|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 16:47:10   
5ra_28
Nobene ni gor, pa imam čas, da vam dam slikco našega 'piščančka'. user posted image

user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 17:13:41   
zverinca
ho ho ho user posted image

evo še mene malo... se pozna, da je princeska doma in ni časa za net, ob tem mi že cel dan hodiš CIPRESA po mislih: dobra si, da imaš Žigo doma in ne v vrtcu!!!
no, imamo se lušno, lenarimo, se igramo... edino vreme je prav nagravžno, da še ven ne moremo, ampak ok, upam še vedno, da bo jutri lepše...

5ra kaki pikec je mali Tai, prov res piščekuser posted image

Vidim da na veliko debatirate o meku, hja, tukaj nimam kej svetovat, jaz si ne črpam. Brala pa sem tudi jaz da je lahko 24ur v hladilniku al ipa 1mesec v zamrzovalniku, da je zato zelo pomembno zapisati datum na embalažo. To sem nekje prebrala in mi je ostalo v spominu, kej več pa.. beuser posted image

5ra jaz tudi Jerneju sedaj par dni čistim noska: ene 5 kapljic fiziološke v vsako nosnico in z respiratorjem ven. Imam ta babyvac, ampak ga še ne priklopim na sesalec, potegnem sama z usti. Kaj gre ven iz tega ici pici noska ne moreš verjet. Moj dragi je mislil da se hecam, ko sem mu pokazala...

Jaz med dojenjem berem ali gledam TV. Pri Niki vem da sem ful pazila da ni gledala TVja in enako sedaj, pazim da ni obrnjen proti TV.

in ja, je možno da je voda... pitaj boga kaj je tam notri, sploh tele sadne vode, bek. Jaz pijem vodo iz pipe, vsak dan vsaj en kozarec - ko mi paše za odžejat, drgač pa res čaje.

Spletka joj, upam da se čim prej pozdravite!! Upam da si uspeš kaj spočiti?
user posted image Zoja za maratonski spanec!!

sedaj si bom pa kavo privoščila, pa naj se vsi trije na glavo postavijouser posted image

aha, evo, en se je že začel oglašat, kot da bi slišal moje tipkeuser posted image


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 18:39:41   
5ra_28
Oh, dober večer, Zverka...se vidi, d aje praznik, da te zjutraj ni nil bilo med nami.

Jaz čakam, da se Tai zbudi, da ga greva kopat,  user posted image prvič zdaj sama. To bo veselje.

No, jaz ga tudi nimam nikoli obrnjenega proti TV, če že gledam med dojenjem, pa ga imam mal za sabo skritega, pa še mal mu z dekso pokrijem pol glavice, da mu ne bliska preveč svetloba.

Mi smo tudi danes mal prelenarili, le vreme smo imeli lepše. Ni bilo sončka, ampak je snegec pobelil okolico. Kot naročeno. To si nam ti spet naročila Spletka??? user posted image  Sam si tokrat pravočasno plačala. user posted image user posted image

No, torej nisem smotana, da mislim, da je možno da je imel krčke od vode. Sam zdaj emd dojenjem ne pijem sadnih vod, ampak navadno, ampak vseeno kupljeno. Najprej sem Sparovo, potem pa Odo, pa ga je še bolj. Zdaj si jo prekuhavam.

Evo vam dam še eno slikco..tak je naš mišek ko gremo na sprehod.
user posted image

grem poiskat dihalko in plavutke za Taia, ko ga potem kopam.user posted image user posted image user posted image

lep večer...

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 19:40:14   
Ana Luna
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28
Aja...še to me zanima...kaj delate med dojenjem??? Ali dojite sede ali leže??? Gledate TV, ste na računalniku, berete, spite, počivate???

gledam tv in delam keglove vaje ... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Nincica1
sedaj imam pa mleka noro veliko, pa še nazaj na porodni teži smo že

evo, še ena ... pa kako vam rata?  user posted image

5ra_28 in cipresa, hvala za info glede shranjevanja mleka!

5ra_28, lep piščanček! sem opazila, da ima kar nekaj božičkovih pomagačev enake kape! očitno je to del decembrske uniforme ... user posted image


(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 20:58:15   
blackcoffee

5ra_28
Aja...še to me zanima...kaj delate med dojenjem??? Ali dojite sede ali leže??? Gledate TV, ste na računalniku, berete, spite, počivate???

ponavadi opazujem tamalega kako je, včasih pa tud berem zraven. dojim ga pa tudi v različnih pozah. včasih leže, včasih sede.

