|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 12:19:50   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

user posted image
naši dve princeski...
Tanci..dokaz, da se vnesejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kak je pa tole lepa slikicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (ati v ozadju je pa čist bogi so ga punce čist zdelaleuser posted image user posted image )

tanci dobrodošla nazaj.... držim pesti da se erik kmalu razvedri..... kr mal ga bolj pocartajte sej bo pač tako malim otrokom ne moreš dopovedet da je to še en član in da ima mamica oba enako rada....

majkl vse naj najuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo ponoči jedli vsake 2 ureuser posted image user posted image user posted image user posted image smo čist crknjeni sicer sma se z mojim izmenjavala sam k sem se jst vstala se mni je vedno tok čišča vlila da sem mogla najprej na wc in seveda se je mogu moj tud vstatuser posted image user posted image user posted image zjutraj ob 7 sem ga pa umila lepo zmasirala z oljem in je potem spal 3 ure in seveda mi2 tud florjan pa je šel k babiki v varstvouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 3x hura za našo babi res ne vem kaj bi brez njeuser posted image

zdej smo se pa odločli da peljemo malega benjamina k omi in dedaju na obisk da ga malo vidita.... (od mojga starša)
sma misla da ga šravfa vsake tok časa pa smo ugotovili da naš fant večkrat je ker zdej ko začne jokat mu damo jest pa poje 50-70 in zaspi nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image sam pol je tud na 2 uriuser posted image user posted image user posted image mah sej bo mamo čas da se spravimo v ritemuser posted image user posted image user posted image user posted image

lepo nedeljo sicer se pa tak kmal javim sej ne bomo tam dlje k kake pol urce

A kateri kej dogaja? vidim da je neko zatišje tukaj na forumu....

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4476
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 12:21:33   
Katjusa
pozabla sem vprašat tiste k mate sončke kdaj boste šle oz. ste šle prvič z njimi ven? 

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4477
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 12:42:27   
Ajvy
dddddddddddaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnn.....

Hvala vsem za pohvale glede slikice......

KAtjuša...naj te potolažim...Tisa ponoči tudi je na dve uri...čez dan bi pa spala...in spala....pa jo moram zbujat....tak da vem ,kje ste.....
Ven bomo pa šli, takoj ko učke pozdravimo--najbrž bomo šli jutri na kratek psrehod do vrtca.....

Uf Benjamin je pa papavček...sej prav.....user posted image user posted image user posted image user posted image
Ah..ati..ne nismo ga me zdelale , ampak ogrica na računalnikuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Majchy.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za seznam...si pridna user posted image user posted image user posted image user posted image

Barbara...ja, jst sem bila s folkloro na Japonskem....je bilo zelo lepo....samo sem bila čist zgubljena na konc,..preveč ljudi zame......
Aha...vidva sta oba teologa...zanimivo.....upam, da se mu uresniči želja.....the best, ko ima tako vizijo....

KOlumbo...čestitke Maju za rojstni dan user posted image user posted image user posted image user posted image
In super ,da ste vsi skupaj in da je možek tako lepo angažiran user posted image user posted image user posted image user posted image

Brkn...kako si??Si že čist v redu??







_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4478
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 12:55:04   
MIHAILO
Pozdravljene punce..jaz sem bila na ctg ,ki ni nic pokazal,nic se se ne dogaja...mene pritiska in me dol vse pece in spika za znoret,koliko me pa zob boli pa sploh ne morem napisati pa se dezurnega zobozdravnika ni in trpim hudo bolecinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moj zobozdravnik mi govori ,da me to dlesni bolijo ampak jaz cutim tudi bolecino v zobu oziroma kar cela leva zgornja stran me boli...Jutri imam ctg spet,mogoce se bojo spomnili se kaj vaginalno pregledati,ker nic ne vem al sem kaj odprta itd...Lepo nedeljo vam zelim...

