|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Božičkovi pomagači 2008
24.12.2008 11:43:41   
CIPRESA
Otika ful dobr tole z darilom pod smrekicouser posted image user posted image

Ana luna glede kg - pravijo 9 mesecev gor - 9 mesecev dol, nemorejo it kar vsi v 3 tednih dol. Če si zatečena te čaka švicanje in podobne stvari. Jaz sem vsak mesec potem izgubila 1 kg pri menstruaciji. To je blo pri Žigu ko sem tudi bila vsa zatečena. Sedaj pa nisem zatečena pa imam še 4kg viška in tudi ne grejo dol čeprav se mi zdi postava že taka kot prej.  Saj bodo šli dol počasi brez hujšanja boš videlauser posted image Jaz še dojim ne več  tako da jih še s tem ne zgubljamuser posted image Pa ful dobra slikica - tudi darilo pod smrekicouser posted image

čebeli držim pesti da kmalu stisneš svojega sončka v roke. vem kako je to ko vse že imajo doma svoj zakladek ti pa še vedno čakaš in čakašuser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Božičkovi pomagači 2008
24.12.2008 11:53:00   
5ra_28
ojla,

zdaj bo vse z malimi črkami napisano, ker imam taia v levi roki.

včeraj nisem uspela niti odgovorit kaj sem želela... najin tai je zadnji 48 ur tako bogi, midva pa zraven. krčke ima cel dan. ponoči spi in jamra zraven, na zizi mi zaspi že po 10 minutah, prej pa je jedel pol ure, pa tudi čez dan se dans krčki spet nadaljujejo. edino v vozičku je mir in sladko spi. tako da vztrajamo s sprehodi vsak dan. zdaj se bomo tudi odpravili, ker imamo že od nedelje vsak dan fuuul sončno vreme.

ko mi je tako malo jedel ponoči, sem imela dojke tako polne, da mi je kar kapljalo iz njih. Sem si sam mal z roko tu pa tam stisnila, pa prelila potem v flaško, da sem videla koliko je nakapljalo. Pa je bilo 50 ml!!!!!!! Brez črpalke!!!!!! men se to zdi fuul dosti...da samo od sebe nateče toliko, od samega pritiska. Da ne omenjam koliko gre v potrato v blazinice...

Ja, spiva bolj mal zadnja dva dni. Kje je tisti ritem iz prvih dveh tednov???! Je patronažna rekla, da bo po kopanju ful dobr spal, pa so ga krčki že kar kmal prebudili. Ubožček.

Slikce vseh božičkovih pomagačev so krasne...Sanja, tvoj pa ima polna lička, ja...pa si spraševala, če jih kaj pokrijemo...moja lupinica ima strešco do polovice, do ročaja...tako da sav tisto imela gor, ko smo šli v avto, pa še slabo vreme je bilo. ko pa smo na sprehodu, pa v vozičku ni nič prekrit, ima le kocico, kombinezon, vrečo prek nog (je bila zraven vozička), šal pa mu dam na vrat (ne okrog) do ušesk, da bu je toplo še okrog ušesk, če glavo premika, pa gre mrzel zrak do uhic. Nimam nobene ovčke ali kaj podobnega.


Kapljice koroških lekarn...piše ti gor da 3 do 4x na dan, pa ni treba s čajem, lahko kar tako na dudico, prst ali bradavico. Obvezno pa pred hranjenjem ali vmes.

Ne vem če sem še kaj pozabila. Mali je zaspal. Aleluja..sam ne bo dolgo trajalo.

Danes želim vsem najlepši božični večer, lepo okrašeno stanovanje ali hiško, domače vzdušje, pridne malčke, namest daril pa največ zdravja za dojenčke in otroke, ki jih že imate, ter obilo nepozabnih trenutkov.

Pa dobrodošle vse nove in stare čveke!!


_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Božičkovi pomagači 2008
24.12.2008 12:06:53   
5ra_28
Aja, še to sprehodi..sanja..ti kar šibni ven z Nalom. Jaz sem šal pri 14 dneha ampak ne prej sam zaradi dežja. Sem vsak dan gledala voziček, tuki pa smo dež sam kritizirale. Ene patronažne rečejo, da že takoj naslendji dan, ene dačez nekaj dni ali 14 dni. Različno. Ti ga sam toplo obleči, pa bo užival!!!!!!!