Ana Luna
5ra_28, lep piščanček! sem opazila, da ima kar nekaj božičkovih pomagačev enake kape! očitno je to del decembrske uniforme ... user posted image

user posted image res je, tud naš fant ima tak komplet.
mimogrede... zunaj je sneg.. kaj 5ra, še ne rabiš rokaičke? user posted image user posted image

ja, kar zadeva mleka.. se tudi jaz zaenkrat ne morem vključit v to debato. razen če se bom odločila in začela mleko shranjevati... samo za enkrat še ne razmišljam o tem.



_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 21:14:19   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: Ana Luna

IZVIRNO SPOROČILO: Nincica1
sedaj imam pa mleka noro veliko, pa še nazaj na porodni teži smo že

evo, še ena ... pa kako vam rata?  user posted image




Ana Luna...Mislim da je Ninica mislila porodno težo otroka ne njeno pred nosečnostjo.user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 21:30:59   
Anonimen
Ku-kuc!

Je božiček kaj lepega prinesel? user posted image

Glede čiščenja noska ... meni je od mojega sestra pokazala kako se dela, njo so pa pri pediatru naučili ... in sicer otrok mora biti v čim bolj pokončnem položaju (da fiziološka raztopina ne pride v ušeska), potem pa s pumpico nabrizgaš v nos toliko raztopine, da tudi iz druge nosnice ven priteče ... postopek ponoviš še z drugo nosnico. Potem pa aspirator vtakneš v eno nosnico, zamašiš drugo in potegneš ven svega i svašta. No tako sva naredila in tamala je lažje zadihala user posted image .

Mi pa danes nismo bili nič zunaj, kr se nebi izšlo ... too much to do and so little time to do it user posted image .

Lep preostanek božičnega dne!!!!

(odgovor članu Ana Luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Božičkovi pomagači 2008
26.12.2008 10:10:29   
Ana Luna
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

IZVIRNO SPOROČILO: Ana Luna

IZVIRNO SPOROČILO: Nincica1
sedaj imam pa mleka noro veliko, pa še nazaj na porodni teži smo že

evo, še ena ... pa kako vam rata?  user posted image




Ana Luna...Mislim da je Ninica mislila porodno težo otroka ne njeno pred nosečnostjo.user posted image

user posted image user posted image user posted image vidiš ga, na! sem tolk obremenjena s svojimi kilami, da vidim samo še to! no, mi je takoj odleglo. user posted image

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Božičkovi pomagači 2008
26.12.2008 10:19:03   
*Mateja
Pozdravljene.
Mam lih čas, da se še jaz malo javim.
Smo v redu. Zadnje dni so Žana ful krčki matrali, je biv res bogi. Je potem user posted image po internetu mal pobrskal in našel da lahko zaradi mlečnih izdelkov in mleka. No jaz sem imela od poroda naprej samo to večinoma na jedilniku...zjutraj nujno 2 šalci toplega mleka, ter surovo maslo, zvečer pa kšn gres al pa mlečni riž. No potem sem pa včeraj in danes mleko črtala z jedilnika in krčki so se ful umirili. sicer ga še zvija ampak ne več toliko kot prejšne dni. Tako da sem se odpovedala mleku in mlečnim izdelkom....hm kaj naj pa sedaj jem? ima kšna kšni predlog?
Žan ima tudi ful zamašen nosek, kdaj prov težko diha. Morm sporbat še način ki si ga priporočala ti Otika. Upam da bo boljše.

