|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
15.2.2009 22:27:56   
kaya2007
moj je včasih kuhal vse, večinoma kar sem jaz hotela...zdaj mu ne pustim več, ker sem se sama lotila kuhe..in je pač učenec prerastel mojstra user posted image  mu pa še vedno prepustim palačinke in peko na žaru. pa če bi delala kakšno pohanje, bi tudi verjetno rekla njemu, jaz ne packam rada z vsem tistim oljem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
16.2.2009 16:47:27   
pokica_
Do sedaj mi je pripravil edino zajtrk, pečene jajčke! Aja, pa mleko za kosmiče je pogrel user posted image . Drugače pa skos govori, da se bo naučil kuhat, da mi bo kuhal ko bom na porodniški. Še samo 12 tednov do konca user posted image , pa ni še duha ne sluha o kuhariji! user posted image  

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
16.2.2009 16:57:12   
Felicita
moj ne kuha (zame namreč priprava instant jedi pač ni kuhanje no user posted image ), mi pa vedno pomaga... ne poznam človeka, ki bi čebulo nasekljal na bolj enakomerne koščke kot on user posted image
sicer pa kot rečeno, instant zadeve (juhe in makarone iz vrečke), zajtrk mi je včasih dostkrat naredu, zdej pa skor nikol več (vsaj brez pritoževanja ne), čaj skuha, palačinke speče... to je pa skor to. aja, pa ponavad mi pove da kej narobe delam user posted image (ker pač drugač delam kot si on to zamisli)


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
16.2.2009 17:13:01   
Hope2
Skuha stvari, ki jih oba obožujeva: škampe, hobotnico, žar. Vedno pa se ponudi, da mi nekaj skuha, če sem bolana ali zmatrana, samo če si v tem primeru zamislim kaj drugega od prej naštetega, mu moram do pičice razložit, kako skuhat, kaj vse not dat in kje kako stvar najdeuser posted image , tak da pol raje sama vstanem in nekaj skuhamuser posted image . Jaz pa njega velikokrat razveselim z njegovo ljubo hrano,ker mi je v veselje kuhatuser posted image .Aja, mi pa rade volje skoči v štacuno po kako hrano, pijačo ob katerikoli uri, tudi po krofe na trojane bi skočiluser posted image . Mogoče zato ker ve, da sem tolk razumna, da ga ne bi pustilauser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 16.2.2009 17:15:35 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
18.2.2009 12:36:12   
blazka
Moj pa skuha v voku purana s fuuulll zelenjave in riž zraven, kar glih njemu ni ful dobr, men pa je. Pa palačinke zmerej on peče pri nas, k je to že v nulo naštudiral. Seveda jih tut on je user posted image . Drugače pa ful dobro kuha vse kar se spravi, še boljše od mene (evo priznala semuser posted image ). Tako da naši otroci itak rečejo, da pri nas oči kuha, če jih kdo vpraša. Aja pa še to, njegova mami mi pa pite peče - samo zame user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
20.2.2009 9:49:00   
Anonimen
Moj skuha zajtrk - jajca s slanino na ocvirkih.

Drugače pa "skuha" burek ali pizzo. No, enkrat je naredil pljučno v poprovi omaki (ampak men je poper fuj), tko da je sam pojedel več ali manj user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
20.2.2009 12:06:05   
bamoocham
Uh men moj skuha vse, kar si zamislim. Oba rada dobro jema in rada kuhama. Včasih je kr gužva pred štedilnikomuser posted image

Ker sem na bolniški, po navadi kuham zdj čez teden jaz, mi pa vedno zabiča čez vikend, da bo on kuhal..ker se mu lušta in že dolgo ni. Bunim se pa neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
25.2.2009 20:18:29   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: kjava


user posted image
Moj mi še v življenju ni nič skuhal. Ne zna, čeprav je velikokrat pameten, kako bi blo treba to pa ono...


user posted image user posted image , pameten si pa ne upa bit. Edino enkrat SI je skuhal pa za Aljaža, makarone s kečapom pa naribanim siromuser posted image .

