|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 11:59:42   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

joj moj mali tako dela, da me meče tle po kavču user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


uživajta v igranju...midva pol spodbujava možganče in mu še jaz ponagajam...pa se full smejim...kok je fajn...


s tem mu bolj težita ko kaj druzga user posted image user posted image user posted image



user posted image ...ma...to je super za razvoj možgančkov...tko piše...hm...akcija - reakcija...malo pa more sodelovati, sej ne more bit čist pasiven...pa še malo pogovarjanja in malo muzke, pravljice...fajn je izkoristit ta čas, ko je buden....


meni moj že odgovarja, nevem kak je pri vas user posted image

pol pa je brihten po tebiuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2126
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:00:43   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

evo voziček





AAAAAA! Mi imamo istega!! Samo da je prejšnja kolekcija in veliko bolj znucan in z.j.e.b... user posted image user posted image
No, ni pliko, ampak pramette. Pa saj je isti šmorn.
No, ti povem, da je zelo vzdržljiv. Ga je pa treba vsakih par mesecev našpricat z wd-jem, ker zelo škripa! user posted image


sm slišala ja da škripajo, ga je mela soseda, pa je bentila vsaki dan ko je šla ven user posted image user posted image user posted image



Povej ji, da wd pomaga. user posted image  Imamo ga 2 leti v aktivni uporabi in ga je moj ene 3x našprical. Drugače pa je super, sam jaz sem se ga naveličala.. bi novega. Moj pa pravi, da ga bo spucal in poštimal, da bo kot nov.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2127
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:00:56   
Dali*
no...mi smo pa naročili takega...ga dobimo začetek februarja...

Hartan Topline S plus in prav tako barvo...

user posted image

< Sporočilo je popravil Dali* -- 15.1.2009 12:08:59 >

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2128
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:01:21   
felix7
dan, dan,

feliša is in da house user posted image user posted image user posted image  sej čist na hitr, da vas pozdravim, sem v službi (še 8x moram pridt user posted image ). Sem bla glih na malici, pa sem en kozarec donata spila, zdej se mi pa vse dviguje user posted image

Ej, tasa, tele tvoje dogodivščine z nogo so pa še najbolj krčem podobne. Magnezij in kalcij, pa bo minilo. user posted image

sicer pa vidim, da šašavke lepo dežurate tle gor in da vam nič ne manjka user posted image user posted image user posted image

se javim kasnej.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2129
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:02:21   
lejca
ojla..

kuham minestrico za kosilo..njami...popoldne pa sm mislila nardit rizev narastek..semi ga je tak zalustalo...

tud midva sva narocila peg perego plico switch sam da bolj zelene barve...je ful lepi...dobiva ga pa v februarju

lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2130
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:02:27   
Dali*
joj...kaj se je zgodilo...ne znam pa pomanjšat....


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2131
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:02:29   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

evo voziček

user posted image



jeiiiiii  kok smo nobl user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image kak boš pa zrihtala tam pri naramnicah?,da ga ne bo motlo?


Ima še eno naslonjalo, s katerim se spremeni v ležalni del tako da naramnic ni tam. So na tem delu. ko se sedi. Fajn zadeva, sam jaz si bom sposodila košaro. Da bom samo prenesla v  stanovanje.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2132
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:03:27   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

evo voziček





AAAAAA! Mi imamo istega!! Samo da je prejšnja kolekcija in veliko bolj znucan in z.j.e.b... user posted image user posted image
No, ni pliko, ampak pramette. Pa saj je isti šmorn.
No, ti povem, da je zelo vzdržljiv. Ga je pa treba vsakih par mesecev našpricat z wd-jem, ker zelo škripa! user posted image


sm slišala ja da škripajo, ga je mela soseda, pa je bentila vsaki dan ko je šla ven user posted image user posted image user posted image



Povej ji, da wd pomaga. user posted image  Imamo ga 2 leti v aktivni uporabi in ga je moj ene 3x našprical. Drugače pa je super, sam jaz sem se ga naveličala.. bi novega. Moj pa pravi, da ga bo spucal in poštimal, da bo kot nov.


