|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
13.12.2008 21:36:24   
mucka25
Dober večer dvojne mamice.

Se nisem dolgo nič oglasila, nisem imela možnosti in dostopa do neta. Mal sem imela tud težav pretekle tedne in imam zdaj predpisan počitek. No jaz se bolj s težka pripravim do tega. No s tamalim imam bolj malo opravka, kar se tiče dvigovanja in to. Je zdaj kar bolj samostojen , bošček je moral na hitro odrastuser posted image . Drugače pa smo vse tri prov fajn, vsak dan pridno migata in skačeta po trebuhu. Sta čisto po mamici, nič primiruuser posted image . Važno, da smo zdrave.

Ve ste tud tolk pridne s klepetanjem, da vas nisem mogla prebrat, no ne utegnem in tud ne da se mi neuser posted image . Vidim pa, da so se pridružile nove, lepo in dobrodošle. Ostale pa pridno odštevate tedne in dneve ko boste držale svoje zakladke v rokah. Pa saj gre res hitro, jaz imam do konca samo še 18 tednov.

Grem zdaj v ležeči položaj, ker me od sedenja boli trebuh. Se bom poskusla večkrat oglasit. Pridne bodite, božajte trebuščke in uživajte te praznične dni.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.12.2008 17:45:39   
taškica
Pikatara madona zakaj pa nisi povedala? Tole o deci rdečega vine prej?user posted image  Včeraj smo šli na kosilo ven, jedla sem meso in zraven spila še deci vina (sem se ga prej striktno izogibala), pa mi je naredil dan ne samo lepši, ampak celo več energije sem imela user posted image . Zvečer sva šla mal po štantih, da sem mal videla vzdušja v stari Ljubljani, jedla pečene mandeljne....super, ljudi pa ogrooomnoooo. Za likanje pa hvala, si me nasmejala, slučajno je še tvoj post videl moj mož in rekel, ja kdo pa je ta, ki se ti tako prijazno ponuja za likanje? Jo poznaš?user posted image user posted image  Sem imela slabo vest in se takoj spravila nad goro perila, zdaj me čaka samo še nekaj cotk. Tvoja kužika je pa fulll luštna in super, da rada je.

Sem šla tako čekirat tvoje fotke, madona si sexyuser posted image user posted image .  Zdaj vem zakaj te lepo gledajo vsi plavalci na DIFU!!!! Ne res, lepe fotke od vozička so tudi, super kombinacijo sta izbrala....pa drevešček je tudi lep. Tudi mi smo ga danes postavili, sta tamaldva kar pela zraven....pa nobena kugla se ni razbila. ga pa imamao kar zunaj na zastekljenem balkonu, če se mi bo dalo prilepim fotko jutri.

upam, da se pozdraviš, to je najpomembnejše.....

Hedviga, bravo puncauser posted image user posted image user posted image ; jaz imam do 30 tedna še natanko 12 tednov!!!!!!!!! UPsssssssss, še kar nekaj!
Suncica, vem da te skrbi. Poglej, mene je blazno presenetilo, kajti nobena moja nosečnosti ni bila prežeta tako z strahom, skrbmi, kot prav ta. In seveda me vse teži, in seveda včasih pomislim na zoprne stvari. Ampak te  "ta zoprne" nas ne smejo paralizirat, kajti vse prevečkrat je vse ok.  In bo ok....in zdržale bomo lepo tja do spomladi....  

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.12.2008 18:07:43   
lara light
Lepotičke, hej hoj!user posted image

Vidim, da pridno pišete, tudi mucka se je oglsila, lepo da je vse ok s tabo.user posted image

Pikatara, ju3 imam pregled in jo bom vprašala kje so se tisti obljubljeni sprehodi dop in popoldan izgubili.user posted image
Lepa si!user posted image  Se mi zdi, da imam jaz ravno tko velik trebuh, pa sem full za tabo. Ja, papcam preveč, to je res. Lepo stanovanje, smrekica in kužonuser posted image

Hedi, bližaš se Rimu tudi ti, a nisi še tam, brez skrbi.user posted image

Taškica, jaz bi tudi Piki odstopila moje cunje v likanje, tega tud jaz ne maram, a je treba. Fajn, da si uživala včeraj. Jaz tudi spijem skoraj vsak dan en požirek vina, če jem meso pa sploh. Mi pomaga tudi pri prebavi. Zgleda, da smo vse z nizkim pritiskom...če imam prenizkega, me glava takoj začne bolet, sploh ob tem vremenu.

Punce in še naš slogan: ZDRŽIMO ČIMDLJE V ENEM KOSU!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.12.2008 19:31:40   
Skorpija
Tctctc babnice, kaj to berem o prezgodnjih porodih? na to kar lepo pzabite, vse po vrsti, ker bomo lepo še zdržale, marčevke se do valentinovega ne bomo odprle niti milimeterček, a je tko user posted image   jaz danes začenjam 28. teden....

