|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vloga za starševski dodatek, paket
4.4.2005 9:41:14   
Lana_s
Prejšnji teden sem dobila potrdilo za PDP. Zdaj pa me zanima kam v MB si lahko grem urejat zadeve kot so vloga za starševski dodatek, za paket oz. denarno nadomestilo? Vem da na CSD, samo kam, tam ko je za otroški dodatek ali pri banki? Pa kje dobim te obrazce in če še katera ve v kateri sobi se to ureja?
Pa še nekaj me zanima.:ups: Sem še redna študentka in me zanima kak je s porodniško? Moram za to tudi kakšne papirje oddat in kam? Ker baje se mi leto po porodu šteje za delovno dobo pa ne vem kje to uveljavljati.


Lep dan.:duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vloga za starševski dodatek, paket
4.4.2005 9:59:54   
mia-1
Men so rekli da se ti tista leta stejejo, ko dobis starsevski dodatek in ni potrebno nic drugega urejat.Medtem ko dobivas starsevski dodatek se ti stejejo ta leta.Jest sm si obrazce kr skopirala z neta pa ni nic rekla da je kaj narobe.LP

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vloga za starševski dodatek, paket
4.4.2005 11:35:51   
Lana_s
Hvala za odgovor. Sem jih jaz medtem tudi že na netu našla, samo je toliko tega, da sploh ne vem kaj vse rabim in kateri so pravi.
Fajn, da ne rabim še za porodniško skrbet - ena stvar manj.

LP:rozica:

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vloga za starševski dodatek, paket
4.4.2005 13:58:45   
Žaža
Vse vloge odaš na CSD na Ljubljanski ulici. Zraven Varnosti (oziroma malo nižje od SKB banke). Na vratih piše v katerem nadstropju in katera soba.

ZA študente pa žel ne vem

lp, Žaža

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vloga za starševski dodatek, paket
4.4.2005 16:06:40   
india
Na Ljubljanski c. tam pri Varnosti, mislim, daje prvo nadstropje in vse je v isti sobi.Iz dvigala na desno, pa še enkrat na desno in skozi steklena vrata, potem ti pa piše na enih vratih STARŠEVSKI DODATEK.
Kolikor vem,je tam tudi za študente.:miska:

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vloga za starševski dodatek, paket
4.4.2005 17:09:50   
Lana_s
Najlepša hvala, zlate ste.

LP

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vloga za starševski dodatek, paket
5.4.2005 12:19:17   
pravljica
mia, katere obrazce vse si si skopirala z neta...jaz bi si tudi, pa ne vem kaj točno pride v poštev :zmeden:

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vloga za starševski dodatek, paket
18.4.2005 8:22:00   
mia-1
Jest sm si sprintala: vlogo za paket za novorojencka, starsevski dodatek -pa mislim da obstaja en obrazec ko je oboje gor-lohk das tudi tega.Za otroski dodatek sem pa kupla v knjigarni.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?