|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   C
13.2.2009 13:12:16   
suminjam
Pozdravljene!

Z fantom sva se zaenkrat odločila, da se bova poročila samo civilno, midva,priče in potem kosilo.

Ker nimam ideje kako bi se za tisti dan oblekla bi prosila če se je katera tudi takole porčila kako ste bile tisti dan oblečene,ste imele zraven šopek, kaj pa slikanje?
Bo pa to enkrat v maju.
No lahko še katera napiše kako je vse skupaj potekalo.user posted image

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: C
13.2.2009 14:27:52   
Lalica1
Obleci se kot hočeš. Ene imajo prav tako belo (ali podobne barve ) obleko s šopkom, druge kakšne druge barve obleko (a la večerno obleko), spet ene pa imajo kakšen kostum (za eno vem, da je imela črnega user posted image , ampak zelo kratek zakon. Pa ne zaradi barve!!!). To je čisto tebi prepuščeno in tu so važne samo tvoje želje. Poskrbi pa za to, da se boš dobro počutila v tem kar boš oblekla. Jaz sem imela šampanjčevo dolgo obleko, ki sem jo potem nameravala zamenjati za rdečo. Vendar sem se v njej počutila tako super (pa še moja je bila), da sem jo imela ves čas na sebi. Ker je to samo enkrat v življenju.... Verjetno.

Pa vso srečo v zakonu ti želim!!!    user posted image

(odgovor članu suminjam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: C
13.2.2009 18:08:30   
Spark
Moja kolegica si je bila kupila nov svetel kostim, in to je imela.
Ne spomnim se ali je imela šopek ali ne.
Bila pa je on in njen možek, ter priče.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: C
20.2.2009 13:59:06   
komarka
midva sva imela civilno psebej, cerkveno pa kasneje in sva najprej hotla neki na hitr opravt. POl me je pa na srečo nea prijateljica opozorila, da je bistven namen in pomen poroke in da z obleko, rozami in podobnim izrazamo koliko nam kaj pomeni. Za vsako priloznost je glazba in obleka...

Potem sva naredila takole: olečena sva bila slovesno, a "lahkotno". On ni imel obleke in kravaet, ker se v tem ne počuti dobro, pač nobel hlače in srajco, jaz pa krilo in buluzico in jaknco-v čemer sme se počutila SUPER.

Za šopek mi je prines tri rdeče vrtnice.
Potem smo šli na kosilo s tistimi nekaj povabljenimi.Bratova punca nama je naročila torto in je blo prav lepo.

vse super in fajn, razen da nisva razmišljala kaj bova počela zvecer (poroka je bila dopoldan) in sva pol mal lutala po ljubljani in skala kaj primernega za zaplesat, nazadnje pa šla domov, ker nisva nič dobrega našla...

Nauk zgodbe: naredta si svoj dan, pomislita kaj vama je vseč in tako izpeljita. Spodobi se skoraj vse user posted image
sploh glede barv-izberi tako ki tebi pristaja.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: C
22.2.2009 21:25:58   
urša28
lahko imaš vseeno belo obleko,,pa seveda tudi poročni šopek,saj se boš poročila kajne,,to pa seveda gre zraven,,tudi poročne dvorane so zelo elegantne,ti pa se zavedaj,da si tisti dan nevesta,,

veliko sreče

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?