|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 9:26:24   
moci
spi kot top. pa tudi sede ne. samo zbudi se, gleda okrog, mal cmiha pa spet spi.
take pa res nisem vajena.

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 9:26:44   
moci
P dela popoldne. kakopak

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 9:39:54   
pikapolona2
moci.....naj kar spi....se bo hitreje pozdravila.


(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   [Brisano sporočilo]
20.1.2009 9:42:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 9:45:27   
pikapolona2
user posted image

Jaz sem pa včeraj privlekla s podstrehe moj projekt iz 1 letnika faksa. Sem pri lutkarstvu naredila pravljičnega mačka ki ga nato preoblačiš in pripoveduješ mačje pravljice (Maček Muri, Muca copatarica.....) in sva se z Brino sel popoldan igrali. Ona je bial Muca copatarica...jst sem pa z mačkom igrala da sem maček Muri.....kolk je uživala. Vam pripopam sliko naše muce in mačka

user posted image


(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 9:55:29   
@lina
anč, pri nas je bil tudi Jure z nami na nuhalni... Kar vzemi ga s seboj! user posted image

moci, upam da bo Zoja kmalu bolje. In naj spi, gotovo potrebuje počitek.

Jure je bil že včeraj v redu, niti sledu o vročini. Tako da smo šli danes v vrtec. Ga ravno gledam iz pisarne, kako se sankajo dol po hribu.user posted image   Lovijo zadnje zaplate snega, imajo pa krasen sonček. Glede na temperature pa snega jutri gotovo ne bo več.user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 10:19:11   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

anč, prepričana sem, da lahko pripelješ tristana s seboj

moci, zoji pošiljamo zdravilne lupčke. a imaš netresk?


ne upam si ga dat. zdravniki čist pošizijo, če kaj daš v uho. sicer ga pa nimam, ne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 10:20:26   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

user posted image

Jaz sem pa včeraj privlekla s podstrehe moj projekt iz 1 letnika faksa. Sem pri lutkarstvu naredila pravljičnega mačka ki ga nato preoblačiš in pripoveduješ mačje pravljice (Maček Muri, Muca copatarica.....) in sva se z Brino sel popoldan igrali. Ona je bial Muca copatarica...jst sem pa z mačkom igrala da sem maček Muri.....kolk je uživala. Vam pripopam sliko naše muce in mačka

user posted image



hihi, super.

mi imamo tudi take stole, pa so vsi pobarvani z vodenkami. pa miza tudiuser posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 10:21:10   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: @lina

anč, pri nas je bil tudi Jure z nami na nuhalni... Kar vzemi ga s seboj! user posted image

moci, upam da bo Zoja kmalu bolje. In naj spi, gotovo potrebuje počitek.

Jure je bil že včeraj v redu, niti sledu o vročini. Tako da smo šli danes v vrtec. Ga ravno gledam iz pisarne, kako se sankajo dol po hribu.user posted image   Lovijo zadnje zaplate snega, imajo pa krasen sonček. Glede na temperature pa snega jutri gotovo ne bo več.user posted image

o, a ti iz pisarne vidiš vrtec? to je pa super.

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 10:47:31   
muki1
Bemti vreme. Smo rezervirali naslednji vikend v Kranjski gori. Pa kaj zdaj? A bomo šli blato gledat? To mam doma tudi. Bemti.

Punce, če bo katera za kakšen čajček ali pivček, ko bo mož smučal, ali blatkal bom najbrž kar osamljena in vesela družbe. Piškotek, bom buggya kar s sabo vzela, ok?

Drugače pa - prehlajena sem ko en pesjan. Včeraj zvečer sem crkavala od bolečin, lokala vroč čaj z Daleroni in sem se nekak k sebi spravila ponoči, danes pa teče. Ampak grlo pa ne boli več tak grozno. Ne vem kaj je s tem grlom zadnje čase. Toliko kot v tej sezoni me v celem življenju ni bolelo. Cel december in zdaj spet user posted image .
Pa še živčna sem, me je prej klicala sestra, da ji ne bodo podalšali pogodbe zaradi nekih igric, pri katerih nima nič, slučajno se je znašla tam kot tretja oseba, zdaj pa bodo prvi osebi vzeli tretjo osebo kot pomočnico, da ji bodo pokazali svoje. Phe, ne tretji osebi, ampak prvi osebi. J.ebemo svet.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 10:49:33   
muki1
Pikapolona, ti si multitalent user posted image  user posted image  user posted image .

Moci, zdrži. Bit če bolje.

