|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 22:38:59   
Soncnica Sandra ***
Zdej pa vidim, da imam samogovore, tako da grem pod tuš in v miži kino še jaz!!!!
 
*NOČKO*

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 2:59:38   
Anonimen
No pri na je se ena noc brez spanja na urniku.... Se Omar prhlajen z polnim nosom.user posted image user posted image

Imam prosnjo ce mi lahko da katera link od tiste masine za nos pucat...Da pokazem mozu , pa da vidim ce bi se to dobilo tukaj...

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 5:19:53   
Anonimen
Evo tudi moz je zbolel...sedaj lahko pricakujem samo se kdaj pridem jaz na vrsto user posted image

Ce ne joka eden joka drugi..Pa kdaj se otroci znajo useknit? Sem ze cist pozabila...

Ker ves problem bi bil resen csaj za ta veliko ce bi znala fajn pihnit ven iz nosa ...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 6:51:54   
Soncnica Sandra ***
****: evo željeni KLIK zate
 
Jaz sem ga naročila in je fajn. Samo kaj ko mi mala ful glavo suče, da je ful težko pucat nos.
Je pa res, da pravijo da večji ko je otrok, lažje mu pucaš nosek s tem.
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da se vsi čim prej pozdravijo ter da ti ne boš zbolela!!!!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 6:54:06   
Soncnica Sandra ***
Aja pa DOBRO JUTRO user posted image
 
Zdej grem Manci štimat mlečno kašo z okusom pičkota user posted image
 
Za mami pa en kos kruha pa medeka gor namazanega user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 7:30:25   
Estrella*
Jutro!
 
Jaz rabim tudi zajtrk. nekam čudno mi kruli po želodcu. No jaz še vedno čakam in navijam, da bomo do konca porodniške pridelale kakih par user posted image . Me skrbi, da bi naša tema čveka preveč samevalauser posted image
 
Naša se je dvignila že pred 7huser posted image To mi nikakor ne sede in prav jezna vstanem.
Glede na to, da dež ne pada, se bova kar ven odpravile. Sedaj mala gleda vivouser posted image
 
Špelin@: Ja naši hrošći nam pa resno kravžlajo živčke in preiskušajo potrplenje. Naša je podobna en obrok full zmaže, drugega pa skoran ničuser posted image Jaz bi bila tko vesela, da bi mala imela apetit od Andraža , seveda v takih letih kot je ona, ne sedaj, ker on mi tud pije kri, kar se hrane tičeuser posted image
 
****: a razmišljaš o babyvacu? A tista tvoja napravca ne deluje???



IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

barbaw: na 3.delu si spraševala, če smo za, da vrženo s seznama vse naše "neaktivne", torej se pravi vse tiste, ki se že ful dolgo niso javile.
Jaz sem ZA, kot sem napisala že na 3.delu, moramo pa vprašati našo glavno in odgovorno urednico za seznam, G. Estrello user posted image


No jaz sem že dolgo zauser posted image , pa se nekako nisem upala ziniti na glasuser posted image . Saj bom pustila podatke pri seb na compu, če se slučajno kaka premisli. Pa ostale kakšno je vaše mnenje? In katero bi brisali??

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 7:36:05   
Estrella*
Moj predlog za brisane: Sashy, bubica14, zvezdica 05, Pepita?, maminsonček, Majabo, tanja25, Kaja08 in narava.
 
No, da ne bomo potem imele težave zaradi "izbrisanih"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 7:50:08   
Katina
Dobro jutro,

še dobro, da sem se spet mal javla, ker bi me drugač Estrella poslala med izbrisaneuser posted image .

Se moram odkupit z eno
user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 7:51:37   
Naty*

Jutro!

Najprej naj povem, kolk sm blond user posted image .... sm prlimala post v trojko in sm ga mogla it zdej preselit.

Estrella js sm za izbrisanje user posted image , ampak nared v skladu z vsemi zakoni RR-ja, da ne bo res pol problemov pa štrajkanja user posted image .

