|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008 3.del
28.10.2008 11:26:23   
Bubamaraa
bote dobile slikce...sam, da poslikam...še nisem...user posted image  user posted image user posted image user posted image

občutki; fenomenalniiiii.............user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Poroka 2008 3.del
28.10.2008 13:36:01   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Heej punce kako ste kaj?Imam eno idejo.Zdaj,ko je vse za nami,bi se lahko dobile na kavi ,prinesele albume in bi čvekale.Kaj pravite?A ste ze???


jst sm za!!!!

sam po plači!!!user posted image


user posted image user posted image user posted image Buba kaj je zdaj to .... tvoj novi motouser posted image user posted image




jap.....če mi je ta mesec stanovanje požrl celo plačo.....user posted image


ja greva tudi midva tja...... user posted image user posted image v četrtek začnemo zdaj na podstrešju razbijat, spodaj je treba še zbelit pa bo. user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Poroka 2008 3.del
29.10.2008 7:22:38   
NATAŠI
jutrooo

o še danes v službi potem pa frej user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  .. jupiii

malo sončka je zunaj, toliko da da mal energije ... drugač bo pa menda obupno vreme, se bomo pa crkljali user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Poroka 2008 3.del
29.10.2008 7:57:40   
maya2
Dobro jutro user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Poroka 2008 3.del
29.10.2008 7:58:39   
Bubamaraa
morningggg.......

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Poroka 2008 3.del
29.10.2008 9:09:13   
fragola
Dbro jutro!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Poroka 2008 3.del
29.10.2008 15:32:21   
FLASK_A
dober dan!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Poroka 2008 3.del
29.10.2008 15:44:32   
SRCCEK
Ojla

Vidim, da naša tema še ni zamrla, da še migate in čvekate .... PRIDNE user posted image user posted image user posted image user posted image

FRAGOLA ČEEEEEEEESTITAAAAAAAAAMMMMMuser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  IN DRŽIM PESTI, DA TI TOKRAT USPE!!!!!!!

Mi naj bi zibali predvidoma konec marca 09......upam sam da ne bo slučajno 1.april 09....ne bi bil glih posrečen datum user posted image

Vidim, da se vse nekej po Egiptu potepate....blagor se vam.....midva nisva imela nobenega honeymoona in mi je kar mal žal.

BUBIKA čestitam za selitev...........bi prosila za dostop do tvojega albuma, da vidim slikice stanovanja PLIIIISSSS

To je to zaenkrat, imejte se fajn!!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Poroka 2008 3.del
30.10.2008 6:58:19   
Bubamaraa
Srccek kolk lepo, da si ti javila.....user posted image



drgač pa albumček morm še naredit.....ok?

pa dobite vse povabilo za ogled.......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Poroka 2008 3.del
30.10.2008 8:16:11   
maya2
Dobro jutro...
Buba: si že boljše volje?user posted image
Joj jaz moram še slike uredit....user posted image user posted image kar ne najdem časa, da bi se vsedla, pa uredila slike jih dala razvit in uredila še svoj album....user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Poroka 2008 3.del
2.11.2008 11:44:18   
FLASK_A
Ojla, ženkice!

Buba, jaz sem  prejšnji vikend dobila kremice, mi je žal da te nisem že prej kontaktirala... Dej mi na ZS naslov da ti jih pošljem, al pa če se dobimo drug teden na kofetkuuser posted image

Katera je že imela probleme s spanjem svojega otročka? Mislim da Maya? Zanima me ali je minilo samo ali si kaj naredila da je bilo potem bolje?

Lep sončen dan vam želim! Papa!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Poroka 2008 3.del
2.11.2008 15:14:02   
ana**
Hello punce.

Se me se spomnite?user posted image

No jaz se vam po dooooolgem casu javljam.user posted image

Cestitke nevestici za nosecnost!user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa tudi jaz se pridruzujem noseckamuser posted image  Po SS pred nekaj casa sem koncno spet noseca.user posted image


Aja....a geslo za album je se isti? Mi neki steka

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Poroka 2008 3.del
2.11.2008 18:31:10   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A


Katera je že imela probleme s spanjem svojega otročka? Mislim da Maya? Zanima me ali je minilo samo ali si kaj naredila da je bilo potem bolje?




