|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 8:55:49   
cleopatra4
sunny evo mene user posted image user posted image user posted image
zgleda da boš prej v Po kot jst, čepravg mam danes rok, se mi zdi da se nč ne premika navzoluser posted image ..

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:06:33   
sunny24
Ojla! Ma sej mene tudi zdej ne štiha več...Prej pa celo noč...Pa mala se je full umirila...Jo grem malo požokat, da da kak znak da je še tle! user posted image
Kaj počneš?

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:11:42   
cleopatra4
no konc koncu še noben ni notr ostal user posted image user posted image ..bo že ne..

ti, lih sm si kraljevi zajtrk nardila, čokoladni žepek, kava, sendvič s poli in kalcijevo šumečo..sita ku norc user posted image user posted image Drugače pa še mal na kauču počivam, k s mela divjo noč..nč nism spala!!
ob 11ih mam pa delo, tko da izkoriščam čas ko sm sama..ti?greš kam pohajat?

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:14:53   
sunny24
Jst bom šla verjetno kar nazaj spat še za kako urco...Ma malo bolj pole!user posted image
Popoldne grem pa vrjetno do Italje pogledat za ceno za angelcare blazino...Da vidim, če je kaj bolj poceni kot pr nas. No, razn če me ne bo spet kej štihalo, pol ne grem nikamor!user posted image

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:19:34   
cleopatra4
kaka blazina je to? a veš da prvič slišim..sam jst bi tut kar laufala naokoli..kr iščem žrtve za bluzit mal po trgovinah..ta tedn sm bla že 2krat v benetonu..k majo tkoo cotkane stvari..
ja ti kar spat, čimveč si privošči spanja zdej..čeprav jst pri Jonu nism mela nekih problemov, je bil zelo pridn, pa je mamici pustu spat ponoči..

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:22:04   
tanci29
CAO...

da se malo javim...Erika sem zrihtala za v vrtec...daddy je šel v službo...jest sem si pa zdele prvoščla eno šalco kakava...
z malo sva se zrihtali umili preoblekli v male cunjice...zdej je malo zadremuckala...včeraj nama je odstopil popek...danes čakava patronažno...mami skoči še pod tuš potem pa malo bolj na izy...

še to moram povedat da je Erik že skoraj nazaj tak kot je bil...tudi sestrico že pogleda in poboža...pa ful se ji smeji če kihne...kako jih je lepo gledat se kar stopiš...jaz sem pa najbolj srečna da ni več žalosten

sem prebrala na rodili smo da ima Majchy princesko Hano....bravo majchyuser posted image user posted image user posted image čestitke še tukaj....
 
za nazaj vas pa nisem brala

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:28:36   
sunny24
Jutro tanci! Si tudi ti že v akciji! user posted image  Pa super, da je Erik končno spet tak kot je bil...Sam malo časa je rabu, da se je navadu na novga člana! Bo vsak dan bujše, na koncu bo itak on big brother in bo pazu na sestrco...user posted image

cleopatra, to je ta blazina-v bistvu je kot en senzor dihanja/premikanja user posted image  v postlci...  http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169393

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:32:15   
tanci29
user posted image

user posted image

evo pa še dve slikici naše Hane še iz porodnišnice

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:33:27   
sunny24
iiiiiiiiiii, kak crtek! user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:37:30   
cleopatra4
iiii  Tanci kaka lepa punčka...prou srček je..user posted image za tako cotkano bejbikouser posted image

Sunny to je pa zanimiv izdelek, sam kaj pa sevanje pa te zadeve?

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:41:00   
sunny24
cleopatra, mislim da ni panike s sevanjem. Sam sem že skori 100% da ga bom nabavla, ker to dejansko lahko reši otroka, posebno če bo taka ku jst, k ponoči pozabim malo dihat in me pol moj budi...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:41:32   
lilcha
Kok lepa pupika je tale tvoja Hana user posted image . Jst bi tud že svojo mela.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:45:44   
cleopatra4
me hecaš??user posted image
ja pol če maš pa tako 'navado' pol pa kr po nakupih..no šalo mal na stran, k enkrat sm res gledla en dokumentarc o enmu, zdej ne vem al je bil fantek al punčka, v glavnem s to boleznijo oz. motnjo, k nehajo dihat, pa se jih mora pol predramit..sam to je haaard!!
aja, sej tm so tut meli eno tako napravico, pa je to to najbrž..

no povej kako boš odpravla..kam pa greš to pogledat?


