|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 20:21:06   
Dali*
Spoznavno srečanje marčevk 2009, dne xx.12. ob 13 uri
 
- MalaČebelica
- felix7
- Naja30

- trezika
- Dali*


Ecco. Jaz sem zato, da se dogovorimo med tednom. Po mojem bo najboljš, da se zmenimo v BTC, ker je dost placa za parking, pa še vse bomo znale do tja pridet. Glede datuma bomo še točno dorekle, glede ure lahko tudi kaj rečemo. Recimo, če mora potem kater v vrtec po otroka...pa bla bla bla. Lahko tudi prej, kot ob 13.00 uri. Kakorkoli... s predlogi na dan.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 20:39:59   
MalaČebelica
Dali hvala za seznam. si lahko deliva šefovsko mesto user posted image user posted image user posted image

kje ste pa ostale??? na dan z besedo prosim user posted image


_____________________________




(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 20:41:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Spoznavno srečanje marčevk 2009, dne xx.12. ob 13 uri
 
- MalaČebelica
- felix7
- Naja30

- trezika
- Dali*



Jaz sem tud za, ampak ker imam tamalega doma, mi ura sploh ne odgovarja... pred 15-16 uro ni šans, da se kje prikaževa. Spat gre okoli 12 ure, pa spi kakor kdaj ali samo urco ali pa 2,5 uri (kakor kdaj), pa predno poje, ga preoblečem, pa predno prideva do Lj... user posted image mi ne znese do 13 ure, ve pa tudi ne boste tam cel popoldne. Pa fajn bi bilo, da gremo kam tko kjer imajo igrala, razen če bo vsaka 5 minut zabavala mojega sinka. user posted image

(odgovor članu Dali*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 20:44:29   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Spoznavno srečanje marčevk 2009, dne xx.12. ob 13 uri
 
- MalaČebelica
- felix7
- Naja30

- trezika
- Dali*



Jaz sem tud za, ampak ker imam tamalega doma, mi ura sploh ne odgovarja... pred 15-16 uro ni šans, da se kje prikaževa. Spat gre okoli 12 ure, pa spi kakor kdaj ali samo urco ali pa 2,5 uri (kakor kdaj), pa predno poje, ga preoblečem, pa predno prideva do Lj... user posted image mi ne znese do 13 ure, ve pa tudi ne boste tam cel popoldne. Pa fajn bi bilo, da gremo kam tko kjer imajo igrala, razen če bo vsaka 5 minut zabavala mojega sinka. user posted image



ali ste za to, da razširimo srečanje na user posted image in na user posted image - za tiste, ki že imate male nadobudneže pa se še otročki med sabo spoznajo...


_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 21:00:48   
Dali*
                                             MARČEVKE 2009


    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image  

01.03.  
jjasna85 
(23) 
           
(št.1 user posted image , št. user posted image 0) 26.11., Izola  user posted image   +6 kg 
cita (27)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 12.11, CE user posted image +9 kg
02.03
ada2 
(29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 17.11., ? user posted image  