Kilogrami..mene to dojenje in zadnja dva dni bedenje pobira...iz P sem bila na +5,5 (pred porodom +14), po dveh tednih doma pa sem še na cca +1,5. še patronažna mi je včeraj rekla, da sem kot da ne bi rodila pred kratkim. Ampak naj čim več počivam. Če pa je zadnja 2 dni tako pestro, podnevi pa spat tud ne morem.

nič, gremo se občet, šibamo v vozičkom ...dobitek pobrat na bencinsko od športnih stav!!! BRAVO ATIJU!!!!!!!!!

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Božičkovi pomagači 2008
24.12.2008 13:01:41   
katja_p
Mi smo se nahranili, zdle mala mal gleda naokol, js tole napišem in šibnema na sprehod user posted image

Kapljice: js imam te iz Koroških lekarn in so super. Sicer jih dam po potrebi takrat, ko jo začne šraufkat (to je pa ene pol ure po dojenju). Na žličko iztisnem malo mleka in dam kapljice zraven pa v ustka. In vam rečem, da deluje! Deluje totalno uspavalno in pomirjajoče za otročke user posted image  Pa te avstrijske so menda tud kr zakon, ja.

Sanja, lepo, da si se javila in vidim, da ste super!

Sprehodi: mi smo prvič šli pr 14 dneh ker prej ni blo niti vremena. Pa samo za ene 10 minut.

Mleko: tud js ga imam preveč, mi kr teče ven. A če si ga po podoju še na roke iztisneš, to ni dodaten stimulans za nastajanje, ne?

Dete kliče, šibam user posted image

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Božičkovi pomagači 2008
24.12.2008 15:00:17   
Ana Luna
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

Ana luna glede kg - pravijo 9 mesecev gor - 9 mesecev dol, nemorejo it kar vsi v 3 tednih dol.


ja super ... sam potem se mi pa prosim ne hvalit, da ste že vse skoraj na prednosečniški teži, ker sem čist zakompleksana! user posted image



(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Božičkovi pomagači 2008
24.12.2008 15:10:27   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Ana Luna

IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

Ana luna glede kg - pravijo 9 mesecev gor - 9 mesecev dol, nemorejo it kar vsi v 3 tednih dol.


ja super ... sam potem se mi pa prosim ne hvalit, da ste že vse skoraj na prednosečniški teži, ker sem čist zakompleksana! user posted image





Po moje zgubip na hitrco kr neki kg takoj s porodom pa še kak dan pol. vse ostalo pa zna trajat. Js sm tud že dva tedna na istem in ne gre nč dol. 9 mesecev je pa še daleč, tk da mamo še čas user posted image

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Božičkovi pomagači 2008
24.12.2008 16:51:38   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Ana Luna

IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

Ana luna glede kg - pravijo 9 mesecev gor - 9 mesecev dol, nemorejo it kar vsi v 3 tednih dol.


ja super ... sam potem se mi pa prosim ne hvalit, da ste že vse skoraj na prednosečniški teži, ker sem čist zakompleksana! user posted image





Jaz še nisemuser posted image

Meni je pri Žigu ostalo 7 kg viška, potem pa je šlo vsak mesec ob menstruaciji po eno kg dol, pa brez diet. Seveda sem pa švicala ko konjuser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Božičkovi pomagači 2008
24.12.2008 20:02:18   
5ra_28
Dober večer...

Jaz sem tako dobre volje, da joj.  Pa ne  zaradi gospoda Božička, ampak ker Tai dans po dveh dneh ni imel krčkov. Zjutraj še ja, ko pa sem napisala dopoldan, da je zaspal, pa se mi je zdel že sumljivo priden, ker sem šla v miru pod tuš in mal pospravila, pa je še kar ajal, kar zadnja dva dni ni bilo mogoče.
Smo šli tudi na sprehod, popoldne po kosilu pa vsi trije ajali. Mali spet spet 3 ure, v nedeljo nazadnje!!!!meni pa se je uspelo mal spočit in naspat. !!!!!


Zdaj pa je že buden od 18h, njaprej sva jedla, zdaj pa imamo obisk in sva midva šla v sobo, da se Tai naje, jaz pa sem čas izkoristila za RR.