Drugače pa je mene prejšnji teden tudi čisto uničil, ker imam grozno nizek pritisk in sem bila čisto fertik, včeraj in danes pa sem polna energije. Sem brala, da ste nekatere ful pridne in nič ne pijete - no, jaz spijem kozarček rdečega nekje vsak drug dan, za kri in pritisk, pomoje je to eno samo zdravje user posted image Midva sva včeraj okrasila jelko, danes pa sem s sestro pekla piškote, mož pa je malo štimal otroško sobico, ki je že kar ornk pripravljena - moj plan je resno lenarjenje po novem letu, hočem se samo sprehajat in delat samo tisto, kar mi paše - brat knjige, hodit po kofetkih, spat in klepetat do nezavesti, ker potem nekaj časa tega ne bo. Tale teden, ki je pred mano je še zadnji s 5 delovnimi dnevi in tega sem super vesela, ker se mi ne da več - potem samo še dvakrat odfuram tri dni in 31.12. odkorakam, najprej trebuh, daleč za njim pa še moja malenkost, ven iz službe za leto in pol, juhuhuhu...

Ženske, jaz sem drugače eksplodirala, rastem kot pri norcih, trebuh je res vsak dan večji, tako da mislim ,da sta se desca začela resno redit user posted image user posted image Saj zaenkrat sem še super - zvečer mi samo malo otečejo noge in težko sedim, ker me tiščita v rebra, drugo pa še gre vse brez problemov. Naj bo čim dlje tako!

Imejte se lepo punce, pobožite bauške, polubčkite možke in uživajte v decembru!


_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.12.2008 19:46:04   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Skorpija

Midva sva včeraj okrasila jelko, danes pa sem s sestro pekla piškote, mož pa je malo štimal otroško sobico, ki je že kar ornk pripravljena - moj plan je resno lenarjenje po novem letu, hočem se samo sprehajat in delat samo tisto, kar mi paše - brat knjige, hodit po kofetkih, spat in klepetat do nezavesti, ker potem nekaj časa tega ne bo.


sam malo se bom vmešala če smem user posted image

punce res si privoščite vse to kar je napisala Skorpija ...in še več user posted image , dokler so vaši user posted image user posted image še na toplem v trebuščkih, kajti res boste potem imele zelo malo, oz. skoraj nič časa zase. Vsega zgoraj naštetega jaz že 7 mesecev nisem počelauser posted image
Sem pa pridobila z rojstvom mojih dveh princesk "nekaj", kar se z besedami ne da opisati. In za ta "nekaj", se rade volje odrečem vsemu drugemu user posted image

Vsem želim čim daljšo nosečnost, lahek porod in zdrave user posted image user posted image na koncu poti user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.12.2008 8:54:58   
lara light
Skye, dobrodošla! Zelo bomo vesele, če boš kakšno neprecenljivo izkušnjo delila z nami, sicer pa najprej čestitke za princeski!user posted image user posted image  Zelo sta lepi, po mamici vidimuser posted image !
No, ko utegneš, se še vrni, zaenkrat smo večina pri izbiri vozička, kjer se zatika, kakšne so tvoje izkušnje glede tega? Lepo se imejte in hvalauser posted image .

Skorpija, še malo pa boš zaključilauser posted image ...lepo in potem počitek, zaslužen!user posted image  Uživaj v decembru tudi ti, lubčka tvojim! user posted image

Šibam na pregled!


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.12.2008 11:56:50   
taškica
Lara, dobro opravi danes. Javi se ko končaš kako je bilo. Skye sem šla gledat tvoji dve, kolk sta cortkani - za znoret.

Jaz imam danes ta micenga doma, pa še sama ne vem dobro zakaj. Zjutraj je nekaj zoprno kašljal, zdajle pa niti enkrat :). hecno res. Drugače sem pa tik pred tem, da kupim rabljen voziček HArtan zx za dva. Enostavno sem se odločila, da ta voziček ne bom dolgo imela - prve 4 mesece odvisno od razvoja dvojčkov. Ali pa vsaj dokler ne bosta sedela. Zato bom šla na preverjeno zadevo; večji in kompekten vzporeden vozček, ki ga bom kasneje prodala naprej. Sem gledala mal čvekanje punc, pa so bile več ali manj pozitivne. Če ti ga ni treba vsak dan sestavljati, potem naj bi bil ok.

Skorpija tebi pa vsa čast, da še delaš - resnično. Jaz sem konec dneva od samega ležanja in prekladanja tako utrujena, za enkrat pa tudi še spim trdno in v celem kosu. Le kadar ta večji prileze v posteljo se zbudim.

Mucka25 lepo počivaj in zdrži čim dlje.

