|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   (Pre)kisle mandarine
17.2.2009 12:55:33   
Adelina
A mogoče katera ve, kako bi lahko porabila mandarine, ki so kisle ko vrag in jih gotovo ne bo nihče pojedel. Je katera že kdaj kaj ustvarjala iz njih?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: (Pre)kisle mandarine
17.2.2009 13:05:38   
tinatona
Odvisno koliko jih imaš. Jaz bi jih stisnila in dodala malo sladkorja, ter sok popila.

LP

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: (Pre)kisle mandarine
17.2.2009 13:45:52   
muška
kupi pomaranče in jih stisni skupaj z mandarinami, ali pa jih uporabi za čaj - namesto limone. Lahko jih pa meni prineseš, jaz obožujem kisle mandarine. user posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: (Pre)kisle mandarine
19.2.2009 13:08:02   
haloze
Jaz jih stisnem za sok, potem niso tak kisle. Ali pa če se ti zdijo, dodaš malo sladkorja.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?