|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:14:27   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

skutke, jaz sem začela s fruzverge ...al kako se napiše in pa pasirano od LJ in dala med sadje.


Koliko pa so bili stari user posted image ?

Punce, ste vašim čmrlekom že dale kivi?


Kivi je res med zadnjim tako kot vsi ostali citrusi, sem pa jaz moji dala malo kakija in je nora nanj.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:15:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

skutke, jaz sem začela s fruzverge ...al kako se napiše in pa pasirano od LJ in dala med sadje.


Sem tud jaz dala pa sem bila zelo kregana od P. je baje zelo zelo alergen in ni za dojencke...user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:15:18   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka



Sem opazila, da debatirate o skutkah in jogurtih - kdaj jih pa boste začele uvajati?


Jaz bom najbrž začela naslednji mesec.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:16:26   
barbaw
Jaz sem navadno tudi kupila skuto, imam možnost dobiti domačo od tete in dajala noter sadje. Drugače pa sem kupovala od Ljubljanskih mlekarn skuto s sadjem že pripravljeno. So mi dobre. Pazit pa je treba na izbiro sadja.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:16:55   
Estrella*
Jaz sem Andražu na začetku pasirala sadje v navadni jogurt, pol sva šla na sadne skute LJ mlekarn. Fruchtswerge je jedel šele okoli 1leta, pol je bilo pa itak konec z mlečnimi izdelki, ker je jedel sojine  ,,,,bljakkkkk

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:17:14   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

skutke, jaz sem začela s fruzverge ...al kako se napiše in pa pasirano od LJ in dala med sadje.


Sem tud jaz dala pa sem bila zelo kregana od P. je baje zelo zelo alergen in ni za dojencke...user posted image

se strinjam, a mojimadvema ni nič škodilo oz. ni bilo negativnih posledic. Če me spomin ne vara, sem začela dajat tam okrog sedmega meseca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:17:24   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

skutke, jaz sem začela s fruzverge ...al kako se napiše in pa pasirano od LJ in dala med sadje.


Sem tud jaz dala pa sem bila zelo kregana od P. je baje zelo zelo alergen in ni za dojencke...user posted image


Preverjeno je alergen. Moji teti se kar usta "odprejo" in ustnice, da krvavi, moj mali pa je dobil po kvazi fruchtzwerge sladoledu pikice.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:18:18   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

skutke, jaz sem začela s fruzverge ...al kako se napiše in pa pasirano od LJ in dala med sadje.


Sem tud jaz dala pa sem bila zelo kregana od P. je baje zelo zelo alergen in ni za dojencke...user posted image

se strinjam, a mojimadvema ni nič škodilo oz. ni bilo negativnih posledic. Če me spomin ne vara, sem začela dajat tam okrog sedmega meseca.



Potem pa tvoji otroci niso alergiki. Moj je, kar je podedoval od mojega, jaz pa nisem. Za malo pa še ne vem, ampak se na splošno v velikem krogu izognem temu izdelku.

< Sporočilo je popravil barbaw -- 4.11.2008 11:19:00 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:18:25   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Sem opazila, da debatirate o skutkah in jogurtih - kdaj jih pa boste začele uvajati?
Počasi bom kar morala, če bo še vedno vztrajno zavračal AM... user posted image

Za Gregija pa tudi midva pošiljava en poljubček na buškicouser posted image user posted image user posted image
Njemu se pa res godi user posted image  Toliko poljubčkov user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:19:27   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

skutke, jaz sem začela s fruzverge ...al kako se napiše in pa pasirano od LJ in dala med sadje.


Koliko pa so bili stari user posted image ?

Punce, ste vašim čmrlekom že dale kivi?


Kivi je res med zadnjim tako kot vsi ostali citrusi, sem pa jaz moji dala malo kakija in je nora nanj.

kivi sem jaz dala mojemu sinu, ko je dopolnil sedem mesecev, ampak le za probat. Bolje da ne bi, ker je imel zelo vneto ritko.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:21:11   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

skutke, jaz sem začela s fruzverge ...al kako se napiše in pa pasirano od LJ in dala med sadje.


