|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:17:08   
Skorpija
pizzaburek mater ste mi skomine naredile user posted image user posted image user posted image takoj bi si ga šla iskat za malico, ampak bom raje solato, da ne bo potem kričanje na pregledu user posted image madona, do zdaj sem se zredila 8 kil, vse je šlo v trebuh in joške, pa sem bila pošteno kregana - baje to, da sta dva ni olajšava user posted image No, zdaj jem na dve urci, sadje, zelenjavo, meso in čim manj OH, pa nekako gre. Edino za zajtrk pa jem kar mi zapaše, tudi če je čisti đank fud - se mi zdi, da bom jutri pica burek...

UZ jaz imam G na koncesijo, drugače privatnica in mi dela UZ na vsakem pregledu - mogoče tudi zato, ker sta dvojčka, meni pa kar dosti pomeni, da ju malo pogledamo, kako napredujeta. No, večinoma zehata, se malo kloftata, zadnjič pa sta se držala za rokice. In kar je glavno - rasteta tako kot je treba!

porodniška Nimam pojma, kako to gre. Jaz delam, po novem letu pa grem na dopust do porodniške, ker ga imam še ogromno za porabit. Tako da jaz sem računala porodniško 28. dni pred rokom. A je pri dvojčkih kaj drugače?

Lepo se imejte čveke!


_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:22:31   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Skorpija



UZ jaz imam G na koncesijo, drugače privatnica in mi dela UZ na vsakem pregledu - mogoče tudi zato, ker sta dvojčka, meni pa kar dosti pomeni, da ju malo pogledamo, kako napredujeta. No, večinoma zehata, se malo kloftata, zadnjič pa sta se držala za rokice. In kar je glavno - rasteta tako kot je treba!

porodniška Nimam pojma, kako to gre. Jaz delam, po novem letu pa grem na dopust do porodniške, ker ga imam še ogromno za porabit. Tako da jaz sem računala porodniško 28. dni pred rokom. A je pri dvojčkih kaj drugače?

Lepo se imejte čveke!




iiii, kak lepo - da sta se držala za rokice. to je pa moralo biti ful luškano. sem kar mehka postala ko sem to prebralauser posted image user posted image



glede porodniške pri dvojčkih pa mislim, da ne rabiš nič prej nastopit z začetkom, ampak da imaš potem pravico na koncu dobit še 90 dni zrave - podaljšanje... mogoče se motim, nisem 1000%


_____________________________




(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:23:25   
Najaa
Skorpija, če nosiš dvojčke je drugo. Takrat tudi morajo redno spremljat otroka.
Ej, meni grejo pa kile sam v rit! user posted image  Pa nekaj malega raste trebuh, no. user posted image

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:23:29   
tasa_m
najaa glede srečanja. 28.11 imam jaz roj. dan in takrat mene nebo. Če pa ga boste ve imele, pa si privoščite tortico še zame.. user posted image   (no, saj upam, da se bo kdo spomnil in mi tortico prinesel user posted image )..

Joj kako vreme,nekaj škropi pa škropi,..hmm naj se vlije da bom vsaj vedela zakaj je tak turobno..

persida- ti sam pridi. Verjetno sem itak spet preveč skuhala.
Upam, da boš sestavla komodice za tvoja dva srčka..




(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:25:19   
mojčika
porodniška Nimam pojma, kako to gre. Jaz delam, po novem letu pa grem na dopust do porodniške, ker ga imam še ogromno za porabit. Tako da jaz sem računala porodniško 28. dni pred rokom. A je pri dvojčkih kaj drugače?