ga je dobla rabljenga, pa ga je že menjala, ker ji ni bil všeč user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2133
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:03:54   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

evo voziček





AAAAAA! Mi imamo istega!! Samo da je prejšnja kolekcija in veliko bolj znucan in z.j.e.b... user posted image user posted image
No, ni pliko, ampak pramette. Pa saj je isti šmorn.
No, ti povem, da je zelo vzdržljiv. Ga je pa treba vsakih par mesecev našpricat z wd-jem, ker zelo škripa! user posted image


o madona. dete se bo drlo, voziček bo škripal.... upam da me ne izselijo iz bloka.... user posted image


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2134
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:04:44   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

joj moj mali tako dela, da me meče tle po kavču user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


uživajta v igranju...midva pol spodbujava možganče in mu še jaz ponagajam...pa se full smejim...kok je fajn...


s tem mu bolj težita ko kaj druzga user posted image user posted image user posted image



user posted image ...ma...to je super za razvoj možgančkov...tko piše...hm...akcija - reakcija...malo pa more sodelovati, sej ne more bit čist pasiven...pa še malo pogovarjanja in malo muzke, pravljice...fajn je izkoristit ta čas, ko je buden....


meni moj že odgovarja, nevem kak je pri vas user posted image



full reagira...in to je super...ker se potem tok smejiva...user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2135
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:05:46   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

evo voziček

user posted image



jeiiiiii  kok smo nobl user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image kak boš pa zrihtala tam pri naramnicah?,da ga ne bo motlo?


Ima še eno naslonjalo, s katerim se spremeni v ležalni del tako da naramnic ni tam. So na tem delu. ko se sedi. Fajn zadeva, sam jaz si bom sposodila košaro. Da bom samo prenesla v  stanovanje.


no jaz sem ugotovila tudi, da se dajo te naramnice odmontirat.... tak da po moje ni take panike... jaz zaenkrat ne bom košare. če bo pa potreba, bomo pa hitro laufali v nabavo...


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2136
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:06:08   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dan, dan,

feliša is in da house user posted image user posted image user posted image  sej čist na hitr, da vas pozdravim, sem v službi (še 8x moram pridt user posted image ). Sem bla glih na malici, pa sem en kozarec donata spila, zdej se mi pa vse dviguje user posted image

Ej, tasa, tele tvoje dogodivščine z nogo so pa še najbolj krčem podobne. Magnezij in kalcij, pa bo minilo. user posted image

sicer pa vidim, da šašavke lepo dežurate tle gor in da vam nič ne manjka user posted image user posted image user posted image

se javim kasnej.
user posted image user posted image user posted image ti se le javi,ne tko kot včeraj,naj ti teh 8dni v službi čimprej mineuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 2137
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:06:29   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dan, dan,

feliša is in da house user posted image user posted image user posted image  sej čist na hitr, da vas pozdravim, sem v službi (še 8x moram pridt user posted image ). Sem bla glih na malici, pa sem en kozarec donata spila, zdej se mi pa vse dviguje user posted image

Ej, tasa, tele tvoje dogodivščine z nogo so pa še najbolj krčem podobne. Magnezij in kalcij, pa bo minilo. user posted image

sicer pa vidim, da šašavke lepo dežurate tle gor in da vam nič ne manjka user posted image user posted image user posted image

se javim kasnej.


felišaaaaaaaaaa jeiiiiiiiiiiiiiiii kje si se skrivalauser posted image




_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 2138
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:06:48   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

evo voziček

user posted image



jeiiiiii  kok smo nobl user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image kak boš pa zrihtala tam pri naramnicah?,da ga ne bo motlo?


Ima še eno naslonjalo, s katerim se spremeni v ležalni del tako da naramnic ni tam. So na tem delu. ko se sedi. Fajn zadeva, sam jaz si bom sposodila košaro. Da bom samo prenesla v  stanovanje.


no jaz sem ugotovila tudi, da se dajo te naramnice odmontirat.... tak da po moje ni take panike... jaz zaenkrat ne bom košare. če bo pa potreba, bomo pa hitro laufali v nabavo...

a gre na to ogrodje Nevetta tud gor?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2139
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:07:33   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

ojla..

kuham minestrico za kosilo..njami...popoldne pa sm mislila nardit rizev narastek..semi ga je tak zalustalo...

tud midva sva narocila peg perego plico switch sam da bolj zelene barve...je ful lepi...dobiva ga pa v februarju

lejca


midva sma tudi najprej razmišljala o zelenem. se nama je ta zdel na sliki ful temen. samo pol sma videla v trgovini pa nama je bila kar lepa barva....


