|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Roke mi zaspijo
10.12.2008 14:23:04   
Aja32
Ali je imela mogoče katera kdaj podobne probleme (ne govorim v času nosečnosti). Jaz se namreč po dvakrat do trikrat na noč zbudim z mravljinčastimi rokami oz. se zgodi, da jih čisto nič ne čutim (da mi zaspijo). Obe, ali pa po ena.  In potem se moram dvigniti iz postelje in prav pošteno otresti roke ter jih razmigavati, da se spet spravijo v normalno stanje. Tole me že pošteno moti, ker se čisto neprespana in traja že cca. tri mesece.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.12.2008 14:31:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Roke mi zaspijo
10.12.2008 14:36:56   
Aja32
Saj bom poklicala zdravnico... ker sem res ful utrujena od tega. Včasih je prav grozen občutek... 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Roke mi zaspijo
10.12.2008 17:36:26   
malecka
Kaj pa tvoje delo, služba?..... tam, kjer delam jaz imamo z tem vsi probleme.....user posted image

In ja, zelo je moteče....pa boliuser posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Roke mi zaspijo
10.12.2008 18:18:44   
Anja25
Tudi meni se dogaja isto. Po parkrat na noč mi zaspijo roke ali pa samo prsti na rokah. Me tudi to velikokrat zbudi in tudi jaz vztajam zjutraj kot bi me eden celo noč tepel. Pa pri meni jo to tako, da mi roke zaspijo vsakih pet minut in se moram celo noč premikati in migati z rokami, da jih "zbudim". Ja zoprno je to fuulll. Izhajajo pa te težave iz hrbtenice. Jaz imam okvaro in je zmeraj slabše. Zdravnik ti ne more nič pomagat, edinole mogoče bi kakšna telovadba ali masaža, ali plavanje omilila zadevo. Mene zraven pa še rame bolijo, tako da še plavam in telovadim težko. Ja kaj čmo tudi emšo nas že daje, kaj šele bo!!!

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Roke mi zaspijo
10.12.2008 18:42:44   
jar
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

- menda se to dogaja, ce ti manjka Ca in Mg; probaj s kakimi sumecimi tabletami oz. vprasaj svojo dr.


Magnezij pomaga, če imaš krče v mišicah, oz. tike (da ti trza veka).

Če ti roka zaspi tudi jaz menim, da to izhaja iz hrbtenice. Mini zaspi kadar jo imam v določenem položaju in imam težave budilko ugasnit. Kot, da je roka mrtva..  grozno. Mene občasno boli uho (ko spremenim položaj bolečina takoj popusti) in tudi to izhaja iz hrbtenice.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Roke mi zaspijo
10.12.2008 23:34:48   
poli*
Lahko pa gre tudi za sindrom karpalnega kanala- oziroma utesnitev živca v zapestju. Točno take simptome je imela tudi moja mama (operirana na obeh rokah- prvič pri 18. letih). Težko fizično delo (vsak dan po več ur) vse skupaj samo še poslabša.. če se bo nadaljevalo obišči zdravnika (sem sigurna, da bo pomislil tudi na to možnost!).

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Roke mi zaspijo
11.12.2008 6:53:05   
caillou
To ja, za sindromom karpalneg kanala je pa tudi meni zdravnica rekla. Drugače se pa sama nagibam k temu, da moja težava izvira iz nepravilne, grde drže.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Roke mi zaspijo
11.12.2008 11:05:00   
Aja32
No, sem se kar naročila pri zdravnici - v torek jo imam, pa bomo videli.

Je pa problem, da mi zaspi v vseh položajih - jaz sem prvo mislila, da mi zaspijo, če ležim, recimo, na boku. Pa sem potem začela spati na hrbtu, pa je isto.

No, težkega dela ne opravljam - razen, da non-stop dvigam moja dva škratka.

Bomo videli - jaz si samo najbolj na svetu za "božička" želim eno pošteno noč spanja... user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Roke mi zaspijo
11.12.2008 16:18:10   
Abbott
Meni pa vcasih noga dreveni.


(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Roke mi zaspijo
4.2.2009 20:32:31   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Lahko pa gre tudi za sindrom karpalnega kanala- oziroma utesnitev živca v zapestju. Točno take simptome je imela tudi moja mama (operirana na obeh rokah- prvič pri 18. letih). Težko fizično delo (vsak dan po več ur) vse skupaj samo še poslabša.. če se bo nadaljevalo obišči zdravnika (sem sigurna, da bo pomislil tudi na to možnost!).


Ravno danes sem bila na EMG... In imam sindrom karpalnega kanala... Na desni roki je izrazit, tako da ga je treba čimprej operirat, na levi pa je zmerni, vendar ga je vseeno potrebno operirat... user posted image

Mi je pa rekel, da ne bom smela z roko nič delati en mesec... Si pa zdaj ne predstavljam kako mi bo to sploh uspelo, glede na to, da imam dva mala škorca doma...

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Roke mi zaspijo
4.2.2009 21:46:29   
staši
Živio!No tole pa glih ni dobra novica ,boš pač se malo prišparala pa bodo drugi malo tvoje škorce pogledali sam da bodo tvoje roke spet o.k.Moja kolegica je tudi bila operirana na obeh rokah pa mislim da je sedaj vse v redu in tudi njej so doma kar lepo vsi priskočili na pomoč pa je mislila da do takrat niso vedli nič delat .SREČNO!

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Roke mi zaspijo
24.2.2009 15:23:53   
poli*
Aja32- sem vesela, da so ugotovili vzrok za tvoje težave. Če se da, se poskusi pozanimat za kakšnega strokovnjaka operaterja, ker ne delajo vsi dobro. Po tovrstni op. mi je nekaj oseb reklo, da tudi ni izboljšanja, tko da je treba biti pripravljen na vse. Ne, saj te ne strašim, seveda bo s tabo vse ok!
Pa srečno 

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Roke mi zaspijo
24.2.2009 22:08:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Aja32

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Lahko pa gre tudi za sindrom karpalnega kanala- oziroma utesnitev živca v zapestju. Točno take simptome je imela tudi moja mama (operirana na obeh rokah- prvič pri 18. letih). Težko fizično delo (vsak dan po več ur) vse skupaj samo še poslabša.. če se bo nadaljevalo obišči zdravnika (sem sigurna, da bo pomislil tudi na to možnost!).


Ravno danes sem bila na EMG... In imam sindrom karpalnega kanala... Na desni roki je izrazit, tako da ga je treba čimprej operirat, na levi pa je zmerni, vendar ga je vseeno potrebno operirat... user posted image

Mi je pa rekel, da ne bom smela z roko nič delati en mesec... Si pa zdaj ne predstavljam kako mi bo to sploh uspelo, glede na to, da imam dva mala škorca doma...



Moja mama je pred kratkim dobila isto diagnozo in gre sredi marca na operacijo prve roke.
ji je pa dr. rekla , da ima  srečo, da vzrok ni hrbtenica, s katero ima tudi težave, ker se potem ne da pomagat.

Na operaciji je bil tudi mož od sestrične in nima več  težav z  rokami. Z operacijo je hotel odlašati, pa ga je zdravnik vprašal če bi rad pristal na vozičku.



(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?