|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lokal za mamice in očke
11.4.2005 21:35:46   
zoya_
Zanima me, če bi obiskovali lokal, ki bi bil namenjen predvsem otrokom in staršem. V njem bi bili igralni kotički z raznimi igrali in pa mize, kjer bi starši lahko poklepetali ob prijetni kavici ali kakšni drugi pijački ali pa si privoščili kakšen sendvič ali slaščico? Seveda bi bilo za nekadilce.... zaradi otrok.
Ali pogrešate kakšen tak lokal?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lokal za mamice in očke
11.4.2005 21:39:26   
Anonimen
Ja, seveda, zelo, zelo.

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lokal za mamice in očke
11.4.2005 21:42:10   
Nogavička
To bi bilo pa super - sploh pozimi in ob slabem vremenu, ko ne moreš biti zunaj.:bravo::bravo:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lokal za mamice in očke
11.4.2005 21:47:16   
Rozalija
Pečjak v KR je nekaj podobnega

Tam je kar precej velika igralnica. Dve mizici s klopcami, kuhinja s posodicami in plezalo s toboganom. Okoli je ograjica, ki ima to pomanjkljivost, da nima vrat za zapret, tako da malčki ven uhajajo.

Aja pa ko greš ven smrdiš ko kuga po hrani. Kadilci so pa zaprti v stekleni kletki in imajo vhod iz vetrolova.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lokal za mamice in očke
11.4.2005 22:06:23   
frutka_
Jaz to full pogrešam.:bravo:9nebesa:bravo: In ne razumem kako se ne spomnijo narediti nekaj takega za stranke.
Pa lahko bi imeli prostro za kakšne lutkice zunaj:morje: na vrtu, gugalnice...ajde poleti še gre, ko so vrtovi odprti ampak pozimi je katastrofa!

Obvezni bi bili seveda tudi previjalnica in prostor za dojenje z mikrovele pečico (tako kot v Seiersbergu!). :kuza:

Pa kelnerji prijazni, mize prišraufane v tla, da mali ne bi mogli miz okrog obračat, ...ne vem, če je kaj podobnega.


Mmmm...tukaj bi bila kava res dobra....:kava::kava::kava:

V MB imata super igrala poleti zunaj Sidro in Baron, pozi pa:(:(:(

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lokal za mamice in očke
11.4.2005 22:23:44   
puncica
Joj tako zelo, najbližje je mcdonalds, tam pa me še preveč moti.:((:((

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lokal za mamice in očke
11.4.2005 23:05:33   
Baldi
Absolutno pogrešamo:((

Že tako smo nekadilci v lokalih zapostavljeni, starši z otroci pa ni da bi govoril:(

Odziv na to debato pa na žalost kaže, da si večina tega spoh ne želi.

Vseeno menim, da bo to v prihodnosti ena veliiiiika tržna niša. In samo vprašanje časa je, kdo jo bo izkoristil.

LP:pujs:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 6:39:08   
ZARA
ja ne vem,kako da tega sploh ni!!
Precej zoprna stvar,ko hoces na kavo,pa noces,ker je povsod kamor gres oblak dima :grrr:...

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 7:52:22   
Maš
Jaaaaaaa!!!!!!!!
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 8:03:15   
TARA in MAJ
Če iščeš tak lokal ga tudu dobiš sploh nevem v čem je problem:zmeden:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 8:09:47   
Lenny
Ja, prav bi prišel! Saj se tu in tam najde kaj približno podobnega, ampak del za nekadilce je običajno premajhen. Pa kakšen ograjen vrt bi bil dobrodošel.
Lp

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 8:13:53   
BUČKO
No podjetnice na delo sedaj veste kaj nam manka pa na delo da se bono pozimi ze lahko grele v takem kafiču:)-:)-:)-:bravo::)-:sloncek:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 8:36:31   
viv_
Kot je že ena povedala - Pečjak v Kranju je čist OK. Po hrani smrdiš v času malic - zjutraj in popoldne je pa OK.

Poleg tega da mankajo vrata na ograji igralnice pogrešam tudi previjalnico. Nam so potem "težile" natakarice, da ne smemo tam previjat, ker je obrat s hrano, na WC-ju pa ni dovolj prostora. Saj glede hrane jih razumem, ampak potem bi pa morali narest previjalnico.

lp

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 9:02:51   
Anonimen
Po moje bi se pa splačalo narediti kakšno halo, pa notri veliko igral za otroke. Pa kakšen kafič. Zaradi mene bi tudi vstopnino lahko pobirali, da bi se jim splačalo. Res, ko dežuje, nimaš kam z otrokom, ki mora spustiti ventile.

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 9:11:33   
viv_
Sem dala med albume mal sličic iz Pečjaka.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 9:17:24   
Anonimen
O, hvala Viv. Saj je fletno, ampak bolj za majčkene. Ampak kar je, je bolje kot nič. Bomo prav enkrat šli tja. Mogoče še danes popoldne, ko se ne bomo imeli kam dati.

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 9:28:31   
zoya_
Jaz lahko zrihtam načrt pa vse kar je v povezavi z arhitekturo ceneje... če se bo kdo spravil v ta biznis ;)

Jaz bi z veseljem kaj takega naredila, samo nisem tolk globoka v denarnici, bi bila pa zelo vesela, da bi lahko v deževnih dneh in mrzlih jesenskih in zimskih otroke kam peljal, kjer se lahko malo znorijo :sloncek:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 9:30:08   
zoya_
Aja.... drugače je pa v CityParku v redu, samo je za večje otroke, pa v Koloseju tam zadaj za slaščičarno so blazine, kjer se ne kadi, se pa lahko nori.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 9:54:46   
Pupica
:bravo::bravo::bravo::bravo:seveda:bravo::bravo::bravo::bravo:

Midva že za jutranjo :kava: težko najdeva kaj pametnega:(

Potem pa ponavadi Mercator pade. Ni zakajeno preveč, pa veliko se dogaja da :muca: ni :zaspan::)-

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 9:57:13   
viv_
Sam meni v Mercatorju ni tok dobro kot pri Pečjaku - tam je vseeno ne morem kar pustit da leta okol - me je mal strah da se ne bi zgubila. Pri pečjaku je pa ponavadi prazno, pa ni težav če skačejo okrog. Pa še v kranjskem Mercatorju je takoj zraven cvetličarna, kar ni ravno najboljše... vsi tisti teglci in rože ...

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 10:02:04   
Anonimen
Ja, tole v Mercatorju sem tudi že jaz premišljevala, Viv. Kako neumno, da niso dali poleg igrišča trgovine z otroškimi oblačili. Dobro, z igračami bi bila malo prehuda, ker bi bili potem vsi otroci tam...

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 11:41:57   
Pupica
aja viv moja še ne hodi:)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 11:44:02   
viv_
pupica blagor ti ;) boš vidla pol :hudicek:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Lokal za mamice in očke
12.4.2005 11:52:52   
kimi
Jaz ga absolutno pogrešam.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?