|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 19:49:23   
max81
u se bomo mogle pa fest potrudit, da bomo dones prišle do200keuser posted image


evo tamale2 sta šla ravno spat...jest pa takoj na kavč pred tv..tastar gre pa spaet v nočno

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 19:50:29   
Aja1
Midva bova pa danes gledala Petelinji zajtrk. Menda je dober film.

_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 19:58:34   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Midva bova pa danes gledala Petelinji zajtrk. Menda je dober film.

mi2 sva ga pa že..ja luštn je

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 20:01:45   
Aja1
Evo, me moj že kliče. Bom prišla med reklamami pomagat, da pridemo do 200 user posted image

_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 21:05:25   
max81
hahahaha...Aja1 a ne slo1 ni reklam a user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 22:10:27   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: max81

hahahaha...Aja1 a ne slo1 ni reklam a user posted image

Res jih ni blo user posted image
Tako malo gledam tv, da tega nisem vedla user posted image

Mirno noč vsem. 200 pade jutri user posted image

_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: November 2006 - 3. del
11.2.2009 22:37:53   
max81
a ne na popu pa na 5 minutuser posted image , da sprot pozabš kaj gledašuser posted image

tud jest bom počas šla u pančevo...moj je odpeketal..tamaledva spita..jest pa samo še pod tuš in hop v posteljouser posted image

nočko

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 7:28:37   
urška76
Jutro!
Naša miš je šla v  vrtec. Baje se ji je tako v igralnico mudilo, da oči tud lubčka ni dobil user posted image .
Miha zdele gleda Frančka, da mu bo hitreje čas do zajtrka minil. Po zajtrku, ga bom zaposlila z izdelavo mobila, pol bova pa verjetno šibala na en čist kratek sprehod. Sam še prevert moram, če je res čisto brez vročine. Se mi pa zdi, da bom zdaj zdaj zgnila. Sem že 14 dni skor skoz notr. Ne morm verjet, da bom to rekla, ampak komi čakam, da grem lahko v službo user posted image .
Včeri je bil pa naš na sestanku v vrtcu in baje bodo nae malčke, ki so zdej pri eno leto starejših otrocih (ki gredo jeseni v šolo), dali med eno leto mlajše, ker baje ni v nobeni skupini nobenega prostora. user posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 8:12:16   
viv_
Morgen, dečve user posted image

Sam da je sonce se prec boljš počutim... jeeeeeee! Sem se odločla, da se sosedu namo pustil in bomo fural do konca! Klinc ga gleda! user posted image  Pa jutro končno ta star user posted image  pride domov! Komej čakam, res!!!! V soboto pa, če bo lepo vreme, moramo skočit kam na izlet. Čeprou se mi revež kar malo smili, ker bo danes ponoči vozil 10 ur domov iz Nemčije... No ja, bomo videli kako in kaj...

Urška, zarad vrtca se ne sikiri. To je stalna praksta, da jih skoz dajejo sem in tja... Pa se čist OK obnese. Pri Mirni gre pol skupine letos v šolo, pol jo pa ostane...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 8:50:39   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Urška, zarad vrtca se ne sikiri. To je stalna praksta, da jih skoz dajejo sem in tja... Pa se čist OK obnese. Pri Mirni gre pol skupine letos v šolo, pol jo pa ostane...


Ma sej, če bi ga dal med njegov letnik (to sem itak vedela, da bo nekam padel), sam med eno leto mlajše, ko je bil zdaj med večjimi. Se bojim, da mu bo dolgčas, ker se bodo vzgojiteljice pač bolj prilagajale štiriletnikom, ki jih bo več, kot petletnikom tik pred šolo. K če je mal po nama, je pameten ampak len in rabi skoz neko spodbudo. No sej upam, da bo vse ok, pa da nav neke panike. Se bova pač morala malo več doma ukvarjat z njim, kar se učenja tiče. Ker mi radi učenje pustimo v vrtcu, doma pa izkoristimo za igrouser posted image  in seveda veliko smo zunaj, če nam le vreme in zdravje to dopušča.
Vi pa le pejte na izlet v soboto. Pa namesto da vozi ta star, ga malo pocrklej, pa ti vozi user posted image . In fino, da se ne boš dala sosedu. Sam kaj ga ma za motit?, Če mate vse papirje, pol je zihr vse ok, pa če bi bil stranka v postopku bi itak mogu dat svoje soglasje, predno bi si lahko papirje zrihtala. Mah sej zmeri se kdo najde, ki teži brez veze.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 9:33:30   
marella1
IZVIRNO SPOROČILO: urška76