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.12.2008 15:46:24   
lara light
Dan! Kje ste vse dvojne?user posted image
Taškica je pridna in piše. Upam,da je mali bolje, itak da v maminem objemu je izboljšanje takoj vidnouser posted image .
Ena iz mojega kraja ima tega hartana in je zelo zadovoljna, pravi da gre povsod skozi, razen kakšna ozka vrata, ampak redko, ker od 80 cm naprej je širina skoraj vseh vrat. Če najdeš rabljenega bi ti jaz rekla: vzemi! Ker je super mašina, zelo lepo vodljiv in menda enostaven.

In še moj kratek raport: poslušali smo srčka, eden 150, drugi 140, to je od pregleda vse. Pritisk, urin, ok. 12. 1. 2009 morfologija!
 
Lep dan še naprej!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.12.2008 16:05:06   
CUKRČEK
Ojlauser posted image

Nisem nosečka z dvojčki , ampak že imam šestnajstmesečna dvojčka domauser posted image
In sicer se oglašam za to, če katero zanima voziček BAby welt. Ga prodam. VEč inf. na ZS.


Lepo nosečnost vsemuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.12.2008 9:06:30   
pikatara
Lara saj smo tukaj, sam nimamo kaj pametnega napisat. Včeraj sem tamalima vrtela cd lovley baby, ki sem ga z neta snela in jima je bil ful všeč, sploh ta mali. Je čist navdušeno brcala. Saj ni čuda, da nič ne pišemo, vsaj jaz sem čist brez energije v takem vremenu. Včeraj sem imela izpit in sem bila kar malo razočarana. V majhni učilnici nas je bilo čist polno in je bilo tako vroče not, da se mi je spet začelo vrtet in sem mogla ven, da ne bi skup padla. Tako da nisem mogla napisat do konca, čeprav sem znala, tako da ne vem če bom naredila. že celo nosečnost imam težave s tem. Kadar sem v zaprtem prostoru kjer je slabi zrak in ful vroče, moram takoj vodo spit in it na hladno, ker če ne bi lahko skup padla. Sta pa ginekologinja in moja zdravnica rekli, da nič ne moremo, da naj pač pazim in grem takoj ven. Tako da si sploh ne upam v take prostore it. Je moj hotel na koncet od Cetinskega, pa nisem upala tvegat.

Taškica a je tamali boljše? V takem vremenu smo vsi čist bogi. Moj nečak je včeraj dobil drisko, ker menda že neka viroza razsaja. Jaz se pa letos prvič nisem cepila proti gripi.

Lara januar bo kmalu tukaj, pol boš pa spet svoja srčka videla. Moj naslednji pregled je čez en teden. Upam, da bo spet delala ultrazvok, da ju vidim, do sedaj ga je še vedno.

Še malo pa bodo prazniki in bodo naši najdražji z nami doma. Tako da bo to spet prehitro minilo in bo že januar. Čas pa res hitro beži. Skoz sem se bala, da bi mogla bit kdaj doma, da ne bi imela kaj počet. Že če sem mogla bit kdaj en teden na bolniški, se mi je že mešalo. Sedaj pa sploh ne morem verjet, da tako hitro mine in da mi še časa zmanjka za vse kar bi lahko počela. Imam le še tri mesece, pol bo pa časa manj.

Lep deževen dan vam želim.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.12.2008 10:52:57   
rmmaja
Živijo user posted image user posted image nosečke!

Tole je pa res za pop*. Pa ponavadi ne preklinjam. Že več kot teden dni nobenega sonca. Samo prekladam se po hiši sem in tja, ogromno dela, ki ga je treba še postoriti, jaz pa čisto brez volje.user posted image Nič čudnega, da te dni nismo ravno zgovorne in razmišljamo bolj o temnih scenrijih nosečnosti.

Danes sem bila pri svojem zdravniku zaradi ponovne komisije, in sem pojamrala zaradi tega, ker mi na odločbi piše mirovanje. Vsaj on me je malo potolažil, da če bi res kdo prišel, ti pustijo obvestilo in moraš na zagovor, ampak se lahko izgovarjam na to, da mi zdravniki dovolijo izhode in sprehode. Na smučanje za 5 dni pa najbrž ne bom šla, da bi mi potem zato prekinili bolniško. Najbrž še nekaj let ne user posted image !

Že 100x sem pregledala za te dvojne vozičke, prebrala marsikaj, pa še vedno ne vem, kaj bi. Hočem pa preiskusiti in videti v živo, preden karkoli kupim. Izgleda, da bo marela na začetku odpadla. Pa saj to je hujše, kot bi kupoval avto, cene bodo pa zdaj zdaj primerljive. Ha, ha. V četrtek spet šibam na UZ v Ljubljno, pa ne vem, kam naj sploh grem še gledat user posted image user posted image .