hedviga (34) user posted image user posted image      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  ?,LJ user posted image user posted image
03.03. 
=jasna=
(26)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
24.11. , LJ user posted image +1 kg, 105cm
04.03.  
mihaela01 (27)           (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj user posted image +3,8 kg, 85 cm  
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 12.11., LJ user posted image +2,5 kg, 99 cm   
07.03. 
spps
(26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 3.12., CE user posted image
+7,5 kg, 95cm
Steffi (32)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.11., ? user posted image +3 kg, 92 cm
08.03. 
yania
(29)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 11.11.,
LJ user posted image +3 kg, 85cm
Lolita23 (23)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.12, CE  user posted image +6,7 kg
09.03.  
sahary (29)                      (št. 4 user posted image , št. user posted image 3) 14.11., CE user posted image +6 kg
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CE user posted image +6 kg,100 cm
mama_milchy (27)       (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 03.12., Izola user posted image +4,5 kg
12.03. 
PERSIDA (32) user posted image  user posted image (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)2.12., MBuser posted image user posted image +6,4 kg,104 cm
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1) 21.11., LJ user posted image    -3,5kg, 93 cm
13.03.
trezika (24)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj user posted image +9 kg
an_angel (28)               (št. 1user posted image , št. user posted image   0)  ?, ? user posted image  +8 kg
14.03.  
*TEJČI* (24)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, ?, user posted image    +5 kg  
Skorpija (30) user posted image  user posted image        (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 4.12., ? user posted image  user posted image +8 kg
15.03. 
lejca
(32)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., ITA user posted image +10 kg, 103 cm 
16.03.
dana
(30)                      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 9.12., LJ, user posted image
+5 kg
Infinity1 (26)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 01.12., NM user posted image  + 1,8kg, 113 cm 
babyg                         (št. 1user posted image   , št.  user posted image 0) 12.12., CE user posted image   +9kg, 94 cm 
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB user posted image   +3,5 kg, 85 cm
MalaČebelica (27)              (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 28.11. , MB user posted image +8 kg
18.03. 
Dali*
(28)                     
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.11., CE user posted image
+4,5 kg, 85 cm
buksi                             (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 25.11., PO user posted image +2 kg
tasa_m (25)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.12., MB user posted image +5 kg, 98cm
20.03.
KOKICA32
(32)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 18.11, MB user posted image +5 kg, 93 cm
pocka (29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image   1) 04.12., Izola user posted image  +7 kg,90cm 
nina3 (25)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.12., CE user posted image +5,5 kg  
21.03. 
_andreja_
  (23)          (št. 2 user posted image ,št. user posted image 1)18.11.,TRB user posted image +0,5kg,118 cm     
mojčika (32)                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, LJ user posted image +2,5kg, 88cm
pupa7 (28)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CH user posted image +2 kg, 104 cm
jadrnica                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., LJ user posted image +4kg, 88cm
čebeica maja                 (št. 2user posted image , št. user posted image  1) 11.11., NM  user posted image +4 kg, 86 cm
22.03.
pikapoka12345 (26)     (št. 2user posted image , št.user posted image 0) 11.11., LJ user posted image +3kg
peugeot (34)                  (št. 1 user posted image , št.user posted image 0)  17.11, KR  user posted image +6kg, 88 cm
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) ?, FRA user posted image
+8 kg, 105 cm
pondelak (19)                 (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 26.11., MS user posted image +6 kg 
24.03.  
felix7 (26)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.12, ? user posted image +4 kg   
25.03.

piamaria
                        (št. 4 user posted image , št. user posted image 2) ?, LJ user posted image
+5 kg
MONIKQ                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 10.11., MS user posted image  + 2 kg, 96 cm
27.03.
SRCCEK (28)                   (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) 27.11., LJ user posted image  +5 kg
novo (29)                        (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., CE user posted image +5 kg, 90 cm
28.03.
Nina00
(35)                    (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 18.11, LJ user posted image   +4 kg
suncicica (29) user posted image  user posted image      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 0) ?, Ptuj user posted image +5kg
Tejči H                            (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., LJ user posted image +1 kg
mkkl (23)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 8.12., LJ, user posted image  +3 kg, 94cm
29.03.
mikroB
(25)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.11.,SG-CEuser posted image
+6 kg, 97 cm
30.03.
janaja
(25)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 18.11., KR user posted image  
-0,1 kg,108cm
31.03.
Naja30
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 28.11., LJ user posted image +4,5 kg
dolči (29)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 21.11., ? user posted image +3,5 kg, 84 cm
03.04
Piruri (30)                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1) 18.11., PO user posted image , 87 cm

user posted image  - 16 fantkov
user posted image  - 9 punčk
user posted image  - 33 presenečenj

Trentno je 55 nosečk!

