|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:06:25   
barbaw
imam boljši predlog, estrella bo prisankala po hribu dol, spila coffee, pol pa z aljo na sankah nazaj gor. rekreacija, da boš šla lahko naslednje leto v egipt e endomy. zdej bi ti
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Men je pa dolgčas. Sem mislila, da bi šla kar malo spat, pa se mi še to ne dauser posted image

A to  bi šla nabirat moči za maratonuser posted image ?
 
****: kje maš pa otroke, da si lahko na compu???



Ja za maraton, samo ni dovolj kandidatk. Rbimo vsaj 5 hudih čvek, da kam prilezemouser posted image


Ah sej bo, zvečer se bodo že zbudile, če ne bo kakih hudih masaž user posted image user posted image user posted image



jaz sem danes ZAuser posted image user posted image



A res, sem mislila, da bo danes masaža ziz padlauser posted image


Ziza je zrihtana, končno. Sem kr vročino fasala, bolelo je pa kot pri norcih. Mala mi je ni mogla pozizat, spumpat tiste bule nisem mogla, dragecu tudi ni usppelo, tako da se me je Anja usmilila in v šusu vse zrihtalauser posted image user posted image




Zakaj pa si nisi spumpala pred bolino, ko si čutila, da so fejst polne? Boš mol dokler se zize ne navadijo, da je mann ppabe. Bo počasi tudi proizvodnje mmjn.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:06:43   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw: kje siiii,???????? še 11 strani imamo za obdelat, tebe pa od nikoder
 
tally: dead line je jutri zvečer


NI cajta!!!! user posted image user posted image


Je , je cajt sam vzet si ga moraš. Ker si nas zrajcala z dead line-i, sedaj pa sodeluj. Ko bomo pa na 5 delu, si pa dopust vzamuser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:07:50   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw: kje siiii,???????? še 11 strani imamo za obdelat, tebe pa od nikoder
 
tally: dead line je jutri zvečer


NI cajta!!!! user posted image user posted image


Je , je cajt sam vzet si ga moraš. Ker si nas zrajcala z dead line-i, sedaj pa sodeluj. Ko bomo pa na 5 delu, si pa dopust vzamuser posted image


Ko porihtam otroke (beri Majo), Jaka je že, potem pa bo čas. Do 22-ih bo padlo nekaj strani.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:14:40   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Tally: mogoče bi jo pa morala pustiti, saj bi se verjetno unesla. Večkrat bi morala ponoviti vajo, pol pa še domov ne bi hotla večuser posted image  Še info: še 19 postov do user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma sej si vsakič rečem da jo bom pustila pa nimam srca ko slišim kako joka ko smo mi  kaj bi šele bilo ko nas ne bi bilo tam. Vem pa jo bom enkrat mogla pustit tudi če bo jokalauser posted image .

Ah teh 19 bom naklofala tudi če bom imela samogovore.user posted image




Kaj pa, če pride tašča k tebi? A tudi joka?


Barbaw joka vsepovsod. To prav ne moreš verjet, ko smo pa bili pri P se je pa v čakalnici vsem smejala


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:15:03   
Aurea
Barbaw, a mi lahko razložiš prosim, kako lahko človek pride do variante "poštno ležeče" v Avstriji? A moraš to na dotično pošto čez mejo in kaj zrihtat ali kako?

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:23:34   
aurora28
Srčekgirl hvala tudi tebi za informacijo. Bom malo po trgovinah šla pogledat, sam kaj ko te prodajalci lahko kar hitro nat*egnejo user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:27:08   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tana7

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Oj!

Cel vikend je minil ko šus in ve ste spet naklofale tolikooooooo, da ne morem prebrati. Sem za ustanovitev kluba 10 + user posted image

Potrebujem vašo pomoč; vsako jutro se zbudim z groznimi bolečinami v križu zaradi nepravilnega povštra, ki se ves stisne da nastane ena kepa in starega jogija, zato se morava z dragim podati v nakup novega jogija in novih povštrov, ampak tu nastane problem, ker nevem kakšne kupiti. Ali mi lahko pomagate z znamkami, izkušnjami, katere imate ve doma, kako spite????



najin jogi ti z veseljem priporočam - imava ga že kake 4 leta in je še vedno kot nov - ravno prav trd
kupia sva ga v Harvey Normanu
bi morala pa v spalnico, ampak je ravno Brina zadremala
vzglavnik je še kako leto starejši in tudi še vedno kot nov... tega nama je pa "tašča" kupila in sem zelo zadovoljna
če te zanima, lahko kasneje ali jutri napišem proizvajalca, al karkol piše na njih