Taškica, tile mali pa znajo, a ne? Tudi jaz sem jih že pustila kdaj doma, ker je izgledalo kar hudo, potem smo pa divjali cel dan. Moja mala je v petek in soboto tako kašljala, da še dihati ni imela časa, v nedeljo pa kot bi odrezal. Res, da ji sedaj še teče iz noska, ampak to vsem otrokom celo zimo. In zdaj je v vrtcu. Doma je itak hudo dolgčas, ker mami bolj kot ne poležava in bere traparije na računalniku.

Hja, pa še direktor bi rad, da pridem malo na pogovor. Kaj le mi ima za povedati?

Bodite pridne, prespite tole turobo, jaz pa vam pošiljam SONCE V SRCE, otročki vam bodo pa BRCE IZ TREBUHA.







(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.12.2008 10:56:02   
taškica
Ojla punce,

ah ta mali fantolin je bil takoj naslednjo uro boljši user posted image . Lump. Danes zjutraj pa se je silil s kašljanjem, in mi težil, da je on bolan, da bi bil doma. Sicer je pa star že toliko, da se dolgočasi z mano doma, danes so šli na primer z vrtec v gledališče itd.

Lara bravo za pregled, samo da ju slišiš. A veš, da so meni prejšnjič (16. teden) fulll komplicirali in sem morala kar malce izsiliti ultrazvok? Pa še to je šlo na račun tistih mojih izcedkov, da vidijo ali je posteljca odstopila ali kaj podobnega. Pa sem rekla, bom čakala, samo naredite mi ga....pa so mi ga res s težavo. Še ena druga zdravnica je uletela notri in mal penila, jaz v 16 tedenu nikoli ne delam ultrazvoka itd. No, vidiš, če ne plačaš 80 Eur so res bedni.

Drugače sem pa včeraj si sposodila od kolegice Angelsound in sem tko happy ko ju slišim. Saj več ali manj samo šumi in bog ve, koliko časa ga bom uporabljala, vendar je pomirjujoče, da slišiš bitje srcča. Ker jaz Ajevčka čutim večkrat na dan (zgleda da je bolj močan), Bjevčka pa ne. Če katera želi - wellcome to try.

Lara, kupili smo letalonosilko. Hartan kraljuje v moji dnevni sobi, gre čez vsa vrata, samo iz dnevne v hodnik ga pa ne spravimuser posted image  V glavnem malček sem se znašla, kupila sem rabljenega, v uporabi je bil 6 mesece, zgleda kot nov, tkanina je krasna, modra in karo. Voziček je bil iz primorske in sem uporabila mal sorodstvene vezi in pa prednovoletno vzdušje in ga dobila za novo leto. Hvala bogu, res je, da sem malce to načrtovala, ampak itak bova imela take stroške, da bo joj. Zato se mi moja preračunljivost oprosti, mar ne? (Punce potrebujem podporo!!!!!!! - imam slabo vest).

Kaj še? Aha, zaradi vas (tolažba) me je prijelo že gnezdenje. In da ne bom vse že pred novim letom kupila, načrtovala in splanirala,  se nameravam lotiti urejanja sobice ta starejših dveh fantov, ki sta pravzaprav še malčka. user posted image . Ker imam čisto bele stene jih bom bravala na modro (mož je bolj umetniški, zato bom zadevo v roke vzela jaz). Ta starejšemu na pogradu bom naredila vesolje in nebo, ta spodnjemu pa morje.


Sem vam povedala kako je minil moj nakup novega tepiha? Zgleda da me ornk že meče, kajti strokovno sem ugotovila, da je naš tepih (star ccca 6 let) zanič in sem šla kupit novega (50%popusti). Kupila sem premajhnega in totalno mem barve. Je moj mal znorel in sem ga morala vrnit v trgovino user posted image user posted image . Toliko o mojem nosečnišlem okusu in sindromu preurejanja flata. Mislim, da je bolje če se v tem času posvetim peki piškotov in likanju perila. Vsak dan ga je več user posted image . Kako to?

Pikatara, ti pa prosim kar piši tudi o stvareh, ki niso pametneuser posted image . Ker te rade beremo, vse rade beremo......čvekamo, pogovarjamo...........



_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.12.2008 10:58:21   
taškica
maja, zgleda da sva istočasno pisali user posted image . Sem se ti nasmejala.
Direktor ti bo pa voščil novo leto in ti dal ultra dobro in bogato darilo! STOPROCENTOV!!!!!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu rmmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.12.2008 11:03:27   
taškica
Lara, oprosti mojemu firbu, ampak ali imaš ti parček?

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.12.2008 11:24:18   
rmmaja
Taškica, čestitam za Hartana user posted image user posted image ! Zdaj boš veliko mirneje spala. In nič ne imej slabe vesti o izkoriščanju takih in drugačnih vezi. Da je le še kdo pripravljen kaj prispevati.