Mi imamo že od rojstva težave (no ja bolj natančno od tretjega meseca), Ponoči se zbuja, čeprav vedno spi v svoji postelji, ker vztrajava pri tem, jo pobožam dam rokico pa spet zaspi nazaj (tko mamo trenutnouser posted image ) Od dopusta v hotelu (ena soba) mora tudi eden od naju z njo spat zvečer.  Čez opoldan gre še vedno spat, seveda grem mal zraven ležat pa je.... V roku pol leta jo nameravava seliti v svojo sobo, potem bo najbrž še bolj pestro ker bo zgoraj v mansardi, midva pa spodaj....user posted image , ampak bomo žeuser posted image   .... Kakšne težave imate pa vi?

user posted image user posted image user posted image user posted image srečke nosečkeuser posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Poroka 2008 3.del
2.11.2008 20:44:35   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A


Katera je že imela probleme s spanjem svojega otročka? Mislim da Maya? Zanima me ali je minilo samo ali si kaj naredila da je bilo potem bolje?




Mi imamo že od rojstva težave (no ja bolj natančno od tretjega meseca), Ponoči se zbuja, čeprav vedno spi v svoji postelji, ker vztrajava pri tem, jo pobožam dam rokico pa spet zaspi nazaj (tko mamo trenutnouser posted image ) Od dopusta v hotelu (ena soba) mora tudi eden od naju z njo spat zvečer.  Čez opoldan gre še vedno spat, seveda grem mal zraven ležat pa je.... V roku pol leta jo nameravava seliti v svojo sobo, potem bo najbrž še bolj pestro ker bo zgoraj v mansardi, midva pa spodaj....user posted image , ampak bomo žeuser posted image   .... Kakšne težave imate pa vi?

user posted image user posted image user posted image user posted image srečke nosečkeuser posted image



A tako imate stanje... Upam, da se čimprej urediuser posted image

Eh, pri nas je začel nekaj trmarit pa štrajkat pri spanju čez dan. Podočnjake ima do kolen, zeha ko stari, spat pa ne. Ko ga dam v posteljico se dere, kriči in ob tla meče igrače, zahteva naj ga dam ven. In ga pridno ignorirava- sedaj že tretji teden, po dvakrat na danuser posted image Samo res ne more cel dan okrog laufat ker je zaspan ko tepček, spat pa tut nečeuser posted image Bomo že. Upam, da ga kmal mine ker sm čist živčna ratalauser posted image Pol pa povsod teži ker ni naspan- pa midva taka slaba starša izpadeva, ker res dela nemogoče stvariuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Poroka 2008 3.del
2.11.2008 20:46:34   
FLASK_A
Pikovit, kam si pikirala danes, a? Me je kar presenetlo, ko sem tebe v avtu vidla. Nisem vedla, da se potepaš po naših koncihuser posted image A si tu v bližini kje doma?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Poroka 2008 3.del
3.11.2008 10:22:59   
NATAŠI
heloooow, no kako smo kaj gospe

srccek in kako se kaj počutiš, si ok?

ana čestitke za nosečnost in naj bo vse dobro user posted image  user posted image  user posted image

flaška upam da se jaka umiri in bo spet lepo pančkal ... naš pa kar spi, ampak mi imamo tako da mora it eden z njim spat.. tako da zaspi potem pa po luftu ven iz sobe ... joj pa preselit ga bo treba v ta veliko posteljo v njegovi sobici ... je še vedno v pojsteljci v spalnici


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Poroka 2008 3.del
3.11.2008 12:58:27   
maya2
flaska: kaj ga čez dan 2x spat še dajeta? 

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Poroka 2008 3.del
3.11.2008 15:47:46   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

flaska: kaj ga čez dan 2x spat še dajeta? 


Ja, rabi toliko. Če ne, je siten ko mali hudičekuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Poroka 2008 3.del
3.11.2008 19:10:41   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

flaska: kaj ga čez dan 2x spat še dajeta? 


