|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trajekt za Grčijo
25.1.2009 9:13:21   
Mišni
Ima katera slučajno kakšen link, kjer se da pogledat cene in rezervirat trajekt do Grčije?

Prosim in hvala.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trajekt za Grčijo
25.1.2009 10:29:24   
muki1
Mišni, mojo temo si brala?

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=3610423&mpage=1

Izhodišče je italy, potem pa samo destinacijo vpiši drugo. Jaz še nisem rezervirala user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trajekt za Grčijo
25.1.2009 13:07:19   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Mišni, mojo temo si brala?

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=3610423&mpage=1

Izhodišče je italy, potem pa samo destinacijo vpiši drugo. Jaz še nisem rezervirala user posted image .


Aha, aha, sem brala, pa nisme vedela, da je to tako enostavno. Bom probala, hvala.

Kako pa da vi še niste rezervirali?

No, saj jaz tudi ne bom kat takoj, trenutno smo še v stadiju tipanja, kaj sploh bi. Bi šli res z avtom, čeprav 2.000 km je malo veliko. Zdaj moj pravi, da bi šli raje nazaj grede pa z avtom, da bi se še kje potem ustavlili za par dni. No, ne vem, moram najprej malo cene in čas vožnje in to naštudirat, pa relacija, po koateri bi sploh z avtom šli.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trajekt za Grčijo
25.1.2009 13:13:41   
Mišni
Samo zdaj sem šla gledat, pa je samo od korzika feries tam link. Ta pluje samo po Italiji.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trajekt za Grčijo
25.1.2009 13:57:36   
nuala
Mi ponavadi plujemo z ANEK Lines, je najcenejsi. Najvecje tezave imamo z necistoco, vendar je po svoje fajn, da se je navadis ze na trajektu da ni Grcija potem prevelik sok...Poleti pa kar nekako gre, saj palubo perejo kar naprej in se hitro posusi.
Potem imas se MINOAN ki je podoben, morda malo drazji.
Dobri so Fast Feries, ker imas lahko psa v kabini, jaz imam bolj hecne kriterije, vendar je drag.

Plujemo pa iz Ancone, iz Benetk absolutno predolgo traja.

Ce rabis se kak info pa preko ZS.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trajekt za Grčijo
25.1.2009 19:24:03   
muki1
http://www.greekferries.gr/

Jaz sem gledala tam pod 2009 special offers. Sem zadnjič nekje na enem od teh svojih Corsica ferries linkov tudi za Grčijo našla, ampak zdaj pa spet ne vem več kje. Ful sem že klikala na to temo. Se mi že malo rola od teh trajektov. Nisem še nikoli tega delala, da bi tako vnaprej rezervirala, pa so res hudi razponi cenovni in se nočem nategniti.
Midva sva zdaj še na eni agenciji poprosila, če nama lahko najdejo kakšno ugodno varianto, pa bova videla. Čudno se zraven spravljava, ampak bolje tako. Preudarno user posted image .

< Sporočilo je popravil muki1 -- 25.1.2009 19:31:43 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trajekt za Grčijo
26.1.2009 9:43:30   
Mišni
Hvala, nuala in Muki.

Zdaj sem šla malo gledat cene. Ampak pri nas je šit, ker imamo kombi in pride skoraj še enkrat dražje kot navaden avto. tako da ne vem, kako bomo tole speljali.
Najbrž kar po kolesih.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trajekt za Grčijo
26.1.2009 11:57:23   
muška
Midva sva lani računala, da bi nas pot s kombijem v Grčijo prišla dražje od ladje, tako da preračunajta eno in drugo varianto.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trajekt za Grčijo
26.1.2009 19:01:30   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Midva sva lani računala, da bi nas pot s kombijem v Grčijo prišla dražje od ladje, tako da preračunajta eno in drugo varianto.


Ja, saj bova. Samo če ni bistvene razlike, tudi če je v korist ladje, potem bi mi šli kar s kombijem. Da si še malo ogledamo Srbijo in Makedonijo, saj morata tudi biti zanimivi. Samo kolikor sem videla cene, pride s kombijem res ful dražje kot z osebnim avtomobilom.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trajekt za Grčijo
28.1.2009 12:22:39   
muška
Ja, samo tudi cestnina pride za kombi dosti dražja, pa nafte tudi ne bo malo šlo.  Naš plan je bil Beograd, Ohrid, Grčija - centralna in če bi ostalo kaj časa še Peleponez. No, ko sva samo stroške prevoza do Grčije skupaj potegnila, nama je minilo user posted image  .  Koliko pa si naračunala ladjo?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Trajekt za Grčijo
28.1.2009 12:28:45   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: muška
Koliko pa si naračunala ladjo?


V bistvu nisem niti do konca računala, že ko sem videla zneska za os. avto ali za kombi, me je minilo naprej računat. Pa še saj vožnje do Ancone (in cestnin) je tudi že kar nekaj, je treba tudi to potem še prišteti.