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:48:54   
sunny24
Ma sej to se pr meni ne pojavlja stalno, sam tko všasih...Se grem malo apneje...user posted image  
Grem pa do Prenatala pogledat...da še malo izkoristim, če najdem še kaj...Sicer ne rabim nič več za user posted image , ampak ko je pa poletna kolkcija že zuni in tko lepa...user posted image

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:52:13   
cleopatra4
jah, to je pa problem, tele poletne kolekcije user posted image user posted image
jst sm se morala kr mal ustavt, k mam še od Jona še zapakirane stvari, k jih niti nosu ni..tko hitro zrastejo, bi ga kr cepla da bi bil še neki časa tko mičken user posted image user posted image user posted image
aja, a sta se že odločla za ime za malo?

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:56:00   
sunny24
Ma sej se bom provala vzdržat in nič kupit...Čeprov bo fulllll težko! user posted image   Ja, to je pa res, da full hitro rastejo, sam nimaš kej...Ta mali rastejo, mi pa ostajamo večno mlade! user posted image  Smo se s frandico zmenle, da se ustavmo štet pri 29...user posted image

Ime...user posted image user posted image user posted image   A ti je vse jasno? user posted image user posted image user posted image

Mam že malo več ku 4.000 postov...Kaka čveka sm! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:59:04   
tanci29
hvala za pohvale....

sunny a majo oni kej na netu...jest sem za erika par stvari tam kupla pa so res ful dobre...razen hlačke s stopalci mi niso bile všeč ker so ful široke

sej boste prav kmalu tudi ve carale...boste videle kako lepo je imeti take male štručke...se veselim z vami in vam želim da čimprej dobite svoje zdrave štručke potem pa veliko veselja in ljubezni...se kar širi ji ni konca...brez meja

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 9:59:35   
rebeka84
ISKRENE ČESTITKE MAJCHY IN OČKA OB ROJSTVU MALE HANE!

Vsem nosečkam in svežim mamicam pa dobro jutro!


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 10:00:19   
cleopatra4
user posted image user posted image user posted image no pol je pa skori tako kot pr nas - za ime...sam to je res zapleteno..jst jih mam ene par zbranih, sam kej k mojmu ni nč všečuser posted image
mah na koncu k bo pa ves prestrašen bo pa spet meni odločitev prepustuuser posted image user posted image
pol maš še mal fore, za letauser posted image

tamala? se je kej zbudila?

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 10:02:07   
cleopatra4
dobro jutro rebeka..

sunny
sam si res čvekauser posted image user posted image sm že prej gledla k si bla še na 3999 user posted image

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 10:06:29   
tanci29
sunny čvekuljauser posted image  sem že najdla...joj sej te more kar na rit vrčt ko prideš tja...men je mami že napovedala da bo šla se malo zapeljat do trsta v prenatal...joj kolk bo luštna bejbi

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 10:08:07   
tanci29
cleopatra-ja tole z imeni zna biti zanimivo...midva še v porodni nisva vedla kako bi ji dala ime...no ime je že bilo ampak črkovanje...ampak potem je rekel kakor jaz hočem prej sva se pa dva mesca dajala...zgleda da majo vsi desci mal drugačen okus kot me

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 10:09:52   
cleopatra4
tanci sam je res to...se mi pa tut zdi, da k pride do bistva, se pa vsi neki v mačko potegnejouser posted image user posted image
kdaj prav pomislim, da je bolš da me rojevamouser posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 10:10:38   
sunny24
tanci, majo na netu, sam ne vem, če majo tudi naročila preko neta. Drugače je pa to link http://www.prenatal.it/   Ta nov katalog je pa pod "collezioni moda" na levi strani.

Ja, italjani majo full čudne te pajacke in hlačke s stopalci, k so full široke...Je videt, da so taljani bolj ritasti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

cleopatra, no, neki tazga je tudi pr nas...Kar je meni všeč, njemu ni in obratno...Recimo da se strinjamo pr 2 imenih!user posted image  Ta mala se pa neki muva ja...Spet me je neki zaštihalo ospodi v trebuhu...

rebeka, dobro jutro tudi tebi!user posted image  Kako kaj?

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 10:15:54   
cleopatra4
sunny kako čutiš te bolečine, a kot trenutne al se ti kej razvleče?k mene tut sm pa tja špikne ful, sam si ne znam čist razložit, k me tut tamali kdaj do bolečin brcne..čeprav ponoči me ke pa en tak hud prjel na desni strani trebuha, da se nism mogla niti premaknit..se ti je že kdaj zodilo to?



(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?