|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaskrebljen nad svojim zdravjem
3.1.2009 2:12:39   
obupani
lep pozdrav !!

torej začelo se je vse z začetko zime pred kakimi 3 mesci ko sem iz neznanega razloga ponoči 4x bruhal,zjutraj sem se zbudil kot da me je povozil avtobus komaj sem prišel iz ene sobo v drugo sem se moral odpočiti

po tem dogodku seveda mi je šlo po vsaki hrani na bruhanje ,vrjetno je bil želodec razdražen pa sem si mislo ok bo minilo

nekaj časa je bilo vredu dokler me ni začel bolet želodec in dobim sem vrtoglavico in nekaj krat me je ponoči pošteno treslo po pol ure, slabost se je nadaljevala čeprav nisem bruhal sem 24h na dan čutil želodec kot ga prej nisem , plus tega sem shujšal ob vsem tem za najmajn 5kg,na večjo potrebo hodim redkeje kot prej, največkrat se slabost pojavi ob večerih ko treba it spat

že dolgo razmišljam o obisku zdravnika vendar se še nisem odpravil kr na čase vse mine, pred 4 dnevi sem začel hudo kašlati nato sem bil prehlajen kar občutke še bol čutim, pomislil sem že na slepič, kr me na cajte spodaj desno boli in nato bolečina mine

bojim se če do poletja ne bo izginilo vse skupaj bo še popestrila alergija na cvetni prah, vsako leto imam hujšo alergijo in bo z vsem tem težko živeti normalno

nasveti, naj me skrbi zdravje al je to normalno(pomoje ni), al je kakšen drugi vzrok za vse to
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaskrebljen nad svojim zdravjem
3.1.2009 7:44:55   
Naja31
In zakaj ne k zdravniku?

Včasih ne mine samo od sebe pa če tudi čakaš.

(odgovor članu obupani)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaskrebljen nad svojim zdravjem
3.1.2009 8:33:36   
caillou
...in zakaj ne greš k zdravniku? 

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu obupani)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaskrebljen nad svojim zdravjem
3.1.2009 9:58:10   
Marogica
Obupani, sicer ne vem, kaj pričakuješ od nasuser posted image  Še zdravnik ti ne bi mogel podati diagnoze via internet, kaj šele me...

K zdravniku pojdi. To je to.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaskrebljen nad svojim zdravjem
3.1.2009 11:24:51   
Polona31
Glede na simptome, ki jih opisuješ mislim da imaš hude probleme z želodcem, ki pa ne bodo minile brez obiska zdravnika. Tako da...samo od sebe ne bolje, samo še bolj in bolj ti bo slabo, vrtelo se ti bo tudi boš v horizonalnem položaju, bolelo te bo v bistvu celo telo,tako da k zdravniku, po zdravila in dieto!!!

(odgovor članu obupani)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaskrebljen nad svojim zdravjem
3.1.2009 11:29:42   
Kerensa*
Čir na želodcu ali rak nekje na prebavnem traktu.

(odgovor članu obupani)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaskrebljen nad svojim zdravjem
3.1.2009 22:48:40   
obupani
user posted image od česa bi naj to dobil ? al je to čist tak pač pride samo od sebe

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaskrebljen nad svojim zdravjem
3.1.2009 23:10:04   
Anonimen
Uf, Kerensa, no, ga bo še kap ob takih diagnozah.

Čir na želodcu povzroča ena bakterija, ki začne delovati ob močnem stresu, izraža se kot bolečina in razdraženost, ki je posledica nastanka razjede v trebušni steni, ta pa nastane zaradi te bakterije. Greš k zdravniku, ti da ena zdravila in to je to.

Rak na prebavnem traktu je redek pri mladih ljudeh, poleg tega da se bolj kot z bruhanjem izraža s krvavitvami iz danke - zato je vsako krvavitev iz danke fajn preverit, ker verjetno so samo hemeroidi.

Po moje, čisto laično, imaš močno razdražen želodec. Te tudi kaj peče, daje zgaga, si pod stresom?
Čisto tako, za primerjavo: sem visoko noseča, z mojim želodcem sicer ni načeloma nič narobe, ampak je sedaj tako utesnjen, da me vsak večer stresa mrzlica, peče me v grlu, dviga se mi kislina in sili me na bruhanje, kašljanje pa ja, še dodatno poslabša zadevo oziroma je tudi kašelj posledica povečane kisline. Pomaga rupurut. Pri meni bo bolje pri porodu, pri tebi pa se bo samostopnjevalo, če sam ničesar ne ukreneš - pojdi k zdravniku, te nič ne stane.

