|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vohun
15.12.2008 22:18:04   
black rose
popoldan sem zasledila reklamo v smislu, da lahko preveriš kje se nahaja user posted image .
baje lahko pošlješ mobi št. z dol. ključno besedo na XXXX in ti vrnejo sms z lokacijo.

Meni gre na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakor da me zanima kje hodi. BDW je to sploh zakonsko dovoljeno, da preverjaš kje se nekdo nahaja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vohun
15.12.2008 22:42:16   
marjetica23
če boš misnla ,da te kdaj varauser posted image ti bo prišlo pravuser posted image

(odgovor članu black rose)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vohun
15.12.2008 22:44:44   
angel_rebelde
Kak je št.? da sprobam user posted image

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vohun
15.12.2008 22:46:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: black rose

popoldan sem zasledila reklamo v smislu, da lahko preveriš kje se nahaja user posted image .
baje lahko pošlješ mobi št. z dol. ključno besedo na XXXX in ti vrnejo sms z lokacijo.

Meni gre na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakor da me zanima kje hodi. BDW je to sploh zakonsko dovoljeno, da preverjaš kje se nekdo nahaja?


naredi reklamo še na DIPO-tu user posted image  nekatere ti bodo hvaležne user posted image

(odgovor članu black rose)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vohun
15.12.2008 22:51:27   
black rose
angel_rebelde: št. ne vem

nataša 77: saj ni reklama, pravzaprav sem čist zgrožena.....saj očitno me lahko zdaj kdorkoli kontrolira kje hodim, če mam s seboj mobi user posted image


(odgovor članu black rose)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vohun
15.12.2008 22:53:43   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: black rose

angel_rebelde: št. ne vem

nataša 77: saj ni reklama, pravzaprav sem čist zgrožena.....saj očitno me lahko zdaj kdorkoli kontrolira kje hodim, če mam s seboj mobi user posted image




Če verjameš.. to je samo nateg..


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu black rose)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vohun
16.12.2008 21:24:03   
herman
jaz sem tudi videl to reklamo....a ve kdo številko oz. postopek?.....pi...,vedno manj zasebnosti bo..

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vohun
16.12.2008 22:07:51   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: black rose

angel_rebelde: št. ne vem

nataša 77: saj ni reklama, pravzaprav sem čist zgrožena.....saj očitno me lahko zdaj kdorkoli kontrolira kje hodim, če mam s seboj mobi user posted image



Ze nekaj casa se te lahko preverja kje si, ce imas mob. Edino, da so pri nas to moznost sele sedaj dali "ven". Na hrvaskem so ze pred leti ( cca 10 let) imeli moznost, da vidis kje si oz. na kateri ulici si - brezplacno. In ce si se kje v Zagrebu izgubil ali se nisi znasel na karti, si pogledal na mob in dobil odgovor. Zelo prav pride, ce ne poznas mesta in hoces poklicati taksi, ne znas pa povedat kje si....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu black rose)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vohun
16.12.2008 23:18:56   
ZmajTolovaj
Pa ne, to je ena fora.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vohun
17.12.2008 0:35:41   
čipka
ojoj..jes sem pa že mislila da tale tema "vohun" leti na mal nižjo temo, kjer so se našle naše RR-vohunke..user posted image

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vohun
17.12.2008 22:37:44   
zekomen
ŽIvjo!
Ami lahko kdo pove na kateri televiziji ste pa to vidl ker jst tega še nisem zaslediu pa zna bit vrjetno zanimivo za porobat ima pa zagotovo tudi kakšne pozitivne strani ta stvaraca!
Res vas prosim za odgovor!
čaw 

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vohun
17.12.2008 22:50:54   
muška
ma kaka reklama no! user posted image user posted image    Ste vsi čisto obsedeni z neko glupostjo nekateri! No da vam razčistim pojme, ti vtipkaš seveda samo tel. št. tvojega lubija user posted image user posted image user posted image user posted image  (dovolj srčkov?), druge številke absolutno ne veljajo, ker če vtipkaš svojo, ti pride ven nekaj čisto druhega user posted image  No   in potem dobiš natančno destinacijo kje se ta tvoj  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (bo odvolj srčkov?) nahaja. Vse, evo, satelitsko ti nariše najprej obrise zemlje, potem mesto, potem flet, potem pa  o šit, le kje je in kaj dela. Vse dobiš na pladnju, pa bog ne daj it zdaj to gledat, ker .... kaj pa če je vse res? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zekomen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vohun
18.12.2008 8:22:00   
Amoss
user posted image user posted image user posted image  To bi bilo pa zanimivo, ne za preverjat ampak tak za hec, bi ga pol lahko zabavala, češ jaz pa vem kje ti hodišuser posted image user posted image user posted image
Njemu pa nebi bilo čist nič jasnouser posted image
Da nebo pomote jaz mojemu user posted image  99% zaupam, bi pa probala za hecuser posted image
Dajte napisat št. če katera veuser posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vohun
18.12.2008 8:48:06   
Zamima
Mislim, ČIZS KRAJST no user posted image , nimam nobenega namena za komerkoli vohunit, nezvestoba se itak prej ali slej sama pokaže.