Drugače smo pa super, Žan je zelo priden fantek. Ponoči se mi zbud tam od 2 do 3 ure enkrat, potem pa zjutraj od 6 do 7 ure...čez dan pa se mi kr sam zbuja na dve ali tri urice...pa kr dosti je zbujen čez dan.
Zdaj za božič je biv star ravno en mecec :) in je že čisto drugačen kot ob rojstvu...se je res spremenil.Je pa ful cortkan. sem že pozabila kako se prilepi sliko, da bi jo prilepila. A se da kateri napisati kako se prilepi slikco?
Uživejte v praznikih še naprej.
Lp


_____________________________

25.11.2008 se nama je pridružil Žan velik 49cm, težek pa 2660g.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Božičkovi pomagači 2008
26.12.2008 10:22:47   
Ana Luna
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Mi pa danes nismo bili nič zunaj, kr se nebi izšlo ... too much to do and so little time to do it user posted image .


ne govori! nam sploh še ni ratalo it ven. pa bomo v nedeljo stari že tri tedne! pa še vreme v lj je za en k.... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Božičkovi pomagači 2008
26.12.2008 11:38:00   
zverinca
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

IZVIRNO SPOROČILO: Ana Luna

IZVIRNO SPOROČILO: Nincica1
sedaj imam pa mleka noro veliko, pa še nazaj na porodni teži smo že

evo, še ena ... pa kako vam rata?  user posted image




Ana Luna...Mislim da je Ninica mislila porodno težo otroka ne njeno pred nosečnostjo.user posted image


user posted image user posted image user posted image tole sem se p ajest tud nasmejala, ja, dojenčkova teža... hehe

Otika ja, tako je pravlno čistit nosek, da fiziološka zalije nosek, ni dovolj le par kapljic...

Mateja slikico naloži TUKAJ, tam pod dodatne možnosti označi pomanjšanje slike, potem pa sem prilepiš 'koda za forum' in je. Upam da ti uspeuser posted image

Ana Luna, mi pa smo prejle šli malo ven, mali je zadekan v košari in sploh ne ve da je zunaj mraz, mi pa smo se tudi orenk napravli in smo šli en krog noge pretegnit. Doma se nam je že mešalo...

Sedaj pa čakamo da se kosilo skuha, piščančja juha in solata, pa še štrudel bom pozneje spekla - zmrznjen zmeraj prav prideuser posted image

Lepo popoldne!


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Božičkovi pomagači 2008
26.12.2008 11:43:14   
CIPRESA
Mah spet en beden dan glede vremenauser posted image Vsak dan upam da greva malo na sprehod, na pa spet piha veter, mraz je kot v Sibiriji in mi4 spet posedamo na kavču in nosimo tamalo ki je danes kot samuser posted image

Današnja noč je bila obupna, ni in ni hotela nazaj zaspat. Pa še jedla bi ona skosuser posted image Niti nima nekega ritma, ko bi vsaj kak ritem ujela pa ga enostavno noče.

Kako navaditi otročka na nek ritem hranjenja?


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Božičkovi pomagači 2008
26.12.2008 13:26:48   
CIPRESA
No sedaj je posijal sonček, ampak še vedno piha veter. Ali greste ve kljub temu da malo piha z njimi ven? Je tetra plenica dovolj čez voziček da zadrži veter in da jo nebom prehladila?
Jaz nisem več dovolj pametna prosim še kako vaše mnenje??????!!!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Božičkovi pomagači 2008
26.12.2008 14:31:05   
Splet.Ka
Juhuhu.

No, pa imam par minut za RR. Obe punci spita, kar je dober znak.

Naši ta veliki lepotički gre na bolje. Včeraj je bil še grozen dan. Ogromno noric se ji je naredilo v ustih...bila je lačna in žejna, a jo je tako bolelo, ko je kaj dala v usta, da je grozno jokala. No, danes je na srečo bolje.user posted image  Hvala vsem za lepe želje o ozdravitvi!


Pri nas je še zelo lepo vreme, sonček sije. Tako da sem šla po nekaj dneh...no, po skoraj celem tednu spet ven na zrak z user posted image . Sva eno ur hodili po sončku. Je pa še dobro, da je naš voziček prav terenski, ker bi sicer zelo težko vozila po sneguuser posted image .


Se spomnite, ko sem se včeraj hvalila, da je user posted image  spala sedem ur v kosu? Seveda sem tudi pravilno napovedala, da je bil dogodek bolj izjema kot pravilo...danes smo se zbujali na 3,5 ure...kar je še vedno bolje kot na 2 ali 3 ureuser posted image .


Cipresa, jaz ji dam pleničko čez košaro...mislim, da ne pride ne mrzel zrak ne veter tja notri...poskusi roko dat tja, kjer ima Anja glavo, pa preveri, če ji kaj piha notri.

