|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2006 - 3. del
10.2.2009 17:42:39   
urška76
viv user posted image  za tvojo ta veliko bejbo. Kaj ti je pa sosed storu? Ziher kaj v vezi gradnje vašega novega stanovanjca.
Aja kako se držite?
Naša mala pa preseneča s kahlico. Zdele je že neki časa suha, pa pove za lulat. No vsaj za neki je dobro, da sva doma, šparava na plenicah user posted image
Za ob pol sedmih smo pa pri zdravnici naročeni.. Špela je že ok, je že cel dan brez vročine, Miha jo ima pa še kar čez 38. user posted image  Sam gledfe na neumnosti, ki jih počne je tud on že ok user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: November 2006 - 3. del
10.2.2009 19:07:16   
Aja1
Čer.

Mi smo kar ok. Moj vse skupaj prenaša zelo dobro. Upam le, da ne pride to še za njim.

Krfjolca, super za proslavo.user posted image

Viv - si ponosna na svojo bodočo prvošolko? Je bila vesela na vpisu?



_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: November 2006 - 3. del
10.2.2009 19:16:54   
Nogavica
Evo, tudi jaz sem od zdravnika. Dobila sem napotnico za dermatologa, je rekel, da so nekatera znamenja vsekakor za pregledat malo bolj natančno. Dobila sem tudi napotnico za odvzem krvi, natančneje za pregled delovanja ščitničnega hormona, ker pravi, da imam malo zadebeljeno ščitnico user posted image . Pa Sinecod tablete moram jemati in če ne bo kašelj minil v 10 dneh, moram nazaj, da mi da napotnico za slikanje pljuč, sicer danes na pljučih nič ni slišal.

Drugače pa moram pohvalit Živo, ker je zadnje dni ful pridna. Ko gremo kam, lepo pridno hodi z nama, ne trmari, ne fehta več vsake igrače v trgovini user posted image , doma je pridna, brez izpadov ... taka prava punčka je postala, se mi zdi. user posted image  
krfjolca, bravo za pohvale za predstavo user posted image

viv, tebi pa bravo za tvojo veliko punco user posted image

urška76, upam, da bo tudi Miha kmalu zdrav user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: November 2006 - 3. del
10.2.2009 19:19:54   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica


Drugače pa moram pohvalit Živo, ker je zadnje dni ful pridna. Ko gremo kam, lepo pridno hodi z nama, ne trmari, ne fehta več vsake igrače v trgovini user posted image , doma je pridna, brez izpadov ... taka prava punčka je postala, se mi zdi. user posted image  



Imaš kakšen recept? user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: November 2006 - 3. del
10.2.2009 19:25:01   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica


Drugače pa moram pohvalit Živo, ker je zadnje dni ful pridna. Ko gremo kam, lepo pridno hodi z nama, ne trmari, ne fehta več vsake igrače v trgovini user posted image , doma je pridna, brez izpadov ... taka prava punčka je postala, se mi zdi. user posted image  



Imaš kakšen recept? user posted image



Le na dan z njim. Naša je pa ravno zdaj cca 10 dni katastrofalna.

_____________________________




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: November 2006 - 3. del
10.2.2009 19:29:16   
Zamima
naša spet v postelji in se dere: babica, deda! Mami! deda! babi! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: November 2006 - 3. del
10.2.2009 19:30:32   
Nogavica
Zamima in Aja1, saj po mojem je samo zatišje pred nevihto. user posted image

Sem pa pozabila napisat, da je naš otrok končno začel peti pesmice. user posted image  Do zdaj je samo poslušala, plesala in nama ukazovala, katero naj midva pojeva.
Pa svoje knjigice (tiste, ki jih ima najraje) pozna vse na pamet; sem ji zadnjič brala, potem sem pa pri vsaki povedi spuščala najprej konec, potem pa še vmes in je vse znala. Se mi je fajn zdelo.

< Sporočilo je popravil Nogavica -- 10.2.2009 19:31:00 >


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: November 2006 - 3. del
10.2.2009 19:36:35   
Aja1
Naše pa pravljice ne zanimajo. Niti pod razno. Rada gleda Cicido (to obveno z babi), da bi ji pa kdo bral pravljice - za njo predolgočasno. user posted image

_____________________________




(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: November 2006 - 3. del
10.2.2009 19:38:33   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Naše pa pravljice ne zanimajo. Niti pod razno. Rada gleda Cicido (to obveno z babi), da bi ji pa kdo bral pravljice - za njo predolgočasno. user posted image


mislim, da bi bile Zala in Neja dobri prijateljici user posted image , sicer ji tu pa tam preberem kako res kratko pravljico, ampak, ponavadi ji je bolj zanimivo, če ji pojem....


