|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pas za trebuh po porodu
20.12.2008 8:23:06   
hayat
Lep pozdrav vsem na forumu.

Zanima me če mi lahko katera od vas svetuje kje lahko kupim pas za trebuh po porodu-tak ki stisne trebuh.

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pas za trebuh po porodu
20.12.2008 13:49:00   
drsalka
perilo za trebuh po porodu lahko kupiš v trgovini pikapolonica imajo dve vrsti. Jaz imam to perilo in sem zelo zadovoljna stane pa okoli 30 eurov.


Lp user posted image



(odgovor članu hayat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pas za trebuh po porodu
21.12.2008 14:35:40   
acitak
IZVIRNO SPOROČILO: drsalka

perilo za trebuh po porodu 





oziroma steznik...js sem si ga tud nabavla...obsedena sem z ravnim trebusckom...s tem da ga ne zacnes uporabljati takoj po porodu, naj mine nekaj tednov da se vse skupaj postima

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu drsalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pas za trebuh po porodu
22.12.2008 6:55:48   
Kinokija
Imajo ga tudi v Sanolaborju, stane pa okoli 20 EVR.

(odgovor članu acitak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pas za trebuh po porodu
4.1.2009 15:54:39   
35m
Jaz sem se glede pasu pozanimala v Sanolaborju, pa so mi rekli, da je bolje delati samo vaje, ker se trebušne mišiče "polenijo", če nosiš steznik.

Kaj menite?

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pas za trebuh po porodu
4.1.2009 17:44:01   
akin
Mene tudi zanima ta tema... Čemu točno je sploh namenjen ta pas oz. posebno perilo? Ima le "lepotno" funkcijo, da vse skupaj malo stisne in zgleda lepše, ali še kakšno?

(odgovor članu 35m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?