|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 19:29:36   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Evo naš jedilnik:

okoli 7h.-120 ml mleka z rižkotom
okoli 11.-70h-ml kašice
okoli 14-15h-60 ml zelenjave
okoli 16:30h -150 mleka z rižkom-v spanju
okoli 20h-kašica 50 ml ali mleko z rižkom(120ml)kolkr je dan
ob 23h -150 mleka z rižkom

Mi ni jasen od kje ji taka kilaža,najbrž ima dovolj zaloge še od prej zdej pa vzdržuje stanjeuser posted image



Ja res je to zanimivouser posted image  Mogoče je pa njen izkoristek zelo dober

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 19:31:26   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Špelina do Sevnice anytime you want baby,mi je kr blizu,zakon da se bomo vidleuser posted image user posted image user posted image


Estrella a gremo v Sevnicouser posted image user posted image user posted image user posted image



A je že drug teden plača??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 19:33:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

. Če bom še vedno imela mleko ga nameravam dojiti tudi do 11. meseca, ampak samo ponoči.



Bos videla kako prav ti bo to prislo...Ko bos hodila v sluzbo ti bo ponoci veliko lazje dati samo dojko in dremati zraven in potem spati naprej, kot pa vstajati pripravljati mleko...

Tudi za zvecer za uspavat je super, ce dojis...veliko lepse zaspijo ob dojenju kot z flaso..


(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 19:39:48   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

. Če bom še vedno imela mleko ga nameravam dojiti tudi do 11. meseca, ampak samo ponoči.



Bos videla kako prav ti bo to prislo...Ko bos hodila v sluzbo ti bo ponoci veliko lazje dati samo dojko in dremati zraven in potem spati naprej, kot pa vstajati pripravljati mleko...

Tudi za zvecer za uspavat je super, ce dojis...veliko lepse zaspijo ob dojenju kot z flaso..




Sej to se mi še najbolj dopade. user posted image

me pa zanima; koliko tekočine mora popiti 1 letni nedojeni otrok? Vem, da je razlika popite tekočine med poletjem in ne vročimi dnevi, ampak vseeno neko merilo verjetno obstaja?

In kako veš, da je otrok sit, a ko neha odpirati usta?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 19:39:54   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

. Če bom še vedno imela mleko ga nameravam dojiti tudi do 11. meseca, ampak samo ponoči.



Bos videla kako prav ti bo to prislo...Ko bos hodila v sluzbo ti bo ponoci veliko lazje dati samo dojko in dremati zraven in potem spati naprej, kot pa vstajati pripravljati mleko...

Tudi za zvecer za uspavat je super, ce dojis...veliko lepse zaspijo ob dojenju kot z flaso..




Ja za uspavanje ni fajn, ker imaš lahko problem pri uspoavanju potem ko ne dojiš več.
 
edina: svežo špinačo
 
Sem jezna ko 300user posted image . Mala se očitno vrača na stara pota hranjenja. Spet je pojedla samo 60g sadno mlečne hippove kaše. Imam na sumu, da temu botruje vse pgostejše dojenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 19:50:10   
aurora28
Joj Estrella ti moraš pa imeti konjske živce user posted image

A si se že odpovedala sladkarijam?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 19:51:53   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Joj Estrella ti moraš pa imeti konjske živce user posted image

A si se že odpovedala sladkarijam?



neuser posted image
 
Živcev pa sploh nimam večuser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 19:57:15   
aurora28
Jaz sem ravnokar zmazala polovico sladoleda in sem se s tem poslovila od sladkega. Ne grem se več, prenehala bom jesti sladko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 19:57:38   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

In kako veš, da je otrok sit, a ko neha odpirati usta?


Naš se stran obrne in usta skupaj tišči

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 20:05:45   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

In kako veš, da je otrok sit, a ko neha odpirati usta?


