|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M tri tedne po abraziji?
23.2.2009 15:34:10   
tejčit
Aje katera med vami k je mela abrazijo po treh tednih že dobila menstruacijo
pri meni bo v četrtek tri tedne pa sm šla prej lulat pa je bilo na papirju
rdeče zdaj pa nevem al bom dobila menstro ali kaj bi to bilo

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 24.2.2009 20:40:22 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aje katera
23.2.2009 20:25:39   
lunca82
Ojla tejčit,
jaz sem dobila user posted image 40 dni po abraziji. Ne sekiraj se ker boš itak opazila kdaj bo prišla.

Lp


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aje katera
23.2.2009 23:34:39   
severnica77
Jaz sem imela po dveh tednih enourno M. Ne vem kako naj opišem ... Mislila sem že, da sem dobila normalno M, vendar mi je sedaj G na pregledu rekel, da se kakšna takšna krvavitev lahko zgodi zaradi nihanja hormonov.

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aje katera
24.2.2009 15:06:54   
čebelca2


jst sem jo dobila točno po treh tednih, je pa pomoje čist odvisn kr se ti ritem lahko čist zmeša zaradi hormonov, abrazije, stresa...

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aje katera
24.2.2009 15:30:13   
tejčit
Čudno mi je ker danes ni nič sam včeraj je blo mal rdeče ko sm se obrisala
sm mislila da jo bom že dobila

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aje katera
25.2.2009 14:51:05   
sisi77
ojla!
jaz sem jo dobila po 24 dnevih to je torej 3 tedne in pol. Tudi sama sem mislila da ni to to ker so vsi govorili da pride po 4-6 tednih. moj G. na pregledu je rekel da je verjetno bila user posted image po tem ko je naredil UZ in videl stanje. Vendar mi tudi sam ni dal 100% odgovora. Jaz jo torej štejem za 1.user posted image . drugo sem dobila po 30 dnevih od prve.
sedaj pa grem kar v akcijouser posted image .

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aje katera
25.2.2009 16:17:16   
smuki
Oj!

Jaz sem dobila 1. menstruacijo točno 4 tedne po abraziji.
Se mi je pa že ene par dni nekaj kuhalo. Mi je pa ful hecno, ker tokrat nisem imela vseh tistih znakov, kot sem jih imela pred vsako M (pred zanostvijo). Zdej res vidim, kaj dela psiha.

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aje katera
25.2.2009 16:24:24   
tejčit
Oj smuki kje si ti meni no pa si dobilauser posted image jaz jo pa še čakam.In kako si

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aje katera
25.2.2009 19:01:54   
smuki
Ojla!

Ja, priznam, da sem se kr mal izogibala foruma, ker pol sem same teorije postavljala... user posted image
No, končno (čeprav kr hitro) sem dobila M. Morem priznat, da mi je bil občutek ful hecen... mal me je špikalo že ene dva dni, vendar sem jo čakala tako... po dolgem času neobremenjena. Prej sem imela vsak mesec vse božje znake nosečnosti (no, ko sem pa res zanosila, sem bila pa tako zaposlena, da nisem mela časa študirat).
Nč, zdej pa še en mesec in v akcijo. Zdaj se moram še enkat naročit na pregled, pa da vidim kaj bo rekel G.
V bolnici mi je G rekla, da se ji zdi, da vidi pregrado... čeprav to ni razlog za prazno nosečnost (moj osebni zdravnik temu reče plesnivo jajce). Bom videla kaj bo rekel še moj osebni G. Upam, da je vse OK.

Pa ti tejčit - kako si?

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aje katera
25.2.2009 19:32:53   
tejčit
Se mi je zdelo da se izogibaš foruma k te ni in ni.Jst pa tako no še
nikoli nisem tako močno želela da prideuser posted image kot sedaj.Po abraziji sm dobila vnetje in notranjo in zunanje.Prvi
pregled mam naslednjo sredo upajmo da bo vse ok.kolko časa si ti krvavela,kaj so tebi rekli kdaj lahko
spet.Upajve da bove tud midve kmal spet srečke user posted image

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aje katera
25.2.2009 19:36:27   
tejčit
Sm te pozabla vprašat od kod prihajaš ker se mi zdiš ful fajn ženska

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aje katera
27.2.2009 18:39:44   
smuki
Tejčit - poslala sem ti ZS (upam, da je ratalo).

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aje katera
28.2.2009 10:30:26   
tejčit
Oj ja sm dobila.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?