user posted image

user posted image  

Z nami so pot začele: 
user posted image  fragola - ponovno srečka user posted image  user posted image

user posted image  Nikita   - ponovno srečka user posted image  user posted image
 
 
user posted image  zasavka, pikica36, MAŠKA, ajja, enkratna   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka













(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 21:04:01   
Dali*
Punce jaz sem se naveličala teh klobas in vprašajev na seznamu. Vse tiste, ki so se samo pofočkale in nč klepetale sem kar izbrisala. Naj se prijavijo pa drugič. Tko vsaj vemo koliko nas je aktivnih in za koliko oseb bomo rezervirale slaščičarno, user posted image user posted image user posted image .

Tko, zdej se grem pa zrihtat za v postlo. Nočko.

Joj, pa spet sem lačna. Non stop bi jedla. Groza. Nč, bom raje mandarine ob tej uri, me tko hitro razganja, se mi zdi da mam vsak dan 1 kg več, ko tok jem.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 21:06:44   
spps
ojla!
najprej,da vas lepo pozdravim ,potem pa grem prečekirat,kaj ste naklofale danesuser posted image user posted image user posted image
Jaz sem danes izmučena,dopoldan sem bila pri OZ,da mi je zopet poslala izvide na komisijo,predpisala mi je fizioterapija,popoldan sem pa šla na preiskavo nevrologu,kjer je ugotovil,da nimam poškodovanega živca.
Zdaj pa me noga boli,ko pr...,ker mi je iglo tiščal v mišice na nogi in skoz njih pošilljal elektriko-tk sem se počutla kot ,da sem priklopljena na kravjega pastirjauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 21:13:11   
yania
ojla...
Jaz sem takoj za to, da se srečamo....ker sem 10 minut od Btcja stran doma, pa sploh fino...
ej punce moje...moj križ me je končno prepričal, in sem danes končno rekla DA, ko me je vprašala G. ali ne bi šla na bolniško...pa sem privolila, tako da zdržim še 1 teden, v torek pa sem na bolniški...nimam filinga, ali naj se veselim, ker mi je fajn delat  z mojimi učenci, samo res me preveč tole utruja, pa vse me boli. Vam povem da sem danes ponoči komaj vstala in šla na wc...me desna noga sploh ni zdržala...ma kr neki no, res..
Na srečanje se vi kar dogovorite, meni osebno skoraj bolje paše dopoldan, ko imam še več energije, saj veste kako je popoldan, no, bom pa na bolniški, tako da mogoče bo potem več energije, ko me šola ne bo strošila...user posted image user posted image user posted image user posted image  tamala je itak v vrtcu, lahko pa pride z mano..kokr se boste zmenile, lahko se zmenimo v citiju, Pod vodo, ko se otroci lahko igrajo....slaščičarna...

Danes sem torej imela pregled...in sem slišalauser posted image .....čeprav ga itak čutim našega divjaka...se prav spomnim, kako mi je to pomenilo, ko mi je v 1.user posted image  dala to poslušat, me je ful ganilo...zdaj pa itak z brcikami kontaktirava...haha
ja vse je uredu, železa 127....me je kar presenetilo...fino...kako pa ste ve?...
upam da tudi uredu...
SEZNAM
Nič, morm popraviti malo moje mere na seznamu, kg je plus 5 od začetka, trebušček bo pa treba zmeriti...
Bom čimprej...naslednji pregled pa imam 9.12. o8...



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 21:25:51   
helimaša
jst sm tud za srečanje.....sm ob 13.00 bo pa res prezgodaj......jst bom najbrž kr sama pršla....ker z našo madam kam it je noro....ker je tok aktivna da jst itak ne bom mela nič od srečanja......tko da okol petih je pa super....bo očka čuval našo baburo....sm v torek pa rajš ne....ker ma moj rekreacijo in se bo težko odpovedal....