Remy, luštne slike. Od Tinkare. Tisti prestiž od izložb me pa ne gane, ker pol sveta crkuje od lakote, tak da se gladko pojebčkam na Versačija user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 12:18:10   
lucika
pozdrav od mene!

moci, upam, da čimprej ozdravite. Naš je bil v četrtek tak, vendar brez vročine. poležaval ,nič jedel, malo pil...pa je minilo tako kot se je začelo... pojma nimam kaj je bilo...

je pa včeraj padel, ne vem kje in kako, samo en krik smo čuli od zgoraj, letiva gor, tišina, se je drl brez sape.... ko končno vdihne, se nekak potolaži...se smeji in meče po postelji...ko se je hotel vstat, ga je pa noga bolela.... sva cele nogice pretipala, se je smejal, nič bolelo. zdaj je klicala tašča, da nič kaj noče hodit, da ga nekaj boli, ampak tudi ona ne odkrije kje... ne vem, kako dolgo naj zdaj čakamo ali je treba k zdravniku? da bi ga od udarca tako bolelo? sicer niti ni čudno, ker ga je eno samo skakanje in norenje...me pa skrbi.

muki, do vikenda lahko pade meter snega, držim pesti. samo naj bo v kranjski gori, ker jaz si zdaj želim samo vetra, da mi tale drek posuši.

se trudim delat, ampak, hm, mi je hrana vso voljo pobrala:)))


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 12:56:38   
pikapolona2
lucika....ti pa mene nočeš za prjatlco na FBuser posted image

Moci...pri nas je še tale miza in stoli kar v dobrem stanju ker packa in riše na stojalu in ne ne mizici.

Piškot škatle sem našla......mi bo mamam nekja zrihtala....jih dobim za vikend

Muki....jst bi vas z veseljem videla....sploh tvoje princese......se tipkamo ko bomo videli kakšna bo situacija
Tole z Versacejem si pa dobr povedala....jst bi vse ki imajo tolk dnarja da si lahko takole špogajo za kakšen dan v afriko poslala...pa enmal riža pustega bi jim dala. Smo bili v nedeljo pri enih frendih na obisku in smo imeli debato...kako smo lahko srečnid a imamo kar imamo...pa da nam prav nič ne fali.


(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 12:59:13   
pikapolona2
včeraj sem gledala film Changeling/Zamenjan..........srhljiv ampak fuuul dober priporočam.

http://www.kolosej.si/filmi/film/zamenjan/ 

< Sporočilo je popravil pikapolona2 -- 20.1.2009 13:00:00 >

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 13:14:33   
piskot
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Bemti vreme. Smo rezervirali naslednji vikend v Kranjski gori. Pa kaj zdaj? A bomo šli blato gledat? To mam doma tudi. Bemti.

Punce, če bo katera za kakšen čajček ali pivček, ko bo mož smučal, ali blatkal bom najbrž kar osamljena in vesela družbe. Piškotek, bom buggya kar s sabo vzela, ok?

Drugače pa - prehlajena sem ko en pesjan. Včeraj zvečer sem crkavala od bolečin, lokala vroč čaj z Daleroni in sem se nekak k sebi spravila ponoči, danes pa teče. Ampak grlo pa ne boli več tak grozno. Ne vem kaj je s tem grlom zadnje čase. Toliko kot v tej sezoni me v celem življenju ni bolelo. Cel december in zdaj spet user posted image .
Pa še živčna sem, me je prej klicala sestra, da ji ne bodo podalšali pogodbe zaradi nekih igric, pri katerih nima nič, slučajno se je znašla tam kot tretja oseba, zdaj pa bodo prvi osebi vzeli tretjo osebo kot pomočnico, da ji bodo pokazali svoje. Phe, ne tretji osebi, ampak prvi osebi. J.ebemo svet.


draga muki, ceprav bi bila ful vesela, mi po mojem ne bo zneslo it do kranjske gore, ker moram pocivat. zdaj mi ze tamali pravi ... mami pejt na kavc. ce bom se v enem kosu, pa vabljeni na kofe ko boste sli mimo.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 13:30:49   
moci
muki, mi pridemo, če bomo le lahko.

kuki, nam pa slabo kažeuser posted image

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 13:37:24   
pikapolona2
jaaa.....bomo imeli dejt v kranjskiuser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 13:52:04   
Anonimen
no, če bo pa lepo vreme, bomo pa še mi prišli..... a kaj veste, je tam gori kaj za sankat ? Sej jest se ne bom no, dete bi pa prav uživalo...