Kako ujeti ritem spanja/hranjenja? Če katera ve, naj mi sporoči. user posted image

Nosek ima naša user posted image  tudi malo smrkav. Ji ga kar precej zalijem s fiziološko raztopino, ne samo z nekaj kapljicami, ampak tako, da ji "prodre" skozi smrkelj...potem pa z zvitim robčkom naredim en obrat in vse gre ven. Imamo doma sicer Narhinel in še en elektronski sesalec, pa na srečo še ni bilo treba uporabljati.  Otika, super razlaga postopkauser posted image

Mateja, jaz sem pri prvi punci tudi imela 3 tedne poskusno brezmlečno dieto. Kravje mleko sem v prehrani in v kavi zamenjala za riževo, ki se za razliko od sojinega da tudi kuhati. Sojino pri alergijah ni priporočljivo, ker prav tako lahko povzroča alergije. Je pa res, da je mleko skoraj v vsakem prehrambenem izdelku, ko začneš brati deklaracijo, te kapuser posted image . Jaz na koncu nisem jedla nič pametnega...ampak se je na srečo izkazalo, da ni alergična na KM.

5ra_28, jaz tudi gledam TV zraven, ko dojim...berem pa ne, ker mi je zmanjkalo vseh pametnih revij in knjig...nujno moram v knjižnico po knjigo Dojenje in materinstvo iz srca, to je meni najlepša knjiga o teh malih bitjihuser posted image .

Zverina, evo, samo na zrak sem šla, pa sem čisto prenovljena...če le ne bi bilo tistih črnih podočnjakovuser posted image .

Zdaj grem pa na kavo in na zadnji kos kokosove potičke od moje tašče...ni boljšega! Lepo se imejte!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Božičkovi pomagači 2008
26.12.2008 14:57:00   
zverinca
eh ritem... težka bo punce, na žalost morajo še dobiti ko se jim zahoče. In me jim moramo ustreči. Je pa vseeno fino da se ne doji na pol ure po malo, ampak da je vsaj 2h vmes.

Cipresa, mi smo vseeno šli ven malega sem malo čez glavico pokrila kar z dekico, tako sem mu bolj šotor naredila, pa še tetra plenico čez košaro in je bil topel, nič vetra ni prišlo do njega. Sedaj ko je celo v LJ posijalo sonce, bomo šli še en krog. Da ne zgnijemo na kavčuuser posted image

Spletka, sam da ste bolje, da ste ta hujše prebrodili, boga mala velika lepotička, joj si raje ne predstavljam. Ti pa le uživaj vsaj malo na zraku, proti podočnjakom pa mrzle žlice in malo pudra. Ma saj bojo tudi ti izginli, važno da ste bolje!!
Sam nekaj: kaj imate tooooliko snega?? Ja kje pa si ti doma, v Kranjski Gori?user posted image sam še to namigni da imaš smučišče blizu, pa vse moje bližine odpadejouser posted image

lepo, mirno popoldne, pa vsi malo na luft!!



_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Božičkovi pomagači 2008
26.12.2008 15:52:01   
pike
Dober dan,

po dolgem času se oglašam. Se mi zdi, da je letošnji december tako minil kot bi mignil, čeprav nas do naslednjega leta loči še par prazničnih dni.

Naša Valentina je danes stara mesec dni. V torek smo imeli sistematski pregled in ugotovili smo, da je večja za 2 cm in težja za dober  kilogram. 3300 g je imela, ko sma domov prišle, zdaj pa ima že 4450 g in 55 cm.
Zdaj šele vidim kako naši malčki rastejo. Zdaj ji že večinoma oblačim št. 62.

spanje: tudi mi se ponoči zbujamo ponavadi ob 2 in smo budni najmanj do 3. Nato pa ponovno bujenje in hranjenje ob približno 5 zjutraj. Samo kaj, ko pol običajno noče zaspat do 7 zjutraj. Tako, da jaz svoj spanec potegnem ponavadi do 10 zjutraj.

hranjenje: za zdaj izključno dojimo. včasih se tudi meni zdi, da bi Valentina non stop bila na zizi. Ampak, če je mleko tak ni problema.