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: November 2006 - 3. del
10.2.2009 19:39:55   
Zamima
še vedno se oglaša user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: November 2006 - 3. del
10.2.2009 19:46:04   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Naše pa pravljice ne zanimajo. Niti pod razno. Rada gleda Cicido (to obveno z babi), da bi ji pa kdo bral pravljice - za njo predolgočasno. user posted image


mislim, da bi bile Zala in Neja dobri prijateljici user posted image , sicer ji tu pa tam preberem kako res kratko pravljico, ampak, ponavadi ji je bolj zanimivo, če ji pojem....


Najbrž da res user posted image . Škoda da smo tako narazen doma. 

_____________________________




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: November 2006 - 3. del
10.2.2009 19:48:08   
Aja1
Ma sem smotana. Ravnokar sem uničila novo trenirko maya maya user posted image . Aceton mi je kapnil na hlače in takoj so ratale roza pike user posted image user posted image user posted image .

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: November 2006 - 3. del
10.2.2009 19:48:23   
Zamima
zdaj pa mislim, da se bo vdala user posted image

A bo spomladi kako srečanje?  user posted image Še na nobenem nisem bila user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: November 2006 - 3. del
10.2.2009 19:50:28   
Aja1
Upam, da bo srečanje. Jaz tudi nisem bila na tistem, ker smo se ravno tisti dan vračali iz morja.
Torej - bo srečanje?????

_____________________________




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 9:51:31   
marella1
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Upam, da bo srečanje. Jaz tudi nisem bila na tistem, ker smo se ravno tisti dan vračali iz morja.
Torej - bo srečanje?????


Tudi jaz sem ZA srečanje.


_____________________________

»Pride čas, ko ni več časa«, D. Zajc

LANA 13.11.2006

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 9:53:04   
marella1
viv: user posted image user posted image Se prvošolka veseli šole? 

_____________________________

»Pride čas, ko ni več časa«, D. Zajc

LANA 13.11.2006

(odgovor članu marella1)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 10:35:38   
urška76
Dan!
Sem že zjutri hotla neki napisat, pa mi je RR ven vrglo. Vse ostalo mi je pa normalno delalo user posted image
V glavnem Krfjolca včeri sem ti pozabila čestitat za dobro speljano proslavo. Zdej pa se pazi in počivaj.
Miha je danes že brez vročine, vendar sva do petka doma. Špela je tud danes še znama, čeprav je že za v vrtec. Jutri jo bo pa Žiga peljal, da se vsaj ona mal prelufta.
Zdele se mi že kregata. user posted image  Bom mogla it red delat, sam ju ponavad mal pustim, da se sama zmenta. Posredujem, če gredo stvari predaleč.
Mi smo tud za srečanje, pol ko bo že mal bolj toplo. Da bomo lahko zuni, pa se bodo otroc lahko igral. Sam ne med prvomajskimi, k mamo mi v planu obisk pr žlahti v Lux.

(odgovor članu marella1)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 11:47:22   
max81
dan...Aja1 upam, da je vse okuser posted image

pri nas vse po starem...tamal je šel spat, N gre pol k se junior zbudi..jest pa kuhat..tastar spi k je iz nočne

baje da grem v petek smučat jeeeeeee...nisem že odkar sem domauser posted image ...kdo mi je pa kriv a neuser posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 13:03:30   
krfjolca
Hvala za čestitke :)

Jaz sem očitno s službo zaključila. Danes sem bila pri zdravniku in niti slučajno še nisem OK. V pljučih se še vedno nekaj sliši, izkašljujem še fuuuul, sinusi so pa zgleda spet slabše, saj so me spet začeli zobje bolet. Tako da sem dobila antibiotik. Evo, po skoraj 14 dneh bolehanja user posted image . Zdaj pa upam, da bo čimprej prijel, ker imam že dovolj tega smrkanja in kašljanja. Tako da bom med počitnicami urejala stvari v šoli.
Pa posvetovalnico sem imela tudi danes, tako da sem bila celo dopoldne po čakalnicah user posted image . Je pa vse v redu, tamala se je pa že tudi na glavo obrnila. Čez 4 tedne imam še en UZ. Sem pa srečala ene 3 nosečke, s katerimi smo že dve leti nazaj klepetale na posvetovalnicah. Prav zanimivo, kot bi se zmenile. Pa moja frizerka je čez vikend rodila punčko, prva punčka je pa en mesec starejša od Anžeta.



