|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lepota
28.1.2009 19:20:59   
Pikapolonica_
Evo, pa da ne bomo samo o Bugabujih brali -> meni je tale voziček enostavno PRELEP. Stokke seveda user posted image
user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image

Čisto totalno fancy jeuser posted image







_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lepota
28.1.2009 20:39:31   
pob@linček
Men tud.A ti je cena tud vsec?user posted image

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lepota
29.1.2009 0:09:58   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Evo, pa da ne bomo samo o Bugabujih brali -> meni je tale voziček enostavno PRELEP. Stokke seveda user posted image
user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image

Čisto totalno fancy jeuser posted image








joj, kakšna krasotauser posted image

pa mater sem jezna.....user posted image  ko pa sem ga jaz kupovala pa so bile 4 barveuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lepota
29.1.2009 7:58:25   
Hope2
Lep, je, lep, samo za mene nepraktičen. Ne kupujem lepoteuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lepota
29.1.2009 8:07:59   
lananai
Nama tudi ne bi prišel v poštev (kolesa).
Sicer mi pa ni preveč všeč. Preveč fensi, za po trgovincah se sprehajat. Pa preveč "prazen". Barve so pa lepe. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lepota
29.1.2009 8:22:37   
pigor
Gršega vozička nebi mogli narest, kot je pa tole...

Da ne omenim "stabilnosti". Prejšnji teden se je ena mama pred mano na prehodu za pešce po nesreči z zelo majhno silo zaletela na pločnik. Ob tem je skorajda prevrnila celoten voziček z vsebino :) Še dobro, da je bil ata zravn, da je pravočasno ujel košaro in otroka...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lepota
29.1.2009 8:30:54   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: pigor

Gršega vozička nebi mogli narest, kot je pa tole...

Da ne omenim "stabilnosti". Prejšnji teden se je ena mama pred mano na prehodu za pešce po nesreči z zelo majhno silo zaletela na pločnik. Ob tem je skorajda prevrnila celoten voziček z vsebino :) Še dobro, da je bil ata zravn, da je pravočasno ujel košaro in otroka...


Pa saj ni pomembno, da je varen, važno, da je lep, no.

Drugače se pa abolutno z grdoto prevoznega, pardon, razstavnega eksponata user posted image


(odgovor članu pigor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lepota
29.1.2009 8:33:29   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: pigor

Gršega vozička nebi mogli narest, kot je pa tole...

Da ne omenim "stabilnosti". Prejšnji teden se je ena mama pred mano na prehodu za pešce po nesreči z zelo majhno silo zaletela na pločnik. Ob tem je skorajda prevrnila celoten voziček z vsebino :) Še dobro, da je bil ata zravn, da je pravočasno ujel košaro in otroka...


Ok, tole pa ne verjamem, da se je naredilo s stokkeom. Za lepoto seveda, vsak ima svoja merila, ampak glede nestabilnosti. Ta voziček sem vozila dostikrat - ima kolegica, sicer zelenega, pa je zelo stabilen in lahko vodljiv. Nestabilnost bi jaz kvečjemu pripisala trikolesnikom, za Stokke me boš pa bolj težko prepričala po tem, da si videla en voziček, ki se je skoraj prevrnil. user posted image

Tole o praznosti vozička me tudi zanima - saj na slikco nisem mogla pripopat otročka. user posted image



_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu pigor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lepota
29.1.2009 8:34:32   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Volga



Drugače se pa abolutno z grdoto prevoznega, pardon, razstavnega eksponata user posted image




A si se mal zaštrikala user posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lepota
29.1.2009 8:37:39   
Katey
Še dobro da imajo vsake oči svojega malarja, ker tale voz je meni kič od kiča, pa tudi cena mi ni merilo za kvaliteto.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lepota
29.1.2009 8:45:00   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Ok, tole pa ne verjamem, da se je naredilo s stokkeom. Za lepoto seveda, vsak ima svoja merila, ampak glede nestabilnosti. Ta voziček sem vozila dostikrat - ima kolegica, sicer zelenega, pa je zelo stabilen in lahko vodljiv. Nestabilnost bi jaz kvečjemu pripisala trikolesnikom, za Stokke me boš pa bolj težko prepričala po tem, da si videla en voziček, ki se je skoraj prevrnil. user posted image

