|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj me je dočakalo včeraj ko sem iz službe pr...
5.2.2009 22:28:59   
Zanica
Včeraj prideva iz službe domov, in kaj me je dočakalo- prosim da tiste z slabim želodcem ne berejo-
meni se zdi da se je psička pokakala, potem je to valjda pojedla in isto spet pobruhala.... Smrdel je da ne moreš verjet, 1000x hujše kot pokvareno jajce.

Ker imam dve psički, ne vem katera je to naredila.... 

A je kdo kaj podobnega doživel?!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj me je dočakalo včeraj ko sem iz služb...
5.2.2009 22:42:02   
Mišni
Ne, sem pa pasjo drisko na copatih že raznosila po celem stanovanju, če to šteje.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj me je dočakalo včeraj ko sem iz služb...
5.2.2009 22:49:47   
nejcko
Naš kuža je imel drisko, ko nas ni bilo doma. Ponečedil se je sicer v predsobi, vendar je stopil noter in šel potem spat na posteljo.

Kaj češ, se zgodiuser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj me je dočakalo včeraj ko sem iz služb...
5.2.2009 23:24:01   
Ribica **
Seveda, da je ze pozrla drek in ga potem zbruhala. K sreci sem sedela zraven nje, da sem jo "vrgla" dol iz kavca, da je sla bruhat na parket in ne po kavcu.

Pa tudi celo postlo pokakano sem ze nasla, pa so bili vsi ostali doma user posted image  So ji dali kost za jest in je to po malem potem spuscala ven po moji postelji.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj me je dočakalo včeraj ko sem iz služb...
6.2.2009 9:02:45   
Arwenko
Se zgodi...ni za delat panike iz tega, nisi prva in ne zadnja, ki se ji je to zgodilo. Smo imeli že vse...od podriskanega, od požrtega in izbruhanega.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj me je dočakalo včeraj ko sem iz služb...
6.2.2009 9:03:53   
Anonimen
Mojadva tud če bruhata pol to požretauser posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj me je dočakalo včeraj ko sem iz služb...
6.2.2009 10:42:39   
tiana
moj mi je pojedu celo tablico KT! in pol pobruhal po celem stanovanju po mal-pa na srečo ni smrdel...ja kaj češuser posted image

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj me je dočakalo včeraj ko sem iz služb...
6.2.2009 10:43:55   
anabanana
Moj tudi vedno hoče požret bruhanje...user posted image

Kakanja pa ne...

Ej kaj takega še nisem doživela...sem pa doživela zadnjič na sprehodu, da se je tako podriskal, da je imel cel zadnji del v dreku, oblekco in povodec ... aaaaa ... ma kaj pa češ

user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj me je dočakalo včeraj ko sem iz služb...
6.2.2009 11:26:22   
Laubica
Moja pokojna psička pa je pojedla drek od našega malčka ko vedno posrano plenico dam ven pred vrata -da not ne smrdi-in kako se je oblizovala-jjjjjoooooooooooojjj sem skoraj jaz bruhala -ona pa ni

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj me je dočakalo včeraj ko sem iz služb...
7.2.2009 14:44:26   
Anonimen
moj kuža tudi včasih te njegove bruhece liže, bljak.
Pa če slučajno kdo pljune na tla zraven njega takoj poliže in se oblizuje zravenuser posted image
Najbolje je pa bil smešen ko je lizalko lizal (ne me zdaj napadat, menda je pojedel 2 v celih 9. letih, pa še to ker jo je meni vzel iz roke). No vlegel se je na tla, lizalko dal med sprednje tačke in tako celo polizal-menda je ene pol ure trajalo, niti malo je ni grizeluser posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj me je dočakalo včeraj ko sem iz služb...
7.2.2009 18:49:17   
LoCa
mah, kaj sm js doživela....sestra v službi, js tudi študentsko delo, pes še čisto svež, je bil zato v predsobi zaprt....in ga je očitno neki zvilo in je cel prostor podriskal, tudi tiste kote, kjer bi mogle bit letvice da zakrijejo šrpanjo zaradi stika stene in tal, in clo malo stene (očitno je ful špricalo). JA, driska je šla tja not :D. ma no koment, sem mislna da pobruham še js vse user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj me je dočakalo včeraj ko sem iz služb...
7.2.2009 20:36:33   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Moj tudi vedno hoče požret bruhanje...user posted image

Kakanja pa ne...

Ej kaj takega še nisem doživela...sem pa doživela zadnjič na sprehodu, da se je tako podriskal, da je imel cel zadnji del v dreku, oblekco in povodec ... aaaaa ... ma kaj pa češ

user posted image user posted image


Moja hoce pozret bruhanje, kadar zbruha hrano. Skoda stran metat user posted image

Sicer pa tole driskanje .. smo mi doziveli na morju. In dobro, da sem ob 6ih pa le vstala (jo je matralo ze od treh ponoci, pa se pac ne pustim motit), ker ji je kar teklo po tacah, riti .. povsod. In se je sla skopat, kaj pa cem .. kopalnica je bila na drugem koncu apartmaja, cevi za zalivat se pa boji.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj me je dočakalo včeraj ko sem iz služb...
20.2.2009 9:17:34   
Poka
Ojoj fuj... ja kaj vse doživiš pri psičkih... Moja mama ima dve shih-tzujke, sej sta ful luštni, sam tako neumnega psa, kot je ta druga, še pa nisem vidla... Stara je okrog 2 leti, pa se še zdaj ni naučila, da mora lulat in kakat zunaj, tako da se mi je že večkrat zgodilo, da sem stopila v kako lužo... user posted image Pa sta obe na isti način vzgojeni, sam ta mlajši očitno ne potegne.... 

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj me je dočakalo včeraj ko sem iz služb...
22.2.2009 14:12:04   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Ojoj fuj... ja kaj vse doživiš pri psičkih... Moja mama ima dve shih-tzujke, sej sta ful luštni, sam tako neumnega psa, kot je ta druga, še pa nisem vidla... Stara je okrog 2 leti, pa se še zdaj ni naučila, da mora lulat in kakat zunaj, tako da se mi je že večkrat zgodilo, da sem stopila v kako lužo... user posted image Pa sta obe na isti način vzgojeni, sam ta mlajši očitno ne potegne.... 


... ali je pa blond.user posted image  Ne, saj ne, saj ni hecno, boga kužika. No, pa mama, ki puca, pa ti, ki stopiš v lužo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?