Ja, rabi toliko. Če ne, je siten ko mali hudičekuser posted image



Poizkusite it samo na enkrat mogoče pa se upira ker le ne rabi 2x ...... sem videla da imaš pdp 1.5. tko kot sem imela jaz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Poroka 2008 3.del
3.11.2008 20:21:19   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

flaska: kaj ga čez dan 2x spat še dajeta? 


Ja, rabi toliko. Če ne, je siten ko mali hudičekuser posted image



Poizkusite it samo na enkrat mogoče pa se upira ker le ne rabi 2x ...... sem videla da imaš pdp 1.5. tko kot sem imela jaz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja, zdaj so mi ga dali na 15.5. Ampak mogoče bo pa kej prej konec, bi blo fajn. Na koncu se res preveč vleeečeeeeuser posted image user posted image

Ja, sej, lahko je reč, težje narestuser posted image Jaka noče zamudit niti sekunde dneva, je še varuška danes skor živce zgubilauser posted image Bomo že prebrodili to fazo, ni druge.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Poroka 2008 3.del
4.11.2008 7:22:54   
NATAŠI
jutro

flaška Timotej je tudi hodil 2x na dan spat nekje do 13. meseca potem smo pa ukinili ker je bilo preveč in prebrodi krizo .... zdaj ima tako da vstane ob 6.20 in gre spat ob 10.00 potem pa zvečer ob 20.00

jaz sem bila pa pri frizerju in sem se še malo bolj postrigla kot zadnjič, tako da imam dolžino mal čez ušesa in tko na skuštrano user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Poroka 2008 3.del
4.11.2008 8:03:23   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

flaska: kaj ga čez dan 2x spat še dajeta? 


Ja, rabi toliko. Če ne, je siten ko mali hudičekuser posted image



Poizkusite it samo na enkrat mogoče pa se upira ker le ne rabi 2x ...... sem videla da imaš pdp 1.5. tko kot sem imela jaz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja, zdaj so mi ga dali na 15.5. Ampak mogoče bo pa kej prej konec, bi blo fajn. Na koncu se res preveč vleeečeeeeuser posted image user posted image

Ja, sej, lahko je reč, težje narestuser posted image Jaka noče zamudit niti sekunde dneva, je še varuška danes skor živce zgubilauser posted image Bomo že prebrodili to fazo, ni druge.



ja druge ni, saj se njihove navade hitro spreminjajo user posted image user posted image user posted image jaz se tudi tolažim da če prej ne ko bo šla v šolo bo pa menda že spala ponoči user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Poroka 2008 3.del
4.11.2008 8:10:36   
Bubamaraa
helov.....kako kaj ste moje nevestice....????

in se zmenmo drug teden na kavi????????????????

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Poroka 2008 3.del
4.11.2008 9:08:13   
sepetalka
Hallo,

evo pa se vam javim po dolgem času. Nič pametnega se ne dogaja, pa ne vem kaj naj vam napišem. Tu imate že vse skoraj otroke pa se mate o čem pogovarjat jaz pa nimam otrok user posted image tako da...

Zakaj se zmeraj dobite takrat na kavi, ko mene ni v LJuser posted image user posted image user posted image Pa tako bi vas rada spoznalauser posted image ! Jaz imam jutri spet dohtarja v kliničnem in grem že danes v Lj, da grem še malo k staršem!

Aja pa čestitke nosečkam, tistim ki jim še nisem rekla!

Mejte se lepoooo!user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Poroka 2008 3.del
4.11.2008 9:16:13   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka


Zakaj se zmeraj dobite takrat na kavi, ko mene ni v LJuser posted image user posted image user posted image Pa tako bi vas rada spoznalauser posted image ! Jaz imam jutri spet dohtarja v kliničnem in grem že danes v Lj, da grem še malo k staršem!




ja pol pa povej kdaj si v Ljubljani???????? user posted image user posted image user posted image user posted image   da se uskladimo tebi.....in da se spoznamo....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?