Al je bla dons ena čudna noč... mali je bil ko sovica, sploh mu ni blo za spat... že zvečer je zaspal uro kasnej kot ponavad, sred noči je bil čist buden (ampak zaspal po dojenju) in zjutri že ob 5.00 auf user posted image . No kakorkol že... zdele čakam, da gre nazaj spat, da si v miru en kofetek privoščim user posted image . Sej je ful priden, najprej se je igral na tleh, zdej pa gleda Telebajske user posted image , mami je pa lahko prebrala vse, kar ste od 3. dela napisale user posted image . Evo vam doooolgo obnovouser posted image :

Gremo pa dons v nabavo... bomo kupil stolček za hranjenje in puzle za po tleh user posted image  (no pa še en kup enih stvari mam na spisku, itak vse za Žanauser posted image ).

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Naty res super, da sta že en tedn brez krčev user posted image user posted image user posted image ,je čist drugač zdej ane.



Jaaaa, čist drugač, spet je tolk fajn kokr je blo prve tri mesce user posted image . Ok no, razen, da je takrat spal cel dan, zdej pa spi čez dan tiste tri urce user posted image ...

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Dons je en teden, odkar smo mi zarad nove diete brez krčev user posted image user posted image user posted image ! Sploh ne veste, kolk sm vesela user posted image . Sicer sem se včeri, čist rahlo pregrešila s filano papriko user posted image  (noter je seveda mešano mleto, torej svinjsko meso, na katerga je alergičen) pa je mel danes HB samo pikice po obrazku, krčev pa ne.

user posted image user posted image user posted image  za dneve brez krčev

Se podpišem user posted image user posted image user posted image


Hvala, hvala user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
naty: user posted image  za teden brez krčev!!! Ja končno je tud tebi malo sonce posijalo. Zaradi majhnega prekrška pa karuser posted image Nič nismo slišaleuser posted image


No, super... mate vse en prekršek v dobrem! user posted image  Tvoj Andraž se je pa tolk popravil user posted image , evo Alja tud zdej veselo papca... sej se nam bojo še našlihtal tele naš otroc user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Aja še neki... a ve v zelenjavne kašice date kej olja? Js sm v eni knjigi zasledila, da kapljica olja povzroči, da se vitamini iz kašice bolj absorbirajo v organizem... 

Jaz za punci nikoli nisem posebej dodajala olja, sem pa že slišala za tole (od moje stare mame user posted image ), ampak ne vem, kaj stroka pravi user posted image


Ma tvoja stara mama očitno kar pravuser posted image ... ker to piše v knjigi, ki so jo napisali pediatri user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: tilči
Očitno zaradi zobkov, ker ga zgoraj tako boli, se ga tudi dotaknit ne smem


A je tud to možnouser posted image ? Ker js sm skoz misla, da, ko jim rinejo zobki, da jim paše pritisk, zato grizejo vse možno. Ker Žana tud tolk boli, da ko mu hočem zmasirat dlesni začne še bolj jokat.

IZVIRNO SPOROČILO: Svojeglava

KAJ MISLITEEEEE??? dodam zjutraj GH namesto tega dojenja ob 9:00?

pa to je še malo, po novem ponoči vsaj 3x dojimo (pa že na 1x smo bli)


lp svojegalava - dojilja user posted image user posted image user posted image


Pri nas je sicer dojenje čez dan na tri ure, ampak včasih se kr dere, dokler ga ne podojim, tud če še ni čas. Tko da mislim, da nama najina korenjaka sporočata, da je cajt za kej bolj konkretnega user posted image . Se pravi moje mnenje....JA... definitivno še kak obrok GH user posted image .

kodrana js mislim, da bo tud pri vas boljše po testiranju, boš videla user posted image !

Drugač je pa pri nas včeri zgledalo tko:
2.30 dojenje
4.30 dojenje
6.30 dojenje
10.00 dojenje
12.30 bučka+dojenje
14.00 dojenje
17.00 bučka+dojenje
19.00 riževa kašica z vodo (150ml)
20.00 dojenje


Dojiva se pa na obeh straneh, tko da mislim, da poje fuuul user posted image

Estrella* nad 500 se ti zdi velik? Ko sm bla js z njim na pediatrični in sem ga tehtala, sem ugotovila, da v 24 urah poje več ko 1000ml user posted image . Tko da mi je tud jasno od kje ma 9 kil user posted image .

Katina hvala user posted image . A veš, da sm te že ful pogrešala, ker te ni več na srečanja pa na RR. Upam, da se lahko kej vidimo v kratkem.