Tole o praznosti vozička me tudi zanima - saj na slikco nisem mogla pripopat otročka. user posted image




se bom še samo tokrat oglasila, ker prepričane je brez veze prepričevatiuser posted image


glede stabilnosti zopet fora na temo baba videla, čula baba rekla....user posted image

jaz sem mojega mulca v tem čudu z veseljem in zadovoljstvom prevažala dve in pol leti, po vseh mogočih in nemogočih terenih, pa se mi niti enkrat ni zgodilo, da bi ga skoraj prevrnila...ok, sem bila šajtrava, pa sva se zaletela tudi v robnik, je malega vrglo v vozičku, vendar so ga pasovi obdržali tam kjer je treba in tako kot je bilo treba....user posted image

prazen? jaz seveda, če pa v njem ni največje dragocenosti user posted image  in tudi previjalna torba manjka.....in ja, to je podobno kot debata o dnevnih soba ali kuhinjah prepolnih vseh možnih praholovcev oz. mojem laboratorijuuser posted image user posted image user posted image

mah brez veze.....sicer pa je najlažje šimfat čez nekaj, o čemer nimamo niti pojma....

glede lepote pa se popolnoma strinjam: vsake oči imajo svojega malarja in prav je tako! meni pa je peg perego GRD, grd, grd.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lepota
29.1.2009 8:46:34   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Katey
Še dobro da imajo vsake oči svojega malarja, ker tale voz je meni kič od kiča, pa tudi cena mi ni merilo za kvaliteto.
Se podpišem.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lepota
29.1.2009 8:50:20   
Pikapolonica_
Madona ste navalile. A imate kakšne osebne zamere do Stokke vozičkov user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lepota
29.1.2009 8:51:36   
ZARA
Ne, samo ni mi všeč. Ne blago, ne model in ne cena. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lepota
29.1.2009 8:52:54   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ne, samo ni mi všeč. Ne blago, ne model in ne cena. user posted image


Pa cena ti je slična kot pri bugabujih. Samo zgleda da je bugabu okolici bolj všečen. user posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lepota
29.1.2009 9:10:44   
Lianna
1. mi je fulll lep. Samo pri nas ga še ne potrebujemo. Ko ga pa bomo bo pa sigurno Stokke.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lepota
29.1.2009 9:14:00   
jana banana
kam daš pa torbo s dojenčkovimi stvarmi?

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lepota
29.1.2009 9:15:54   
Pikapolonica_
Spodaj se namontira. Tako je kot en kovček user posted image

http://www.stokke-stroller.com/~/media/52A78B13F11140C0AEF7C99B6BF70D68.ashx?mw=332&bc=white

http://www.stokke-stroller.com/~/media/CF995BA0427045BCBC2BFBBE035AA8FD.ashx?mw=332&bc=white


< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 29.1.2009 9:17:53 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu jana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lepota
29.1.2009 9:21:56   
rija
ne, torba se pritrdi na ročaj, tisto spodaj je nakupovalna torbauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
29.1.2009 9:24:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lepota
29.1.2009 9:33:04   
Pikapolonica_


A vidiš to pa nisem vedela. Ampak tista 'nakupovalna torba' je vecja kot tole na sliki zgoraj. Res je tko kot en kovcek, kajne?

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lepota
29.1.2009 10:03:42   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: Volga



Drugače se pa abolutno z grdoto prevoznega, pardon, razstavnega eksponata user posted image




A si se mal zaštrikala user posted image



Zakaj?

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lepota
29.1.2009 10:04:34   
Raho
O tem, da je Stokke nestabilenuser posted image  - sem ga imela možnost voziti (z otrokom v njem) in se mi sploh ni zdel nestabilen. Meni osebno je lep, predvsem s temi živahnimi prevlekami.

Pri nas je odtehtala, da smo se odločili za bugabooja, velikost zloženega stokkeja - ja, moraš pa imeti kar avto zanj, da ga vsakič ne zlagaš na makfalate.

Jaz bugabooja ne bi zamenjala za noben drugi voziček. Ne samo, da mi je lep, ampak je tudi izjemno praktičen.

No, res pa je, da tudi jaz ne bi nikoli izbrala nobenega vozička z majhnimi kolesi, ker vem, da se jim na vsakem malo slabšem terenu zablokirajo vsa kolesa in z njim ne moreš nikamor.

Sicer pa vsake oči imajo svojega malarja. Pa še sreča, da je takouser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Lepota
29.1.2009 10:10:21   
rija
nakupovalana torba je čisto ploščata, zapeta z zadrgami, če pa te sprostiš, pa se poviša v torbo v katero dobiš brez problema velike pamperske in še ogromno nakupljenega....

nekak tak user posted image

user posted image

user posted image

malo nostalgije user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Lepota
29.1.2009 10:13:04   
Pikapolonica_
Raho, meni sta in Stokke in Bugaboo izredno lepa vozička. Oba. Je pa Stokke malce bolj poseben. Verjetno jih je zato manj.

Glede denarja in pojma drag vozicek, se sploh ne bi strinjala, ker v tej poplavi bugaboojev ne moremo ravno rect, da ljudje ne dajo 1000€ za vozicek. Sicer pa so se drazji od bugaboojev in stokkeov.

Rija - a to je tvoj sin? Kaksna lepota user posted image user posted image user posted image   Vozicek pa sploh. A koza je tut tvojauser posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?