Kilogrami...odvisno pri vsaki posebej pa verejtno tudi od starosti in kako drzgače hujša, al težje al hitro.. Jaz recimo, kljub temu da sem še sam +1,5, imam še vedno preveč na riti in nogah, to kar sem pridobila v nosečnosti. Tako da ta špehec bo šel dol s prehodi in miganjem kasneje, ko bom lahko. Zdaj sem res hitro izgubila 4 kg od kar sem doma (14 dni ), samo bom očitno s kg v minusu ko bodo noge in rit v stari formi.

Nič, lep večer....


Aja, tiste ki si mloeko iizbrizgavaze /črpate...

Ali ga mešate, recimo v eno flaško ko izbrizgate recimo dopoldan, potem pa še popoldan mal??? Al gre to vse v vsako svojo flaško????

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Božičkovi pomagači 2008
24.12.2008 21:23:15   
5ra_28
Sporočam vam, da je danes ob 15:39 decembrka Nadya rodila sinčka z imenom Lovro, velikega 53 cm in težkega 3830 gramov.
 
Čestitke!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

Upajmo, da se nam kmalu pridruži tudi tukaj.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Božičkovi pomagači 2008
24.12.2008 21:39:26   
Ana Luna
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28
Aja, tiste ki si mloeko iizbrizgavaze /črpate...

Ali ga mešate, recimo v eno flaško ko izbrizgate recimo dopoldan, potem pa še popoldan mal??? Al gre to vse v vsako svojo flaško????


jaz črpam v vsako posebej. za vsak slučaj.
zanima pa tudi mene, če je kaj narobe, če bi to kar vse v eno. user posted image

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Božičkovi pomagači 2008
24.12.2008 22:22:53   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: Ana Luna



jaz črpam v vsako posebej. za vsak slučaj.
zanima pa tudi mene, če je kaj narobe, če bi to kar vse v eno. user posted image



Ne vem. Jaz vem, da je lahko mleko do 24 ur v hladilniku. Sam recimo da si ga ne moreš načrpat za 60 ali 80 ml, kot bi naj otrok pojedel, potem bi mu itak dala 3 različne flaške eno za drugim, če bi mleko ločevala. Torej bi v končni fazi vse skupaj spil, le eno za drugim.
Zanima me, ker jaz si ga ne izčrpavam, ampak mi od pritiska, ko so polne, začne mleko kar kapljat in sem si danes ponoči kar nastavila kozarček.user posted image
No in v treh takih trenutkih, sem vsakokrat po 5 minut imela nastavljen kozarček in imam skupaj za 75 ml mleka. Ob 3h zjutraj pa bo 24 ur od prvega kapljanja, pa me zanima....in se mudi...user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Božičkovi pomagači 2008
24.12.2008 22:36:03   
5ra_28
 Ana Luna...glede na to, da ločuješ mleko, a si potem vsakokrat načrpaš dovolj mleka za en obrok???

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Božičkovi pomagači 2008
24.12.2008 22:42:01   
Anonimen
glede mleka ... baje se ga lahko meša ampak moraš najprej dat tut svežo flaško v hladilnik da se ohladi in potem zliješ skupaj.

Drugače pa želim vsem skupaj vesel božič!!!!!

(odgovor članu 5ra_28)
  Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Božičkovi pomagači 2008
24.12.2008 22:45:48   
5ra_28
Otika hvala...to sem tudi že prebrala, tako da si zdaj mi sma potrdila. Sem še zdaj iskala po netu pa našla vse možne informacije, sam tega ne.
thx.

vesel božič!!

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 8:39:34   
Ana Luna
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

Ana Luna...glede na to, da ločuješ mleko, a si potem vsakokrat načrpaš dovolj mleka za en obrok???


ne. ponavadi mi ostane po podoju še kakšnih 30 - 40 ml in to potem dodam k popoldanskemu ali večernemu obroku, ko imam malo manj mleka. se je pa tudi že zgodilo, da sem ga nahranila iz dveh flašk, ki sem jih ločeno načrpala.

mene še nekaj zanima - a vas tudi vaši user posted image tako zverinsko ugriznejo, ko začnejo sesat? jaz imam pred vsakim podojem kar strah, ker me vse boli. ko se prisesa, tako ugrizne, da začnem tulit ... user posted image

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 8:55:28   
Ana Luna
aja, pa še to - a je res mleko lahko samo 24 ur v hladilniku? v MŠ so nam rekli, da 48 ur, v laktariju so mi pa rekli, da 48 ur (celo) na sobni temperaturi. torej?

drugače pa - VESEL BOŽIČ VSEM!!!