čišča: jaz še vedno čisto malo krvavim. Eni pravijo, da je to normalno, eni pa da je to že predolgo. Jaz upam, da je vse o.k. Pregled pri G imam 15. januarja. in do takrat z user posted image še ne smevauser posted image ?  Mene je itak malo strah v kakšnem stanju je moje podvozje. Sem rekla mojmu, da bo zdaj spet tako kot bi prvič.user posted image

Lepe praznike in lep vikend vsem.user posted image user posted image


(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Božičkovi pomagači 2008
26.12.2008 18:20:03   
Anonimen
Alo!

Kako smo kaj na ta lep dan? user posted image Pri nas je bilo danes malo sončka in smo izkoristili priložnost in šli za eno uro na zrak ... mi najbrš ni treba omenit, da je tamala v vozičku zaspala po prvih parih metrih sprehoda user posted image .

No danes sva se pa tudi obe tehtali ... mami je stopila na tehtnico najprej brez Neže in potem z Nežo, potem pa malo uporabne matematike in smo prišli do sledečih zaključkov:
  1. Mami je od prejšnjega tehtanja zgubila še en kilogram, torej je glede na prednosečniške kilograme že na -4,5kg.
  2. Neži je težka že celih 3,9kg, torej 1,5kg več kot ob rojstvu (po enem mesecu smo že na pleničkah št. 2 in končno so ji oblekice št. 56 vsaj približno prav).
Bravo Neži in bravo mami!!! user posted image user posted image user posted image

Pa danes sva naročila kar preko neta tisto napravico za stekleničke z mlekom gret. Ker glede na to, da je večinoma na AM (1 obrok na dan je moje mleko), ne delava vsake flaške sproti, ampak prekuhava vode za 2-3 obroke, jih pripraviva in dava v hladilnik (tako so delali že v porodnišnici) ... ko je pa mala lačna pa dava flaško pod vročo vodo, da se segreje na pravo temperaturo. No in potem gre za vsak obrok ful vode stran in plina (ki greje vodo) ... razmišljam pa še o nabavi tistega grelnika za vodo ki v zelo kratkem času do vrenja segreje vodo ... ker tale telovadba za štedilnikom, ki bo trajala vsaj še 4-5 mesecev, je pa že too much. Kaj menite, da je to preseravanje ali upravičen nakup?

No grem zdaj pivsko testo narest, ker je moj dragi povabil dva prijatelja na večerjo ... no in je on cel dan delal idrijske žlikrofe, jaz sem pa za sladico zadolžena (ocvrte banane z vanilijevim sladoledom in medeno omako ... mnjami) user posted image .

(odgovor članu pike)
  Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Božičkovi pomagači 2008
26.12.2008 20:14:47   
zverinca
čer!!

evo, mi doma, mladič no.2 spi, mladič no.1 je pri babi na počitnicah, m(r)ož čuva TV... jaz pa hop na RR.

user posted image Otika in Neža za kg!!

Otika, vrečec za vodo je super nakup.. pride prav ne le za mleko, tudi čaj, kava, jaz še za manjšo količino makaronov tam zavrem vodo, pa za polento itd, da ne čakam pr plinu... pa imava zdej že enega tretjega zapored, brez je kuhinja enostavno praznauser posted image
kaj pa boš s pivskim testom? neki mi ne gre skupi z ocvrtimi bananamiuser posted image
al pa glih to... ali jih v pivsko testo namočiš in potem ocvreš? hm...user posted image

nič, šibam pod vroooč dolg tuš, pa malo uživancije v kopalnici...


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Božičkovi pomagači 2008
27.12.2008 8:19:32   
*Mateja
user posted image
user posted image
user posted image

Pozdravljene. Zgleda bom prva danes.
Zverinca hvala za navodila za slikice. In evo tle so, na eni se prav lepo smejčka, na eni je prvič šev ven, sm ga slikala kako sem ga oblekla, na eni pa kako zvito spančka v zibki.

Splet.ka kje se pa dobi to riževo mleko? A v lekarni al v vsaki običajni trgovini? Ker nekaj mleka moram popiti, da bom sploh jaz imela dovolj mleka za Žana.

No dons ponoč je biv Žan ful priden. Spat sva šla ob pol 11, potem pa se je zbudil ob pol 4 ponoči, no malo ga je sračkal in sva se dojila več kot eno uro, mi je kr pljuvat vn začev mlekouser posted image mi je nagajav. Pol sem ga pa dala v zibko, pa jok...no pol je pa lahko lepo jedel.user posted image No zdele je pa ura 8.20 pa še vedno spi user posted image mal jamra ampak v spanju.