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 21:27:34   
spps
jjasna-čestitke za poročno oblekcouser posted image user posted image user posted image
mama_m kako je mali,je boljš?
:andreja_ ,mediuhec, persida  čestitke za morfouser posted image user posted image user posted image
Lolita,dobrodošla v klub bolečih križevuser posted image user posted image
Kokica,ni zakaj,sam da bo boljšuser posted image  in sožalje ob izgubiuser posted image
Mala Čebelica,boljš mal potrpet pri zobarju,kot pa da boli kouser posted image ,v nosečnosti se mi zdi,da hitro pride do izrazitih bolečinuser posted image -izkušnje iz prve nosečnosti
Skorpija-dobrodošla med marčevkami 09 in le potrudi se,da se redno javljašuser posted image
Grahec,ne bit žalostna-se boš pa lažje novemu članu posvetila,službo boš pa že še dobilauser posted image
=jasna=,a si že spisala diplomo?
Pupa,a imaš kakšno obleko v mislih?
peugot-samo eno majhno opozorilce,preden te katera napade,da kričišuser posted image user posted image user posted image torej piši z malimi črkamiuser posted image ,drugače,pa tudi tebi ćestitam za uspešno opravljeno morfouser posted image user posted image
Nina,mislim,da je to čas,ko se je težko ubranit viroz,nosečnice smo pa sploh na udaru,ker ni imunski sistem tolk močen-Čimprej okrevajuser posted image user posted image user posted image
Tasa_m,čestitke za pupouser posted image user posted image user posted image pa ti paše ležat na trebuhu?jaz ne morem ,ker naša bebica protestira,če se uležem na trebuh,tk da se moram zadovoljit s spanjem na bokuuser posted image user posted image
cita,jutr fajn rihtaj in ne pozabi poročatuser posted image
yania,jaz imam takšne težave z levo nogouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu peugeot)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 21:30:00   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*



Joj, pa spet sem lačna. Non stop bi jedla. Groza. Nč, bom raje mandarine ob tej uri, me tko hitro razganja, se mi zdi da mam vsak dan 1 kg več, ko tok jem.
dokler nisem prebrala,da si lačna  ni bilo sile,zdaj si bom pa morala neki poiskat,verjetn se bom mandarin lotilauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 22:12:52   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*



Joj, pa spet sem lačna. Non stop bi jedla. Groza. Nč, bom raje mandarine ob tej uri, me tko hitro razganja, se mi zdi da mam vsak dan 1 kg več, ko tok jem.
dokler nisem prebrala,da si lačna  ni bilo sile,zdaj si bom pa morala neki poiskat,verjetn se bom mandarin lotilauser posted image user posted image



Joj, zdaj se pa še meni luštajo mandarine. Še dobro, da mi je moj prinesel danes eno kg domov user posted image user posted image user posted image

Grem jih par pospravit pa spat.

lepe sanje marčevke 2009


_____________________________




(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 22:19:58   
helimaša
jst sm pa že celo kilo čez dan pojedla....mandarin mislm.....zdej k bi jih jedla jih pa nimam....jao.....glih študiram če bi si eno juhco zdele na hhitr nardila....me neki po želodcu matra.....

ajde grem kuhat
nočko

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 22:24:42   
jadrnica
ampak tole je pa že noro, komaj vas dohajam, kaj šele da bi kaj pametovala....
ko pridem domov iz službe ok 1900 po celem dnevu, samo še tiste najbolj basic stvari naredim in grem smrčat, res......kaj čmo ...službica.