_____________________________




(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2140
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:08:40   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

evo voziček

user posted image



jeiiiiii  kok smo nobl user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image kak boš pa zrihtala tam pri naramnicah?,da ga ne bo motlo?


Ima še eno naslonjalo, s katerim se spremeni v ležalni del tako da naramnic ni tam. So na tem delu. ko se sedi. Fajn zadeva, sam jaz si bom sposodila košaro. Da bom samo prenesla v  stanovanje.


no jaz sem ugotovila tudi, da se dajo te naramnice odmontirat.... tak da po moje ni take panike... jaz zaenkrat ne bom košare. če bo pa potreba, bomo pa hitro laufali v nabavo...

a gre na to ogrodje Nevetta tud gor?


to pa ne vem


_____________________________




(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2141
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:10:02   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

a gre na to ogrodje Nevetta tud gor?


Ja seveda, saj to je košara za PP. user posted image  

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2142
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:15:10   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

a gre na to ogrodje Nevetta tud gor?


Ja seveda, saj to je košara za PP. user posted image  
a to gre pol na vse modele?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2143
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:15:35   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

evo voziček





AAAAAA! Mi imamo istega!! Samo da je prejšnja kolekcija in veliko bolj znucan in z.j.e.b... user posted image user posted image
No, ni pliko, ampak pramette. Pa saj je isti šmorn.
No, ti povem, da je zelo vzdržljiv. Ga je pa treba vsakih par mesecev našpricat z wd-jem, ker zelo škripa! user posted image


o madona. dete se bo drlo, voziček bo škripal.... upam da me ne izselijo iz bloka.... user posted image



ne skrbi tak hudo pa spet ne bo user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2144
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:16:25   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

a gre na to ogrodje Nevetta tud gor?


Ja seveda, saj to je košara za PP. user posted image  
a to gre pol na vse modele?


Ja, košara in lupinica gresta na vse modele. user posted image
Ti boš imela košaro?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2145
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:16:46   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

a gre na to ogrodje Nevetta tud gor?


Ja seveda, saj to je košara za PP. user posted image  
a to gre pol na vse modele?


PP ma to kr fajn pogruntan user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2146
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:18:27   
Dali*
dam raje en link, ki sem ga našla...

http://www.schmuck-kinderwagen.de/Kinderwagen-14t/Hartan-23c/Hartan_Topline_S_inkl_Softtasche_2009er_Kollektion_929-5691_article.html

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2147
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:19:16   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

evo voziček





AAAAAA! Mi imamo istega!! Samo da je prejšnja kolekcija in veliko bolj znucan in z.j.e.b... user posted image user posted image
No, ni pliko, ampak pramette. Pa saj je isti šmorn.
No, ti povem, da je zelo vzdržljiv. Ga je pa treba vsakih par mesecev našpricat z wd-jem, ker zelo škripa! user posted image


o madona. dete se bo drlo, voziček bo škripal.... upam da me ne izselijo iz bloka.... user posted image



ne skrbi tak hudo pa spet ne bo user posted image



upam da res ne.

no, jaz grem zdaj malo na kavč ker grem štrikat. pupa, sem naredila copatke po onem modelu, ko si mi ti poslala. rokavičke sem tudi naredila, kar na pamet sem si nekaj zmislila... zdaj pa delam še kapico - da bo komplet za iz porodnišnice. pokažem, ko bo gotovo....


_____________________________




(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2148
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:19:53   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

dam raje en link, ki sem ga našla...

http://www.schmuck-kinderwagen.de/Kinderwagen-14t/Hartan-23c/Hartan_Topline_S_inkl_Softtasche_2009er_Kollektion_929-5691_article.html


user posted image  Lep voziček. A je prav take barve<?
Kdaj ga pa dobiš?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2149
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 12:20:37   
Dali*
jst grem tud mal ustvarjat...potem pa sledi kosilo...

pa pa



(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?