|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 8:59:15   
kodrana
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Špelina do Sevnice anytime you want baby,mi je kr blizu,zakon da se bomo vidleuser posted image user posted image user posted image


Estrella a gremo v Sevnicouser posted image user posted image user posted image user posted image



A je že drug teden plača??user posted image


potem se oglaste pa še v Žužemberkuuser posted image



dobro jutro vsemmm.. naša noč je bila, kot ponavadi. pestra.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:03:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


****: a razmišljaš o babyvacu? A tista tvoja napravca ne deluje???





Moja napravica super deluje na Omarju... ampak t Samia je pa prevelika. Sicer ne vem a se ne bi mogla ze znat usekent???
Ali je z smrkljom tud tko da vaja dela mojstra? To je njen 3 prehlad v zivljenju od tega 2 sedaj v teh 2 mesecih...

Plus za Samio me skrbi ker je ta smrkelj ki ga ne da ven nevaren da gre okuzba se na usesa in kar je najhuje do srca...

Bom poskusila ce bi se to tukaj dobilo... sam dvomim...

ss- hvala za link in za dobre zelje.

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:04:26   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Špelina do Sevnice anytime you want baby,mi je kr blizu,zakon da se bomo vidleuser posted image user posted image user posted image


Estrella a gremo v Sevnicouser posted image user posted image user posted image user posted image



A je že drug teden plača??user posted image


potem se oglaste pa še v Žužemberkuuser posted image



dobro jutro vsemmm.. naša noč je bila, kot ponavadi. pestra.



Pa iz kje si ti pravzaprav????

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:05:18   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***


Sem pa kupila včeraj skuto od LJ mlekarn: sadna skuta junior.
Me zanima, ali jo je že katera probala?

Dobra, dobra-pri nas jo Nejc obožuje, pri Tilnu pa še nisem tako daleč
 
Aja,pa dobro jutro!
Včeraj zvečer sem dala Tilnu sirup za bolečine in smo malo bolje spali.Se pa prav vidi, kako oba zobka že dol lezeta.Samo čakam, da me fejst ugrizneuser posted image .Pri Nejcu tudi vedela nisem, kaj pomeni, da zobki rastejo, Tilen je pa tak božček.
 
SS...iz noska pa našemu že dva meseca teče.Čeprav se mi zdi, da je že malo bolje.Nejc mi tudi že smrka, odkar smo se šli vpisat v vrtec.
 
Špelin@user posted image user posted image user posted image  za Gregorja.Pri vas se tudi že vleče tale kašelj in prehlad
 
****...user posted image user posted image user posted image  da se tvoji čimprej pozdravijo, pa da ne bi še ti zbolela
 
Katina...hvala za user posted image user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 9:06:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Moj predlog za brisane: Sashy, bubica14, zvezdica 05, Pepita?, maminsonček, Majabo, tanja25, Kaja08 in narava.
 
No, da ne bomo potem imele težave zaradi "izbrisanih"user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  Vse ostale se nikol slisala za njih , ampak narava je pa nasa no....tud ce se trenutno ne javlja ( ima zelo dober razlog) se morda pa se bo...user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:08:14   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: ****

... ampak t Samia je pa prevelika. Sicer ne vem a se ne bi mogla ze znat usekent???
Ali je z smrkljom tud tko da vaja dela mojstra? To je njen 3 prehlad v zivljenju od tega 2 sedaj v teh 2 mesecih...

Naš se sicer že zna useknit, ampak sedaj nazadnje, ko je bil prehlajen, sem tudi na njem sprobala baby vac in je vse živo ven vleklo,ker se sam ni mogel toliko spihat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 9:08:31   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: ****

user posted image user posted image user posted image user posted image  Vse ostale se nikol slisala za njih , ampak narava je pa nasa no....tud ce se trenutno ne javlja ( ima zelo dober razlog) se morda pa se bo...user posted image user posted image


****:kaj imaš kake informacije o naravi????
 
Smo že vse spraševale po njej, pa ne duha ne sluha o njej?????