Naš se stran obrne in usta skupaj tišči


Sem ti prej pozabila povedati, da imaš luškana sinka. A torej ko se stran obrne je sit. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 20:06:01   
sesil
a zdej smo pa že na četrtem delu? no comment...
evo, tatko poje uspavanko, jaz pa čakam z vso bojno opremo, da bo mala zaspala, in mojega dedca malo pošišam, ker je že kot iz džungle. si bom dala duškauser posted image .
naši pupi smo pa danes malo pomagali kakat. od kar ji dajem gh kaka mamsimalno na 2 dni (prej cela večnost) in danes se je napenjala, pa sem jo malo masirala po trebuščku, očka držal kolena na trebuščku in počasi je mala naredila 3 bobke in eno klobasouser posted image . sej je blo pa kar mehko. sem ugotovila da ji moram dat še kaj pit čez dan, ne sam moje zize.
o prenehanju dojenja jaz sploh še ne razmišljam. kolikor mi je šlo na začetku na živce, ker me je vse bolelo, pa mastitisi...tako mi je zdej fanj. uspavanje na dojki pa jaz prakticiram čez dan, zvečer pa ne.


(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 20:19:46   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Svojeglava

oj,
se še jaz javljam na 4.del!

pri nas pa danes:
01:00 dojenje
04:00 dojenje
07:00 dojenje
09:00 dojenje
11:00 dojenje
14:00 ovseni kosmiči+jabolko+suhe marelice (home made kašica): cca 100 ml
15:00 dojenje
18:00 dojenje

in še preden bo šla spat: mogoče par žlic milupa kašice za lahko noč (sem jo danes kupla, ne vem če bo ok):  + 20:00 dojenje in SPANJE!

JOOJ KOLK DOJIM!!!! To je hujš kot pri novorojenčku, bo treba počas na več obrokov GH...

KAJ MISLITEEEEE??? dodam zjutraj GH namesto tega dojenja ob 9:00?

pa to je še malo, po novem ponoči vsaj 3x dojimo (pa že na 1x smo bli)


lp svojegalava - dojilja user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  gospa dojilja! Ja po moje bi bilo ob 9h dobr mal vmes GH vrinit. Pa dobra si, da se ti zize ne vnemejo. user posted image

svojeglava, da ne boš mislila da si sama dajilja. jaz sem tudi ene take vrste. mi imamo ob 12-13h približno gh , ostalo pa samo dojenje. jaz ji bom začela dodajat zvečer kak piškot v am (se mi ne da črpat), mlečne kašice in podobno  po 6 mesecu. se mi nikamor ne mudi.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 20:22:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

In kako veš, da je otrok sit, a ko neha odpirati usta?


Naš se stran obrne in usta skupaj tišči


Enako...

(odgovor članu tilči)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 20:25:36   
Katina
Hitro sem se prišla poštemplat na 4. del. Poskusla sem kaj prebrat za nazaj, pa sem prav hitro obupalauser posted image .

****, prebrala sem tisto okoli 1. novembra. user posted image Upam, da bova v kratkem zopet kaj poklepetali.
Naty* za dobrim konjem se prašiuser posted image . Ti si tolk ena luštnauser posted image , da ni čudno da se ljudje zanimajo zate. Morda si pa tvoji zasledovalki "všeč"user posted image .

Edinaos, tudi jaz privoščim AT eno družbico. Ni treba še čist takoj, ni ti pa treba čakat tolk časa kot jaz, čeprav ima vsaka stvar svoje prednosti in slabosti. Kaj pa če bi kaj prišla na naš koec, ko že tolk potuješ po notranjski? (Vabljene tudi ostale, se razume).

Špelin@, v četrtek dopoldan greva z user posted image do dermatologa, tako da ostane le petek. Če ste za. Za težave user posted image

Kasso user posted image user posted image user posted image .

Estrella, moja sozapravljivka user posted image .

Martina25 in gorenjska naveza kako ste kaj? Se boste v kratkem kaj dobile? Če se kdaj dobite v centru, kjer je Kranjski Interspar se vam z veseljem kdaj pridružim.