Ajvy zelo,zelo lepa slikica obe sta zelo srckaniuser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4479
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 12:59:53   
dasy
Ojla Februarčice,
kje pa ste danes? A ste šle že vse rodit user posted image Bi bilo fajn, a ne?
Jaz se zopet malo  oglašam in sporočam, da tudi pri nas ni še nič novega. Ne vem, kdaj se bo odločil da pokuka na svet.user posted image
Jutri imam CTG in upam, da mi bodo povedali kaj vspodbudnega.user posted image Vse mi že dol tišči, komaj vstanem iz postelje, nič ne spim...... pol pa še naš mali veliki fant noče spat v svoji postelji in spi pri nama, tako da je to samo še pika na i.
Upam, da bomo ta teden šli v akcijo.

Lepo bodite pa se še kaj javim....

Vsem, ki pa ste že doma in ujčkate pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4480
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 14:44:12   
sunny24
Dan! Kako kaj? A se vse martinčkate? user posted image

(odgovor članu dasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4481
   [Brisano sporočilo]
15.2.2009 15:10:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4482
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 15:19:29   
sunny24
kolumbo, to je za Majkla...


user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4483
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 16:02:20   
cleopatra4
pozdravljene vse mamice in souser posted image

še sama se vam malce javim..dnevi kar bežijo, vsak drug dan sem v p in nč se ne dogaja, razen konstantnih bolečin mislim da že kar vsepovsod user posted image user posted image user posted image

ctg pa uz mam spet jutri..danes je bla tetica pr meni in mi rekla da na vodi čuti, da bo ju3 user posted image user posted image user posted image ..mislim pa da zato ker gre ona z mano in bi na vsak način rada bla zravn ko se bo kaj začelo dogajat..pridna tetkauser posted image user posted image ..moj gre namreč na pot in žal ne more zravnuser posted image user posted image

user posted image no rada bi pa čestitala tudi vsem novopečenim mamicam in vam zaželela čimlepše preživljanje skupnih trenutkov..user posted image

Ajvy kako srčkana slikca..imaš pa res dve lepotički..

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4484
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 16:08:40   
diamantina
Dan!
 
MOj CTG danes je bil nič kaj posebnega, raven, sem popolnoma brez kakšnih popadkov, plodovnice bojda še dovolj, pretoki baje vredu, naslednjega imam čez 4 dni, tj. 19.2. Enostavno se pri nas noče prav nič dogajat user posted image  Ne pomagajo stopnice, ne pomaga seks, ne pomaga prav nič ... mali noče ven in pika. Malo se mi pa res že vleče, ker sem že precej čez rok. user posted image

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4485
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 16:46:50   
Ajvy
oli...malicam....user posted image madona...kolk več jem kot prej..to je noro....

hvala za vse pohvale za slikico....

Mihailo...bogica moja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a danes nisi nič omenila da te vse peče in boli???
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drćim pesti, da se dlesni oz. zobobol umiri.....kaj pa če greš ponoči na uno dežurno zobozdravstvo...sicer je za plačat, samo ni važno.....

Dasy...upam, da se tudi pri vas začne tako željena akcija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo..kako si...si kaj utrujena....danes pa boste že kar praznovali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uf...jst bi tudi tako povabilo sprejela..no, samo brez piva...ker ga ne maram....boš mlekarne nafilalauser posted image

cleopatra.....lepo da se javiš....no, upam, da ima tetica tvoja prav.....user posted image user posted image user posted image

Diamantina....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4486
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 16:49:21   
Ajvy
Maj ....vse najboljše za 2.rojstni dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image



_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4487
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 18:09:47   
SALT
http://med.over.net/forum5/read.php?94,1978260,1978279#msg-1978279

