|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   peticija: za brezplačno cepljenje deklic prot...
3.2.2009 11:51:24   
televrina
Tole sem dobila na mail z naslovom Matere, zaščitite svoje hčere. Vnaprej poudarjam, da ne želim sprožiti nobene polemike za/proti cepljenju, ker gre vedno za prostovoljno odločitev staršev, ki se odločajo, ali bodo svoje hčere zaščitili pred virusom hpv, ki povzroča raka na materničnem vratu. Podpisi se zbirajo zato, da bi cepljenje postalo brezplačno, torej dostopno vsakemu, ki to želi. V kolikor imate minuto časa, bi vas prosila, če lahko izpolnite
peticijo na strani:

[www.cervicalcancerpetition.eu]

"Ne bo ti vzelo veliko časa, lahko pa tvoj podpis veliko spremeni.
Evropski parlament se je odločil, da podpre uvedbo cepiva proti raku
na materničnem vratu, v kolikor se bo po celi Evropi zbralo milijon
podpisov. Trenutno jih je zbranih okoli 250 tisoč, kar je že
četrtina.Če se zbere potrebnih milijon podpisov, se bo uvedlo
cepljenje za deklice v starosti okoli 9-12 let v programih
nacionalnega cepljenja (kar seveda pomeni, da bo zastonj).
Če pa imaš še dodatnih 30 sekund, lahko klikneš posreduj in
posreduješ mejl naprej.
Hvala!"


Še originalno besedilo poziva:
"USTAVIMO rak materničnega vratu v Evropi

Vsako leto v Evropi 50.000 žensk zboli za rakom materničnega vratu, 25.000 pa jih zaradi te bolezni umre. Z organiziranimi in učinkovitimi presejalni programi bi lahko preprečili do 80% raka materničnega vratu. Nove tehnologije, imajo ob ustreznem izvajanju v okviru organiziranih programov potencial, da še dodatno znižajo stopnjo obolevnosti in smrtnosti za rakom materničnega vratu in preprečijo skoraj vsak primer te bolezni v Evropi.
Spodaj podpisani, kličemo k dejanjem Evropski parlament, Evropsko komisijo in vlade evropskih držav, in jih pozivamo naj:

1. si vztrajno prizadevajo za uvedbo učinkovitih organiziranih presejalnih programov, skladno s smernicami Sveta EU in Evropskimi smernicami za zagotovitev kvalitete presejanja raka materničnega vratu,

2. skozi profesionalno organizirane javno zdravstvene izobraževalne programe prepričajo vse ženske, kako pomembno je preprečevanje raka materničnega vratu in naj uporabijo vse prednosti uslug, ki so jim na voljo,

3. omogočijo izmenjavo dobre prakse med državami članicami, tako da se lahko vrhunsko strokovno znanje, ki obstaja v nekaterih državah članicah, uporabi enotno po vsej EU,

4. podpirajo neodvisne raziskave, ki bodo ugotovile kateri so najbolj ustrezni načini in sredstva za uvajanje novih presejalnih metod in cepljenj proti humanim papiloma virusom (HPV) in tako učinkovito prispevajo k zmanjšanju raka materničnega vratu po vsej Evropski uniji,

5. prepoznajte in podprite pomembno vlogo nevladnih in dobrodelnih organizacij ter prostovoljcev v procesu zmanjševanja raka materničnega vratu v Evropi."

---------------------------------

[televrina.moj-album.com]
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?