Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni
Tejla mali Brini, pa se je mudilo ko
.

?
O:106/+13 kg
O:96/+8g
.
, pa se je mali začel pridno premikat, pa nismo šli nikamor. Sej bi rada prej rodila, sam decembr, pa bi rada dočakala, da bova z malim skupaj praznovala
. Jaz sem jih dobila pri prvem porodu ampak potem sploh nisem imela nobenih težav z njimi. Sedaj so se mi pa pojavile kar naenkrat- zgleda res zaradi pritiska teže, ker drugače imam prebavo ok in ne pritiskam. Sem pa to omenila ginekologu in je rekel samo da se naj kopam s toplo vodo
in to je bilo vse.
.
je bil pa tolk zatopljen v neke tabele......sem bila prav živčna ko sem čakala, da bo odpeketal in bom lahko sporočila novičko.
Pridobila sem že 15kg, pa glede na to da mam še en mesec do konca.... 
