|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spolni odnos z "ljubico"
10.1.2009 18:36:43   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: hubi

Ja, dajte se reveža usmilit, pa mu naštimajte ta pravo punco.


Če ni rodovniški, je njihova odločitev povsem pravilna!!!

Meni gre pa to naskakovanje pri psih na živce. Zato imam jaz psico.


Enako. Pa se sterilizirano za povrh.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: spolni odnos z "ljubico"
11.1.2009 7:48:19   
šnucika
 
 
 
Pasja Ančka





user posted image
Človeška domišljija ne pozna meja in še dobro, da se pasji kosmatinci uklanjajo ljudskemu eksperimentiranju. Vsem pasjeljubcem je torej namenjena pasja Ančka, od štirinožcev pa je odvisno kako in kolikokrat se bodo pocartljali z njo. Več informacij najdete po spletni strani http://www.feeladdicted.com.












user posted image





 
Tole sem že pred nekaj časa našla....avtorja te pasje ančke je verjetno do tega "izuma" priteral isto problem,kot ga ima Hopeuser posted image


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: spolni odnos z "ljubico"
11.1.2009 8:16:30   
Hope2
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma ljudje so res nori.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: spolni odnos z "ljubico"
11.1.2009 9:01:23   
Pikapolonica_
Khm, khm, tole bolj spominja na pasjo račkouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: spolni odnos z "ljubico"
21.1.2009 14:58:37   
čipka

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Khm, khm, tole bolj spominja na pasjo račkouser posted image user posted image user posted image



mene tudi user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: spolni odnos z "ljubico"
21.1.2009 15:09:46   
*Ema*
Ne moreš verjet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne sodi drugih po sebi, kaj lahko se zgodi, da bo na koncu sojeno tebi.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: spolni odnos z "ljubico"
21.1.2009 17:33:43   
uršika***
Ja svaštauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa ko bi bila tale stvar vsaj kužki podobna, pa je res bolj kot ne racauser posted image

(odgovor članu *Ema*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: spolni odnos z "ljubico"
3.2.2009 7:29:03   
UT_2008
Ne ve, če to pes dela že dolgo časa, zakaj ste vztrajal pr tisti dekici in se niste respozanimal prej za kastracjo. Sej bo najbolje tako. Čimmanj brisanja v priodnje. user posted image

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: spolni odnos z "ljubico"
4.2.2009 12:49:15   
Toia
Ena od vas je napisala, da zato, ker psi naskakujejo ima raje psico...?? Sej psice tudi naskakujejo,...taščina se pa celo samozadovoljuje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: spolni odnos z "ljubico"
4.2.2009 13:58:43   
Arwenko
Naskakovanje psic ni naskakovanje v smislu spolnosti, ampak je to eden izmed načinov kako psi določajo svoj rang v krdelo. S tem ko psice naskakujejo druge psice ali samce, si jih skušajo podredit. Prav tako samci včasih naskakujejo samce ali psice z namenom podreditev in ne "spolnosti" - to spada v osnovna znanja o pasjem vedenju.

(odgovor članu Toia)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: spolni odnos z "ljubico"
4.2.2009 14:13:18   
Toia
Ja saj jaz nisem mislila v zvezi s spolnostjo ampak nasploh...naskakujejo vsi...user posted image  seveda gre to marsikomu na živce, sam je** ga user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: spolni odnos z "ljubico"
4.2.2009 14:37:35   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Toia

Ja saj jaz nisem mislila v zvezi s spolnostjo ampak nasploh...naskakujejo vsi...user posted image  seveda gre to marsikomu na živce, sam je** ga user posted image user posted image user posted image user posted image


Moja ni nikogar se nikdar naskakovala. Si rangira na drug nacin svoje podloznike doma user posted image

(odgovor članu Toia)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?