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 14:09:43   
muki1
Piškot, v eno že zmažem da ti preda. Moci se mi zdi ravno pravšnja za predajo, saj ga je tudi meni pripeljala ona user posted image .

Za sankat je, Lina, veš da. Pred dvema letoma smo se tudi tako dobile z Altati, Pikabu in Gayo pa so se potem sankale.

Lucika a sploh nobene modrice nima,otekline,  pa nič? Če danes ne bo pozabil jamrat, ga kar pelji pokazat.


Joj punce. Včeraj grem po punci v vrtec in mi pravi ena mamica, od Ivinega sovrtičkarja, da mu je v soboto iz nosu izvlekla koruzo. Baje so v petek delali snežake in so jim delali oči iz koruze, pa si je kar eno zrno v nos nabasal. Potem je težko dihal in šele v soboto je mamica to ugotovila. Potem ko ga je vprašala zakaj je to delal, je pa rekel, da so baje vsi to delali. Mislim.... ne vem kje so bile vzgojiteljice user posted image Še dobro, da je Iva v petek bila doma, ker bi si tudi ona komot kaj takega naredila. Zadnjič si je v nos porinila papirček, pred babico, da ji je potem le ta s pinceto papir ven vlekla.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 14:15:05   
*anč*
oj!

mene je pa dans klicala babica, ki dela pri moji ginekologinji, da morm dat še enkrat kri, ker mam toxoplazmozo pozitivno user posted image . drek, ja. pr tristanu sm bla negativna. baje pa ginekologinja misli, da sm prebolela pred nosečnostjo, ker so protitelesa nizka. zdej sm pa živčna ko pes. a ne more it brez zapletovuser posted image ma kjera mogoče kakšne izkušnje?

lucika  upam, da je nogica uredu.

moci  naj se zoja čimprej pozdravi.

@lina  kok dobr pogled iz pisarne!

*lina*  midva se nisva glih nasankala u kr, sam mal na koncu smučišča. za sankat je bolj planica.


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 14:47:45   
tasha23
Ojla, pa vidim, da nismo mi edini, ki smo zakuhali. Zdaj je sicer bolje: Gael je kuhal prejšnji teden 5 dni nad 39, zdaj pa je takooo živ, da je bilo vprašanje ali jaz ali on,... in je šel v vrtecuser posted image
Mi smo namenjeni v KRanjsko 7.2, če ko spet ne zboli in upam, da bo sneg.

p.s. pozdravte se vsi bolančkiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 14:56:22   
moci
za poštarja sem komot. bom vsaj piškot videla, dilco pa tudi že poznam, če je ni muki znucala do nerazpoznavnostiuser posted image


lucika, pojma nimam glede noge. če bo še tarnal in kazal vedno isto nogo, bi ga jaz za vsak slučaj peljala pokazat.

anč, sranje. nimam nasveta. sem jo prebolela že pred nosečnostjo. bi bilo čudno, da je ne bi.

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 18:18:39   
Lu
hahha moci a te bodo spet ponucali za tole rolkico user posted image user posted image user posted image user posted image Nimaš kaj. še dobro da te imamo.

Drugače pa jaz ravno razmišljam, kam bi šli smučat to nedeljo in če pride Muki k nam bi pa res mogoče šli kar v Kr. Goro. Jaz že komaj čakam. Maja ima pa tudi zdaj celo opravo. user posted image

Grem pa zdajle k frizerju samo g. mož mi zamuja user posted image Dobr, da imam frizerja sam čez cesto user posted image

pikapolona zelo huda lutka. Maja je čist ven padla. Skoraj nisem smela ugasnit slike user posted image

Next. Bo katera še naročila? Bi jutri rada oddala naročila, da mogoče v nedeljo že dobim v slo.

lp do kasneje


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 18:21:26   
Lu
Vam še pokažem kakšne super truper skibucke ima Maja zdaj. Nogica je popolnoma suha, še kljub nevemkakšni plundri user posted image
user posted image

Bi jih še sama imela.user posted image


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: Oktobrčki 2006-5
20.1.2009 19:04:17   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Lu

Vam še pokažem kakšne super truper skibucke ima Maja zdaj. Nogica je popolnoma suha, še kljub nevemkakšni plundri user posted image
user posted image

Bi jih še sama imela.user posted image



pokaži. jaz nič ne vidimuser posted image

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




DEBELOST
EDIN

Ali je vaš otrok debel oz. pretežak za svojo starost?

Da (7%)

Meni se ne zdi (21%)

Ne (62%)

Da,ker mu dodajam adaptirano mleko (1%)

Je celo presuh (8%)


Število vseh glasov: 214

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!