....te potegnejo...
8.10.2008 21:57:48   
TaRe*


z sodelavko sem zadnjič govorila takrat,ko je rekla,da do četrtka ne mora prit.
Takrat sem ji dala še do večera čas,da zrihta nekoga,ker sva res nameravala naročiti kontejner....pol se je pa javila ena,pa ena,pa ena.....eto in že je ni več

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?