SREČANJE MARČEVK (DALI in ostale šeficeuser posted image user posted image user posted image )- ja itak da sem zauser posted image user posted image , sem pa vseeno bolj za vikend varianto, ker med tednom je vse tako zelo leteče (za tiste ki delamo) pa še pol ne bi bile tako relax, ker bi se nam naprej mudilo - zgolj predlog. Poleg tega se ene rabijo še od kje pripeljat po službi. Glede BTC-ja sem pa za, ker je tam parking pa tud več prostora kot v Zvezdi. Ampak po želji - sej tolk se pa tud nismo zredile, da bi rable cel stadion za srečanje  user posted image user posted image


drgač pa moje dete veselo brca, da je dragi vprašal: ali je to dobro, da toliko brcauser posted image user posted image

POROČNA OBLEKA - ja kar pomembna reč, vsaj meni je bila, tako da te čist štekam jjasna85

KRIž- ja tud mene občasno boli, pa se uležem pa neki pomaga.

grem spat, od mene kakšnih receptov za sladice ne bo, ker mi itak ne grejo, sem bolj za take taprave jedi, tako da bom jaz kar vaše skopirala user posted image user posted image za kak rojstni dan

lahko noč in lepo sanjajte......pa vas naj službe ne izmučijo preveč.....mene mojih 9-10 ur  pru izčrpa....

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 22:29:20   
sahary
huh dali
a kr zbrisala si me...smrk smrk
pa komi sem vas našla
mogoč res nimam tolk cajta kej napisat ampak veš da vsake tolko bom pa preverla kako ste kaj
pa tud marca bomo druga za drugo držale pesti in se veselile naših bebic aneda

mam kr slabo vest
danes sem se spravla delat janeževe upognjence pa so mi tamali trije pomagali janež gor trosit in potem je tamali kr naenkrat cel pekča obrnil pa še celo šalčko janeža ki sem jo imela zraven..in sem jih nagnala in nisem več hotla da mi sploh pomagajo... so vedli da so ga polomli , sam do tačas da sem se ohladila jaz so bili keksi že tudi pečeni in pol mi je bilo kr žal da sem tako reagirala... ne vem polna luna se bliža, a vas tud kaj daje?

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 22:30:34   
sahary
joj spet me je neslo, sowwwi
sem še enkrat pregledla...nisi me zbrisala...
grem zdej spat dans pa res nisem za nobeno rabo
nočko

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 6:45:52   
Naja30
Dobro jutro. Hrbet me je izdal in sem morala vstat. Skrajni čas, da pregledam vaje od spps. user posted image  

Srečanje marčevk - ok, če še ne moremo fiksno določit datuma, bi jaz samo prosila, če je lahko petek ali ponedeljek. Mi tako najbolj paše, da še z možem uskladiva glede avta. Ura je pa mogoče najboljše npr. 17h ali še kasneje, ko boste vse oddelale in pobrale otroke itd.
jjasna, glede otrok sem tudi jaz razmišljala, če bi Tija prišla z mano. Lahko bi se dobile Pod vodo, ampak pol bom morala biti ves čas v igralnici, ki je kar odmaknjena. user posted image  No, v bistvu mi je vseeno, bomo že nekako.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 6:52:35   
buksi
Dobro jutro!
Ce lahko tako rečem. Sem se tako zbujala ponoči. Ne vem zakaj se mi to dogaja. zadnji teden me ponoči tako boli leva noga.Toliko da se zbudim od bolečin. Čisto cela. Potem pa postopoma popušča. POl pa itak ene 3x sprehod na Wc, ki je na koncu hodnika.....
Mali pa kakšen dan brca ful, včasih pa je bolj len. Razlika pa je v tem, da ga čutim sedaj tudi ko stojim ali sedim.
Sicer pa ste res veliko napisale od kar sem se zadnjič javila. Sem vsaj bežno prebrala.
Jaz še pridno hodim delat. Mi kar paše, ker če bi bila doma bi po moje znorela. Pa še moji učenci so tako luštni.
Jaz pa nimam problemov z taščo ampak s svojo mamo!!!! K sreč imava stanovanje ločeno. Ampak to je dolga zgodba. Vse kaže da bo najbolje za nas da si čimprej najdemo prostor za zidavo hiške. Da bomo lahko bili v miru. Se nočem preveč obremenjevat s tem, ampak včasih je tako hudo, da mi gre kar na jok.