Jaz imam tudi probleme s povštri in bom morala res v nabavo po kaj bolj udobnega

Midva imava vzmetnico Lineaflex, malo tršo izvedbo in nama zelo odgovarja.Blazine pa imava iz Odeje Škofja loka

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:28:35   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image  Evo smajli za "Ta sončno"
 
 
user posted image ta bo kar mojuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:41:07   
Estrella*
Iz preventive si grem  user posted image , da ne bo pojedineuser posted image




 












window.google_render_ad();

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:41:51   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: tilči
Midva imava vzmetnico Lineaflex, malo tršo izvedbo in nama zelo odgovarja.Blazine pa imava iz Odeje Škofja loka


Midva imava enako - vzmetnica Lineaflex, blazine Odeja, varianta iz lateksa z bio bombažno prevleko. Zelo zadovoljna.

< Sporočilo je popravil Aurea -- 16.11.2008 19:42:37 >


_____________________________

Si sapis sis apis.


(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:42:24   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Barbaw, a mi lahko razložiš prosim, kako lahko človek pride do variante "poštno ležeče" v Avstriji? A moraš to na dotično pošto čez mejo in kaj zrihtat ali kako?


Točno na eno pošto moraš naročit in potem na pošto pokličeš in obvestiš, da pride paket. Pošti nekaj plačaš, če pa ne prevzameš paket isti dan, pa plačaš še ležarnino.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:43:12   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Iz preventive si grem  user posted image , da ne bo pojedineuser posted image




 












window.google_render_ad();


ali je čoko pops al kaj so, zmanjkalo?user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:44:37   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Srčekgirl hvala tudi tebi za informacijo. Bom malo po trgovinah šla pogledat, sam kaj ko te prodajalci lahko kar hitro nat*egnejo user posted image


Midva imava tudi dormeo. Ga pa zelo odsvetujejo ljudem, ki se potijo, ker jim je na tem jogiju zelo vroče in se še bolj potijo. Moraš imet pa obvezno naluknjan posteljno dno ali pa letveno dno. Jaz sem bila noseča, ko smo ga kupili in sem rabila 3 noči, da sem se navadila. Se mi je zdel sprva trd, čeprav sva imela že prej trdo posteljo, zdaj pa spim ko top, če me kdo ne zbudi.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:45:08   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Barbaw, a mi lahko razložiš prosim, kako lahko človek pride do variante "poštno ležeče" v Avstriji? A moraš to na dotično pošto čez mejo in kaj zrihtat ali kako?


Točno na eno pošto moraš naročit in potem na pošto pokličeš in obvestiš, da pride paket. Pošti nekaj plačaš, če pa ne prevzameš paket isti dan, pa plačaš še ležarnino.


A tam kjer kupiš pa daš naslov pošte? Kaj pa če želiš plačati po povzetju, to moraš potem verjetno urediti pri prodajalcu, kajne. A pošta te isti dan obvesti, da je prišel paket? A po telefonu?
Aja, še to, kako se reče tej storitvi v nemščini ("poštno ležeče")?

Hvala user posted image

_____________________________

Si sapis sis apis.


(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:45:24   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Tally: mogoče bi jo pa morala pustiti, saj bi se verjetno unesla. Večkrat bi morala ponoviti vajo, pol pa še domov ne bi hotla večuser posted image  Še info: še 19 postov do user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma sej si vsakič rečem da jo bom pustila pa nimam srca ko slišim kako joka ko smo mi  kaj bi šele bilo ko nas ne bi bilo tam. Vem pa jo bom enkrat mogla pustit tudi če bo jokalauser posted image .

Ah teh 19 bom naklofala tudi če bom imela samogovore.user posted image




Kaj pa, če pride tašča k tebi? A tudi joka?