_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Trajekt za Grčijo
30.1.2009 10:34:33   
Mišni
No, zdaj sem naračunala 420 evrov povratna brez kabin. Samo ne vem, če sem tip avta prav vnesla. Prištet bi bilo po moje kar treba še kabino, saj 24 ur na ladji ponoči .. ne vem no, že zaradi otroka se mi zdi, da bi bilo fajn. Pa potem še pot do Ancone s cestnino ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Trajekt za Grčijo
30.1.2009 11:08:08   
muška
24 ur na ladji? Do kod pa bi šli? Midva sva šla it Trsta (takrat so še vozile iz Trsta), do Igumenitse, pa smo rabili s Sophoklesusom 23 ur, in drugič z El veniselos 28 ur (Anek lines). Via Patras pa El veniselos 36 ur, , Sophoklesus, nekoliko manj.   Minoan lines so pa malce hitrejše ladje, samo res ne vem več, če še vozijo. Sva pa bila z možem palubna potnika in sem rekla tako nikoli več. Smo nabasali na neke maturance, so se drli ko zverine celo noč user posted image

Moram vprašat mojega koliko je naračunal lansko leto za pot s kombije. Upam, da se še spomni, pa ti javim.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Trajekt za Grčijo
30.1.2009 15:24:26   
Mišni
Ja no, O.K., pa 28 ur ali koliko. Saj ni bistvene razlike. Poanta je v kabini.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Trajekt za Grčijo
30.1.2009 22:23:22   
viv_
Mi smo malo "goljufali" in smo vzeli dvoposteljno kabino - v kabino smo prijavili enega odraslega in enega otroka, ki plača samo pol cene kabine, en odrasel je bil pa "palubni" in se je švercal v kabini na tleh na armafleksu.

Je tako, da je na ladji tudi hrana in pijača kar draga, mi smo imeli s seboj hladilko polno hrane in pijače, kar smo pustili v kabini. Tudi wc pride prav, če je "lasten", pa ponoči vseeno bolj mirno spiš, ker ni treba non stop mislit, kje je otrok...

Smo pa srečali eno slovensko družino, ki so si na palubi kar postavili mini iglu.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Trajekt za Grčijo
31.1.2009 9:04:29   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ja no, O.K., pa 28 ur ali koliko. Saj ni bistvene razlike. Poanta je v kabini.


ne, jaz sem mislila da je manj user posted image user posted image user posted image  Drugače pa vem, da je poanta v kabini. user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Trajekt za Grčijo
31.1.2009 9:44:01   
Mišni
Katero varianto pa sploh vneseš za kabine? Ker tam je polno enih črk, O.K., za cifro se mi še sanja, da naj bila za število potnikov.  Pa za avto tudi ne vem, katero varianto naj sploh vnesem. Zdaj sem tisto od 5 do 7 m, nekaj takega. Ampak vem pa, da je bila na enem linku višina avta pomembna, tukaj pa tega sploh ni.

http://www.greekferries.gr/


Ma na Hr je bilo fajn, ker smo ves čas goljufali, smo kar lepo za navaden avto karte za trajekt kupovali in smo se precej prevozili po veliko nižjih cenah.  G je lepo unega človečka, ki pobira karte, šarmiral, gofljal naprej in nazaj, mu molil karte, da jih ta sploh pogledal ni, pa je bilo. user posted image  Ko pa takole rezerviraš, pa ne moreš ravno riskirat, da te potem ne bodo gor spustili ali kaj drugega komplicirali zaradu goljufije. Bedaki.user posted image


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Trajekt za Grčijo
31.1.2009 12:05:08   
viv_
2 bed inside - to so najcenejše kabine...

A si gledala tudi direktno na www.anek.gr in pa www.minoan.gr?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Trajekt za Grčijo
31.1.2009 13:51:04   
Mišni
No, zdaj sem probala na minoanu in pride 903 evre z 2 bed inside.

Edino, kar sem se zajebala, je bilo to, da nisem dedca prijavila na deck, ampak otroka.user posted image  No, to bi bilo verjetno malo ceneje, ampak bistvene razlike ne bi bilo. Ful drago, v glavnem.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Trajekt za Grčijo
31.1.2009 14:23:33   
viv_
Sem šla ravno gledat "dnevnik":

Mi smo dali leta 2006 za ladjo 165.000 sit  (ca. 700 €) - pa šli smo še z enim kolegom in njegovo hčero, tako da smo stroške kabine malo delili.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Trajekt za Grčijo
31.1.2009 14:24:46   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Sem šla ravno gledat "dnevnik":

Mi smo dali leta 2006 za ladjo 165.000 sit  (ca. 700 €) - pa šli smo še z enim kolegom in njegovo hčero, tako da smo stroške kabine malo delili.


No, potem je pa čisto možno, da je zdaj 900. Če računaš, da se je malo podražilo, pa da imamo mi kombi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Trajekt za Grčijo
31.1.2009 14:29:33   
viv_
Ja, ladje so drage ko user posted image . Kabina pa sploh nanese ...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Trajekt za Grčijo
31.1.2009 14:40:34   
Mišni
Ja, pa potem je treba všteti še pot do Ancone, saj to pa konec koncev tudi še nekaj nanese.

Ma se  mi zdi, da bomo šli mi kar po cesti. Saj nam je to v bistvu fino. Jaz uživam, ko si iz avta ogledujem pokrajino, G ni nič težko vozit, Tibor pa tudi nič ne jamra, če pa že, si pa film da na DVD in je spet za dve uri dober. Pa še ustaviš in zakampiraš lahko kje ob poti, če ti je všeč. No, pri tako dolgi poti imamo itak namen prenočevat.
Sploh za nazajgrede mi je fajn,d a se gre z avtom. Ker mi kar ne znamo domov.user posted image  Se vedno še ustavimo kje za par dni, da še ni treba čisto zaključit.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?