|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 0:49:33   
rija
user posted image

user posted image

pa ed hardy

user posted image

če pa so že "grdi"user posted image  so pa naj še odštekaniuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 0:55:43   
rija
user posted image

user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 7:25:02   
naja17
Uuuu rija tele zadnje so mi ful dobre... Ampak, jaz žal nimam tuk šuške, da bi dala 250 € za njih, pa tud 150 ne... Sem si kr vornk ponaredek v Avstriji kupla za 15 €, pa čist dobro služijo... Lih po tem snegu jih ne nosim, za to mam butke, ko je pa "suho", jih dam pa gor in so mi super... Udobno in toplo....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 7:59:21   
higuys
AJEJ, da bi vedela bi si jih prinesla več iz avstralije user posted image . Ja jih imam , že četrto zimo. Kupljene v Perthu za cca. 60 australskih dolarjev. Ne premočijo.  Mi pa niso všeč za med ljudi user posted image , si ne predstavljam,da bi prišla v službo z njimi..

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 8:04:03   
Pikapolonica_
Ne, ti čevlji ne premočijo. Ok, po lužah in vodi ravno nisem skakljala, ampak tako za v sneg in to -> meni je to namesto skibuck. Res je pa, da jaz nisem nek ekstremist v čofotanju po snegu. Ampak mislim, da vseeno ne bodo premočile.

Inesc, če imaš recimo številko 38/39, potem bi jaz vzela manjšo, če pa imaš čisto 39, pa raje, 39. Ne vem, no, ziher mi je ziher. Rjave so mi tut lušne.
Rija, a to kar si prilepila gor, to so Emu in ne Ugg? Če se ne motim. SO pa fenomenalne.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 8:06:09   
Pikapolonica_
Btw, ne vem, kje si dobila podatek, da je 7, naša 38?  7 je naša 39, 8 pa naša 41. Tako da bodi RES POZORNA!
Jaz se vedno ravnam po tejle lestvici in moram priznat, da se še niti 1x nisem zmotila, pa naročila napačno številkouser posted image

http://www.i18nguy.com/l10n/shoes.html#adult

Aja, pa še to. Jaz nikoli ne dajem direkt kreditne, ampak vse plačam preko paypala, tako da si raje ustvari še account na paypalu in potem plačaj preko njega.


< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 4.2.2009 8:08:22 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 8:10:48   
rija
ja, emu in ed hardy user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 8:14:11   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Če si pametna jih boš direkt iz australije naročila. Pridejo skor pol cenej. Pr nas so nabil cene k....user posted image

Pr nas so 250€.....iz australije z poštnino vred pridejo okol 150€. Jih je prjatlca par mescev nazaj naročila.

http://www.uggaustralia.com/index.aspx


kako pa je z plačilom??plačaš vnaprej ali ob prevzemu?? pa to pošta slovenije prinese?? ene so mi tok hude pa bi si jih naročila, samo ne vem...........avstralija je le daleč..........user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 8:19:00   
Pikapolonica_
Me to you, plačaš s kreditno -> lahko direkt preko ebaya in kreditne, lahko kombinacija ebaya in paypala. V vsakem primeru, dvomim, da ti da kdo po povzetju, ker stroški poštnine tukaj niso minimalni, da pa ti po povzetju pošljejo, je še vedno šansa, da jih ti ne dvigneš.
Za avstralijo ne vem, recimo iz amerike ti pošljejo preko USPS in ti prinese naša pošta. Malo bi bilo čudno, da se ti fliger doma parkirauser posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 8:20:39   
Pikapolonica_
Inesc, glej na teh imaš free shipping - brez poštnine; pa imajo tudi vse tvoje velikosti. Cena se mi zdi tukaj fenomenalna: http://cgi.ebay.com/New-UGGS-CLASSIC-TALL-WOMEN-S-BOOT-5815-SIZE-6-7-8-9-10_W0QQitemZ180325670054QQihZ008QQcategoryZ63889QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
Je pa res, da sprejema plačila zgolj preko paypala.


< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 4.2.2009 8:21:30 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 8:41:58   
rija
pikapolonica: nekaj mi ni jasno....včasih je v tabeli za 37 številka 7, pri teh pa je 6.....user posted image  kakšne si ti naročila?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 8:45:21   
Pikapolonica_
Moja napaka, ker sem narobe tabelo gledala in sem gleda MEN in ne ženskeuser posted image Tolk sem se zdaj zmedla, da sem šla na šuh gledatuser posted image Imam 37, včasih 38, odvisno od modela  in številka čevlja 6 pa 1/2.
Tako da bo Inesc imela kar prave podatke - 8 in pol je 39 in sedem in pol pa 38. Se opravičujem za napako.

Saj zato pa vedno trdim, da bolje parkat preverit tole številko noge, kot pa se zajebatuser posted image

< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 4.2.2009 8:46:02 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 8:47:52   
Pikapolonica_
M/W indicates Men's or Women's Sizes. Other systems are for either gender. System Sizes System Europe
35 35½ 36 37 37½ 38 38½ 39 40 41 42 43 44 45 46½ 48½ Europe 
U.S. & Canada
M 3½ 4 4½ 5 5½ 6 6½ 7 7½ 8 8½ 9 10½ 11½ 12½ 14 U.S. & CanadaM
W 5 5½ 6 6½ 7 7½ 8 8½ 9 9½ 10 10.5 12 13 14 15.5 U.S. & Canada

< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 4.2.2009 8:48:37 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 10:13:24   
inesc
Tole si se pa potrudila. HVALA!!!user posted image  Sem probala odpret tisto stran, pa ni več v funkciji. Je pa pogostokrat tako, da piše free shiping, vendar to velja samo za USA. Sem našla ene čokoladne za 164,99 dolarjev in 25 dolarjev poštnine. Pa spet ene za 150 dolarjev, vendar 42,50 poštnine.

A paypal ne zahteva kreditne? Moram tudi to uredit. Bom kar zdajle, da te še kaj vprašam, če mi ne bo jasno.

Sem pa zdej res zaskrbljena glede številke noge. Najraje bi jih šla prej probat. To bi bilo najbolj ziher. Sam mi ni za it v LJ...user posted image  Ja, nogo imam pa 39. Sam se zgodi, da imam kdaj tudi manj. Imam ene škornje celo 37!?! Pa če se malo raztegnejo. Morda bi vseeno vzela 38user posted image user posted image user posted image

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 12:53:56   
ursa30
jaz sem pa eni znanki, ki živi v avstraliji, poslala mail in jo prosila, če mi jih pošlje..imam številko 37, naročila sem ji pa tudi 37, sam upam, da mi bojo prov user posted image

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 13:44:43   
Pikapolonica_
Inesc, to kar sem ti prilepila ima free shipping do slovenie. Na ebayu moras imeti oznaceno, katero postnino gledas. Tako ti bo recimo to SVN (Slovenia) pisalo nekje 40dolarjev ali vec, ali pa free shipping.

Tudi za paypal potrebujes kreditno kartico, ampak kako naj se izrazim, imas dvojno zascito preko paypala in pa dolocene ugodnosti, najbolje, da si to preberes kar direkt na paypal.com user posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 13:50:11   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Jst sm si jih tud direkt iz Avstralije naročila.Vse skupaj s carino pri nas je bilo malo manj kot 150 evrov, ker pri nas so res 250, vsaj v Emporiumu so toliko, pa še znižal jih niso nč na razprodajah pujsi.


pa si naročila isto številko, kot jo imaš v resnici?

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ugice - kje???
4.2.2009 14:13:28   
inesc
Hvala Pikapolonica. Sem že uredila. Upam, da mi bo ratalo danes zvečer tudi vse pregledat in jih tudi naročit. Imam pa označeno shipping do Slovenije in zaenkrat še nisem zasledila "zastonjskega". Upam, da bom uspela najti tudi takšne!! Seveda bom javila.





_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?