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:10:08   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Plus za Samio me skrbi ker je ta smrkelj ki ga ne da ven nevaren da gre okuzba se na usesa in kar je najhuje do srca...

Vem, da te zelo skrbi user posted image  Poskusita se it s Samio dve igrici (to je meni predlagala med. sestra pri P za malo piko in je delovalo). Prva: prižgi svečko in se igrajta, katera jo bo prva upihnila z nosom. Sodeluj tudi ti, ampak pusti, da punči zmaga user posted image  Usta si naj pokrije z roko in "piha" z nosom, da vidi, kako lepo se plamenček zamaje. Druga: v globok krožnik nalij vodo in na vrh kapni kapljico obarvanega olja (bučno, olivno,...) ali kapljico obarvanega eteričnega olja (ta se še lepše da "preganjat" po vodi user posted image ) in naj si mala pokrije usta in s pihanjem iz noska poskuša kapljico pihati sem in tja. Omenjeni dve igrici sta super vaja, da se otrok nauči pihati iz noska user posted image
user posted image user posted image user posted image  za Samio!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:14:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw


2-eh, 3-eh, enem letu, različno v glavnem. Mi smo našega podkupili, da se je začel trudit in zdaj zna. Za nagrado je dobil velik avto s prikolico in čolnom. user posted image

 
Pri nas to ne bi palilo. Je trmasta po ocetu, ce rece ne je ne. Ne nuca nobeno podkupovanje in nic na silo. Samo lepa beseda in veliko energije oa klik v njeni glavici, da to je pa uredu pol pa imas kak pozitiven rezultat.

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 9:16:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: ****

user posted image user posted image user posted image user posted image  Vse ostale se nikol slisala za njih , ampak narava je pa nasa no....tud ce se trenutno ne javlja ( ima zelo dober razlog) se morda pa se bo...user posted image user posted image


****:kaj imaš kake informacije o naravi????
 
Smo že vse spraševale po njej, pa ne duha ne sluha o njej?????


Imam... uredu je Davud je super fantek...user posted image

Vec pa ne bom pisala...ce bo hotela se bo ze sama javila..user posted image user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 9:17:53   
zalazoya
dobro jutro macke

Evo da se vam malo javim, da me ne date med izbrisane user posted image , sicer je res da ne pisem vsak dan ampak vas kar veliko berem in ste mi full v pomoc in sem se zelo navadila na vas in se kljub temu pocutim del vas, ampak enostavno ste zame prehitre jaz vas ne dohajm in enostavno nimam casa se tako pogosto javljat.

Moj mali misek zdele panca tako da izkoristim priloznost. Ja pr nas je kar pestro, mali je odkril radost obracanja, prej se je vsake toliko sam obrnil, zdaj pa skoz, nazalot bolj v eno smer na trebuscek in pol ponoci ne zna nazaj in cela panika, tako da mami popravlja. Vcasih mu rata ampak se mi zdi bolj ponesreci, da pade nazaj na hrbet.

Kar se GH tice zacnemo drug teden, komi cakam, da mal razbremenimo zizo, tole dojenje mi gre pocasi ze na zivce, se posebaj nocne varjante (na dve uri), sem mislila da je zaradi krckov ampak se mi zdi da je bolj, zdej je bolj zaradi obracanja al pa se more mal postiskat, ce pa kak dan ne kaka pol zna pa tud kej pocrvicit. Naty sem zasledila, da so odkril pr vas alergijo na psenico, ce se ne motim. Super, da je bolj, a zdej kej bolj pancate?

Nas misek se sploh ne zna sam zabavat ga mora skoz nekdo animirat, no nekaj casa mu ze rata polj pa klice, pa tud v vozicku se se zdaj noce dolgo vozit on bi se nosu. Mora. Pa brez mamice tud noce zaspat, oci nic ne nuca ce se zbudi, se dere k pr norcih dokler mami ne pride, kako pa vi uspavate dojencke, duda pr nas ne nuca. Ce je kaka ideja, kako naj ga navadim brez zizike zaspat?