Bo kar 28 dni, tudi prvo nosečnost sem bila doma in je 28 dni prej.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:29:59   
Skorpija
Ja, saj se mi je zdelo, da je isto z začetkom, če se rodita prej, se dobiva pa neke dodatne dni, samo mi tega ne bomo imeli, to sem malima že razložila user posted image Do valentinovega bosta lepo pri meni, tko smo se zmenili in tukaj ni pardona! Potem jima dajem pa prosto pot in naj prideta kadarkoli...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:31:01   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

najaa glede srečanja. 28.11 imam jaz roj. dan in takrat mene nebo. Če pa ga boste ve imele, pa si privoščite tortico še zame.. user posted image   (no, saj upam, da se bo kdo spomnil in mi tortico prinesel user posted image )..


Kaj pa 1.12.? Še ostale kaj povejte. Sej ste rekle, da bi bilo bolje na začetku dec.

tasa_m, lahko še jaz pridem na kosilo? Sem taka ko cunja in se mi ne da kuhat. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:34:41   
dolči
Pozdravček vsem skupaj!

Vas nisem mogla za sproti prebrat. Res ste neverjetne čveke user posted image !
Pri meni nič novega.
Vidim,da se vaši otročki že veselo premikajo in poskakujejo po trebuščku. Pri meni pa je vse skupaj bolj mirno. Čutim sem in tam (ko sedim) rahle premike oz. božanje,to je pa tudi vse. Upam,da ni to kaj narobe glede na to,da sem že v 21. tednu. (natančno 20t2dni)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:41:17   
tasa_m
najaa ti samo pridi,..kak si mi že včeraj rekla? Če greš zdaj iz Mb. boš glih v času kosila pri meniuser posted image tak da.., če greš zdaj iz Primorske, boš malo zamudila ampak nič zatouser posted image user posted image

Jaz sem si kr sendvič vmes nardila, ko čakam, da se mi ta fižola skuha.. če pa sem tak lačna. Sploh ne upam, na tehnico stopit user posted image kr verjetno bo kr dolgo trajalo preden se bodo kg izkazali.. user posted image

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:44:30   
MalaČebelica
Najaa- meni osebno bi glede srečanja še najbolj odgovarjal vikend (pa verjetno tudi ostalim, ki niso iz Lj), ker je treba do tja prit pa potem še domov... pa nismo več tako pri močeh kot včasih user posted image user posted image user posted image  

28.11. sigurno ne morem, ker imam preglede pri gin. in pol še pri moji zaradi pritiska... pa mi ne bo vse zneslo. 2.12. pa začnem z materinsko šolo in tudi ne bi mogla prit.

mogoče bi bilo najbolje, da se k seznamu imen, katere bi sploh želele prit, napiše še okvirno, kateri datumi bi šli pa se potem preprosto pogleda, kdaj bi nas bilo največ... čisto vse se verjetno itak ne bomo uspele nikoli uskladiti. pa tudi, če se po čudežu nekak bi, potem včasih pride kaj vmes zadnji trenutek... kaj menite še ostale?

Dolči- ne se sekirat glede brc. baje največja veselica še pride v poznejših mesecih - vsaj tako pravijo bolj izkušene user posted image

jaz pa sem že pred eno uro rekla, da grem čistit, pa se še nisem premaknila - živ obup semuser posted image user posted image user posted image



_____________________________




(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:45:31   
dolči
Prejšnji teden sem se hvalila kako sem pekla in vidim,da ste nekatere želele recept:

KINDER PINGVIN:

8 celih jajc
8 žlic sladkorja
8 žlic moke
3 žlice kakava v prahu
vanili,pecilni

Stepeš jajca,sladkor,vanili,da postane penasto,dodaš kakav,moko in pecilni.
Peče se cca 20 minut na peki papirju.


FILA:

Pol litra sladke smetane (alpska ali rastlinska,po želji)-zmiksaj!
3 dcl mleka-od tega ga odvzemi 8 žlic.
V teh 8 žlic namoči želatino (2-3 vrečkice),ostalo mleko pa segrej in vlij v namočeno želatino.
To se naj ohladi in vsake toliko premešaj. Ohlajeno zlij v sladko smetano in še malo pomiksej.