POZDRAVLJENE.
Zgoraj sem vam navedla eno super temo,o dojenčkih po rostvu,da pridete do bistva je treba prebrati v celoti.
Lepo poglabljanjeuser posted image upam,da sem prav skopiralauser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4488
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 18:18:16   
mausilein
Ojla, punce.
Po dolgem času se javljam.Sporočam vam, da smo rodili 22.1.2009 ob 17,11. Dobili smo Laro, težka 3130g, dolga 50cm.
user posted image  user posted image  user posted image  Čestitke vsem mamicam. Lp user posted image

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4489
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 18:30:07   
SALT
user posted image Majklu čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mihailo-šment, pa zobiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mogoče se ti bo zdelo smešno,toda mrzli obkladki včasih pomagajouser posted image user posted image user posted image

Katjuša- Tako lepo je prebirati tvoje komentarje...si se čisto predala materinstvuuser posted image Glede celjske bolnišnice sem tudi sama marsikej glede dojenja slišala,pravijo da se jim ne smeš pustit,pa čeprav zaradi hormonov lijejo solze v potokih.
Tudi js bom rodila v CE in upam,da nebom imela slabih izskušenj glede tegauser posted image

Sunny- Pri nas je bil danes tak lepi sonček,vendar samo skozi oknouser posted image je pihalo..k user posted image ...samo sem vseeno šla po rdeča ličkauser posted image

Ajvy- Tako lušni sta tvoji princeskiuser posted image user posted image ...kolk lepo da nam takole slikice pokažeteuser posted image

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4490
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 19:22:53   
Maksi1
Dober večer.

Moja nedelja je bila prav prijetna - nedeljsko kosilo in kratek izlet. Naj vas malo pokomentiram:

Julija30 in Barbyka - iskrene čestitke ob rojstvu. Lepo, da ste se oglasile.  user posted image  user posted image  user posted image

Deja - user posted image , da si lahko tako na polno dojila.

Mihailo - super, da si našla torbo, mi je pa žal, da imaš probleme z zobmi. Upam, da bo kmalu boljše.

Salt - hvala za prispevek o kolikah. Zares zanimivo branje.

Cita - hvala, da si delila tvojo porodno zgodbo z nami. user posted image

Tanci - sem vesela, da ste že doma.

Ajvy - tvoji princeski sta pravi lepotici.

Kolumbo - lepo, da si končno doma. Majkl je bil vesel. Vse najboljše za njegov rojstni dan!

Majchy - super skrbiš za sezname. Pridna punca.

Vsem puncam, ki imate jutri preglede, želim, da dobro odpravite.

Čim več rojstev v tem tednu želim vsem preostalim februarskim nosečkam.

Pozdravček.

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4491
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 19:37:23   
lillchy123
čeruser posted image

jst vas še kar spremljam in diham z vami user posted image  pa je neko zatišjeuser posted image

vsem ,ki maste user posted image  že doma.ven gre lahko, ko je zunaj +, pa naj ima gazico čez obrazek da ne vdihuje direkt mrzlega zraka. je pa bolj nevarno za vas, ker hitro lahko pretiravate ali celolahko dobite kako vnetje. porod je kot maraton, za katerega običajno premalo treniramo in je naš organizem precej izmučen. Mu je treba dat čas, da se sestavi nazaj.. sej boste vidle, če boste pretiravale, bo čišče koj spet več.... boljše kak dan več počivat pa mal počakat, pa bost pol, ko bo tudi zunaj že bol prijetno, lahko zares uživale. s svojimi user posted image !