Kje se pa vasi podnevi igrajo, jaz mu bom nastimala na tleh puzzle pa kaksno dekico cez, da mi kam ne cepne, a mate stajce. A vasi ze cicajo, nas bi rad pa mu ne znese najbolj, tko da cica sam ko ga mam v narocju, drugac se pa skoz hoce dvigni in je hud ko mu ne rata.

No zdej sem vas pa zasula z vprasanji, ce se ne javim prej pa drug teden ko mamo pregled in zacnemo papcat, bo kasen vas nasvet prov prsu. U glavnem uzivajte pa se beremo. cau cau





(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 9:18:03   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
ampak narava je pa nasa no....tud ce se trenutno ne javlja ( ima zelo dober razlog) se morda pa se bo...user posted image user posted image

Zdaj me pa res firbec... Kaj je definicija "zelo dobrega razloga"? user posted image  Lepo jo pozdravi, če bosta kaj na zvezi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:18:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Plus za Samio me skrbi ker je ta smrkelj ki ga ne da ven nevaren da gre okuzba se na usesa in kar je najhuje do srca...

Vem, da te zelo skrbi user posted image  Poskusita se it s Samio dve igrici (to je meni predlagala med. sestra pri P za malo piko in je delovalo). Prva: prižgi svečko in se igrajta, katera jo bo prva upihnila z nosom. Sodeluj tudi ti, ampak pusti, da punči zmaga user posted image  Usta si naj pokrije z roko in "piha" z nosom, da vidi, kako lepo se plamenček zamaje. Druga: v globok krožnik nalij vodo in na vrh kapni kapljico obarvanega olja (bučno, olivno,...) ali kapljico obarvanega eteričnega olja (ta se še lepše da "preganjat" po vodi user posted image ) in naj si mala pokrije usta in s pihanjem iz noska poskuša kapljico pihati sem in tja. Omenjeni dve igrici sta super vaja, da se otrok nauči pihati iz noska user posted image
user posted image user posted image user posted image  za Samio!!!!!!


Spelin@ ti si pa res zakon....user posted image user posted image user posted image  Evo grem to probat...

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:19:08   
katy82
Jutro mačkice me smo prespale celo nočuser posted image user posted image user posted image

Zdle se pa carta na najini postelji k je bila tko pridna sam mleka mi noče spitiuser posted image

Špelina katera nam je pa kej zamerla,čeprav se mi kar dozdeva,ker jo po drugih temah ful videvam pri nas pa nič.Zakaj pa naj bi bla dotična užaljena?Zdej me pa firbec

Estrella in Edina ja vabljene na moj konec,če boste za pa vabljene vse majčice kasneje ko bom imela kuhinjo na jabolčni štrudelj na dietni način-ful dober za prste obliznt

Kodrana pa ti ulet do mene pa te jst s sabo do Sevnice vzamemuser posted image sam si rezerviraj cel dan k majske čvekice pozabimo na čas ko smo skupaj

SS a si vidla post?

Je končno zadremala pa ji grem probat uturit mleko



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 9:20:08   
špelin@
zalazoya, welcome back user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 9:20:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: ****
ampak narava je pa nasa no....tud ce se trenutno ne javlja ( ima zelo dober razlog) se morda pa se bo...user posted image user posted image

Zdaj me pa res firbec... Kaj je definicija "zelo dobrega razloga"? user posted image  Lepo jo pozdravi, če bosta kaj na zvezi user posted image


Pa saj ves... Ko se jaz nisem javljala sem ti v ZS napisala...zakaj se mi ne da...user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdej pa dost... grem nos pucat.

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 9:21:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: ****
ampak narava je pa nasa no....tud ce se trenutno ne javlja ( ima zelo dober razlog) se morda pa se bo...user posted image user posted image

Zdaj me pa res firbec... Kaj je definicija "zelo dobrega razloga"? user posted image  Lepo jo pozdravi, če bosta kaj na zvezi user posted image


Pa saj ves... Ko se jaz nisem javljala sem ti v ZS napisala...zakaj se mi ne da...user posted image user posted image user posted image user posted image

Ona se ne javlja iz podobnih razlogov...