Pozdrav in objem tudi vsem majčicam, ki so nas morale zapustiti. Posebej TamaraJ. BOJANC in Naja. Veliko mislim na vas in komaj čakam kakšnih super novic user posted image user posted image user posted image user posted image .

Tudi ostale somajčice lep pozdrav, čestitke vsem za obmesečnice in različne jubileje, rojstne dni ipd.

Jaz sem zaenkrat zaključila s terapijo za nogo, žal zaenkrat brez učinka. user posted image ima še vedno fantomske pikice zato greva k dermatologu. Že kake 3 tedne smo samo na mleku. Sicer je to zame super, ker ni treba nič mislit in pripravljat, vendar pa bi bil že čas, da začnemo uvajat gosto hrano.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 20:33:31   
tally
Hoj!

Da se še jaz pofočkam na 4. delu. Pa je uspelo user posted image user posted image user posted image .


Vidim da se na veliko pogovarjate o GH. Nam uspe pojest en obrok zjutraj sadje včasih tudi popoldan zelenjavno kašic, včasih pa noče.

Dan pa zgleda nekako takole:

  • 4.30-5h 80-100ml mleka
  • 8-8.30  100-130 mleka
  • 11.00 Sadna kašica 120 ml
  • 14.00 100-130 mleka
  • 17.00 130 ml mleka
  • 19.30-20.00 100ml mleka

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

In kako veš, da je otrok sit, a ko neha odpirati usta?



Naša začne glavo stran obračat ali naredi tako kot da ji gre na bruhanje in to je touser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Hitro sem se prišla poštemplat na 4. del. Poskusla sem kaj prebrat za nazaj, pa sem prav hitro obupala . user posted image user posted image user posted image



Jaz sem zaenkrat zaključila s terapijo za nogo, žal zaenkrat brez učinka. user posted image user posted image user posted image

  ima še vedno fantomske pikice zato greva k dermatologu. Že kake 3 tedne smo samo na mleku. Sicer je to zame super, ker ni treba nič mislit in pripravljat, vendar pa bi bil že čas, da začnemo uvajat gosto hrano. Upam da odkrijete kaj vas matra in začnete papati tudi GH.



A bo danes tut maraton........?


< Sporočilo je popravil tally -- 4.11.2008 20:34:22 >


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 20:33:51   
jana81
joj sem jezna ker sem napisala en dolg post, ap pritisnem send in se grem tuširat, pa pridem nazaj in ........ znan izpis
 
no na kratko kako mi jemo:
recimo danes, ko je super spal ponoči:
00.30 dojenje
5.30 dojenje
7.00 dojenje
10.20 dojenje
13.30 melona
15.30 dojenje (če smo doma je tu kosilo)
18.30 mlečna kašica vanilija
20.00 dojenje in zaspal
 
drugače se ponoči dojimo na 2-3 ure, upam da bo danes kot je bilo včeraj.
 

 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 20:40:11   
eole
evo se še jaz javim na 4. delu.. tretjega sploh nisem brala. ne znese.

uh, jaz verjetno dojim tukaj največ.. sploh ponoči, podnevi pa lepo na dve do tri ure.. če bi šla pisat ure, bi zavzelo prevel placa. no GH pa še ne uvajamo, bomo kar počakali do 6 m. danes je bila patronažna pri meni in sem še bolj odločena da počakamo.

a je sploh še katera, ki ne uvaja GH?

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 20:41:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

joj sem jezna ker sem napisala en dolg post, ap pritisnem send in se grem tuširat, pa pridem nazaj in ........ znan izpis
 
no na kratko kako mi jemo:
recimo danes, ko je super spal ponoči:
00.30 dojenje
5.30 dojenje
7.00 dojenje
10.20 dojenje
13.30 melona
15.30 dojenje (če smo doma je tu kosilo)
18.30 mlečna kašica vanilija
20.00 dojenje in zaspal
 
drugače se ponoči dojimo na 2-3 ure, upam da bo danes kot je bilo včeraj.
 