_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 13:40:24   
viv_
Evo, javlja se nadvse ponosna mama viv user posted image .

Joj joj, letošnje leto pa je v znamenju bolezni. Krfjolca, kot starejša in pametnejša oseba ti ukazujem, da se vležeš in ga nehaš srat okol! Misli nase in na mulčka! Jasno?! Ja!

Tuko...

Ostali, upam, da furate OK, da ste zdravi in da se imate fino...

Mi imamo celo štalo zaradi bajte. En sosed je res "1. liga". Me je že imelo, da bi vse skupi pustila pa bi iskali drugo varianto, ampak mi vsi pravijo, naj ne bom nora, naj sfuram do konca in če bo kaj, naj samo kličem policijo. Ker papirje imamo vse, tako da smo kriti. Ma ne vem, upam, da bo počasi bolje... Ampak res sem slabe volje... Pa še sama sem spet doma, ker je ta star v Nemčiji. In tok gre vsem v nos, da smo "privatniki", ampak noben pa ne vidi, kok truda gre v to... Mah, nima veze. Pa ni me treba brat, k sam morim, ampak sem slabe volj!

< Sporočilo je popravil viv RR -- 11.2.2009 13:42:29 >


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 13:49:41   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Mi imamo celo štalo zaradi bajte. En sosed je res "1. liga". Me je že imelo, da bi vse skupi pustila pa bi iskali drugo varianto, ampak mi vsi pravijo, naj ne bom nora, naj sfuram do konca in če bo kaj, naj samo kličem policijo. Ker papirje imamo vse, tako da smo kriti. Ma ne vem, upam, da bo počasi bolje... Ampak res sem slabe volje... Pa še sama sem spet doma, ker je ta star v Nemčiji. In tok gre vsem v nos, da smo "privatniki", ampak noben pa ne vidi, kok truda gre v to... Mah, nima veze. Pa ni me treba brat, k sam morim, ampak sem slabe volj!


Viv en velik user posted image zate. Sej bo boljš. Če pa sosed preveč mori pa res kar pred njim telefon v roke pa policijo poklič. Enkrat mu boš to naredila pa bo raj nehu. Navš zdej nehala, ko sta že v bistvu pri koncu (največ delapa letanja se mi zdi, da je s papirji). Ta star bo pa kmalu doma, pa te bo potolažu.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 14:05:54   
Zamima
Viv, mi imamo že leta izkušnje s sosedi, take in drugačne, user posted image , najbolj žalostno je pa, da so nekateri izmed njih mislili, da bojo lahko pometali z mano v ulici dobesedno, pa se je moj "gor postavil" in si ne upajo več težit user posted image . Sicer mi takrat ni bilo niti malo prijetno, nasprotno, bilo me je kar malo strah, da ne bo spokalo user posted image . Ampak zdaj je stanje tako, da se ne pogovarjam pač z njimi in imam (zaenkrat) svoj mir, če pa bo karkoli pa itak kličem policijo.

Tako, da Viv, svetujem ti, da se ne daš!

Krfjolca, ti se pa ne igraj user posted image , leži in počivaj, nisi super woman user posted image , poslušaj Viv!

S tamalo bova začeli zbirat Jagodka sličice user posted image sem ji kupila danes album in par paketkov, je čisto nora na Jagodko user posted image . Pa ji naj bo, ko je zadnje čase taaak "pridna"



< Sporočilo je popravil Zamima -- 11.2.2009 14:07:09 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 18:09:09   
Zamima
Urška & Žiga

hvalaaaaaa user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 18:25:35   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Urška & Žiga

hvalaaaaaa user posted image user posted image user posted image



Ni za kaj, samo, da je prišlo. user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 19:07:36   
Aja1
Čer.

Krfjolca, počivaj.

Uf, sosedje so lahko res nadloga. Je pa veliko vredno, če imaš dobre sosede. Midva sva ravno zdaj gledala za eno parcelo, pa je tam en sosed drogeraš...itak, da je takoj odpadlo. user posted image

Punce, gremo danes na 200?

_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?