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 10:22:45   
5ra_28
user posted image  Ho ho ho...

Je Božiček prišel???user posted image

Kako ste kaj?? Tai spi, jaz iščem sonce, pa ga ni, nekaj kaže na droben snegec, sam bolj bogo....

Mi smo lepo spali..uh kako je pasalo, po dveh neprespanih nočeh.user posted image Z mojim sva se ponoči prav šalila in smejala bedarijam,  user posted image tako sva bila dobre volje, ker je Tai zdaj spet ok. Pa še spala sva popoldan, pa nisva bila tako zelo zaspana, je moj kar bedel z mano, ko je Tai jedel.

Shranjenjevanje mleka...zdaj pa že imam sto različnih informacij. Tudi jaz sem včeraj brskala po netu in našla podatke, da je lahko načrpano mleko v hladilniku do 5 dni, 24 ur pa le po odmrzovanju, če je bilo zmrznjeno. Zdaj pa res več ne vem. Patronažna pa mi je rekla, da do 24 ur. Glede na to, da mi ga ne primanjkuje, ga ne bom tako dolgo imela v hladilniku. V bistvu še mu jaz nisem dala niti enkrat iz flaške, ker sem si včeraj prvič iztisnila (mal z roko, ostalo pa je samo nakapljalo) 75 ml v pol dneva, pa sem mislila, da bi mu dala na flaško, da vidim, če je to količina, ki jo običajno poje.
Ker na zizi ravno ni izpisano, ko poje, koliko je pojedel.user posted image

Ana Luna..moj Tai, ko je že ful lačen, ko že tak panično grabi, mu vedno dam mal na usta, potem pa mu odmaknem in mu kar govorim 'počasi'..pa ko se umiri, kako sekundo ali dve kasneje, mu dam v usta. Saj v bistvu ne razume besede, sam nama rata, ker to delam že od začetka. Ko pa se priseda, ko tisti vakum prime, pa me vedno zaboli ja. Sam popusti po kakšnih dveh sekundah. Ne puščam pa mu, da mi tak panično grabi..bi mi tak odgriznil bradavico, ko bo zobke dobil.

Lep božični dan..

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 10:23:39   
5ra_28
Aja...še to me zanima...kaj delate med dojenjem??? Ali dojite sede ali leže??? Gledate TV, ste na računalniku, berete, spite, počivate???

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 10:26:51   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

Aja...še to me zanima...kaj delate med dojenjem??? Ali dojite sede ali leže??? Gledate TV, ste na računalniku, berete, spite, počivate???


Sem stisnila Enter, pa mi je post že objavilo.user posted image  Zanima me še, ali imaste vklopljene TV-je pred dojenčki al se tega izogibate???
Jaz sem včasih na laptopu zraven, včasih gledam TV, spat pa ne morem, ker me mal boli, ko sesa. Sem pa ponoči začela telovadit zraven, ker mi je bilo tečno (Tai namreč je po 25 oz. 30 min). Ležim na boku in dvigujem noge. Upam da bo kaj koristnega iz tega dojenja.user posted image


_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 10:31:44   
Nincica1
No končno sem vas tudi jaz našlauser posted image tako da se vam zdaj tukaj pridružujem. Rodila sem 17.12. Timona težkega 4260g in velikega 53cm in sva od sobote doma, tako da smo imeli včeraj prav lep božični večer in praznovali že 1 teden. Zdaj vas bom morala še malo za nazaj prebrat, da vidim kakšne težave vas dajejo, ker pri nas se že začenja nočno napenjanje in jokanje, tako da je bila prejšnja noč bolj ja kot ne neprespana, no danes je bilo pa že malo bolje. Sem mu sprejček (Antiflat) dala po večernem dojenje in očitno pomagauser posted image kar se tiče dojenja nama gre super. V porodnišnici so mu sicer dali 2 večera dodatek, ker pri meni še ni bilo dovolj kvalitetno mleko, da bi ga nasitilo in mi rekli, da naj mu tudi sama dodajam, vendar moja trma je naredila svoje in sem ga ves čas pristavljala, sedaj imam pa mleka noro veliko, pa še nazaj na porodni teži smo žeuser posted image

Imejte se skrajno lepo na božični dan, ki smo se ga vse veselile s povečano družinico.