Ohlajen biskvit prereži na pol in namaži s kremo (če je ta še bolj tekoča ne skrbi,ker se bo strdila zaradi želatine).

PRELIV:

25 čokolade
10 dag margarine ali olja

Stopiš nad paro in preliješ.
Ohlajeno narežeš in seveda poješ!

Pravilno je,da se da na biskvit pol kreme in nato premažeš z prelivom,počakaš,da se strdi in namažeš z drugo polovico kreme,pokriješ z biskvitom in preliješ ponovno s prelivom,vendar je to bolj komplicirano okusa pa tista tanka plast čokolade vmes med kremo ne spremeni.

DOBER TEK

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:50:11   
KOKICA32
KINDER PINGVIN:

Peče se cca 20 minut na peki papirju.


DOBER TEK


Njami! Na koliko stopinj pa pečeš?

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:54:10   
dolči
tam na 185 stopinj. Imam pa navadno pečico in ne ventilatorsko.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:55:33   
dolči
Imam še par svojih najljubših receptov in če katera potrebuje....

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:55:36   
Grahec
Ojla user posted image ,

ma ste take čveke, da če nisi prav vsak dan na RR je že kar katastrofa user posted image , sem vas komaj najdla na tem drugem delu. Potem pa sem brala in brala še konec prvega... in sem se res tako nasmejala, kaj ste počele, da bi prišle do 200 strani, da sem pozabila še vse kar je bilo kaj pametnega napisano user posted image .

Mene tudi lahko date na seznam za skupno srečanje, načeloma pridem. Če bo bolj zgodaj popoldan  (pred 16.30) ne bom imela avta in bom kakšno prosila, če me na Dolgem mostu pobere ma najprej je treba sploh datum določit, jaz ne morem 1.12 in 19.12., pa ob petkih bi bolj težko.

Sicer pa sem včeraj imela pregled in naj bi bilo z user posted image  vse OK, ima že 760 g user posted image . Mi je pa naročil, da moram jest vse po vrsti, ker se nisem nič zredila (sem imela trebušno gripo). Se mi pa prav hecno zdi, da meni en enkrat teži, da moram jest user posted image . Nisem namreč čisto nobena suhica, ampak bolj bajsika. Mi je pa predlagal še samoplačniško morfologijo. Pa jaz vprašam, zakaj... in če je kaj narobe... Pa mi reče, " ah ne, mislim, da je čisto vse OK, ma malo mormo pa tudi zaslužit, ker smo privat in če že hodi še en ginekolog..." Jaz pa v smeh in potem kaj hočem itak, da sem rekla da pridem. user posted image  Pa me bo naše zdravstvo spet, tokrat sicer  na simpatičen način user posted image  obralo za 60E. So barabice vsi po vrsti!!!



_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:56:51   
KOKICA32
Super, hvala. Bom poskusila spečti pa potem poročam!user posted image

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:57:32   
MalaČebelica
dolči - še recepte še user posted image user posted image user posted image

grahec - kaj ni morfologija zastonj???


_____________________________




(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:58:34   
marec2009
Tole je pa res za probat user posted image

Punce, končno sem našla kopalke v katerih se še nekak ok počutim (za današnjo vodno telovadbo), že tko sem imela oreng preveč kil prej, zdaj pa mi trebuh že res fejst oreng ven štrli mi je G rekla, da bo zelo veliko dete, tako da upam da bo na koncu oreng manj na men ostal, bomo videl. Sam strije, nič ne pomaga pa šele v 21 tednu, groza kaj šele bo.user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 12:08:40   
Grahec
Ja, morfologija je zastojn! Saj jaz sem jo že imela pri svojem ginekologu 22.10. Je bilo vse OK. Ampak zdaj me pa pošilja še k enemu drugemu pa na dodatno in to bo pa treba plačat.

