|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 10:20:13   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

mene pa zanima kolk so vam namerili dolžino MV? meni je rekla, da nosim ful nizko...dolžina MV pa je 37,7mm...ena je spraševala dr. pušenjaka pa on pravi, da vse kar je nad 15 mm je ok...
kolikor se spomnem je junoni izmerila tudi 37 ali 34 in je rkel njen G da je ok in da ni nizko.Vprašaj junono pa ti una točno pove k se mi zdi da je podobno no
da ne bom kaj narobe rekla


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 10:28:43   
detelja
ja, saj meni je rekla, da je posteljca ful nizko-pa jaz otroka tudi čutim ful nizko..včasih brca prav tam...user posted image potem pa je merila MV pa me je vpr., če me kaj tišči dol pa sem rekla, da ne...pa sem vpr. če je kaj narobe z MV pa je rekla, da zaenkrat je vse ok...pa upam, da bo tako tudi ostalo...ne vem poznam punce, katere nosijo normalno pa imajo še krajši MV kot jaz...pa to samo tako sprašujem...če se jaz dobro spomnim se mi zdi, da ima Junona tudi 37 mm

kolk pa so tebi sonček namerli?

jaz nosim ko grem ven nosečniški pas pa itak več ali manj sem doma...tako da tolk tudi ne hodim okoli...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 10:31:20   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: detelja
mene pa zanima kolk so vam namerili dolžino MV? meni je rekla, da nosim ful nizko...dolžina MV pa je 37,7mm...ena je spraševala dr. pušenjaka pa on pravi, da vse kar je nad 15 mm je ok...
kolikor se spomnem je junoni izmerila tudi 37 ali 34 in je rkel njen G da je ok in da ni nizko.Vprašaj junono pa ti una točno pove k se mi zdi da je podobno no
da ne bom kaj narobe rekla


Mislim, da ni težava samo v dolžini MV temveč tudi ali se začneš predčasno odpirati. V tem primeru bi te moralo skrbeti, drugače pa ne. Še en link:
http://med.over.net/forum5/read.php?19,978029

Potem pa je tu še en drugi roblem, ki je za moje pojme precej večji - kje je posteljica. Če popolnoma zapira MV si obsojena na CR oziroma če posteljica leži bnizko obstaja verjetnost, da bi pri porodu zaprla pot otroku.


< Sporočilo je popravil Cveta28 -- 11.12.2008 10:33:57 >

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 10:33:40   
sonček85
meni še ni nič ,ker imam MF v torek ,junoni so pa zmerili ko je bila v Bolnici

bomo videli v torek


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 10:34:29   
detelja
jaz imam MV zaprt...pa saj nekako si ne delam jaz zdaj s tem skrbi, samo tako sem vas vprašala kako so kaj vaši MVuser posted image ...saj MV se pa lahko odpira, če imaš 1m dolg MV, to pa ni glih odvisno kako nosiš...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 10:43:50   
sonček85
joj kako sovražim to vremeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 10:50:53   
detelja
sonček85 tudi jazuser posted image ...moram do trgovine, ker dragi skoz dela pa nimamo več nič za jestuser posted image , čeprav smo vsi lepi debelušni, tudi na atija vplivajo nosečniški hormoniuser posted image ...pa gre mi na živce, da je treba ta dežnik vedno za sabo vlačit pa potem ga pozabim v trgovini user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 11:05:50   
frutolina
Ojla punce user posted image
Vidim da so začeli fantki prevladovat user posted image  čestitke!user posted image
Pa toliko vas je že imelo morfologijo ... jaz pa morem še kar čakat user posted image  prav rada bi že vidla svojga bebijauser posted image  ga nisem že od začetka oktobra ko sem bila na nuhalni. Danes sem prav v neki krizi,prav žalostna. To vreme me ubija. Pa še zjutraj sem šla dat kri  za Toxo in ostalo. Pa sem prišla do kolen mokra domov. Le kod si je izmislil user posted image

Kaj gre mogoče katera od vas aprilčic k dr. Rosiču na 3/4D?

Ah ja, glede carine: do vrednosti 150 € se ne plača carine..ostalo pa se. Bolj problematičen je davek, ki se plača za vsako poštno pošiljko vrednosti več kot 22 €.