No, če žar šteje, potem pa mi je skuhal.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
25.2.2009 21:52:13   
marjetica23
meni nič ne skuha

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
25.2.2009 21:53:01   
marjetica23
nič mi ne skuha

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
26.2.2009 6:54:41   
urbancek
Vsako jutro mi skuha kavo, drugače pa če ima čas naredi tenstan krompir , ki je - priznam - res boljši od mojega. Drugače ga pa niti ne morim s tem, ker ima on svoje delo, v katerega se pa jaz ne vtikujem. Prej je imel hlev za porihtat, sedaj pa je po cele dneve v službi.

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
27.2.2009 8:37:41   
Aja1
Moj pa naredi res najboljšo joto. user posted image

_____________________________




(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
27.2.2009 16:55:50   
Spiria
IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham
Uh men moj skuha vse, kar si zamislim. Oba rada dobro jema in rada kuhama.


Enako je pri nama,s to razliko, da če se le da, jaz ne delam gužve pri štedilniku, haha
Drugače pa nama moj vedno pripravi zajtrk ob vikendih, da jaz še malce potegnem v postelji. Oba obožujeva testenine na vse možne načine in te so tudi njegova specialiteta; midva sicer nisva kakšna navdušena mesojedca...user posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
27.2.2009 17:16:28   
gita10
Pri nama je pa tako, da semjaz verjetno najlapša kuharica na svetu in si nobenega recepta nezpolnim t- imam pa sto kuharskih knjig tako, da si pomagam s tem pa še s to je potem sreča da imamo dva požrešna psa, ki reveža vse to pojesta. Ampak hvala bogu imam takšno službo da mi naši kuharji vse pripravijo jaz pa samo vržem v mikrovalovna na drugi strani je moj mož, ki je fenomenalen kuhar - še ni bilo stvari,ki mu nebi uspela. Res, da večinoma pripravlja bosanske jedi ampak vse zelo dobro.

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
10.5.2009 10:10:16   
muška
moj se je pa poboljšal! MI je skuhal kavo user posted image user posted image user posted image  - samo zame zjutraj, ko se mi ni ljubilo vstat user posted image user posted image user posted image  . In skuhal je tako mojo, sicer vodeno , ampak brez sladkorja  - tako kot pijem.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
10.5.2009 21:36:10   
urša28
pečena jajčka na ocvirkih,ampak res dobra narediuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
10.5.2009 22:06:48   
Marogica
Moj mož mi skoraj ne bi mogel skuhati nekaj meni dragega, ker mi je VSE dragouser posted image . Mi pa naredi veliko veselje, ko kdaj počivam, pa pridem v kuhinjo in vidim, da je že on skuhal. To mi pomeni zelo dosti, ker mi je odvzel neko delo na tisti dan, ko se mi enostavno ni ljubilo kuhati. Pa kavo mi prinese zjutraj, ko še zase ne vem, kaj šele, da bi se mi ljubilo najprej kavo kuhat.

V glavnem...ve, kako se "kuha" v življenju.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
12.5.2009 8:13:08   
aprilčica07
Moj je odličen kuhar in zeloo rad kuha, kadar kuha pa skuha  za vse člane naše familije:), je priden za kuhat, ne pa vprašat kaj ostane ko on odkuha svoje, po kuhinji.. enih lončkov in posodic, da te kap zadane. Ker spravljat sproti pa ne zna, bi blo že preveč. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
V glavnem kar skuha naredi bolše kot jstuser posted image (pa ni kuhar po poklicu), edino pekarija je pa  moja domena. Tle ga pa premagamuser posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
12.5.2009 8:18:13   
Anonimen
Če ima manj časa naredi božanska jajčka na oko (men nikol ne rata takih naredit), če ima pa več časa pa skuha/speče: lazanjo, filane paprike, sesekljano pečenko, kaj na žaru ... same take stvari, ki so meni ful dobre, pa mi nikoli ne ratajo user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dobre prehranjevalne navade je treba privz...
Prehrana otrok bi morala biti, v primerjavi s prehrano odraslih, energijsko bolj bogata, saj otroci še rastejo in se raz...
5 slastnih kašic za dojenčke
Hitro preverite pet receptov za slastne in zdrave kašice za dojenčka, ki se spoznava z gosto hrano.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?