|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 9:16:59   
Natas@
Pozdtavljene,

Skoraj 6 mesecev po CR imam še vedno kar rdečo in seveda zelo vidno brazgotino. Kljub rednemu mazanju 2x dnevno s COntrakelom. Zato me zanima s čim ve mažete in pa po kolikšnem času brazgotina ni tako vidna.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 9:24:11   
dory
Jaz sem mazala s conkrakelom...pa ne prav pogosto..amapk kljub temu brazgotine od cca 6m po CR ni vec...no je,sam mors res ful dober pogledat..res vse pohvale Gregoracu,ki mi je res lepo zasil :)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 9:33:00   
Anonimen
Kontrakel ja to kar je Teja že povedala.

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 9:37:13   
Anonimen
Pa še ena čist domača žauba, ki zelo pomaga: polhova mast, samo kje jo dibiti? :zmeden2:

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 9:39:29   
Anonimen
Ja al bina polhe je treba it lovit:)-

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 9:41:04   
Bela
Posku7si z7 ognjičevim mazilom, do sedaj je še vsaka brazgotina popolnoma izginila, jast si ga kr sama doma napravim.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 9:46:10   
Anonimen
So me samo enkrat s sabo vzeli polharji, pa nikoli več...ker sem preveč klepetala in baje vse polhe prepodila :zmeden2:

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 9:48:17   
Anonimen
Jest bi pa kr še šla z njimi..tako se vsaj noben bogi polh ne bo ujel v past;)

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 9:53:22   
Natas@
Bela, kako pa to narediš<

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 10:02:05   
Pupica
al bina mi imamo 3 polhe doma:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
sam so naši ljubljenčki
:zmeden2::zmeden2::zmeden2:Pa zdej čez zimo so vso mast zgubili:(

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 10:03:03   
Anonimen
Se mi zdi, da se jih pozno jeseni lovi, ko so najbolj mastni...

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 10:04:28   
Anonimen
Pupica hitr jih nafutraj!!!!!!da se omastijo!!!

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 10:05:24   
Anonimen
A tako al bina pol pa imajo revčki zdaj mir;)

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 10:07:19   
Anonimen
Se mi zdi, da res :zmeden2:

Se pa spomnim, da smo bili enkrat nekje na neki pojedini, pa so pol na koncu prinesli še pečene polhe za nekoga (pa tudi ne vem za koga iz družbe), da jih ma baje zelo rad, njemu se je pa želodec obračal...Da ne povem, kako se je šele meni :(

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 10:11:03   
Anonimen
:grrr::grrr:ne morem in ne bom nikoli razumela...saj so kot veverice,kako lahko:grrr::grrr::zmeden::grrr:

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 10:32:42   
Bejba
Matr punce, ampak ste pa res ene velike raglje. Kako lahko iz kreme za brazgotine naredite takšno diskusijo okoli polhov :)-?

Če se vrnemo k temi. Jaz si nikoli nisem z ničemer mazala brazgotine od CR, pa sem zadnjič opazila, da že koža čez raste (oz. se rdečina spreminja v barvo kože) in se počasi brazgotina skriva. Vejetno je res veliko, veliko odvisno od tega kako ti CR naredijo (Pušenjak je zakon!).

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 11:00:30   
Kadija
Ja izgleda, da je res toko, kakor ti to zašijejo.Potem imam pa jaz eno kritiko na MB porodnišnico, saj se mi brazgotina po letu in pol, klub rednemu mazanjun z kremami za brazgotine le ta še vedno grdo pozna:zmeden:!
Poskusila sem tudi z :sloncek: pa z:kuza:, pa je še vedno tu.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 11:37:45   
pravljica
naša malečka je bla šivana na nosu in smo šli takoj do dr remsa na ptuj (pri kopališču)...nam je dal recept za eno kremo (ki so jo tam zmešali po njegovem receptu) in eno kremo smo šli kupit (ne vem več katero) - jaz bi šla kar do kakšnega kožnega strokovnjaka, tistih 5000 mi ne bi blo škoda dat

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 12:13:24   
Anonimen
:)-:)-Res je da je odvisno kako kirurg zašije,glavno pa je odziv vašega organizma.Sposobnost celjenja je odvisna,od našega telesa,krvi...upam da sem dovolj natančno razložila.Aja pa od elastičnosti kože.....Eni imajo srečo,da se jim brazgotine minimalno poznajo drugim pa se po oduzemu šivov brazgotina razleze ali pa čez čas začne ob robovih rast "divje meso"
Tako dost o polhih za danes:)-:)-:)-:)-bodimo resni.:)-:)-

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Krema za nego brazgotin
4.4.2005 12:15:14   
viv_
pupica, zdej ti jih bodo pa CR bejbe polovile za žaubo...

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Krema za nego brazgotin
3.12.2013 20:32:27   
Brazgotinček
Sem kirurg. Trenutno proti brazgotinam najbolj dokazano delujejo silikonske kreme za brazgotine in silikonski obliži. Poleg teh sodobnih krem, pa nikakor ne pozabit na masažo brazgotin, ki ne stane niti centa hkrati pa dokazano pomaga.
Je pa skrb za brazgotine zelo pomembna. Meni se ni dalo več ponavljati navodil bolnikov zato sem naredil spletno stran, kjer sem natačno napisal kako se skrbi za brazgotine. Dodatno so se mi cene silikonskih krem za brazgotine v Sloveniji zdele pretirane, zato sem iz ZDA uvozil silikonsko kremo za brazgotine Xeragel, ki na slovenskem trgu trenutno spada med cenovno najbolj ugodne (19 EUR). Navodila za nego brazgotin so brezplačna, kreme za brazgotine žal ne. Vabljeni na ogled spletnih strani.

Zavod za nego brazgotin

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?