 
 


vse tiste, ki dojite, kako veste vse te ure ko ste dojile, a si to kam pišete? Jaz vem, da sem nazadnje dojila ob 20h, ker je to vsak dan ob isti uri pred spanjem, za še bolj nazaj pa nimam pojmauser posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 20:43:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eole

evo se še jaz javim na 4. delu.. tretjega sploh nisem brala. ne znese.

uh, jaz verjetno dojim tukaj največ.. sploh ponoči, podnevi pa lepo na dve do tri ure.. če bi šla pisat ure, bi zavzelo prevel placa. no GH pa še ne uvajamo, bomo kar počakali do 6 m. danes je bila patronažna pri meni in sem še bolj odločena da počakamo.

a je sploh še katera, ki ne uvaja GH?



jaz sem prvakuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu eole)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 20:47:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Špelina do Sevnice anytime you want baby,mi je kr blizu,zakon da se bomo vidleuser posted image user posted image user posted image


Estrella a gremo v Sevnicouser posted image user posted image user posted image user posted image



A je že drug teden plača??user posted image


jaz še vem ne v katero smer je touser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 20:53:34   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: eole

evo se še jaz javim na 4. delu.. tretjega sploh nisem brala. ne znese.

uh, jaz verjetno dojim tukaj največ.. sploh ponoči, podnevi pa lepo na dve do tri ure.. če bi šla pisat ure, bi zavzelo prevel placa. no GH pa še ne uvajamo, bomo kar počakali do 6 m. danes je bila patronažna pri meni in sem še bolj odločena da počakamo.

a je sploh še katera, ki ne uvaja GH?



jaz sem prvakuser posted image user posted image user posted image user posted image





eh, sajn veš natanko kolikokrat se ponoč dojita. To imaš v malem palcuuser posted image
 
smer: čakam plačouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 20:55:43   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

joj sem jezna ker sem napisala en dolg post, ap pritisnem send in se grem tuširat, pa pridem nazaj in ........ znan izpis
 
no na kratko kako mi jemo:
recimo danes, ko je super spal ponoči:
00.30 dojenje
5.30 dojenje
7.00 dojenje
10.20 dojenje
13.30 melona
15.30 dojenje (če smo doma je tu kosilo)
18.30 mlečna kašica vanilija
20.00 dojenje in zaspal
 
drugače se ponoči dojimo na 2-3 ure, upam da bo danes kot je bilo včeraj.
 

 
 


vse tiste, ki dojite, kako veste vse te ure ko ste dojile, a si to kam pišete? Jaz vem, da sem nazadnje dojila ob 20h, ker je to vsak dan ob isti uri pred spanjem, za še bolj nazaj pa nimam pojmauser posted image



par dni vmes sem si res pisala, ker me je zanimalo na kolk časa dojim, ker se zjutraj nisem spomnila, za včeri pa res ni težko si zapomnat, ker je blo le 2x.user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 20:57:23   
Estrella*
MARTINA: Ni mi jasno zakaj popravit težo na 7200g, a 8.9. je imela 7200 al kako???Sm blond

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 21:00:18   
tilči
Kaj nas čaka leta 2009user posted image
http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/2009-bo-katastrofa.html

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 21:07:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: eole

evo se še jaz javim na 4. delu.. tretjega sploh nisem brala. ne znese.

uh, jaz verjetno dojim tukaj največ.. sploh ponoči, podnevi pa lepo na dve do tri ure.. če bi šla pisat ure, bi zavzelo prevel placa. no GH pa še ne uvajamo, bomo kar počakali do 6 m. danes je bila patronažna pri meni in sem še bolj odločena da počakamo.

a je sploh še katera, ki ne uvaja GH?



jaz sem prvakuser posted image user posted image user posted image user posted image





eh, sajn veš natanko kolikokrat se ponoč dojita. To imaš v malem palcuuser posted image
 
smer: čakam plačouser posted image


ma jaz nimam pojma kolikokrat se dojimo, ne podnevi ne ponoči. Včasih mojega vprašam, če ve kolikokrat smo se dojile, pa reče jaz vem samo, da kadarkoli sem vaju pogledal ste se dojileuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?