|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znižano plačilo kosila v šoli
29.11.2008 10:25:51   
karamela
Ali je katera to uveljavljala. Jaz nisem vedela da se to uveljavlja posebej. Oddala sem v roku vlogo za regresirano prehrano in dobila v šoli odobreno. Sem mislila da velja za vse, velja pa samo za malico. Za kosilo pa moraš baje nasloviti na CSD vlogo?

Ali ima katera kake izkušnje, a še lahko oddam vlogo?

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znižano plačilo kosila v šoli
29.11.2008 10:27:12   
Kerensa*
Kadarkoli jo lahko oddaš. Ni rokov.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znižano plačilo kosila v šoli
29.11.2008 10:31:44   
karamela
Ali obstaja kakšna predpisana  vloga? Zdajle malo brskam na strani CSD pa nič ne najdem?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znižano plačilo kosila v šoli
29.11.2008 10:32:44   
Kerensa*
Ni na strani CSD-ja. Na strani od MOL jo najdeš. Oz. od vaše občine, ker ne vem, od kod si. Izpolniš, priložiš dokumente in oddaš na CSD, oni pa potem na Občino. Odgovor dobiš s CSD-ja.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znižano plačilo kosila v šoli
29.11.2008 10:34:52   
karamela
Hvala Kerensa!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znižano plačilo kosila v šoli
29.11.2008 10:36:06   
Kerensa*
Malenkost. Pa good luck.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znižano plačilo kosila v šoli
1.12.2008 11:08:57   
tajtaja
Zgleda, da to za kosila velja samo v LJubljani.
user posted image Spet privilegiji.
Sem preverjala na našem CSD, prvič slišali za to.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znižano plačilo kosila v šoli
1.12.2008 18:11:04   
Kerensa*
Kaj ne obstaja regres šolskih kosil po celi SLO? user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znižano plačilo kosila v šoli
1.12.2008 19:18:05   
FORZA

IZVIRNO SPOROČILO: karamela

Ali je katera to uveljavljala. Jaz nisem vedela da se to uveljavlja posebej. Oddala sem v roku vlogo za regresirano prehrano in dobila v šoli odobreno. Sem mislila da velja za vse, velja pa samo za malico. Za kosilo pa moraš baje nasloviti na CSD vlogo?

Ali ima katera kake izkušnje, a še lahko oddam vlogo?

Hvala.

Ja jas uveljam ja. Ponavadi odobrijo regresirano prehrano samo za malico. Odobrijo tudi za kosilo vendar ne nikoli v celoti, vsaj na naši šoli ne, ampak za nekaj blokov ti regresirajo kosilo in to ni rečeno da takoj od začetka šolskega leta, ampak šele takrat, ko prejmejo sredstva od občine, ponavadi je to nekje po novem letu. Čist odvisno. Za tole CSD pa nevem. Jas sem vedno uveljavljala samo na šoli.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znižano plačilo kosila v šoli
4.12.2008 10:05:21   
Anonimen
Tole je ena napisala na http://med.over.net/forum5/read.php?151,4938867,4938867m Mislim,  da za doobritev regresiranja kosila ne smeš presegati 100 EVR dohodkov na osebo. Urejaš pa na CSD. Za subvencijO kosila se ureja na CSD. Je pa kar strog cenzus glede dodelitve. Imam 3 šolarje, sama sem nezaposlena, mož pa ima 580€ € plače, pa nisem upravičena za subvencije, ker za 30€ presegamo dohodek. Za znoret. Tako nas samo prehrana otrok pride 200€. Malico pa subvencionira Mol. Malo manj kot 1€ na dan, se kar pozna.

(odgovor članu FORZA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Znižano plačilo kosila v šoli
4.12.2008 10:39:59   
ronja
ako nas samo prehrana otrok pride 200€. Malico pa subvencionira Mol. Malo manj kot 1€ na dan, se kar pozna.

Če si nezaposlena, se ti mogoče splača kar doma skuhat kosilo za otroke - saj OŠ so navadno blizu... Vsaj jaz bi tako naredila, če bi bila brezposelna ali na porodniški, ko bodo otroci v šoli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Znižano plačilo kosila v šoli
4.12.2008 11:00:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ako nas samo prehrana otrok pride 200€. Malico pa subvencionira Mol. Malo manj kot 1€ na dan, se kar pozna.

Če si nezaposlena, se ti mogoče splača kar doma skuhat kosilo za otroke - saj OŠ so navadno blizu... Vsaj jaz bi tako naredila, če bi bila brezposelna ali na porodniški, ko bodo otroci v šoli.



Ej, pa ne jaz, HB. To sem prekopirala iz omenjenega foruma odgovor meni neznane uporabnice
za v vednost o subvencioniranju kosila. LP

< Sporočilo je popravil decembrka -- 4.12.2008 11:03:42 >

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?