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 7:59:11   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Dobro jutro,

še dobro, da sem se spet mal javla, ker bi me drugač Estrella poslala med izbrisaneuser posted image .

Se moram odkupit z eno
user posted image



Vidim, da imaš dobro razvit šesti čutuser posted image user posted image user posted image user posted image A je bilo težko napisat ein paar woerter??

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 8:12:41   
Soncnica Sandra ***
I m back!!!! user posted image
 
Evo Manca se je napapcala, najprej je ob 7h zmazala kašico, ki sem ji jo pripravila iz 150ml vode+sadna kašica s piškotom, sedaj ob 8h pa še 150ml AM. Pa kam ta  moj otrok vse zbaše user posted image
No sedaj pa pridno panča.
Aja, donc se je zbudila 15minut kot ponavadi, beri 6.00
 


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 8:13:56   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

No jaz sem že dolgo zauser posted image , pa se nekako nisem upala ziniti na glasuser posted image . Saj bom pustila podatke pri seb na compu, če se slučajno kaka premisli. Pa ostale kakšno je vaše mnenje? In katero bi brisali??



No lepo, da se strinjamo, ker mi grejo tile neažurni podatki počasi že res na K user posted image .
Bom poiskala seznamček pa mal prečikirala, katere bi dale med izbrisane user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 8:14:28   
Katina
Vidim, da imaš dobro razvit šesti čut A je bilo težko napisat ein paar woerter??

No za ene stvari imam dobro razvitega, drugih pa sploh ne morem identificiratuser posted image
Ich muss mich für weitere debate SPARenuser posted image .Se bom potrudla občasno kaj naklofat.


Naty* tud jaz že pogrešam notranjska srečanja. Upam, da bo v kratkem kakšno. Z veseljem prideva zraven.Bravo za Žankota, da končno veste na čem ste. Čestitke za dieto - kakršnakoli že pač je.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 8:14:31   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*


Estrella js sm za izbrisanje user posted image , ampak nared v skladu z vsemi zakoni RR-ja, da ne bo res pol problemov pa štrajkanja user posted image .




user posted image user posted image user posted image  Se vidi kje delaš.

Kdaj bo vreme in volj za okoli skirce????

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 8:15:11   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Dobro jutro,

še dobro, da sem se spet mal javla, ker bi me drugač Estrella poslala med izbrisaneuser posted image .

Se moram odkupit z eno
user posted image



No nas gorenjk upam, da ne bo kar tako hitro dala med izbrisane, ker drugače jo lahko poiščemo tam čez grič kjer sedaj domuje in s sabo prinesemo valjar od Špelin user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 8:17:27   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Evo tudi moz je zbolel...sedaj lahko pricakujem samo se kdaj pridem jaz na vrsto user posted image

Ce ne joka eden joka drugi..Pa kdaj se otroci znajo useknit? Sem ze cist pozabila...

Ker ves problem bi bil resen csaj za ta veliko ce bi znala fajn pihnit ven iz nosa ...user posted image user posted image


2-eh, 3-eh, enem letu, različno v glavnem. Mi smo našega podkupili, da se je začel trudit in zdaj zna. Za nagrado je dobil velik avto s prikolico in čolnom. user posted image

Estrella zdaj pa imamo mi dež. user posted image  
Glede izbrisanih se jaz absolutno strinjam, ker smo tako vesele napredka naših hroščkov, stari podatki pa kvarijo zgled. Če si bo katera premislila in prišla nazaj, jo bomo pa dodali. user posted image  Katere bi izbrisali pa bi ti kar sama presodila. Jaz sem za to, da se podatki, ki po avgustu niso bili "updatani" pa da vemo, da se mamica ni javila, gre na seznam izbrisanih.

Katina user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  za nogo. Tebe ne bomo dale med izbrisane, ker še vedno vodimo tvojo evidenco. user posted image  Spremljamo kako napredujeta z Intijem in tudi povprašamo kdaj kako sta. Tako da naveza deluje, pa pozabile tudi nismo nate. Tudi na Naravo nismo pozabile, ampak nekako nisem zasledila kako je z njo. user posted image

Naša noč je bila bolj klavrna. Maja se je prehladila in 3. doza jo matra ko user posted image . Celo noč je dudo vlekla in nekaj mevckala. Drugače pa dudo pljune ven in spi kot angelček. Že tuli!