Sem tud jaz dala pa sem bila zelo kregana od P. je baje zelo zelo alergen in ni za dojencke...user posted image


Preverjeno je alergen. Moji teti se kar usta "odprejo" in ustnice, da krvavi, moj mali pa je dobil po kvazi fruchtzwerge sladoledu pikice.

a res, hvala sploh nisem  vedela. Kaj pa sadne skutke drugih proizvajalcev?

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:21:26   
špelin@
A ste vedela za tole? KLIK
Kaj menite o kinu z user posted image ?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:23:06   
kasso
špelin@, evo še Varja pošilja enga poljubčka na buškouser posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:23:35   
Anonimen
Sele zdej sem prebrala ja bogi Gregi no...zdej pa se buska...user posted image user posted image

user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:24:11   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

A ste vedela za tole? KLIK
Kaj menite o kinu z user posted image ?


Lepo, samo jaz grem v kino še vedno rada sama brez otrok. Sem glede tega bolj konzervativnauser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:26:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
A ste vedela za tole? KLIK
Kaj menite o kinu z user posted image ?

Lepo, samo jaz grem v kino še vedno rada sama brez otrok. Sem glede tega bolj konzervativnauser posted image

Ideja je super, ker poznam najmanj 2 mamici, ki bi takoj šli user posted image  Jaz pa raje ne, ker potem ne bi imela čisto ni od filma... user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:26:19   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

A ste vedela za tole? KLIK
Kaj menite o kinu z user posted image ?


Zanimivo, ampak meni se zdi, da vseeno nimaš nič od kina razen če je novorojenček. user posted image

Kasso jaz sem dajala od Ljubljanskih mlekarn in ni bilo problemov. Mlečni riž in gres pa od Lumpija, pa puding tudi. Je bil ugoden.

Jaz imam še malo časa potem pa šibam.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:27:01   
hijenca
Super, da sem vprašala za kivi. SO jih imeli danes v trgovini, take lepe, že malo mehke. Pa nič, bo pa mama pojedla user posted image user posted image user posted image

Če smo sedaj že pri skuticah. Kdaj lahko daš skuto ali navadni jogurt. Bom mu že sama sadje zraven dajala, samo ne vem kdaj??

Ma sem tečna danes s temi vprašanji, ampak to sem pozabla zadnjič vprašat patronažno.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:28:03   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Super, da sem vprašala za kivi. SO jih imeli danes v trgovini, take lepe, že malo mehke. Pa nič, bo pa mama pojedla user posted image user posted image user posted image

Če smo sedaj že pri skuticah. Kdaj lahko daš skuto ali navadni jogurt. Bom mu že sama sadje zraven dajala, samo ne vem kdaj??

Ma sem tečna danes s temi vprašanji, ampak to sem pozabla zadnjič vprašat patronažno.


Saj boljše, da vprašaš kaj, še drue kaj zvemo. user posted image  Pa lažje se je odločit.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:30:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

A ste vedela za tole? KLIK
Kaj menite o kinu z user posted image ?


Eh, Spelin@ tuki pri nas ob 1h zjutri na zadnji predstavi dvorana polna otrok in dojenckov.. Za dojencke me ni nikoli skrbelo samo majhni otroci 2 do 5 let stari ob 1h zjutri pa grozljivka polna klanja in....

Ma ni da bi clovek govori.

Evo tole sem gledala klik pred mano pa deklica kaksne 3 leta stara, joka in hoce ven... se odpravi po temi, starsa nemoteno sedita deklica joka na stopnicah sredi kina v temi....

Ma da bi ustala jo odnesla se prej pa unim dvema ,ki se imata za starsa vsakemu eno celno spustila...

Res, da ti gre na kozlanje....

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:32:58   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

A ste vedela za tole? KLIK
Kaj menite o kinu z user posted image ?