Nič zdj pa grem malo pospravit po stanovanju. Lepo se imejte.Papa


_____________________________

25.11.2008 se nama je pridružil Žan velik 49cm, težek pa 2660g.

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Božičkovi pomagači 2008
27.12.2008 10:38:54   
Anonimen
Jutro!
Joj Mateja er fleten polhek! user posted image Ima pa podobnega pajacka kot naša flenča, samo da je naši še čisto prevelik (pa piše gor od 0 do 3 mesece) ... zdaj ko je že zrasla malo ima nogice do polovice hlačnic user posted image . Evo jo:

user posted image ... no tista izboklinica na levi strani na rami je njena dlan, ker je dlje kot do tam ne spravim user posted image .

Aja, me pa nekaj zanima ... namreč včeraj sta bila dva prijatelja na večerji in sem spila en aperitiv in pa 2 deci vina ... zdaj pa ne vem, ali naj današnje izčrpano mleko zavržem, ali ga dam vseeno lahko tamali za pit?

Zverinica, kšen vrč za vodo mi pa priporočaš? Ker cene so zelo različne ... od 15€ pa do 100€ ... se mi zdi, da je fino to, da je grelnik vode skrit, da ga lažje čistiš ... še kaj?

(odgovor članu *Mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Božičkovi pomagači 2008
27.12.2008 11:14:34   
*Mateja
Otika res je luštna tale tvoja štručka. No sj ta pajacek je pa mojmu Žanu tud ful prevelik, se kr matram da mu rokice sploh nekak spravn notr...pridejo mu pa nek do polovice rokavauser posted image no vsaj dobr nakup sva obe nardile, k bosta loh oba ful dolg časa nosila ta pajacek :) 

_____________________________

25.11.2008 se nama je pridružil Žan velik 49cm, težek pa 2660g.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Božičkovi pomagači 2008
27.12.2008 11:42:26   
Anonimen
Ja saj tut jaz sem ful zadovoljna, ker mi to zimo 100% ne bo potrebno novega kombinezončka kupovat user posted image .

(odgovor članu *Mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Božičkovi pomagači 2008
27.12.2008 12:59:45   
zverinca
Dan!!

mi smo bili zunaj, oropali lekarno in tržnico, sedaj pa čakamo kosilo.

Otika, kaj pa vem, za čiščenje jaz uporabim kar citronsko kislino, ki jo vsujem zvečer malo notri, malo vode in zavrem, pustim čez noč in je zjutraj vrelec kot nov, brez vodnega kamna. Imam pa sedaj enega od phillipsa, mislim da je bil nekje 40€. In sem zadovoljna z njim, kej velik za 100€ ne vem kaj bi bilo drgač. user posted image
za mleko pa kaj pa vem, ma ni ti treba zavrečt, sej se ga nisi na mrtvo napila! .. po moje

Polhi mali, iijejuser posted image lušni so!!
mi imamo tudi malo prevelik pajacek, sam važno da je notri, tudi če ima roke pod brado, važno da ga zapakiram in me ne skrbi, da bi ga zeblo.. edino, nimamo pa ušesk na kapuciuser posted image

grem mal krompir pomešat, da ga spet ne zažgem.. kar se mi večkrat ob RR naredi, he





_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Božičkovi pomagači 2008
27.12.2008 14:37:14   
Splet.Ka
Dober dan.

Jaz za računalnikom, user posted image  se pa že v košku nekaj premetavauser posted image . A je kateri znano? No, bom napisala, kar bom utegnila...

Ob slikicah, ki jih dajete na forum, se vedno topimuser posted image . Kako so si po eni strani naši user posted image  različni že na prvi pogled...čeprav se mi zdijo včasih vsi enakiuser posted image .

Mi smo ok, malo smo bili zunaj.

Jok...ob priliki povem kaj večuser posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Božičkovi pomagači 2008
27.12.2008 17:34:39   
medika 13
Pozdravljene mamice .... danes se vam prvič oglašam tukaj, pa čeprav je naša PIKA stara že 15 dni ... je še kar naporna dojenčica ..... sploh, ker imava probleme z dojenjem .... posvečam se ji res 100% ... ko ujameva ritem pa se še oglasim.




_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?