Zdej pa dost... grem nos pucat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:23:01   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katy82
Zdle se pa carta na najini postelji k je bila tko pridna sam mleka mi noče spitiuser posted image
Joooj, ti ti Lara user posted image  A ni to res smotano? user posted image

Špelina katera nam je pa kej zamerla,čeprav se mi kar dozdeva,ker jo po drugih temah ful videvam pri nas pa nič.Zakaj pa naj bi bla dotična užaljena?Zdej me pa firbec
Ti bom na ZS napisala.

Je končno zadremala pa ji grem probat uturit mleko
Ej, naš tudi v polsnu ne potegne več mleka... user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:27:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: katy82
Zdle se pa carta na najini postelji k je bila tko pridna sam mleka mi noče spitiuser posted image
Joooj, ti ti Lara user posted image  A ni to res smotano? user posted image

Špelina katera nam je pa kej zamerla,čeprav se mi kar dozdeva,ker jo po drugih temah ful videvam pri nas pa nič.Zakaj pa naj bi bla dotična užaljena?Zdej me pa firbec
Ti bom na ZS napisala.

Je končno zadremala pa ji grem probat uturit mleko
Ej, naš tudi v polsnu ne potegne več mleka... user posted image



Mene tud firbec matrauser posted image

Jest sm pa dons neki čudna,niti pisat se mi ne da,tko da ne vem kolk bom kej na rr sodelovala,sm kr neki tečna,pa ne vem zakajuser posted image  Mogoče ker nism navajna doma bit,pa me depresija dajeuser posted image Joj kaj šele bo pozimiuser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:32:54   
aurora28
Dobro jutro!

Katina hvala za super krasno dobro kavico user posted image .
Mene tudi matra kje je Narava? user posted image

Joj tak sem jezna, ko 100 user posted image , kot veste sem bila danes dogovorjena za pedikuro in ko pridem pred salon je bil zaklenjen, čakam 10 minut nikjer nobenega, kozmetičarko pokličem na gsm in mi glas v telefonu pravi ta številka ne obstaja. Kar  user posted image bi od jeze, pa še varstvo si moram poiskati kadar grem od doma, ona me pa tak nat..egne. Pri meni je opravila in ne bom več hodila k njej, pa čeprav mi je bila fajna. Ko bi me vsaj poklicala če je kaj prišlo vmes, ne pa da me pusti na cedilu.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Majski hroščki 2008- 4.del
5.11.2008 9:34:14   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: zalazoya

dobro jutro macke

Evo da se vam malo javim, da me ne date med izbrisane user posted image , sicer je res da ne pisem vsak dan ampak vas kar veliko berem in ste mi full v pomoc in sem se zelo navadila na vas in se kljub temu pocutim del vas, ampak enostavno ste zame prehitre jaz vas ne dohajm in enostavno nimam casa se tako pogosto javljat.
Le hitro piši, da te ne damo med izbrisane user posted image

Moj mali misek zdele panca tako da izkoristim priloznost. Ja pr nas je kar pestro, mali je odkril radost obracanja, prej se je vsake toliko sam obrnil, zdaj pa skoz, nazalot bolj v eno smer na trebuscek in pol ponoci ne zna nazaj in cela panika, tako da mami popravlja. Vcasih mu rata ampak se mi zdi bolj ponesreci, da pade nazaj na hrbet.

Tudi naša se obrača v deno veliko bolj kot v levo.
Ponoči jo pa kar z eno malo blazino založim pod koleno, ker drugače sem jo tud jaz hodila celo noč popravljat

Kar se GH tice zacnemo drug teden, komi cakam, da mal razbremenimo zizo, tole dojenje mi gre pocasi ze na zivce, se posebaj nocne varjante (na dve uri), sem mislila da je zaradi krckov ampak se mi zdi da je bolj, zdej je bolj zaradi obracanja al pa se more mal postiskat, ce pa kak dan ne kaka pol zna pa tud kej pocrvicit. Naty sem zasledila, da so odkril pr vas alergijo na psenico, ce se ne motim. Super, da je bolj, a zdej kej bolj pancate?