Eh, Spelin@ tuki pri nas ob 1h zjutri na zadnji predstavi dvorana polna otrok in dojenckov.. Za dojencke me ni nikoli skrbelo samo majhni otroci 2 do 5 let stari ob 1h zjutri pa grozljivka polna klanja in....

Ma ni da bi clovek govori.

Evo tole sem gledala klik pred mano pa deklica kaksne 3 leta stara, joka in hoce ven... se odpravi po temi, starsa nemoteno sedita deklica joka na stopnicah sredi kina v temi....

Ma da bi ustala jo odnesla se prej pa unim dvema ,ki se imata za starsa vsakemu eno celno spustila...

Res, da ti gre na kozlanje....


tole je pa res za user posted image . Ampak pri izjavi, da bi jima celno spustila sem se pa narežala. user posted image  Tako smešno se mi sliši, ker si vizualno predstavljem tebe v napadu. user posted image

< Sporočilo je popravil barbaw -- 4.11.2008 11:33:41 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:33:05   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Super, da sem vprašala za kivi. SO jih imeli danes v trgovini, take lepe, že malo mehke. Pa nič, bo pa mama pojedla user posted image user posted image user posted image

Če smo sedaj že pri skuticah. Kdaj lahko daš skuto ali navadni jogurt. Bom mu že sama sadje zraven dajala, samo ne vem kdaj??

Ma sem tečna danes s temi vprašanji, ampak to sem pozabla zadnjič vprašat patronažno.


Saj boljše, da vprašaš kaj, še drue kaj zvemo. user posted image  Pa lažje se je odločit.


Jaz tu na RR zelo rada sprašujem (majčice, da ne bo pomote), ker če sprašujem drugje, mojo mamo, ali pa od user posted image  žlahto, ki tudi imajo male user posted image , bi mu mogla dat že svinjsko juho, restan krompir pa pečenko. Me je en čez vikend prav postrani gledal, ker Videk še ni jedo juhice, pa meseka, moja tašča mi je rekla, da mu lahko dam juho in v juho beli kruh. user posted image Ne vem kak so njeni otroci sploh preživeli.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:35:06   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


Če smo sedaj že pri skuticah. Kdaj lahko daš skuto ali navadni jogurt. Bom mu že sama sadje zraven dajala, samo ne vem kdaj??

Po dopolnjenem 6. mesecu, če me spomin ne vara. Če ne me pa popravte prosim.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:35:16   
hijenca
**** pri vas pa sem že ugotovila, da se življenje odvija ponoči. Zakaj je temu tako? Ker je vroče podnevi?

Danes sem polna vprašanjuser posted image .

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 11:37:08   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Super, da sem vprašala za kivi. SO jih imeli danes v trgovini, take lepe, že malo mehke. Pa nič, bo pa mama pojedla user posted image user posted image user posted image

Če smo sedaj že pri skuticah. Kdaj lahko daš skuto ali navadni jogurt. Bom mu že sama sadje zraven dajala, samo ne vem kdaj??

Ma sem tečna danes s temi vprašanji, ampak to sem pozabla zadnjič vprašat patronažno.


Saj boljše, da vprašaš kaj, še drue kaj zvemo. user posted image  Pa lažje se je odločit.


Jaz tu na RR zelo rada sprašujem (majčice, da ne bo pomote), ker če sprašujem drugje, mojo mamo, ali pa od user posted image  žlahto, ki tudi imajo male user posted image , bi mu mogla dat že svinjsko juho, restan krompir pa pečenko. Me je en čez vikend prav postrani gledal, ker Videk še ni jedo juhice, pa meseka, moja tašča mi je rekla, da mu lahko dam juho in v juho beli kruh. user posted image Ne vem kak so njeni otroci sploh preživeli.


Včasih je bilo drugače in so pri treh mesecih otrokom že vse po vrsti začeli dajat, ker so mogli v jaslice s 3 meseci. Danes pa imamo mame srečo in smo lahko 1 leto doma z user posted image . Drugje po svetu ni tega privilegija.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?