Včeraj sem pa jaz naredila tiramisu. Mi ga je moj pomagal delat. SPloh ni hotel iz kuhinje. Tako, da bo danes za sladico. Zelo dobro zgleda, upam da bo tudi tako dober.

ok. Kljub dežju želim lep dan.

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 7:14:20   
april09
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Spoznavno srečanje marčevk 2009, dne xx.12. ob 13 uri
 
- MalaČebelica
- felix7
- Naja30

- trezika
- Dali*



Jaz sem tud za, ampak ker imam tamalega doma, mi ura sploh ne odgovarja... pred 15-16 uro ni šans, da se kje prikaževa. Spat gre okoli 12 ure, pa spi kakor kdaj ali samo urco ali pa 2,5 uri (kakor kdaj), pa predno poje, ga preoblečem, pa predno prideva do Lj... user posted image mi ne znese do 13 ure, ve pa tudi ne boste tam cel popoldne. Pa fajn bi bilo, da gremo kam tko kjer imajo igrala, razen če bo vsaka 5 minut zabavala mojega sinka. user posted image



jasna, ce bosta vi2 z juretom prisla, se bom se jaz k marcevkam pofockala user posted image  za udelezbo ...  zdaj bi se najina prva sorojenca res ze lahko spoznala. user posted image pa mi2 tud user posted image  saj ce bo nasa pupa kaj pohitela, bomo tud mi imel spet marcico user posted image    Drugace pa je Kolosej super za srecanja - mize zraven igralnice/telovadnice, tko da imas otrocka skoz pod nadzorom. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 8:16:20   
tasa_m
dobro jutro punce.
Hvala vsem za tolažbo..user posted image
Samo na hitro se oglasim, ker grem k zdravniku malo pojamrat za križ user posted image pa uho. Me spet tak boli,da joj.
Bom zvečer kaj več napisala pa vas brebrala. Vidim da ste se dogovarjale za srečanje.. jaz sem tudi za, če pa kaj vmes pride pa itak javim. Ve se samo dogopvorite kdaj pa kje pa povem tudi jaz. Jaz itak LJ. ne poznam tak da kje bi se naj dobile, mi je čist vseeno. Bom že našla.

spps- hvala za vaje. Zdaj še pa rabim samo dobro voljo, da se zraven spravim. Mogoče ju3, danes sem že v gužvi. user posted image Sem še doma, moram še v Mb., ker se digitalca pozabla, tak da moram prej iz Lenarta, da nas lahko pol pofočkam, ko imamo sprečanje.

Zdaj pa res letim dohtaru,..sem že pozna user posted image

diiijoooo...

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 8:32:42   
Anonimen
Srečanje - Fino bi bilo začetek decembra, ko še ni takega navala po BTC-ju, pa ko še ni une ta hude mrzlice veselega decembra in nakupovanja. Pa po 17 uri, če bi se dobile pa prej pa bi mogoče res morale pomisliti kam gremo zarad tega, ker ima nas kar nekaj tamalih.


IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

jjasna, glede otrok sem tudi jaz razmišljala, če bi Tija prišla z mano. Lahko bi se dobile Pod vodo, ampak pol bom morala biti ves čas v igralnici, ki je kar odmaknjena. user posted image  No, v bistvu mi je vseeno, bomo že nekako.