MV:  kaj to v materinski kje piše? Jaz sploh ne vem če meni meri... meri mi le ono simfizo/fundus.

No, midva sma pa kupla pojstlico...to je nasploh prva stvar ki jo imava za stanovanje doma user posted image  . Komodo boma pa še vidla. Mogoče kar eno ko gre s spalnico skup in bomo gor namontirali previjalno desko. http://otrocarije.blogspot.com/2008/10/predelava-klasine-omarice-v-previjalno.html

papa...grem malo zadremat

< Sporočilo je popravil frutolina -- 11.12.2008 11:08:18 >

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 11:32:31   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

sonček85 tudi jazuser posted image ...moram do trgovine, ker dragi skoz dela pa nimamo več nič za jestuser posted image , čeprav smo vsi lepi debelušni, tudi na atija vplivajo nosečniški hormoniuser posted image ...pa gre mi na živce, da je treba ta dežnik vedno za sabo vlačit pa potem ga pozabim v trgovini user posted image
verjamem ,jst bi morala it do banke pa se mi ne da po tem dežu hodtuser posted image

frutolina:to je pa dobra idejauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 11:51:36   
Arwenko
Carine ne plačaš do 150 eur vrednosti skupaj s poštnino, pri čemer vseeno plačaš DDV 20%, tak da na tvoj znesek računaš takole, celoten znesek, 20% DDV in carina, ki pa če sem pravilno preverila je 3%, ampak tukaj me ne držat za besedo pri višini.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:03:16   
Blancica
lananai - naju je prišla pošiljka 150 dolarjev - cca 115 eur, tako da je bilo vseeno cenejše kot pri nas, meni se 200 eur pozna ;)
MV- moja dolžina 59, lega posteljice spredaj desno ... vse bp tako da niti ne vem, kaj se smatra pod bolj rizične, verjetno pa tudi G pove svoje mnennje, v kolikor bi bilo problematično ;)
Previjalna - našla previjalno od Lip Poljčane , cena 250 eur, ima omarico spodaj in predale, saj rabiva prostor za oblekice in ostale otrokove stvari. Imava bolj malo prostora, tako da vse skupaj prilagajamo.

user posted image

pa še posteljica

user posted image

Kar se pa vzička tiče, je pa sreča smo v hiši, tako da nama je bilo samo važno, da gre v avto...user posted image
ja zloži se kar na malo, spusti se ga dol, sicer ni med manjšimi ampak vseeno

user posted image

zloži pa se takole

user posted image

_____________________________

"11.4.2009 - 14.49 - Lan Tristan"

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:08:32   
Blancica
Preko ameriškega sva ga vzela pa zato, ker tega vozička drugje ni ;)
tudi če bi ga naročila preko angleškega, italijanskega ali nemškega, bi prišel iz zda ;)


pa naj že neha dans deževat user posted image user posted image  bomo kot ribice ;)

_____________________________

"11.4.2009 - 14.49 - Lan Tristan"

(odgovor članu Blancica)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:08:47   
nmag
user posted image user posted image user posted image  vsem za preglede,pa vidim,da so res začeli user posted image  prevladovat,no bodo pa naše pupe imele večjo izbiro frajerjev.Jaz ne bom skoraj nič kupovala,ker vse imam,čeprav bolj fantovsko,samo mi bo prijateljica dala še nekaj za punčko,pa bomo kombinirali.Edino košek mi je možek obljubil,da mi kupi novega,ker je meni grozno všeč,prej sem imela sposojenega in sem ga vrnila kolegici,ta pa ga je že dala naprej,tako,da kljub temu,da ne bom imela več otrok mi ga je možek obljubil.Ga bom pa prišparala za vnuke,ta stvar je itak skoz v modi.
Srečno tudi vsem,ki imate preglede danes ali jutri.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:14:44   
anca
Uf kakšno vreme... a se bo danes sploh zdanilo??

Eno vprašanje:
A ve katera do kdaj je še priporočljivo spati na hrbtu? Ker meni se že zdaj zdi, da če se ponoči obrnem na hrbet, imam občutek, da mi kožo vleče, mogoče malo pritiska na dojenčka, ker začne brcat ko zmešana, da me itak zbudi.. user posted image

Lep pozdrav vsemuser posted image

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:16:23   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: Blancica

naju je prišla pošiljka 150 dolarjev - cca 115 eur, tako da je bilo vseeno cenejše kot pri nas, meni se 200 eur pozna ;)


A voziček že mata doma? user posted image  Kak dolgo sta ga pa čakala?