Barbaw joka vsepovsod. To prav ne moreš verjet, ko smo pa bili pri P se je pa v čakalnici vsem smejala


Saj jo bo minilo.Tak je bil naš Nejc prvo leto,sam jok in stok, če ga je kdo samo pogledal, sedaj bi šel pa z vsakimuser posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Majski hroščki - 4.del
16.11.2008 19:45:51   
tana7
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: tana7


kako so naši čmrlji različni!!!
mi se še 100% dojimo in papa podnevi na 4 ure!!!!- če ne še bolj redko kak dan
je jedla ob 10, potem ob 14.10 in potem šele glihkar (18.00)!!
mi ni to čisto jasno - pa saj nimam menda neko posebej hranljivo mleko - če bi ga imela, bi me verjetno že NASA kontaktirala, ker oni nucajo za odprave v vesolje ful hranljive zadeve v majhnih količinahuser posted image
poleg tega je Brina ful aktivna, skoraj nič ne spi čez dan, in skos miga, plazi, se dviguje, igra,... verjetno kar nekaj energije ponuca
pa kako da ne rabi bolj pogosto jest?!?!
je pa res, da je ful kratka, majhna, pa tudi težka ni nevemkoliko

zadnje dni se postavlja na dlani in na stopala, rit visoko v zrak, kot črka A - kam to vodi? kaj bo naslednje? kaj iz tega izpeljejo?
sedet pa še zdaj ne more brez opore, se kar ful naprej nagne, z glavo k stopalom, ne more sedeti pokonci




Glede na koliko Brina papa je še kr težka. Za primerjavo Emilija je podnevi na 3 ure ponoči pa enkrat pa ima 7520g. Poje pa max 130ml na obrok. Kaj pa Gh a že kaj papcate?  Če se dobro spomnim si pisala da ima Brina 7300g.



ja, prav imaš glede teže - čeprav smo jo isti dan natehtali z isto tehtnico od patronažne tudi 7180
GH pa še nič
saj pravim, da je samo na mojem mleku
zato mi je to tako čudno

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:47:41   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Iz preventive si grem  user posted image , da ne bo pojedineuser posted image  


ali je čoko pops al kaj so, zmanjkalo?user posted image


ufff, že včeraj, danes sem bosa. Sam je hladilnik preblizuuser posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:48:13   
tilči
user posted image Malo božičnega vzdušjauser posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:49:05   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Iz preventive si grem  user posted image , da ne bo pojedineuser posted image  


ali je čoko pops al kaj so, zmanjkalo?user posted image


ufff, že včeraj, danes sem bosa. Sam je hladilnik preblizuuser posted image

A ti jaz pošljem rafaelote?user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:52:45   
sesil
pa sej tej miši bodo zobi odpadli, tako jih drgne.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:54:04   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

pa sej tej miši bodo zobi odpadli, tako jih drgne.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 20:04:29   
sesil
kaj ste vse na masaži? jaz se lahko obrišem pod nosom z razvajanji do nadaljnega.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 20:07:30   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Barbaw, a mi lahko razložiš prosim, kako lahko človek pride do variante "poštno ležeče" v Avstriji? A moraš to na dotično pošto čez mejo in kaj zrihtat ali kako?


Točno na eno pošto moraš naročit in potem na pošto pokličeš in obvestiš, da pride paket. Pošti nekaj plačaš, če pa ne prevzameš paket isti dan, pa plačaš še ležarnino.


A tam kjer kupiš pa daš naslov pošte? Kaj pa če želiš plačati po povzetju, to moraš potem verjetno urediti pri prodajalcu, kajne. A pošta te isti dan obvesti, da je prišel paket? A po telefonu?
Aja, še to, kako se reče tej storitvi v nemščini ("poštno ležeče")?

Hvala user posted image


Postlagernd - poštnoležeče, po povzetju pa imajo Nach name.
Pri prodajalcu se zmeniš za način plačila in dostave. Če javiš na pošto, da pričakuješ paket in pustiš št. te pokličejo. Mi nismo imeli nikoli problemov.

tally moj mali se je tudi jokal, če sem ga kje pustila. Tudi pri atiju, ampak ni šlo drugače potem ko sem mogla v službo. Se je jokal bog ve kako dolgo, pa ga je minilo. V nekaj dneh je bilo boljše. Potem pa je moral še v vrtec in se je kmalu navadil te rutine.
Če je ne boš zdaj pustila, da se joka pri babici, počakaj še kak mesec ali dva. Je že toliko velika, da prepoznava ljudi in se bo mogla navadit. Če ne prej pa bo prisiljena, ko bo treba v službo. Tako pač je življenje. Morajo kar nekaj hudih ur dat skozi, a vse mine.

tilči a ima tvoj že 4 zobke?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 20:07:59   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

kaj ste vse na masaži? jaz se lahko obrišem pod nosom z razvajanji do nadaljnega.


zakaj pa?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 20:09:23   
barbaw
**** hvala za ZS. Nas res skrbi zate. Smo pa vesele, da takrat ko te ni uživaš. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?