Slepič fajn boli, nekaj dni skupaj, ne samo občasno, če te občasno, potem lahko da si nategneš kakšno mišico ali se zasediš v enem položaju.

< Sporočilo je popravil Ankica -- 3.1.2009 23:11:39 >

(odgovor članu obupani)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaskrebljen nad svojim zdravjem
3.1.2009 23:16:40   
obupani
pod stresom sicer nisem ampak me tud mrazi na čase kot da bi me zeblo, včasih me peče ja samo ne čutim nič na zunaj da bi me grlo peklo al pa kaj podobnega samo želodec, nimam pa krvavega blata, je pa nekaj definitivno povezano z želodcem kr čist na začetku sem pomislim na migreno, sem gledal na netu tud po mojih simptomih in se ni nič ujemalo kompletno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaskrebljen nad svojim zdravjem
3.1.2009 23:29:15   
Anonimen
Internet je takole: če imaš eno osnovno znaje o delovanju človeškega telesa, o medicini in če si razumen, potem je OK. Znaš ločiti dobre informacije (teh je ene 5%) od balasta. Sicer je škoda internet sploh odpirat, ker lahko za vsako zadevo, najbolj nedolžen glavobol ugotoviš, da si na smrtni postelji.


Stopi do zdravnika, bo najbolje, kar lahko narediš za svoje zdravje. Lahko si slabokrven, ti primanjkuje vitaminov, si večkrat prebolel kakšno trebušno virozo, si bolj pod stresom, kot si misliš ali pa se sam nehote obremenjuješ,... najverjetneje pa te daje samo razdražen želodec.

Pojdi k zdravniku, nimaš kaj izgubiti.

Pa srečno user posted image .

(odgovor članu obupani)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaskrebljen nad svojim zdravjem
3.1.2009 23:30:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Uf, Kerensa, no, ga bo še kap ob takih diagnozah.

Če ga bo pa zaradi Internetnega foruma kap, potem pa ni ne čir na želodcu, ne rak, ampak švoh srce.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaskrebljen nad svojim zdravjem
3.1.2009 23:38:24   
benika
Jaz bom pa takole dejala...pa ne se zdaj preveč prestrašit.

Prvo kot prvo, če bi šel včeraj k zdravniku, bi bilo pozno. A si že slišal za rek; Bolje preventiva kot kurativa?

Drugo kot drugo, z bolečinami v spodnjem delu trebuha se resnično ni za igrat in jih ne gre zanemarjat. Lahko, kot je Kerensa dejala, nakazujejo tudi raka na črevesju. Moj primeer; dedi je imel bolečine v spodnjem predelu trebuha, vendar se je, kot vsi starejši, izogibal zdravnika. Po 4 mesecih, pa so bolečine postale prehude in odkrit je bil rak debela črevesa. Najbolj pa so bolele besede zdravnika, da bi bil rak lahko pozdravljen, če bi prišel na pregled 2 meseca prej. Tako pa ga žal ni več med nami.

Ne želim in niti ne poskušam ugotavljat, kaj je s teboj narobe, vem le, da se z zdravjem ni za igrat, saj je včasih cena naše brezbrižnosti do lastnega zdravja previsoka.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaskrebljen nad svojim zdravjem
4.1.2009 1:06:57   
obupani
ja zdravniku se spravljam 1 mesec že pa še vedno nisem šel user posted image moje sožalje za dedka , upam da bom se spravil čimprej dohtaru pa da se z mano ne bo isto zgodilouser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaskrebljen nad svojim zdravjem
4.1.2009 19:17:48   
s.
IZVIRNO SPOROČILO: obupani

ja zdravniku se spravljam 1 mesec že pa še vedno nisem šel user posted image moje sožalje za dedka , upam da bom se spravil čimprej dohtaru pa da se z mano ne bo isto zgodilouser posted image



Pojdi do zdravnika, saj ne grize!

Simptome imaš, kot da imel vnetje želodca oz. vsaj z njim povezano stanje ( kakšno rano ipd). Ne čakaj, da ne bo še slabše! Pa srečno!

(odgovor članu obupani)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaskrebljen nad svojim zdravjem
25.1.2009 15:45:39   
Nanni
Obupani, si uredil zadevo? Bil pri zdravniku? Res me zanima, kaj je bilo ugotovljeno?

(odgovor članu obupani)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?