Okus o opremljanju stanovanja se v nosečnosti spremeni user posted image . Jaz sem minimalist, zdaj pa imam napade "kiča". In mimogrede se me da pregovoriti, včasih sem bila bolj načelna.


Asound imam in ga občasno uporabim, ampak mala dva kar dobro brcata, pa se mi zdi, da bolje vem kdo brca, kot čigav srček slišim.


(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.12.2008 11:52:51   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Skye, dobrodošla! Zelo bomo vesele, če boš kakšno neprecenljivo izkušnjo delila z nami, sicer pa najprej čestitke za princeski!user posted image user posted image  Zelo sta lepi, po mamici vidimuser posted image !
No, ko utegneš, se še vrni, zaenkrat smo večina pri izbiri vozička, kjer se zatika, kakšne so tvoje izkušnje glede tega? Lepo se imejte in hvalauser posted image .




no mi smo se odločili za Peg Perego - DUETTE SW, enostavno iz tega razloga ker je zaporeden in zato lahko pridem marsikje, kjer z vzporednim vočičkom ne bi mogla priti. Kljub temu da je zlo velik in kar težek, je okreten in fajn za vozi tud po bolj neravnih tleh. Jaz sem z njim zadovoljna...edini manko je da v avtomobilu zaseden celoten prtljažnik user posted image

< Sporočilo je popravil Skye -- 16.12.2008 11:53:01 >


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.12.2008 13:23:56   
lara light
Pikatara, žal mi je za centiskega, še bolj pa za izpit, ampak držim pesti, da je vseeno šlo. Nas poznam kar nekaj, ki nam slab zrak oz zaprti prostori neprezračeni ne pašejo. Čuvaj seuser posted image

Mani je do sedaj naredila UZ samo prvič, res šparajouser posted image , saj  bo kmalu MF imaš prav pikatarauser posted image . Ti pa še tri mesce! JUPI!!user posted image

Vreme je res cvetka, jaz sem cele dneve singing in the rain, kaj pa čem, vsa mokra in umazana hodim domovuser posted image

Rmmaja, glede bolniške je pri meni isto. Mirovanje v odločbi, G priporoča sprehode in jaz jo pridno ubogamuser posted image . Hvala za krasen zaključek postauser posted image
In se strinjam s taškico, da bo dir. radodaren in sploh sladek!user posted image
Taškica, user posted image  za voziček, letalonosilkouser posted image user posted image  sem se nasmejalauser posted image  Le zakaj bi imela slabo vest, saj komaj čakajo da pomagajo, mar ne? Ja komu pa bodo, če ne potomcemuser posted image user posted image , super! Ja, nič, na hodniku bo ostal, voziček namreč.user posted image
Super načrte imaš za sobico, krasni motivi, pridna si fullll!user posted image
Ne vem še kaj imam, na NS je nakazal možnost na parček, ampak čisto tko, brez nekih osnovuser posted image . Mi ni važno, vseh kombinacij bom izredno veselauser posted image user posted image
Saj jaz tu ne vem, če vem, kaj pričakujete ostale? Katera ve po MF bolj za sigurno kaj bo? Uf sm baba firbčnauser posted image

Ja pikatara in taškica, jaz uživam ko vaju beremuser posted image  Taškica in tepih z mimo barvamiuser posted image , ta druga pa napade kičauser posted image , joj vas mam rada!user posted image

Skye hvala.user posted image Zgleda, da nekaj okretnega in lahkega pa primerno zložljivega še čaka na izumuser posted image , mislite da bo do druzga letauser posted image user posted image

Držte se! In dajte se vremenu!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.12.2008 14:26:57   
rmmaja
Lara light, ti si pa naš sončekuser posted image user posted image . Hvala, vedno me razveselišuser posted image .

Ko govorimo o spolih otrok, je pa pri meni tako: pred nosečnostjo imam želje, potem me med nosečnostjo me počasi popušča, ko se pa otrok rodi, sem vsa srečna, da je zdrav.  Do sedaj sem vedno rodila tisti spol, za katerega sem imela boljši občutek in izbrano lepše ime. Tokrat nisem imela pretiranih težav z imeni za fantke in obakrat, ko so gledali med noge, so mi potrdili, da imam prav user posted image user posted image .

Lara light, zdaj si mi pa dala krasno idejo. Tržna niša so vozički za dvojčke. Ker sem iz bolj umetniškega foha, bom pa morda (če ne rodim prezgodaj, kar ne bom) naredila projekt vozičkov za dvojčke in ga poiskusila izpeljati do izvedbe. Moji dvojčki pa bodo že polnoletni, ko se bo dalo to kupit. Bolje pozno, kot nikoli. Kako, da se nisem že prej spomnila tega user posted image . Seveda, če pa vsi nekaj hočejo, da delam za nih za hvala lepa.

