|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 11:27:31   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  khm.... no no, le glej da ne mislis prevec name.... ker drugac bo zgleda tud tale sadje prou prsu... k se tolk mal vidva.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 11:39:29   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  khm.... no no, le glej da ne mislis prevec name.... ker drugac bo zgleda tud tale sadje prou prsu... k se tolk mal vidva.... user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 13:49:05   
sepetalka
drage moje slikce so prlimane!veselo na gledanje user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 14:10:56   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

drage moje slikce so prlimane!veselo na gledanje user posted image



že letimmmmm.......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 14:20:47   
Bubamaraa
šepetalka zdej sm pa čist solzna....ker sem čist spomine objala iz najinega poročnega potovanja....user posted image user posted image user posted image


drgač pa tam ko ste na nilu smo mi na eni izmed tistih ladjih, ki so restavracije jedli kosilo...user posted image

ej a ko ste šli z Đipi po puščavi ste se vozili po Dahabu???? ker tam sem tudi jaz bila....in isto pri beduinih....user posted image ..pa hodili smo po kanjonih...user posted image

ful lepoooooo......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 16:09:14   
FLASK_A
Sepetalka, ful lepe slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image Joj, jaz tudi kmaj čakam, da odpotujeva, vse ste se imele takoooo finooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

Fragola, čestitke in zdravo nosečnost ti želim. A sedaj si en mesec noseča? No, držim pesti za tvojo malo pikicouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 21:49:38   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Jaz mam pe eno lepo novico! Po letu dni od kadar sva prvič zagledala plusek, sva ga ponovno, tako da čez osem mesecev bom mamica in tokrat pa zares!!! Držte pesti, da bo vse ok!!!! Danes teden imam pregled!!!


Ej Jagodka BRAVOuser posted image user posted image user posted image user posted image ,čestitke lubica,jupiiiii.Ma ma da rata zdej,če neuser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 21:50:29   
pikovit
Punce a si morte mislit,končno sem dobila slike od porokeuser posted image user posted image user posted image user posted image Ja ta je bila pa dolgauser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 21:55:05   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Punce a si morte mislit,končno sem dobila slike od porokeuser posted image user posted image user posted image user posted image Ja ta je bila pa dolgauser posted image


Hotla sem rečt ALBUMuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Poroka 2008 3.del
22.10.2008 12:04:17   
fragola
punce hvala za čestitke, ja pikovit upam, da tokrat pa nam rata prit do konca. Flaska ja zdej sem naoseča en mesec.

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Poroka 2008 3.del
22.10.2008 13:09:27   
eva1
fragolauser posted image user posted image user posted image user posted image , zdravo in lepo nosečnost ti želimuser posted image user posted image user posted image user posted image

sepetalka lepe slikiceuser posted image user posted image user posted image , jih tudi jaz nekaj prilimam  zvečer..midva sicer nisva šla nikamor, ker je bil najin moto samo spočiti se od vsega, kar nama je 100%uspelo in sem se lih hecala v egiptu, če nebi imela mirene vstavljene bi pomoje prišli 3 dam, ker sva si res dala duška, k naju  ni noben motil..doma ponavadi vsaj en od tamalih teži k se spravivauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jo punce, mene tale zob oz. rana po odrsranitvi le tega čezdalje bolj boli...hudiča že tretji tablet sem zdele vzela in upam, da bo sedaj bolje..sicer mam pa v petek kontrolo, pa bomo vidli...zatekam pa še vedno, čeprav mam skoz led na faciuser posted image ..sej bo..sej ful hudo ni, ampak sem mislila da bo vsak dan bolje, pa ni ravno takouser posted image user posted image

zdej sem hotla it zamenjat dokumente, jih namreč še nisem uspela, pa vidim da nimam 2 slikic, za osebno in vozniško, zdej pa vrjetno mi ne preostane druga kt da počakam, da tale oteklina pojenja, pa se grem slikat!
Kok časa špa se potem čaka na dokumente, če se katera spomni?