Nas misek se sploh ne zna sam zabavat ga mora skoz nekdo animirat, no nekaj casa mu ze rata polj pa klice, pa tud v vozicku se se zdaj noce dolgo vozit on bi se nosu. Mora. Pa brez mamice tud noce zaspat, oci nic ne nuca ce se zbudi, se dere k pr norcih dokler mami ne pride, kako pa vi uspavate dojencke, duda pr nas ne nuca. Ce je kaka ideja, kako naj ga navadim brez zizike zaspat?
Pri nas tud zvečer zaspi "na" flaši user posted image

Kje se pa vasi podnevi igrajo, jaz mu bom nastimala na tleh puzzle pa kaksno dekico cez, da mi kam ne cepne, a mate stajce. A vasi ze cicajo, nas bi rad pa mu ne znese najbolj, tko da cica sam ko ga mam v narocju, drugac se pa skoz hoce dvigni in je hud ko mu ne rata.
Naša je več al manj na pena puzzlah. DRugače pa že lepo sama sedi pa tud po ritki se zna naprej dričat, tako da igrača če odleti malo naprej ni več varna pred njo user posted image

No zdej sem vas pa zasula z vprasanji, ce se ne javim prej pa drug teden ko mamo pregled in zacnemo papcat, bo kasen vas nasvet prov prsu. U glavnem uzivajte pa se beremo. cau cau




_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu zalazoya)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:34:16   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

SS a si vidla post?

 
Če misliš tvoj odgovor, potem je odgovor DA!!!!
user posted image user posted image user posted image




_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:34:20   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7
Jest sm pa dons neki čudna,niti pisat se mi ne da,tko da ne vem kolk bom kej na rr sodelovala,sm kr neki tečna,pa ne vem zakajuser posted image  Mogoče ker nism navajna doma bit,pa me depresija dajeuser posted image Joj kaj šele bo pozimiuser posted image

Tudi jaz sem danes bolj taka čudna, malo od migrene, malo od vremena, malo od borbe z Gregijem okrog mleka... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:37:26   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Dobro jutro!

Katina hvala za super krasno dobro kavico user posted image .
Mene tudi matra kje je Narava? user posted image

Se mi zdi, da nam **** ne bo izdala nič podrobnosti user posted image
No ugalavnem važno je, da sta ona in Davud vredu user posted image user posted image user posted image

Joj tak sem jezna, ko 100 user posted image , kot veste sem bila danes dogovorjena za pedikuro in ko pridem pred salon je bil zaklenjen, čakam 10 minut nikjer nobenega, kozmetičarko pokličem na gsm in mi glas v telefonu pravi ta številka ne obstaja. Kar  user posted image bi od jeze, pa še varstvo si moram poiskati kadar grem od doma, ona me pa tak nat..egne. Pri meni je opravila in ne bom več hodila k njej, pa čeprav mi je bila fajna. Ko bi me vsaj poklicala če je kaj prišlo vmes, ne pa da me pusti na cedilu.

 
user posted image user posted image user posted image user posted image  za tvojo kozmetičarko !!!





_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Majski hroščki - 4.del
5.11.2008 9:39:26   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Joj tak sem jezna, ko 100 user posted image , kot veste sem bila danes dogovorjena za pedikuro in ko pridem pred salon je bil zaklenjen, čakam 10 minut nikjer nobenega, kozmetičarko pokličem na gsm in mi glas v telefonu pravi ta številka ne obstaja. Kar  user posted image bi od jeze, pa še varstvo si moram poiskati kadar grem od doma, ona me pa tak nat..egne. Pri meni je opravila in ne bom več hodila k njej, pa čeprav mi je bila fajna. Ko bi me vsaj poklicala če je kaj prišlo vmes, ne pa da me pusti na cedilu.
user posted image user posted image user posted image  Zelo, zelo neodgovorno! Razen če ne gre za kaj res nujnega z njene strani. Mojemu zobarju je umrla mama in smo zato čakali pred zaprtimi vrati user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?