In fino, da se ne boš dala sosedu. Sam kaj ga ma za motit?, Če mate vse papirje, pol je zihr vse ok, pa če bi bil stranka v postopku bi itak mogu dat svoje soglasje, predno bi si lahko papirje zrihtala. Mah sej zmeri se kdo najde, ki teži brez veze.


Fovšarija ga moti
user posted image


_____________________________

»Pride čas, ko ni več časa«, D. Zajc

LANA 13.11.2006

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 9:36:28   
marella1
viv: ne delaj mu usluge, da odnehaš. Jaz vem, da boš ti speljala tako kot se za gre

urška: vi pa naslednje leto v šolo, ne? Bo šel Miha v Ljubljani ali v Domžalah?

Krfjolca: drži se


_____________________________

»Pride čas, ko ni več časa«, D. Zajc

LANA 13.11.2006

(odgovor članu marella1)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 9:59:50   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: marella1

urška: vi pa naslednje leto v šolo, ne? Bo šel Miha v Ljubljani ali v Domžalah?




Planiramo, da gre v Domžalah. Ne bi rada, da bi v treh letih trikrat prijatelje menjal. Pa še če pride v drugi razred v Domžale, potem bo veliko na slabšem kot v prvem. Kar se prijateljstva tiče. Miha težko sprejema novo okolje, ga je treba dobro psihično pripravt, potem pa v Domžalah ne pozna otrok in v drugem razredu so otroci že v glavnem pogrupirani in nebi rada, da bi zaradi tega imel težave pri navezovanju stikov.
Mah sem zaščitniška, sam...

(odgovor članu marella1)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 10:49:11   
urška76
Punce se spomnite pikapololonice? Tiste, ki nas je za nextove cunce zagrela. Gledam zdele eno drugoo temo in ima bejba v podpisu, da bo v drugo zibala user posted image . Sam kle gor se pa kr nč več ne javiuser posted image , da bi še katero od vas prepričala user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 11:00:40   
urška76
Bom mela mal samogovore, da boste zvečer laži na 200 user posted image
Sva bila z Mihom na enem kratkem sprehodu (celih 15 min), pa je revežmali ratal tako lačen, ko je ugotovil, da ne greva v trgovino, da sva morala domov (beri: je bil užaljen v dno duše, ko je ugotovil, da nimam denarnice sabo in ne bo nič s sladkarijo). Je pa potem doma res pojedel en jogurt 2,5 dcl. user posted image Mogoče je bil pa res lačen.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 11:41:46   
krfjolca
Saj res, a ni Pikapolonica takrat nekaj javila, da je naročila tiste stvari od Nexta? Pa pol ni bilo ne duha ne sluha user posted image . A je še katera kaj naročila?

Jaz sem pa zdajle samo do Merkatorja skočila, ker imamo izropan hladilnik in shrambo. Pa sem s takim glavobolom domov prišla, da je groza. Pa včeraj isto, ko sem prišla od zdravnika. Mater mi gre že tole na živce, že 14 dni sem vsa čudna! user posted image
A je katera že imela kdaj težave s sinusi? Koliko časa traja, da se pozdravi, pol ko enkrat antibiotik dobiš? Res bi bila rada čez vikend OK, ker imamo cel kup enih praznovanj.

Mulček je prejle na sprehodu padel v ogroooomno lužo user posted image . Direkt v ribo. So prišli domov, mi je prišel takoj povedat, da je "obtičal v blatu". Sem se morala prav smejat - je citat iz risanke Florjan - gasilski avto user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 12:20:06   
urška76
Joj krfjolca dej nehi se igrat. Hladilnik lahko tvoj napolni na poti iz službe. Ti lepo počivaj in pij in jej AB in v glavnem upoštevaj nas modre (stare) glave, ki ti svetujemo počitek. user posted image  da boš hitreje zdrava. Pa če bi vedela, da nisi dobila stvari iz nexta bi ti pa povedala. Midva sva ravno prejšni teden naročevala. Zdej pa čakam, da pride roba. Pravijo, da deset delovnih dni približno. Ko bom spet kaj v fazi nakupov ti sporočim.