Zdaj pa  je tudi v moji dnevni sobi malo posijalo sonce. Hvala za forume!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.12.2008 20:37:20   
tyty
se strinjam s skye, ker imamo enak voziček in si ne predstavljam da bi imela kakega drugega!


(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.12.2008 20:55:36   
lara light
Maja, si ti malo čarovnice?user posted image

Velja, ti začneš, jaz ti bom suport. Še ena štufa...le hvala lepa!...in čez par let sta prejeli nagrado za največji izum 21 stoletja in družini sta se valjali v cekinihuser posted image ...potem pa se je LL zbudilauser posted image
 
Tyty, hvala za nasvet in seveda čestitke za dva! Še kaj se oglasi! Tu smo zlo firbčne, hočemo vedet vse o dvojčkihuser posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu tyty)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
17.12.2008 9:55:16   
pikatara
No končno ste se malo razpisale. Tako vreme je, da nimam nobene volje, sam prestavljam sem sem in tja. Tolk stvari je ko bi jih lahko počela, pa se mi nič ne da. Meni se ful pozna kadar nič ne migam. Po dežju se mi s psom ne da na sprehod, tako da sem skoz doma.  bazenu pa že kar nekaj časa nisem bila, ker skoz boleham pol si pa ne upam tvegat. Ampak danes sem pa bolje pa grem, ker če ne bom že čist depresivna. Boste videle kako polna energije bom jutri.

Dobro idejo ste mi dale s piškotki in sem jih par dni nazaj prvič sama spekla. So bili ful dobri, še moj ko ne mara sladkega je vse pojedel. Prej je skoz govoril, da je anjboljša kombinacija teran in pršut, sedaj pa da so to ti piškotki in teran. Kot ste že opazile se pri nas vse vrti okoli hrane in vinčka. A ima katera idejo za kakšno malenkost za darila pod smrekco, ki jih lahko sam narediš ali pa kajd rugega majhnega. V soboto pričakuje va ene 15 ljudi, bomo imeli florentina party (kilo mesa na osebo, pravega florentinca - en ogromen kotlet, ki ima skoraj 1 kg, od čist mladega bikca, zoren 3 tedne, meso je tako da se ti sam stopi v ustih), pa še baby žur vmes, pa bi rada kolegom kaj majhnega pod smrekco dala.

Taškica nič imet slabe vesti. Pri nama se ful pozna recesija (katastrofa v delnicah) in sem tudi malo pojamrala pri sorodnikih. Pa je bil vsak nekaj pripravljen pomagat, so še bolj radodarni kot sva mislila. Moja dva bosta kupila posteljce, ampak od njiju sem vedela, da bosta sigurno nekaj kupila, njegova babica pa naju je presenetila z vozičkom, sva mislila, da bo le kakšna malenkost, ampak bosta pa to res le njena prva pravnuka. Moja babica pa je rekla da dobiva sto eur in naj kaj kupiva. Jaz sigurno ne bi komu derekt rekla, če ima kaj za posodit, moj je pa tem, ki so tako ali tako skoz pri nama (ker skoz kaj kuhamo) direkt rekel, da imava baby žur, če ima kdo kaj za posodit. Pa se kar pridno javljajo. So veseli, da se mu lahko vsaj malo zahvalijo za vse te kulinarike. Kot vse kaže bova dobila dve lupinici, pa kar nekaj oblekc. Previjalno in kar nekaj oblekc pa bova dobila na posodo od moje bivše svakinje, ki ima dva mala. Tako da punce ne šparat jezika, ker je miljon stvari ki jih bomo rabile in še več stroškov. otroci pa vse te stvari takoj prerastejo.

Tašlica čestitam za dober nakup. Si pa pridna, da boš še sobico barvala. S pregledi so pa res smotani, če ti naredijo le dva ultrazvoka. To imam pa res srečo, da moja dela vedno. Monitor ima tako ali tako skoz vklopljen, saj je nje tudi lažje, če otroka vidi in vidi da je vse vredu, le malo več gela porabi. Tudi prej me je na preglede naročala vsako leto in vzela bris, ne le na tri leta kot bi mogla. tako vsaj vem da je vse vredu.
Jaz imam pa namesto angel saunda moža, ki vsak dan posluša kako plavata. Jaz ima brcike on ju pa sliši. Ponoči ko je prišel s tenisa je priložil uhelj prvo k Patriku, pa ga je takoj brcnil. Ta mali se ga vedno ful razveseli. Karolina pa je spala ni nič ropotala po vodi, pa jo je poklical po imenu in se je takoj zbudila. Sta oba že sedaj čist nora na  njega, tako kot sva tudi midve s psičko. Tari se zmeša ko ga vidi in je ful žalostna ko ga ni.