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Poroka 2008 3.del
22.10.2008 15:05:20   
sepetalka
kar se dokumntov tiče, vozniško sem dobila takoj, pasuš pa 4 dni, osebne pa nisem dala delat ker mam pasuš



_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Poroka 2008 3.del
24.10.2008 7:30:00   
NATAŠI
jutroooo

evo mene user posted image , imam tako gužvo da user posted image  ... ampak ok saj je vikend pred nami in žurka user posted image  user posted image  potem pa še par dni službe in podaljšan vikend

fragola čestitkeeee user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image  želim ti zdravo nosečnost in zdravega user posted image  ... oooo kolk sem vesela user posted image user posted image user posted image  


bubica in selitev bo ta vikend

šepetalka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za dopust, slikice so pa user posted image  ... in kako je bilo na letalu

flaška kako se pa ti kaj počutiš

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Poroka 2008 3.del
24.10.2008 13:00:45   
maya2
Fragola: user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke in lepo nosečnost ti želimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Poroka 2008 3.del
24.10.2008 16:57:08   
fragola
Punci hvala, hvalauser posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Poroka 2008 3.del
27.10.2008 9:26:15   
fragola
Dober dan!
kako smo kaj? Vidim, da sem zadnja neki napisala, zgleda, da res naša tema zamira!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Poroka 2008 3.del
27.10.2008 9:58:32   
pikovit
Heej punce kako ste kaj?Imam eno idejo.Zdaj,ko je vse za nami,bi se lahko dobile na kavi ,prinesele albume in bi čvekale.Kaj pravite?A ste ze???

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Poroka 2008 3.del
27.10.2008 10:32:22   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Heej punce kako ste kaj?Imam eno idejo.Zdaj,ko je vse za nami,bi se lahko dobile na kavi ,prinesele albume in bi čvekale.Kaj pravite?A ste ze???


jst sm za!!!!

sam po plači!!!user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Poroka 2008 3.del
27.10.2008 13:54:59   
NATAŠI
Jaz sem tud za.... ampak tukaj je pa res čist zatišje

fragola kako se kaj počutiš

baguska kaj pa vidva kaj

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Poroka 2008 3.del
27.10.2008 15:15:13   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Heej punce kako ste kaj?Imam eno idejo.Zdaj,ko je vse za nami,bi se lahko dobile na kavi ,prinesele albume in bi čvekale.Kaj pravite?A ste ze???


jst sm za!!!!

sam po plači!!!user posted image


user posted image user posted image user posted image Buba kaj je zdaj to .... tvoj novi motouser posted image user posted image

Jaz sem domauser posted image user posted image user posted image , zadnje čase vas res ne spremljam ravno pogosto user posted image , se mi pa zdi logično da je malo manj gužve tle gor user posted image , konec koncev smo že vse ženeuser posted image user posted image , mogoče bomo morale spremeniti naslov teme??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Poroka 2008 3.del
27.10.2008 17:21:56   
FLASK_A
Buba, nč se zgovarjat! Itak te moram dvojno počastit, ko si mi tako uslugo naredilauser posted image user posted image

Tko da pejmo na kofeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Poroka 2008 3.del
27.10.2008 18:44:49   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Heej punce kako ste kaj?Imam eno idejo.Zdaj,ko je vse za nami,bi se lahko dobile na kavi ,prinesele albume in bi čvekale.Kaj pravite?A ste ze???


jst sm za!!!!

sam po plači!!!user posted image


user posted image user posted image user posted image Buba kaj je zdaj to .... tvoj novi motouser posted image user posted image




jap.....če mi je ta mesec stanovanje požrl celo plačo.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Poroka 2008 3.del
28.10.2008 8:56:50   
NATAŠI
bubica in ste se že preselili?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Poroka 2008 3.del
28.10.2008 9:06:14   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

bubica in ste se že preselili?


jaaaaa......user posted image user posted image user posted image


je v soboto bila pri meni moja baguskaaaaa......user posted image   kje se potika ta dečva moja???? user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Poroka 2008 3.del
28.10.2008 10:47:38   
NATAŠI
o čestitke za selitev user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  .. in kakšni so občutki-  nori a ne user posted image  user posted image  ...  a zdaj pa dobimo slikice, al kako user posted image  user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?