pa upam, da vam ne težim, ko se včasih malo javim user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4492
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 19:41:22   
lilcha
user posted image user posted image user posted image  Barbyka in Julija30 iskrene čestitke ob rojstvu  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 4493
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 20:20:15   
birdy
Mi smo spet doma, tamali je bilirubin za 80 paduuser posted image user posted image  Je pa v tistih dneh ko smo bli doma za 50 narastu... No, zdej je pod mejo. Jutr mamo spet kontrolo, držte pestiuser posted image user posted image  da bo vse vredu... Mal slabš npvica je da ma Kristi šum na srčku, ampak so ji že UZ naredl in je baje vse v mejah normale, naj bi se zaraslo.
Sva šla potem iz porodnišnice grede še Nelči pogledat in me je bla tok veselauser posted image  Se mi je pa ko smo šli domov prov srce paru k je nisva mogla sabo domov pelatuser posted image user posted image user posted image
Aja, Kristi je v dveh dneh kokr smo bli doma sam 30g dobila, v porodnišnici pa kar 70g... Sej ne moreš verjetuser posted image  Prov žalosten, mleko mam za izvoz, pa ta mala zaspanka ful mal poje...
Ah, upam da bo šlo zdej sam še na bolje...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4494
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 20:47:36   
Ajvy
barbyka...čestitike za princesko Laro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4495
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 20:55:09   
Ajvy
Salt...hvala za čtivo user posted image user posted image user posted image user posted image
POtem boste pa ve na vrsti za slikovni prikaz...no, vsaj upam.....

Barbyka...super ,da si se javla...sem zelo vesela...zdaj pa se kar večkrat pridruži.....

Maksi...kje pa ste se potepali??
Sam je res lepo kadar je sonček......

Lilchy...lepo da se javiš...jst pravim, da je vsak nasvet dobrodošel....konec koncev se celo življenje učimo.....in je lepo, da se nam ni treba ravno vsega na napakah naučit...tko da hvala user posted image user posted image user posted image

Birdy...super ,da ste doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Držim pestke za Kristi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bilirubin pade----in da se šum zaraste....
Boge tvoje mlekarne...natanko vem, kako tij e...si kaj črpaš??Jst sem si mogla, če nisem htela mastitisa??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se čimprej poglihajo stvari......mislim na vas.....
Držim pesti, da boste čimprej skupaj....verjamem, da že orenk pogrešaš NEli.....



_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4496
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 21:09:54   
birdy
Ajvy, zaenkrat še ne črpam... Bom še mal počakala, ker hvalabogu še ni tok da bi mejil na mastitis... Še mal čakam ker sej veš, če črpaš je to lažno navodilo zizam da rabjo več mleka delat... Ampak če je pri teb blo že tok hudo, ti res druzga ni preostal. Mam zdej kr srečo, mi je končno začel tud samo mal iztekat, prej se je pa skoz sam nabiral. Zdej pa itak Kristi vsakič k mal pojoka priklopm, je za obe dobr, zame ker gre mlek ven, pa za Kristi k je taka zaspanka... Nč ne gledam na uro, če na pol ure dojim, pa na pol ure... Sej k bo Kristi mal manj zaspana, pa ko bo zlatenca že mal bol mim bomo pa mal tud uro gledal, da nam lih skoz sam dojila...
Ja, Nelči pa že grozn pogrešam, sploh nimam filinga da sem doma, neki manka... Je pa vsen boljš k v P, je vsaj moj z nama...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4497
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 21:17:20   
tanci29
joj vse sem vas pokomentirala pa me je vn vrglouser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4498
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 21:21:02   
tanci29
zdej bom pa sam na hitco

ajvy-ful luštna slikica...se pravi je upanje...sej danes prot večeru se ji je že smejal ko je kihnila

katjuša-kako pa je florjan sprejel bratca

barbyka-čestitke za Laro

majchy-si pa ful pridna z seznamčki..kako pa shuka se še ni javila?

kolumbo-čestike maju za rojstni dan...kakšna je bla totrica

brkn-kako pa kaj ti in tvoji šivi

mihailo-upam da zobobol čimprej mine

sunny-9 je že zdavnej mimo...tako da kaj čakaš

maksi-super za tako lep dan

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4499
   RE: Februarčice 2009-6. del
15.2.2009 21:22:23   
tanci29
birdy-se pridružujem sem ki vam želijo da se čimprej pozdravite in da boste kmalu spet vsi skupajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?