|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je že prepozno
9.2.2009 17:27:20   
Anonimen
sem sredi tridesetih in v mladosti sem imela za seboj splav, ki ni bil spontan. sedaj se že pet mesecev trudim zanositi in ni uspeha. strah me je da ni zame že prepozno postati mamica. kaj storiti da bom imela več možnosti za zanositev. naj povem da jemljem tabletke s folno kislino
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je že prepozno
9.2.2009 17:35:56   
n.nati
Jaz ti predlagam, da greš do ginekologinje. Tudi jaz sem imela probleme z zanositvijo, sva se 1 leto trudila pa ni šlo, potem pa sem začela jemat klomifen in sem že po prvem jemanju zanosila.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je že prepozno
9.2.2009 17:51:55   
Anonimen
na drenovem griču obstaja ena gospa agata, kjer je pomagala tudi tistim, kjer medicinsko nikakor ni šlo.

tole je pa link, ki je bil tudi že tu gor
 
www.ringaraja.net/forum/zelišča/m_2846632/tm.htm
 
(tu mi ne prime linka, da bi direktno lahko kliknil gor, copy v googla pa bo)

< Sporočilo je popravil Melodie -- 9.2.2009 17:52:19 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je že prepozno
9.2.2009 18:48:18   
Anonimen
Folna kislina nima velike veze z zanositvijo, v glavnem je namenjena temu, da se zarodek pravilno razvija (zapiranje nevralne cevi oziroma prerpečevnaje nastanka spine bifide).

5 mesecev tudi ni veliko časa, predvsem sama sebe ne obremenjuj psihično in ne se spraševat, kaj če... ker s tem sama nase prenašaš pritisk, ki ni potreben. Ko bo, bo, sem zihr, da bo, samo moraš biti sproščena in ne mislit na dojenčka, ampak kako lepo se imata s partnerjem. Poznam kar nekaj punc, ki so zanosile, potem ko so to blokado v glavi odpravile.
Pa srečno in čim prej user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je že prepozno
9.2.2009 18:57:32   
Anonimen
Pojdi k G in ko te praša koliko časa delata na user posted image  reči da več kot eno leto, ker drugače je za nih vse OK če ja manj kot  1leto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je že prepozno
10.2.2009 8:07:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pojdi k G in ko te praša koliko časa delata na user posted image  reči da več kot eno leto, ker drugače je za nih vse OK če ja manj kot  1leto.


Tud jst ti to predlagam. Folna kislina pa res nima nič s samo zanositvijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je že prepozno
10.2.2009 9:11:32   
Ancy
če si sredi tridesetih in imaš za sabo nespontani splav imaš če ni bilo zapletov enako možnost zanositve kot sovrstnice, zato se ne boj. Mogoče bo pa trajalo malce dlje kot pri 22-letnici..... Kar pozitivno naprej user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je že prepozno
10.2.2009 9:33:51   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Ancy

če si sredi tridesetih in imaš za sabo nespontani splav imaš če ni bilo zapletov enako možnost zanositve kot sovrstnice, zato se ne boj. Mogoče bo pa trajalo malce dlje kot pri 22-letnici..... Kar pozitivno naprej user posted image


Točno to sem mislila napisat. Hotela sem samo dodati; če sklepam po sebi - tudi jz sem zelo mlada umetno prekinila nosečnost - me je potem v kasnejših letih ves čas skrbelo, kaj pa če je bil abortus napačna odločitev in zdaj zaradi tega ne bom mogla imeti več otrok? Mislim, da te to najbolj skrbi, sicer ne bi omenila nespontanega splava. Naj povem, da sem sama zdaj drugič noseča. Prvič tudi ni šlo kar takoj, sicer se nisem niti obremenjevala kdaj bo, enostavno sem se prepustila z mislijo: Bo KO bo. Nisem sicer štela mesecev, ampak nekako po občutku se mi zdi, da sem imela sigurno vsaj pol leta nezaščitenih spolnih odnosov. Brez  vitaminskih dodatkovuser posted image ...Zdaj v drugo pa je ratalo v 3-eh mesecih. (Ja, zdaj sem pa štela user posted image ) ...Tako kot je rekla Ancy, če ni bilo zapletov, se nimaš kaj bati. Le pogumno.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali je že prepozno
10.2.2009 9:42:13   
Lalica1
IZVIRNO SPOROČILO: Melodie

na drenovem griču obstaja ena gospa agata, kjer je pomagala tudi tistim, kjer medicinsko nikakor ni šlo.

tole je pa link, ki je bil tudi že tu gor
 
www.ringaraja.net/forum/zelišča/m_2846632/tm.htm
 
(tu mi ne prime linka, da bi direktno lahko kliknil gor, copy v googla pa bo)


Sicer nisem šla pogledat o čem se gre, ampak se mi te zadeve ne zdijo glih najboljše. Vsak izhod v sili tudi ni najboljši. Zato ti tudi jaz svetujem, da obišči G, ki ti bo svetoval kako dalje. Sicer pa 5 mesecev res ni veliko in nikakor ni prepozno!

Pa srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali je že prepozno
10.2.2009 18:52:12   
girly
če po 1 letu rednih odnosov ne zanosiš, pojdi do g. do takrat pa veselo user posted image . lahko poskusiš z merjenjem bazalne temperature, testi ovulacije in si tako poskusiš izračunati plodne dni. aja, pa malo pobrskaj po forumu zanositev. tam so ženske s takšnimi in drugačnimi problemi

srečno!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali je že prepozno
10.2.2009 20:02:21   
Anonimen
tudi jaz sem imela 1x splav, ki ni bil spontan in 5 let za tem sva se odločila za dojenčka in je trajalo dobra pol leta preden sem zanosila. Sva pa v 6-em mesecu sexala le enkrat in je ratalo. Boljše kot prej 5 mesecev skoraj vsak dan in ni blo nič. Sprostiti se moraš. Srečno!

(odgovor članu girly)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali je že prepozno
11.2.2009 16:36:35   
nastasja
no...jst  sm mela splav pri 18ih, zanosila in rodila nato pri 24.....potem pa smo se lani začel trudit (zdaj sm 33) pa nič od nič celo leto. So mi dali klomifen, ampak ga nisem jemala ker sem zanosila in splavila. (sama menim, da so krive moje čudne menstruacije, ki so bile sicer vsak mesec ampak kr nekaj). Po abraziji sem imela končno mesntro takšno kot mora bit in seveda zanosila v prvem poskusu.   Na začetku sem mela krvavitev - so mi dali dabrostron - pa ga nisem jemala-ker sm si rekla če bo šlo naprej bo pač šlo----vendar ni ....navkljub hudemu bruhanju (bila 3x v bolnici) vse uspešno prestala in sedaj že 3 dni čez PDP.
Ne obremenjuj se. Sploh pa pravijo da če si to želiš se največkrat sploh ne zgodi. Takrat ko najmanj pričakuješ, pa bo. Časa imaš še dovolj, ko pa bo minilo 1 leto pa le pojdi do g.
Lahko pa si tudi meriš bazalno temperaturo - tako so svetovali meni- vsak dan še preden vstaneš si nameriš pod jezikom. Boš videla če imaš sploh ovulacije take kot naj bi bile. Če niso ti takrat pač dajo klomifen, ki spodbija delovanje jajčnikov.
Pa veliko uspeha!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?