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 12:25:56   
urška76
Moj Miha ima tud posrečene fore. Danes mi je nekaj razlagal kako se reče po angleško pa sem ga pohvalila. Pol pa on meni:
M:Kako sem vedel!?!
J: Ja brihten si a ne (in mi gre na smeh)
M: Ja sem z glavo pomislu. (komaj sem se zadržala, da se nisem režat začela)

S Špelo pa še nimava kakih globjih pogovorov, ker je pol stvari še ne razumem. Sej, zdekj ko se je pozdravila, se bomo poslovil od dude počas, pa bo potem tud verjetno bolje.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 12:52:37   
urška76
Spet jest s samogovorom, sam kaj ko nima kaj počet, zdej ko je mali zaspal.
Ja sva mela borbe, da on pa ne gre počivat, pa da ne bo pižame oblekel, pa... Sem mu rekla, za vsako kujanje, boš dlje počival. Zdej imaš do enih, če se ne oblečeš sam do dveh, če boš pa še trmaril boš pa v postelji, dokler ne pride Špela domov. No in zdej je bil tak ljubi mir v sobi, da sem ga šla pogledat in naš pobalin spi. user posted image  Tok o tem, da on pa ni utrujen. user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 13:38:08   
krfjolca
Ma saj samo počivam že 14 dni! Mal moram pa tud na zrak, se mi bo drugače zmešalo.

Sem si pa zdajle lase pobarvala. Sem hotla majčkeno oranžkast odtenek. Ja valda user posted image  - sem živordeča, kot una, ki je Emo vodila ... Merljakova al kaj je že. Moram počakat, kaj bo moj reku, sicer barva ni tako slaba, sam seva kot semafor!





_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 13:40:08   
krfjolca
Tamal pa spet noče zaspat. Se visi, da sva se crkljala zjutraj do 8h.
Zdajle posluša Sapramiško, sam pomojem ne bo zaleglo. Nosit ga pa res ne morem več naokrog, da bi ga uspavala ...

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 13:55:46   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

Ma saj samo počivam že 14 dni! Mal moram pa tud na zrak, se mi bo drugače zmešalo.

Sem si pa zdajle lase pobarvala. Sem hotla majčkeno oranžkast odtenek. Ja valda user posted image  - sem živordeča, kot una, ki je Emo vodila ... Merljakova al kaj je že. Moram počakat, kaj bo moj reku, sicer barva ni tako slaba, sam seva kot semafor!




Prvi stavek mi je tako znan user posted image  Sem jest tud že 14 dni not, stem da sem zdrava ob bolanem otroku, pa še popoldne ni mojega doma, da bi se šla mal sama ven zbistrit. No sej bo kmal bolje.

Barva se ti pa samo zdi, da seva, ker se nisi navajena take. Boš vidla, da bo tvoj navdušen user posted image  Men je taka barva full všeč, sam si drznem sam pramene take dat user posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 13:57:07   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

Tamal pa spet noče zaspat. Se visi, da sva se crkljala zjutraj do 8h.
Zdajle posluša Sapramiško, sam pomojem ne bo zaleglo. Nosit ga pa res ne morem več naokrog, da bi ga uspavala ...


Kaj pa če bi se skupaj crkljala? Bi ti počivala, pa še mali zraven. Kaj bi dala, da bi se našadva kdaj do osmih crkljala v postelji  Sta vedno pred sedmo pokonci.user posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 14:25:48   
Žiga
Pa mamo medaljo... user posted image Tina!!!

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: November 2006 - 3. del
12.2.2009 14:35:22   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: Žiga

Pa mamo medaljo... user posted image Tina!!!


user posted image
ej ti v službi prej veš za medalje, k jest k sem doma. Kok je enim hudo v službi user posted image

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?