Rm Maja v Ljubljani imaš Baby center v BTC-ju in v Šiški pri Mercatorju, na Rudniku pa Ruter in Pikapolonico. Chico v BTC in v centru nima vozičkov za dva, Ariel so zaprli. Je pa res Taškica najbolj pametno naredila, da je kupila rabljenega, pol pa eno marelo ko bosta malo večja. Kajti ti vozički zasedejo toliko prostora, da je groza. Sploh pri vama, ko imasta že od prej tri otroke. A si predstavljaš kako it na dopust. Midva bi že sedaj rabila kombi, sva šla za en etden na Korčulo, pa je bil karavan tako nabasan, da nič nisi mogel not dat, pa še kufer na strehi. Saj se boste smejale, ampak z nama je šlo pol kuhinje, pa še posušena vinska trta, ker je hrana z žara na trti boljša kot pri oglju. Ampak sedaj bo pa vse to ostalo doma. Idealen dopust za naju zgleda takole, zjutraj na trg po ribe in zelenjavo, pol par ur tenisa, se malo skopat, kaj dobrega skuhat, pol pa na ležalnik s kozarcem vina. Sedaj bo pa vse drugače, ampak lepše. Komaj čakava ta najina dva razgrajača.

No pa sem se spet razpisala, mi kar paše malo počvekat z vami, saj se večino dnega pogovarjam le s psom in tamalima. Sedaj jima spet vrtim cd lovely baby, sta čist navdušena. Moja muzika, ali pa radijo jima pa ni tolk všeč.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
17.12.2008 15:14:43   
taškica
Maja - če izumiš voziček marelo za dvojčke s košarami, dobiš nobelovo nagradouser posted image user posted image . Jaz teh vozičkov ne štekam, itak sem pa ugotovila, da sta dva tipa vozička zato, da se očitno kupuje . Sam ni mi jasno, zakaj pa je za enojčke toliko razlinih variant.  Mislim, da se vama z Laro recesija sploh ne bo poznala in da je pred vama še prihodnostuser posted image ..... Jaz vama pa zastojn PR naredim.

Pikatatara - za 15 ljudi pa vsakemu eno malenkost - kriza ti povem. Predlagam, da kupiš vsakemu en tak "štamprle" - steklen kozarček, v katerega daš eno čajno svečko, lepo zaviješ in je lepo voščilo za leto 2009. Mah v bistvu nimam ideje. Piškoti so najbrž čist preveč za delat, kakšni namizni aranžmaji pa tudi. V prometeju se dobijo tudi taka mini platna (10x10cm), ki i jih lahko porisala, ampak to je spet več dela....pa motivi itd.

Tale tvoj florentina party se sliši mlajsk mljask dobro. Naj vama uspe, naj bo meso mehko, naj bo na pol mlečno in upam, da dobita veliko veliko daril. Ti pa glej da boš počivala!!!!!!!! (na koncu naj gostje še pospravijo za sabouser posted image ).

Ah, moja slaba vest izvira iz tega, ker tole niso najini prvi otroci. Fora je v tem, da takoj ko poveš, da pričakuješ tretjega ali pa bog nedaj četrtega, si mal čuden, si Bajukov (sva konkretno že dobila ta očitek), oziroma si mal za luno. Saj vem, saj vem...ampak tako pač je. In isto je v familiji. Pri prvorojencu so vsi blaženi (verjemite mi, in Maja mi bo najbrž potrdila): "Kaj bi, in kaj boš, ti naj kuham, pospravljam, likam, potrebuješ pomoč, potrebuješ denar, kaj naj ti kupimo" kar dežuje od vsepovsod. Pri drugorojencu si mislijo; hvala bogu zdaj so pa kompletni. Če pa slučajno se odločiš za tretjega....ni blizu ne prvega ne zadnjega. Se vsi ustrašijo, da jih bomo potrebovali ali za varstvo ali pa za kaj drugega. No, to je vsaj moja izkušnja, ki me ne mori, mi je smešna, ker so meni otroci največja vrednosta, vse ostalo bo itak recesija odneslauser posted image user posted image user posted image .

Všeč so mi imena, ki si jih izbrala za svoja dva....nisem vedela, da imaš par. Lara - jaz imam dva fanta, to veš, sem že pisala....da ostajam kraljica med svojimi.

Full luštno Pikatara da ti tvojadva tako fino plešeta naokoli in da ju tako čutiš - pa da se odzivata na glasbouser posted image user posted image ......Meni še ne, ampak čakam....