tole pa če je kao nateg, kar najverjetneje je, pa gre spet za zaslužek nekoga, ki si je to zadevo zmislil,... a imajo ljudje res preveč časa? user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vohun
18.12.2008 9:01:45   
Anonimen
Vohunit kar tako za dragim je otročje, nezrelo, znak nesmaozavesti in nesamozaupanja, ljubosumnosti, posesivnosti, pa še kakšen pridevnik bi se našel user posted image . Seveda pa je fajn, če lahko na podlagi tega kaj zaslužiš user posted image .

Kar se tiče vohunjenja na spošno - torej določanja lokacije nekoga, pa ne v ulici, ampak točno do mm natančno, taka tehnolgija obstaja že najmanj 10 let. In tudi prisluškujejo lahko pogovorom prek mobitela. S sateliti lahko pogledajo točno v posameznikov wc in kaj bere pri najsvetejšem opravilu. Ameriška obveščevalna agencija NSA (evo, to sporočilo bodo tudi pregledali user posted image ) prestreže 70% svetovnih telefonskih klicev in v njih išče morebitne sovražnike. Ko bomo imeli satelitsko cestninjenje, se bo tudi za vsakega posameznka vedelo, kje se nahaja (gps). Vdret nekomu v mail sploh ni težko, zlasti v gmail, še na internetu se najdejo navodila, kako to narediti.
Še vedno pa so najboljši sistem za obvešanje čistilke, hišniki in smeti posameznega gospodinjstva. Najboljšo obveščevalno na svetu ima Vatikan - spovedi so lahko zelo uporabna zadeva (pa ne vaških opravljivk, ampak pomembnih politikov).

Big Brother nas gleda, že dolgo.

Pa ja, saj vem, sem paranoična user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu black rose)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vohun
25.12.2008 9:54:13   
janstar
Telefonska je 4433 - posljes sms z besedo VOHUN. Ce katera poskusi naj sporoci ce deluje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vohun
25.12.2008 10:11:20   
bumerang
Ma ja jaz ne verjamem.
Zadnjič sem skozi odprto okno proti satelitu Bushu nago rit pokazala pa me še zdaj niso aretirali.  user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu janstar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vohun
29.12.2008 21:47:02   
LoCa
no, mene bi pa zelo zanimalo kje se ena oseba nahaja, sam tko, kontinent bi bil dovolj user posted image .
preverjat ljubite in ljudi je pa na splošno bolno.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vohun
30.12.2008 9:44:33   
Nea_teja_
evo punce tole sem jest dobila včeraj na mail
http://www.trackapartner.com/

(odgovor članu black rose)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vohun
30.12.2008 11:38:48   
mateyka
a ni to možno samo če maš mobitel s GPS opcijo? na starih mobijih sigurno ne gre..

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vohun
30.12.2008 11:53:44   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

evo punce tole sem jest dobila včeraj na mail
http://www.trackapartner.com/

Tale je pa dobrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vohun
1.1.2009 21:07:01   
lexy190
samo nakladanje tole!!sm sprobala..poslala sem sms na 4433 in potem so mi poslali neki link in za ta sms mi je z računa vzelo 2 eura no potem na mobiju internetu dolgo traja da to dojame in je tako še malo več denarja šlo za brezveze na koncu ko sem prišla do 10 eurou samo za to da sem lahko inštalirala to aplikacijo potem sem zbrisala vse smsje...sedaj mi po petkrat na mesec pošiljajo smse z kar neko vsebino in vsak ta sms stane 2 eura...izkoriščevalci:/

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vohun
1.1.2009 21:20:15   
barika
lexy se pravi, da so te nategnaluser posted image user posted image , joj punce, pa mnde res ne verjamete vsega kar vidite oz. slišite, še posebej takšnim reklamam ala miofun in top shop.user posted image

(odgovor članu lexy190)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vohun
1.1.2009 23:20:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lexy190

samo nakladanje tole!!sm sprobala..poslala sem sms na 4433 in potem so mi poslali neki link in za ta sms mi je z računa vzelo 2 eura no potem na mobiju internetu dolgo traja da to dojame in je tako še malo več denarja šlo za brezveze na koncu ko sem prišla do 10 eurou samo za to da sem lahko inštalirala to aplikacijo potem sem zbrisala vse smsje...sedaj mi po petkrat na mesec pošiljajo smse z kar neko vsebino in vsak ta sms stane 2 eura...izkoriščevalci:/


OMFG user posted image  in ti si šla to dejansko probat? in ker te je sram priznat si si ustvarila alterego?user posted image

(odgovor članu lexy190)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vohun
1.1.2009 23:21:22   
1ksantipa
Jaz to redno uporabljam, da vem, kje se nahajajo budale, ki se jim želim izognit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?