|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   višina bolniške od zzzs?
15.4.2005 9:58:28   
pravljica
vem, da se višina bolniške, ki jo po 30. dneh prejemaš od zzzs izračuna iz povprečja plač prejšnjega leta...ampak zakaj pride do takšnih razlik izplačil po mesecih?!
pri meni pride do razlike tudi za 20.000 sit (bruto gledam)? nekako bi še razumela, da bi se znesek postopno manjšal ali večal iz meseca v mesec, ne pa da je bilo 1. mesec npr. 260000, 2. in 3. mes. 240000, 4. mesec pa spet nekaj čez 260000...kako naj vem, koliko bom dobila naslednji mesec (da vidim če počakam s papirji ali raje pohitim, da se mi ne šteje nižji znesek)?
kako je potem s porodniško? tudi tako skačejo zneski, da ne veš pri čem si?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   višina bolniške od zzzs?
15.4.2005 10:11:16   
hruškica
Mislim, da pride do teh razlik zaradi različnega števila delovnih dni. Jaz sem recimo za februar dobila ful manj in zato tako sklepam... Porodniška pa upam, da je skoz enako- to bo verjetno vedela povedat katera druga, jaz svojo prvo porodniško dobim 15. maja.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   višina bolniške od zzzs?
18.4.2005 12:17:29   
Maja0505
Živjo!
Da mal pomagam, al pa ne.
Ko sem dobila odločbo za porodniško, je bil gor naveden znesek (bruto). Tak znasek sem zdaj že 3x dobila do tolarja enak, tako da s porodniško ne bi smelo biti takih odmikov. Za bolniško pa ti povem, da sem jo tudi jaz dobila vsakič drugače, samo vsakič manj.:( K sreči pa je zdaj porodniška veliko boljša, bolša kot prej plača:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
LP
Maja
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   višina bolniške od zzzs?
18.4.2005 22:17:42   
Margareta
A res imate boljse porodniske kot place? Jaz dobim prvo porodnisko junija, odlocbo sem ze dobila ampak je bruto znesek, pa ne vem koliko je to neto ali 70 % ali 80%? A katera ve, naj prosim napise.

Lepo prosim :rozica::rozica:

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   višina bolniške od zzzs?
18.4.2005 22:25:56   
pravljica
margareta, poskusi na center za socialno delo šiška...tam ti marsikaj izračuna

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   višina bolniške od zzzs?
18.4.2005 22:44:35   
hruškica
Baje, da bruto znesek deliš z 1.6 in dobiš približen neto znesek.







(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?