No drugače je glede pošiljke res kar je napisala arwenko.

(odgovor članu Blancica)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:17:37   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: anca

A ve katera do kdaj je še priporočljivo spati na hrbtu?


baje lahko spiš do 4 meseca, potem bi se pa naj obrnil na bok. Jaz spim tak hecno da sem cela podložena in ni šans da se obrnem na hrbet user posted image

(odgovor članu anca)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:17:42   
sonček85
user posted image

Kliknite nanj

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu anca)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:18:57   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

IZVIRNO SPOROČILO: anca

A ve katera do kdaj je še priporočljivo spati na hrbtu?


baje lahko spiš do 4 meseca, potem bi se pa naj obrnil na bok. Jaz spim tak hecno da sem cela podložena in ni šans da se obrnem na hrbet user posted image
jaz sem prej spala ves čas na bušiju odkar sem pa zveela da sem nosečka ,pa sem se navajala na bok,čeprav je bilo zelo hudo,a sem se navadila.na hrbtu pa malo kdaj spim

aja pa una slikica mi je bila tako lepa da sem jo morala dat gor ,je pa prekopirana iz druge teme



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:19:38   
detelja
anca nas so v uvodu v šolo za starše opozorili, da naj več ne spimo na hrbtu...potem pa sem na forumu pri dr. pušenjaku zasledila, da on trdi, da lahko komot spimo tudi v 9 mesecu na hrbtu, ker če bo kaj narobe z nami ali otrokom bomo mi to itak čutili....takoj pa se itak nič ne zgodi...on trdi, da narava poskrbi za vse sama, da nas opozori itd...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:25:44   
anca
ok, hvala vam za odgovore, ful ste bile hitre! user posted image

Ja, mislim, da mi preostane samo še spanje na boku, ker mi na hrbtu očitno ne paše več, kar v enem dnevu se je spremenilo..

Zdaj pa spet počasi v službo.. uh. Ko pogledam skozi okno, me mine..

LP

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:27:45   
anca
sonček - kak srčkan filmčekuser posted image user posted image

(odgovor članu anca)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:29:04   
angelito
nmag ... kje bosta kupila kosek za novorojencka?

hvala in lep dezeven dan!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:31:09   
Blancica
IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

IZVIRNO SPOROČILO: Blancica

naju je prišla pošiljka 150 dolarjev - cca 115 eur, tako da je bilo vseeno cenejše kot pri nas, meni se 200 eur pozna ;)


A voziček že mata doma? user posted image  Kak dolgo sta ga pa čakala?

No drugače je glede pošiljke res kar je napisala arwenko.


Voziček sva dobila mislim da v 14.dneh...ali celo kak dan manj, kar hitro se mi je zdelo ;)


Bi se kar strinjala s tem kar je napisala Detelja, jaz sicer občasno še vedno spim na bušiju, ali boku, ampak večino pa se zbujam na hrbtu, saj se očitno avtomatično prekucnem ponoči. Mene nič ne moti, razno mojga, saj pravi da včasih smrčim user posted image user posted image , ampak kaj čmo... mislim da ko ne bo šlo, bomo že same čutile, zaenkrat pa kombinirano spanje user posted image ...

_____________________________

"11.4.2009 - 14.49 - Lan Tristan"

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:32:38   
KaTkA24
hej!

js sm bla pri dr. Rosicu, pa je blo ful fajn! cim vec ga sprasuj, ker tako bo dlje trajalo. midva sma dobla samo 12min posnetek brez slikic, ampak ce bi ga vec sprasevala, bi pa blo sigurno dlje. je pa zelo vredu! pa 50€ stane!

uzivajte na 3D ultrazvoku!:) vam bo polepsal dan!:)

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:33:45   
Blancica
Pa še to, Sonček85, resnično lep filmček....komaj čakam da bo Božič...pa luštno bi blo malo snegca tu pa tam ;)

_____________________________

"11.4.2009 - 14.49 - Lan Tristan"

(odgovor članu Blancica)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?