Sem se nasmejala vašemu načinu preživljenja počitnic.........pa saj je veliko trte v Dalmaciji, ni res? user posted image Ampak smo pa res tipični slovenci in naši moški obožujejo svoje kaprice in ideje. Tvoj je zaljubljen v hrano, saj smo tudi mi, vendar le ne tako strastno... - skratka tvoj je gurman in rad dobre je, moj na primer je pa strasten športnik. Naše počitnice izgledajo takole. Škoda karavan z montano (ta veliko čez celo streho), na vsaki strani Montane en odrasel bicikel, na Montani dva surfa, v Škodi mimo otroških sedežev boomi od surfa, dolgi jambori, pa jadra, v kufru računalnik in otroški vozički, pod mojimi nogami prtljaga, v naročju otrok malica in voda in pod zici čevlji in vse ostalo: potapljaška oprema (obleka 7mm, pa snorklji, maske, plavutke za vso družino, napihljivi predmeti, napihljiv čoln oziroma raft (to je posebna zgodba, ki je bila skorajda vzrok ločitveuser posted image ) in še kaj.

In potem dve uri trajajoča vožnja do hrvaške Istre (kjer itak piha samo 2x na leto in je skorajda nemogoče surfat, ampak nikoli se ne ve, zato je opremo vedno treba nosit  s sabo) in se začne divjanje. Ponavadi jaz nekje na sredini dopusta zaštrajkam, se uprem vsemu kar diši po kakšnem teku v vročini, pa plavanju več kilometrov, da ne govorim o vesljanju itd.user posted image  Fantje pa uživajo, fotr pa je čist zmatran.user posted image

Bo pa letos luštno, ker se ponavadi kar za 2 meseca preselimo na toplo....







_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
17.12.2008 18:28:15   
lara light
Pikatara, lepa imena si izbrala za tvoj parček! user posted image user posted image Jaz sem še brez!

Njami žurka pr vas! Bravo; naj ubogajo taškico in pospravijo za sabo!user posted image

Taškica, dva fantinca imaš ja, sorry, sem pozabila za hipuser posted image

Počitnice?!! Jaaauser posted image  Kako smo si podobniuser posted image ...šibam, še ju3 kaj več, lubčka!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
17.12.2008 19:28:35   
lara light
Sem že nazaj, sitna sem bla ja, ker me je napadla lakota, pa sem ukrepala in sem kot nova!user posted image

Pikatara, si šla plavat? Fajn, jaz bi tudi, a tu nimamo kamuser posted image . Plavam pa po dežju.user posted image
Kaj bi podarila tvojim gostom? Če boš pekla piškote, jih vsakemu par zaviješ, dodaš lepo misel in bi fajn. Potem pa gre vse navzgor, saj veš, dobiš vse mogoče, odvisno od financ. Vsakemu flašo terana bi bli ziher veseliuser posted image
Jaz te bom kar upoštevala in ne bom šparala jezika, po novem letu, se bom lotila nakladatuser posted image ...bomo vidli, kakšen bo odzivuser posted image
Kako sladko si opisala poslušanje srčkov tvojih dveh...sem vaju prav vidlauser posted image ...jaz enga vsake toliko čutim, drugega pa še ne.

Pa vajin dopust s trto za žar?user posted image  Tvojemu vsaka čast za gurmana, jaz bi se z njim super razumela, moj pa bi znoru, če bi rekla: dej še to trto na strehouser posted image

Taškica moja, ne oziraj se na zlobne jezike in uživaj v svoji veliki sreči! Za vse boš imela vsega dovolj, predvsem vem, da bodo rastli v izobilju ljubezni in to je najpomembnejše!user posted image
Jaz tudi čakam, da bomo plesali...jim ponujam vse možno od Mozarta do Ac-dc-ja pa nič šeuser posted image
Tudi tvoja odprava na dopustuser posted image , zelo slikovito in smešno, pa seveda tipično za vse nas! Sem se kar našlauser posted image




Danes sem spet bla cel dan okrog. Obupna sem. Zjutraj grem pridem za kosilo, skuham, pojemo in grem spet na lovuser posted image
Vam povem nekaj?user posted image Danes sem kupila dva komletka 56 za moja škrata, ki bosta pod smrekico... To je moj prvi nakup za najina malčka in zelo sem vesela. Ful lepe sem dobila v H&M-ju.user posted image

Bodite lepo in ne dajte se vremenu!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
17.12.2008 21:24:50   
Skorpija
Lara, včeraj sva tudi midva nakupovala v H&M - kupila sva prve cotke za najina pobčka, večino bova dobila na posodo, sva jima pa kupila bodija, žabice (št. 50), termo nogavičke, une kapice na smrkce in vsakemu en kompletek kao trenerkico št. 56 - mogoče si jih videla, ena je modra in je gor pingvinček, ena pa bež in je gor medvedek, na obeh pa piše born this cute. Že dva dni prelagam cotice gor in dol in jih božkam user posted image Sva rekla, da bosta to imela za bejbe pecat po Tivoliju user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?