|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaton pri zadru
27.1.2009 20:53:32   
LanaM
Zanimajo me vaše izkušnje, mnenje z dopustovanjem v Zatonu pri Zadru - kako je s plažo, senco, igrali za otroke, luna parki, ...

ali je bil že kdo v apartmajih pesa http://www.apartmani-pesa.com/

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaton pri zadru
27.1.2009 22:35:33   
timoteja
Mi smo bili lani v Zadru, nam je bilo zelo všeč, v bistvu smo stanovali v bližini Pakoštanov. Sicer mi je bil pa Zadar zelo zelo všeč in se bomo zagotovo vrnili, kopali smo se tudi v Zatonu, fajn nam je bilo.

(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaton pri zadru
27.1.2009 23:07:41   
Petr_a
Mi vedno hodimo v zaton.nam je zelo všeč,lepo urejeno,mirno,primerno za otroke

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaton pri zadru
28.1.2009 13:40:35   
bskrle
Mi sicer hodimo v Zadar in nam je všeč, ker so povsod po mestu urejena igrišča za otroke. 

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaton pri zadru
28.1.2009 15:18:56   
nuala
V teh apartmajih sicer nisem bila, ampak v Zadru sem zivela 5 let in Zaton je super, Zadar kot mesto za dopust pa tudi.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaton pri zadru
29.1.2009 21:32:37   
inja2
Ojla

a mogoče katera ve za kakšen fajn apartma v Zatonu...

lp, inja

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaton pri zadru
1.2.2009 12:27:45   
sonjah
Ja, apartmaji Barbara. Novejši, klimatizirani in lastniki fuuuuuuul prijazniuser posted image user posted image user posted image Mi smo bili lani in verjetno gremo letos spetuser posted image

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaton pri zadru
1.2.2009 20:06:18   
inja2
Sonjah, kakšna je pa plaža. A je primerna za majhne otroke

lp, Inja

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaton pri zadru
6.2.2009 21:45:09   
wing
Mi smo bili lani v Zatonu pri Zadru, Holiday Village. Nikad više!
Bronx v srednji Dalmacijiuser posted image (mislim ta kompleks)

Na agenciji napihujejo, da je to nekaj edinstvenega na Jadranu za družine z majhnimi otroki...tam pa---apartmajsko naselje, sami Madžari, Poljaki, Čehi, plaža sicer res peščena, ampak premajhna za tisto maso turistov, ki se zvrne na tisto majhno plažico...sence ni, razen če si jo sam narediš. kar si jih večina zaradi otrok naredi in to že ob 6h zjutraj, tako, da če se spravljaš na plažo "šele"ob 11, se prebijaš s tisto svojo robo kot šerpa, ki je nato nimaš več kam odložit.

Plitvina do kolen najmanj 50m, voda barve kuhanega ričeta preden odliješ prvo vodouser posted image user posted image , ...nikakvo v glavnem. Mislim, kaj ti bo 50m plitvine, če moraš dete itak pazit in imet na oku.

Pa tudi sicer ostala ponudba zelo slaba. Vse kar je, je v tem kompleksu in to je zelo zelo skromno. Zelo slabo založena(samo ena) samopostrežna trgovina, par gostilnic, pa sploh ne v stilu dalmatinskih konobic, ampak bolj fast food varijante, dva kafiča...apartma majhen, zakonska postelja se šifrira kot raztegnjen kavč, ki se cel vozi nekam narazen...Slabo v glavnem..pa nismo nič razvajene riti, da ne bo pomote. Ni vredno tistega denarja, za katerega tržijo stvar. Ampak to je spet tisto...različni okusi, hvalabogu.

Aja, zelo lepo je pa mestece Nin v bližini, pa Zadar je tudi zanimiv zvečer, za sprehod--user posted image user posted image user posted image

Če že Hrvaška, potem definitivno Dalmacija. Vsaj narava ne razočara!user posted image


< Sporočilo je popravil wing -- 6.2.2009 21:47:57 >

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaton pri zadru
27.2.2009 13:58:41   
Anonimen
Sonjah, mi lahko prosim pošlješ link od tega apartmaja Barbara?

(odgovor članu wing)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaton pri zadru
2.3.2009 20:51:42   
sandram
Mene pa zanima samo, če plačaš akontacijo za potrditev rezervacije, če je to pol 100%. da te APP čka. MI bi tudišli. ALi je plaža res tako blizu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?