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 8:17:30   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Vidim, da imaš dobro razvit šesti čut A je bilo težko napisat ein paar woerter??

No za ene stvari imam dobro razvitega, drugih pa sploh ne morem identificiratuser posted image
Ich muss mich für weitere debate SPARenuser posted image .Se bom potrudla občasno kaj naklofat.





Das ist ja wuenderbar! Kaum zu glaubenuser posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 8:21:10   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*


Jutro!

Najprej naj povem, kolk sm blond user posted image .... sm prlimala post v trojko in sm ga mogla it zdej preselit.
To sem tud jz včer nardila user posted image  No se vid, da sva obe blond user posted image

Gremo pa dons v nabavo... bomo kupil stolček za hranjenje in puzle za po tleh user posted image  (no pa še en kup enih stvari mam na spisku, itak vse za Žanauser posted image ).

Uuuuu mi moremo tud čim prej it po trip trap stolček za doma, pa do Estrelle se morem en dan čez hrib privalit, da pridem po antilopo za k tašči.
Puzlle so pa zakon stvar za na tla. Naša jih ima ful rada, pol pa razstavlja tiste vlakce, avtomobile, tovornjake, ... se že včasih vprašam, če ma namen vse uničit user posted image . Midva sva jih kupla v Pikapolonci v Tuš centru KR, pa še drage niso ble tolk, mislem da so v bby Centru kar dražje. V mečkatorju jih pa niso imel

Dons je en teden, odkar smo mi zarad nove diete brez krčev user posted image user posted image user posted image ! Sploh ne veste, kolk sm vesela user posted image . Sicer sem se včeri, čist rahlo pregrešila s filano papriko user posted image  (noter je seveda mešano mleto, torej svinjsko meso, na katerga je alergičen) pa je mel danes HB samo pikice po obrazku, krčev pa ne.

user posted image user posted image user posted image za teden brez krčkov. Najbrž oba z Žanom precej bolj uživata!?
Njami, filane paprike, to je pa men ena najljubšij jedi user posted image



_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 8:29:34   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Moj predlog za brisane: Sashy, bubica14, zvezdica 05, Pepita?, maminsonček, Majabo, tanja25, Kaja08 in narava.
Tudi moj predlog je tak, da vse zgoraj naštete damo med izbrisne, potem pa naj iščejo pravico kjer hočejo, lahko tudi kar pri tebi, če jim boš dovolila priti nazaj user posted image

 
No, da ne bomo potem imele težave zaradi "izbrisanih"user posted image user posted image user posted image
Se bomo pa z g.Plemenitim povezala user posted image


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 8:38:12   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Vidim, da imaš dobro razvit šesti čut A je bilo težko napisat ein paar woerter??

No za ene stvari imam dobro razvitega, drugih pa sploh ne morem identificiratuser posted image
Ich muss mich für weitere debate SPARenuser posted image .Se bom potrudla občasno kaj naklofat.


Naty* tud jaz že pogrešam notranjska srečanja. Upam, da bo v kratkem kakšno. Z veseljem prideva zraven.Bravo za Žankota, da končno veste na čem ste. Čestitke za dieto - kakršnakoli že pač je.



Ti kr povej kdaj maš čas, notranjke smo zmeri za čvek user posted image , mislim, da mi ne bojo zamerle, da sm tole rekla še v njihovem imenu user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*


Estrella js sm za izbrisanje user posted image , ampak nared v skladu z vsemi zakoni RR-ja, da ne bo res pol problemov pa štrajkanja user posted image .




user posted image user posted image user posted image  Se vidi kje delaš.

Kdaj bo vreme in volj za okoli skirce????


user posted image user posted image  kaj je že to... poklicna deformacija ane user posted image user posted image

Evo js sm že dons pri volji za okol skirce, sam da se mali zbudiuser posted image ! Ti sam prid!

Sončnica Sandra blondinke mamo vsaj izgovor za kake bedarije nardit user posted image user posted image ! No js upam, da bojo puzle mel v ...mečkatorju... ta je dobra user posted image ! Ja oba z Žanom zdej precej lažje dihava user posted image . Pa še ponosna sm sama na sebe, da sm bla tolk trmasta, ker še zdej eni mislijo, da sam preveč kompliciram user posted image . A Manca se je že čist pozdravila?