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 10:34:11   
5ra_28
A mislite da je možno, da je mojga Taia zvijalo dva dni od vode, ki sem jo jaz pila?

Namreč, že od začetka pijem čaje, v P itak samo čaj. Prvi teden ko sem prišla domov, sem en dan pila le vodo, celo steklenico (kupljene!), 1,5 litra, ker mi je mal čaj presedal. In tisto noč je imel Tai krčke. Pa sem mislila, da od vode že ne more bit. Zdaj, v ponedeljek in torek, pa ga je zvijalo cele dneve in noči! Sploh ni popustilo. Jaz pa sem v nedeljo zvečer začela pit vodo in opustila čaj, iz istega razloga kot prej. Pa ful se mi je voda luštala. Torej sem dva dni spet pila sam vodo, kakšna 2 litra na dan, iz steklenice, kupljeno. Ko pa sem v torek pomislila na to, in opustila, pa je v sredo, včeraj bilo že vse ok. Včeraj sem si vodo prekuhala in je bilo tudi vse ok.user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 10:38:55   
5ra_28
Ana Luna...spodanja dva linka sta o shranjevanju mleka, kar sem včeraj našla na netu in pri obeh piše, da je lahko v hladilniku več dni.

http://www.storklja.si/index.php?id=880

http://med.over.net/forum5/read.php?94,4448462



_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 12:25:00   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Ana Luna

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28
Aja, tiste ki si mloeko iizbrizgavaze /črpate...

Ali ga mešate, recimo v eno flaško ko izbrizgate recimo dopoldan, potem pa še popoldan mal??? Al gre to vse v vsako svojo flaško????


jaz črpam v vsako posebej. za vsak slučaj.
zanima pa tudi mene, če je kaj narobe, če bi to kar vse v eno. user posted image



Ana Luna nič ni narobe, jaz sem črpala pri Žigu po 20ml iz obeh (vse skupaj nič) in zlivala v eno flaško, potem sem vse skupaj nesla v pediatrično ko sem šla na obisk in tam so mi samo pogreli in je imel za en obrok samo mojega mleka. To čist mirne duše zliješ skupaj.

Meni so v pediatrični takrat rekli da do 24 ur v hladilniku lahko mleko počaka. Eni ga pa tudi zmrzujejo, tisto pa lahko čaka dalj časa - take so bile informacije takrat.

Ninica1 dobrodošla med nami in vse ki ste se v tem času pridružile Božičkovim pomagačemuser posted image user posted image user posted image

Nadya tebi pa čestitke in da čimprej prideš med nas čvekeuser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 12:59:43   
Splet.Ka
Dober dan.

Najprej pozdrav vsem "starim" mamicam in tistim, ki ste se nam pridružile pred kratkim. Upam, da lepo praznujete.

Jaz se že nekaj časa nisem oglasila. Naša starejša punčka je dobila norice in to v zelo hudi obliki. Nekaj dni sem bila tako sama z obema doma in vam povem, da sem zvečer komaj zbrala toliko moči, da sem šla pod tuš in si umila zobe. user posted image  Upam, da bo zdaj kmalu bolje, ker ponoči nismo spali že...5 dniuser posted image .

Da pa malo pohvalim našo user posted image . Saj veste, da je bolj nespečne sorte. No, zadnji dve noči je spala od 23.00 do 6.00user posted image user posted image user posted image . A si predstavljate, kakšno presenečenje je to, glede na to, da se je zbujala na 2 - 3 ureuser posted image .



Zdaj vas grem še malo prebrat za nazaj. Upam, da se vam kmalu pridružim ob vsakodnevnem klepetuuser posted image



_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Božičkovi pomagači 2008
25.12.2008 13:07:02   
5ra_28
Spletka...joj uboga revica..čim več tako dolgih noči, da se spočiješ in naspiš.

Otika..ti si včeraj omenjala, da si dala Neži fiziološko raztopino (kapljice za nos), nazo pa sčistila nosek. Koliko kapljic si dala v nosek in kako dolgo potem počakala, da si ščistila?? A si z aspiratorjem al za vatko???
 
Pri nas že nekaj časa sneži in je že vse belo. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?