|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znižano plačilo vrtca
18.11.2008 16:35:31   
Pingvinčica
Zanima me ali v vaših občinah vpliva višina kredita (za prvo reševanje stanovanjskega problema) na višino plačila vrtca?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znižano plačilo vrtca
18.11.2008 16:37:56   
kakteja
V Litijski občini jih ne zanima kok kreditov maš, to je tvoj problem. Mož ma dva kredita, pa jih ne upoštevajo pri izračunu. Pozdravček

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znižano plačilo vrtca
18.11.2008 16:58:57   
lukec
Pri nas ne.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu kakteja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znižano plačilo vrtca
18.11.2008 19:15:41   
K_a_t_i
Ljubljana, ja. Ob predložitvi 10cm dokumentacije si lahko znižaš plačilni razred za enega.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znižano plačilo vrtca
18.11.2008 19:57:48   
Pingvinčica
No ker men je to mal skregan z logiko saj to v bistvu je denar, ki ga ni. Pa ko že dajo tolk na mlade družine se mi zdi, da bi blo fajn kej v tej smeri narest. Pa tudi kredit kar dobro zmanjša proračun večine mladih družin.user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znižano plačilo vrtca
18.11.2008 20:25:17   
frutka_
V MB ne!

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znižano plačilo vrtca
19.11.2008 7:19:57   
Gordana-3
v celju tudi ne. zato pa celjska občina da popust 9,09 % vsem, ki so iz občine celje user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znižano plačilo vrtca
22.11.2008 20:55:33   
lion
Mene pa nekaj drugega zanima pa ne bom odpirala nove teme.

Vem, da je do 15.11. potrebno oddati vlogo za znižano plačilo vrtca(seznanila sem se danes).-ali to še lahko storim?

Hči imam namen dati v vrtec sept.2009-vloge za sprejem sem že oddala v željene vrtce.

In zanima me ali je v vsak vrtec potrebno oddati vlogo za znižano plačilo ali pošlješ na MOL, ker oni to obravnavajo (sem iz Ljubljane)

Ali moraš to vlogo nesti v potrditev delodajalcu?

Vem, da imam čudna vprašanja ampak nimam pojma o teh stvareh.

Hvala za odgovore in pomoč.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znižano plačilo vrtca
22.11.2008 21:40:54   
komarka
Vlogo je treba oddat najkasneje en mesec(če s eprav spomnim) pred vpisom v vrtec- vsekakor pa imaš do septembra še čas.

V Lj želijo, da vrtec odda vse vloge skupaj-tako da jih daš v ravnateljici vrtca.

Nekaj so spremenili obrazce in ni treba vec da delodajalec potrdi, ampak prilozis kopijo plačilnega lista za zadnje tri mesece(to bodo zate najbrz maj, junij in julij). Je so pa mojmemu mozi v slzbi postempljal kopije - za vsak slučaj.

sicer pa se pozanimaj v vrtcu, kjer bo hci sprejeta-bodo zihr vedl povedat.

(odgovor članu lion)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znižano plačilo vrtca
22.11.2008 22:56:24   
jakaracman
V Lj meni niso odobrili.So napisali, da kljub kreditu nismo socialo ogroženiuser posted image Plačujemo 8 razred.Če bi bila s kreditom socialno ogrožena ga sploh ne bi jemala, a ne?

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Znižano plačilo vrtca
23.11.2008 14:09:04   
lion
Komarka hvala za pomoč.

Se pravi, če prav razumem, jaz bom nekje aprila zvedela kam je hci sprejeta v vtec (upam, da bo kam), potem pa dam v dotični vrtec vlogo za znižano plačilo vrtca.

L.p.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Znižano plačilo vrtca
23.11.2008 16:28:01   
benika
Se pravi, če prav razumem, jaz bom nekje aprila zvedela kam je hci sprejeta v vtec (upam, da bo kam), potem pa dam v dotični vrtec vlogo za znižano plačilo vrtca.


Vloga za znižano plačilo vrtca se mora oddati najkasneje do 15. avgusta. Oddaš jo pa na občini ali v vrtcu, če je taka navada.

(odgovor članu lion)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Znižano plačilo vrtca
23.11.2008 16:31:43   
benika
Nekaj so spremenili obrazce in ni treba vec da delodajalec potrdi, ampak prilozis kopijo plačilnega lista za zadnje tri mesece(to bodo zate najbrz maj, junij in julij). Je so pa mojmemu mozi v slzbi postempljal kopije - za vsak slučaj.


Nič ni potrebno prilagat plačilnih list (razen v primeru, če nisi bila  v letu 2008 zaposlena celo leto). Tako ali tako moraš v vlogo vpisat podatke iz dohodnine.

Lion, še na nekaj bodi pozorna pri oddaji vloge. Ker jo boš oddajala prvič, mislim, da moraš vpisat noter podatke za leto 2007 in ne 2008. Vsaj jaz sem morala lani avgusta vpisat podatke za leto 2005 in ne 2006. 

< Sporočilo je popravil benika -- 23.11.2008 16:34:37 >

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Znižano plačilo vrtca
25.11.2008 11:29:59   
komarka
Kot pravi Benika je rok 15. AVGUST- ker vecina zacenja septebra. Če bo šla prej se to premakne naprej, če pa kasneje pa tudi na kasneje.


Glede krediotv so se nekaj "pogajali" tko da se pozanimaj na občini.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?