|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaščita
29.12.2008 1:00:33   
Spark
Spodaj mi je dala ena tema malo misliti, kako je z zaščito. Glede na to da je danes kar veliko bežnih seksualnih avantur me zanima ali uporabljajo kondome ali se enostavno samo prepustijo seksu.
Sem poročena že 6 let in 13 let z mojim user posted image , tako da s takimi avanturami nimam nobenih stikov. Mislim da si ne bi upala kar tako z nekom v posteljo in to brez zaščite. Pa me zanima ali tako mislijo tudi drugi, ali se s tem ne ubadajo.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaščita
29.12.2008 6:46:15   
kattix
Absolutno niti pomislila nebi da bi šla s fantom brez zaščite, še posebej na začetku. Tudi če bi ga poznala od prej
ne bi mogla z njim brez nič:)
Sploh pa ne rabim razmišljat o tem ker imam svojega lubija. O zaščiti pa ne duha ne sluha saj delava na user posted image .heheuser posted image user posted image user posted image

Drugače pa vsem na dušo polagam naj se zaščitijo ker nikoli ne veš......user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaščita
29.12.2008 22:32:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

ali uporabljajo kondome ali se enostavno samo prepustijo seksu.



Midva sva se samo prepustila seksu. Sicer sem, ko je "šlo zares", vprašala če ima kondom, ampak ker ga noben od naju ni imel, sva pač brez.  

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaščita
30.12.2008 11:03:36   
Anonimen
Midva z enim tipom sva tud brez zaščite,čeprav sem ga kr neki časa že poznala.Tega vem da ne bom nikoli več storila,saj me je okužil z HPV virusom.To je virus,ki se prenaša samo z nezaščitenimi spolnimi odnosi in kasneje lahko imaš probleme z brisi.Rešiš se ga pa težko in povzročajo tudi raka na materničnem vratu(če se zadeva ne zdravi pravočasno).
ZATO PUNCE,PAMET V ROKE PREDEN SE GRETE KEJ TAKEGA!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaščita
6.1.2009 7:49:16   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Sicer sem, ko je "šlo zares", vprašala če ima kondom, ampak ker ga noben od naju ni imel, sva pač brez. 

si bila pa zelo vztrajna user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaščita
6.1.2009 9:12:58   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Sicer sem, ko je "šlo zares", vprašala če ima kondom, ampak ker ga noben od naju ni imel, sva pač brez. 

si bila pa zelo vztrajna user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaščita
6.1.2009 15:01:48   
Mariposy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Midva z enim tipom sva tud brez zaščite,čeprav sem ga kr neki časa že poznala.Tega vem da ne bom nikoli več storila,saj me je okužil z HPV virusom.To je virus,ki se prenaša samo z nezaščitenimi spolnimi odnosi in kasneje lahko imaš probleme z brisi.Rešiš se ga pa težko in povzročajo tudi raka na materničnem vratu(če se zadeva ne zdravi pravočasno).
ZATO PUNCE,PAMET V ROKE PREDEN SE GRETE KEJ TAKEGA!!!!!


Mislim da si povedala tukaj zelo dober nauk za sve nas in za vse tiste ki bi se kdajkoli podali v kaj takegauser posted image


_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?