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu marec2009)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 12:09:07   
Infinity1
Jaz vas res ne dohitevam več... včeraj sem bila na forumu, ko se je pisala prva stran drugega dela... danes je pa že sedem strani... saj sproti pozabim in me sploh mine da bi kaj pisala user posted image , saj sem čisto izmučena ko vas vse preberemuser posted image . Zaenkrat samo toliko da vam zaželim prijeten dan, čeprav turoben.

LP

(odgovor članu marec2009)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 12:15:03   
mediuhec
kar odločila, da grem že zdaj v to šolo in sem se prijavila v UKC MB, ker me je strah, da bi me kaj prehitelo


MalaCebelica, jaz sem se tudi prijavila v UKC, se mi zdi da mi bo decembra lažje. saj veste MB user posted image  po 3 urah sedenja že rit boli (vsaj mene je včeraj he he), kasneje pa bo še slabše.

MalaCebelica - ali mi lahko poveš kdaj se MŠ res začne? meni je po mejlu napisala 1.12, na netu pa imajo 2.12? če ne veš, bom pa še poklicala - da bo za ziher.

srečanje LJ: vi samo napišite kdaj pa kje, morda mi uspe prit, ker včasih greva na Gorenjsko, pa bi mogoče to združili. med tednom me pa sigurno ne bo, ker delam do 16.00...

lp

< Sporočilo je popravil mediuhec -- 13.11.2008 12:17:49 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 12:17:07   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Ja, morfologija je zastojn! Saj jaz sem jo že imela pri svojem ginekologu 22.10. Je bilo vse OK. Ampak zdaj me pa pošilja še k enemu drugemu pa na dodatno in to bo pa treba plačat.


aha - zdaj pa razumem... bolj dolgo rabim včasih user posted image user posted image user posted image še dobro da imam izgovor - user posted image he heuser posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 12:18:54   
tasa_m
user posted image user posted image ja saj smo res smešne.. pišemo kot nore. Pa pol se vsaj nekaj dogaja se mi zdi.

najaa kaj si že na poti? Da vem, če že krožnik zate pripravim ?? user posted image user posted image

dolči napiši še kak recept! Imaš kaj z jabolki? bi morala jabolka porabit pa ne vem kaj naj nardimuser posted image kaj tak bolj na easy.. user posted image

(odgovor članu Infinity1)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 12:20:03   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

MalaCebelica, jaz sem se tudi prijavila v UKC, se mi zdi da mi bo decembra lažje. saj veste MB user posted image  po 3 urah sedenja že rit boli (vsaj mene je včeraj he he), kasneje pa bo še slabše.

MalaCebelica - ali mi lahko poveš kdaj se MŠ res začne? meni je po mejlu napisala 1.12, na netu pa imajo ob 2.12? če ne veš, bom pa še poklicala - da bo za ziher.



Jaz sem do tega trenutka mislila, da se začne 2.12., ker so mi po mailu napisali samo, da sem prijavljena in nič o kakem drugem datumu. 2.12. pa je res na njihovi spletni strani.

če boš klicala, kaj lahko še tukaj objaviš plis, kaj ti bojo rekli, ker zdaj pa res ne vem, kaj je prav...user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 12:35:34   
Najaa
Spoznavno srečanje marčevk 2009, dne xx.12. ob ? uri

- MalaČebelica
- felix7
- Naja30
- trezika
- Dali*
- jjasna
- april09
- jadrnica
- tasa_m
- mama_milchy
- Piruri
- helimaša
- Nina00
- Lolita23
- Grahec

Prosim, če vpišete okvirni datum, kdaj bi vam najbolj pasalo. Veliko nas je in treba nekako uskladit. Pa ne pisat, da naj druge določimo kdaj in kje, to moramo skupaj določit. user posted image

MalaČebelica, tudi meni paše vikend, ampak večini pa ne, kakor so pisale. Če bo vikend, pa še boljše.

tasa_m, preklicujem obisk. Me možek pelje na kosilo. user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?