Ja, vem... ampak najin oči pride domov kakor kdaj (vedno je nekaj zadnjo sekundo), v najboljšem primeru sem potem lahko brez Jureta tam ob 17 uri. Drugam ga pa res nimam kam dat, razen da ga imam s seboj, sploh med tednom dopoldne ali pa zgodaj popoldne ni druge variante. Sej je pa obljubil, da ne bo delal prevelike anti-baby propagande. user posted image user posted image user posted image Tako se hecamo kadar je tečkan in ni 5 ekund pri miru, pa ga gleda kakšen mlad par, ki nima otrok, pa mož zmeri pove, da ni tako hudo. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: april09

jasna, ce bosta vi2 z juretom prisla, se bom se jaz k marcevkam pofockala  za udelezbo ...  zdaj bi se najina prva sorojenca res ze lahko spoznala. pa mi2 tud  saj ce bo nasa pupa kaj pohitela, bomo tud mi imel spet marcico    Drugace pa je Kolosej super za srecanja - mize zraven igralnice/telovadnice, tko da imas otrocka skoz pod nadzorom.


Ja, to bi bilo tud fino! user posted image user posted image Pa Kolosej je dobra ideja za naše otročke. user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 8:38:12   
Naja30
jjasna, ne, nisem misla, da pridi brez Jureta. Kar z njim pridi, da se še podmladek (kmalu tavečji) spoznajo. Jaz bi tud Tijo pripeljala, sam v Pod vodo je igralnica odmaknjena od slaščičarne, to sem misla. april09 je predlagala Kolosej, kar je res super ideja! user posted image  Če se ostale strinjate!
Kar se tiče anti baby propagande - bosta s Tijo pa pe s kom skupaj dokazala, da znajo biti user posted image  pravi user posted image  in pravi user posted imageuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 8:40:55   
Naja30

Spoznavno srečanje marčevk 2009, dne xx.12. ob ? uri
 
- MalaČebelica
- felix7
- Naja30
- trezika
- Dali*

- jjasna
- april09
- jadrnica
- tasa_m
 
 


(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 8:55:48   
KOKICA32
Tasa_m super za user posted image !!! Pa en sekiraj se glede teže, kot so ti že ostale povedale. Pa veliko sreče danes pri zdravniku.

srečanje marčevk - mene po vsej verjetnosti ne bo, ker imam službo v MB do 16h, pa se mi potem, po pravici povedano ne bo dalo še v LJ voziti.user posted image ..in potem še nazaj....

dobrodošle nove klepetuljeuser posted image

srečanje Štajerk-
uživajte

KRIŽ me spet boli.....user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 9:10:36   
mama_milchy
Jutro,

včeraj mi je nekaj rač.nagajal pa nisem mogla pošiljat sporočil, je kr ven metalo user posted image

Kako ste? Evo, jaz še malo zaspana ma bo; sem tudi to noč dežurala, da ne bi bilo kaj Žigcu pa HB ni nič tako da drugi teden, ko imava pregled na ORL (kontrola sluha po operaciji), bo pregledala še nosek, da vidi kaj je. Do takrat pa naj spremljam in si zabeležim koliko časa mu teče pa kdaj (zvečer, zjutraj) ne vem zakaj to.

Glede naše P; sej ona je čisto v redu pa tudi njena sestra je OK, le ena je taka nesramna in sem se z njo že nekaj krat primla, sem tudi že P omenla in jo je pol malo nadrla in ji rekla, da kadarkoli pokličem, me-nas mora sprejet. Včeraj so pa bile ene čisto druge.

Glede srečanja sem tudi jaz ZA in bom imela sabo tudi Žigca tako da bi bilo fajn it nekam kjer imajo tudi kakšna igrala ali otroški kotiček. Mi sicer imamo sredi decembra dedka mraza ampak ni user posted image  da bo oboje na isti dan.

Kaj boste danes kuhale? Jaz bom nardila juhico, pa golaž in testenine, morda skuham še puding.

Kakšno vreme je po slo? Pri nas tako grdo oblačno, cunje se sploh nič ne sušijo zunaj, v škafu pa se kr nabirajo. Jih bom pa pod klimo dala in bojo tik-tak suhe.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Slabi trenutki vsake nosečnice
photo
Nosečnost je čudovito obdobje, vendar je hkrati lahko tudi naporna. Poglejte si serijo fotografij, ki prikazuje tudi te,...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?