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 8:42:34   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Jaz se borim z migreno user posted image  Drugače vse po starem. Razen tegam da Gregorju spet piska v pljučih in bom popoldne poklicala, če dela naša p, da se prideva pokazat user posted image
 
****, joj, pri vas ste pa res bogi user posted image  Moja mala pika se je naučila pihniti iz noska v robček pri dobrih dveh letih, je pa res, da še zdaj občasno tudi pri njej uporabim baby vac, ker sama reče, da hoče. Srčno upam in sitskam pestke, da si tvoji bolniki čimprej opomorejo in da ne zboliš še ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Estrella*, glede brisanja bi mogoče vsako prej vprašali preko ZS - mogoče se še kakšna pozabljena javi user posted image  DA ne bi bilo kakšne hude krvi in zamere - sem zadnjič nekje prebrala, da nam je ena nekaj zamerila in sem bila kar žalostna... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Katina
še dobro, da sem se spet mal javla, ker bi me drugač Estrella poslala med izbrisaneuser posted image .

user posted image user posted image  Kdaj pa bi ti imela čas v petek dopoldne?
 
Naty*, fajn nabavite danes user posted image  A je tvoj user posted image  zdaj ok glede zdravja?
 
Soncnica Sandra ***, Manca res dosti poje, se ti vsaj sekirati ni treba user posted image  pridna mala punca user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Mi smo našega podkupili, da se je začel trudit in zdaj zna. Za nagrado je dobil velik avto s prikolico in čolnom. user posted image

Dobra podkupnina user posted image  Za to bi se še jaz potrudila user posted image
 
Še pestke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse, ki jih kaj matra!!! Grem zdaj Gregija zabavat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 8:42:53   
MARTINA25
DOBRO JUTRO!

ESTRELLA Tjaška je imela 20.10 cepljenje in so jo ob tem tudi stehtali.Ni ti treba popravljat.

KATINA sam bi se res lahko kej dobile, glede na to da je relacija  Kranj-Domžale zelo kratka!!

A se je katera kej slišala z NARAVO?Mau mi je čudn da se nič ne javi, glede na to da je bila v času nosečnosti zelo aktivna....

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 8:48:47   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Sončnica Sandra blondinke mamo vsaj izgovor za kake bedarije nardit user posted image user posted image !
Ja res je.user posted image

No js upam, da bojo puzle mel v ...mečkatorju... ta je dobra user posted image ! Ja oba z Žanom zdej precej lažje dihava user posted image . Pa še ponosna sm sama na sebe, da sm bla tolk trmasta, ker še zdej eni mislijo, da sam preveč kompliciram user posted image . A Manca se je že čist pozdravila?
Saj si lahko ponosna nase. Verjemi, da imaš za kaj bit!!!! user posted image user posted image user posted image
 
Manca je drugače že skor čist OK, samo z noska ji še vedno mal pa po mal teče, ampak to pa mislim da bo itak zdej celo zimo trajal user posted image .
 
Mamo pa v sredo P in cepljenje pa ne vem al jo bo cepila al ne, ker ji še skoz z nosa teče?



_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 8:50:03   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Soncnica Sandra ***, Manca res dosti poje, se ti vsaj sekirati ni treba user posted image
 


Ja običajno res kar veliko poje user posted image .
Se vidi, da je kar se hrane tiče, čisto po mamici user posted image
 


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 8:53:18   
Soncnica Sandra ***
Jz bom pa donc prvič pripravila melona za Manco. Pa me zanima, tiste, ki že dajete melono, kako jo pripravite. Jo samo zmiksate al še kaj dodate zraven?
Men se zdi, da bo tko ful vodena kašica ratala user posted image
 
No pa donc bova tud skutko prvič probale, včeraj nama ni uspelo, ker sva bile popoldne leteče, ker sva mogle it po atija, ka je avto peljal na popravilo, pol je pa avto tam ostal. Pa še staro mamo sva šle spotoma mal pogledat  user posted image .
 
Sem pa kupila včeraj skuto od LJ mlekarn: sadna skuta junior.
Me zanima, ali jo je že katera probala?

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?