|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vneto oko- kam??
15.11.2008 9:39:33   
Martina27
Čao,
moje desno oko je čist vneto, zjutraj ko se zbudim, je sploh ne morem odpret in zdaj ne vem, al naj grem sam v lekarno po kakšne kapljice, al naj grem k zdravniku, da mi to pregleda in mi da kakšno drugo zdravilo, ki ga brez recepta ne morem dobit....pa tko me boli, ne znam opisat občutka....ampak to se mi pa še ni res nikoli zgodilo...
Povejte, kaj se vam zdi najbolje.....al ima katera kakpšne izkušnje s tem.
Vsako jutro in večer jih umijem z kamilcami, kaj več pa ne vem kako si lahko sama pomagam....

Hvala in lp,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vneto oko- kam??
15.11.2008 9:44:07   
2 Sraki
K osebnemu zdravniku ali pa na očesno kliniko v lj. Dal ti bo kakšen antibiotik v kapljicah za oko in morda tudi mazilo. Navadno pomaga Tobrex ali Ciloxan.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vneto oko- kam??
15.11.2008 9:53:46   
Martina27
A tako..ej hvala ti res. A mogoče veš kam moram to it, danes k kakšnemu dežurnemu tuki v Lj, ker pojma nimam kam.
Res ti hvala....
Lp, Martina

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vneto oko- kam??
15.11.2008 10:34:16   
tinatona
Hej!

Oči se že dolgo ne spira več s kamilicami, ker le te samo še bolj dražijo oko. Oči se spira s fiziološko ali pa s prekuhano vodo.

Kapljic pa v Lekarni za vneto oko ne boš dobila brez recepta.

Če greš danes k zdravniku, potem greš do 19 ure v pristojni zdravstveni dom. Ne vem kam sicer hodiš... Jutri pa je dežurni samo na urgenci.

Pa upam da se ti čimprej pozdravi.

LP

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vneto oko- kam??
15.11.2008 11:03:59   
2 Sraki
Očesna klinika je v LJ, greš lahko tudi brez napotnice, ker je sobota, lahko pa na navadno urgenco (v tvojem kraju). Očesna je mislim da v bivši vojašnici (lj-moste), zraven stavbe za odvajanje odvisnosti. Točnega naslova pa žal ne vem.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vneto oko- kam??
15.11.2008 11:05:40   
2 Sraki
Očesna

lp

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vneto oko- kam??
15.11.2008 12:56:33   
K_a_t_i
kamorkoli - vsak dežurni te bo vzel, sploh če boš rekla, da imaš vneto oko
Verjetno boš dobila tobrex (krema in kapljice) - pa previdno, stvar je zelo nalezljiva! (najbolje, da si mazilo/kapljice daš kar v obe očesi)


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 15.11.2008 12:57:01 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vneto oko- kam??
15.11.2008 15:06:38   
Martina27
No punce, da vam povem, da sem šla k dežurnemu na Metelkovo in mi je dala Tobrex in mi je tudi rekla ja, da je to zelo nalezljivo....user posted image

Bom kar pridno dajala...aha a lahko kar v obe, ker drugo sicer imam vneto sam ne tak fejst....
Me je vprašala, če sem bila kaj prehlajena v zadnjem času....

No, hvala vsem za pomoč res sem vam hvaležna....madona ej kaj vse lahko staknešuser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vneto oko- kam??
15.11.2008 15:21:53   
hmm...
Jaz sem to imela. Sem šla k svojemu zdravniku pa mi je dal neke kapljice. So mi full pomagale in kmalu je bilo bolje.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vneto oko- kam??
15.11.2008 16:40:30   
tinatona
Hej!

Ja v obe očesi si jih moraš dajat, ker sicer se ti bo hitro še drugo vnelo. Pa glej da jih boš dajala vsaj 5-7 dni. Najslabše kar lahko narediš, je, da jih nehaš dajat, ko se stanje izboljša.

LP

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?