|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Postavljanje na nogice
1.12.2008 10:53:31   
memole80
Pozdravljeni!

Verjetno je to že obdelana tema, ampak bom vseeno vprašala. Naša zvezdica ima 7 mesecev in se je začela dvigovati na nogice. Zanima me koliko časa je med postavljanjem na nogice in pravo hojo? Zanimivo je to, da naša sploh še ne sedi, čeprav sem slišala, da nekateri začnejo prej hoditi kot plaziti ali sedeti. Naj povem, da se sama dviguje. Mi ne uporabljamo nobenih pripomočkov, saj smo strogo proti.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Postavljanje na nogice
1.12.2008 13:32:23   
danijela in taja
ojej to je lahko še dolgo obdobje...naša se je začela na noge SAMA postavljati pri 8 mes....potem je pri desetih na polno šibala ob opori ...pri 11 se je spustila in delala po par korakov kdaj je ona hotla...pri 12,5 je čisto shodila.....

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Postavljanje na nogice
1.12.2008 15:50:46   
barbaw
To je pa čisto od otroka odvisno. Moj se je prvič vstal pri 6-ih m  in hodil pri 9m. Mala pa je vstala prvič tudi pri 6, se  pa nima še zaenkrat namena na noge postavljat. Tu pa tam se, samo ni pa tako kot pri sinu, tako da ne računam na hojo tako hitro.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Postavljanje na nogice
1.12.2008 16:16:03   
memole80
Hvala vsem. Sem se res pozanimala in videla, da bo še dooolga. :)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Postavljanje na nogice
4.12.2008 8:30:34   
memole80
Kaj pa storiti, če želi biti neprestano na nogicah? Jo pustim ali ne? Naša bi se kar šetala vzdolž kavča....

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Postavljanje na nogice
4.12.2008 8:41:02   
lana38
Če to počne sama, ni nič narobe. Ne smemo pa user posted image  mi postavljati na noge in se truditi, da bi hodil tako da ga držimo, če sam nima interesa.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Postavljanje na nogice
4.12.2008 8:43:35   
memole80
Ne, absolutno je ne postavljamo na nogice, ker vemo, da to ni prav in se nam nikamor ne hodi. Prej ali slej bo shodila. Še nihče se ni priplazil do vrtca. :) Meni se zdi, da je veliko časa na nogicah, pa jo raje postavim na tla.....

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Postavljanje na nogice
5.12.2008 22:48:40   
mala pikica
Naš se je tudi prvič postavil pri sedmih mesecih, shodil pa je pri starosti 10 mesecev in 10 dni user posted image Brez vsakega siljenja. Nisem nikoli pustila, da bi ga kdo za rokice vodil. Zdaj je star 11 mesecev in prehodi sam celo hišo, zvozi vse ovinke, počepne in pobere igračko, pa že hiti naprej.
Sem pa vesela, da ni preskočil nobene faze, niti sedenja, niti plazenja. Plazi se še vedno zelo rad.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Postavljanje na nogice
16.12.2008 9:22:21   
jasna
Pri vseh treh je preteklo približno 3 mesece od postavljanja na nogice do hoje. Prvi se je pa  priplazil (no, prinesel) do vrtcauser posted image .

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Postavljanje na nogice
17.12.2008 18:24:55   
mišk
Naša se je začela na nogice postavljat pri dobrih 11 mesecih, sedaj je stara 14, pa še ne hodi sama.user posted image user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Postavljanje na nogice
17.12.2008 18:26:16   
mišk
Tudi ona bi se priplazila do vrtca, če bi ga obiskovala.user posted image  Je bolj lena za hodit po mamici. Jst sem shodila pri 17 mesecih, pa mi danes nič ne manjka.user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Postavljanje na nogice
17.12.2008 18:57:20   
Klaudia
Prvič se je postavila na noge okoli 8. meseca. Shodila pa je  pri 13,5. meseca. Se pravi je bilo vmes skoraj pol leta

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?